חבילות פרסום וידאו

חבילות פרסום וידאו בגוגל ויוטיוב לעסקים קטנים

קידום בווידאו יעזור לעסק שלכם להגיע לגולשים בפלטפורמות השונות, וידאו יכול להגיע גם לעמודים ראשונים של גוגל. המטרה היום הוא נוכחות אינטרנטית רחבה ככל האפשר ולכן אם אתם רוצים שהעסק שלכם יגיע לכל הגולשים ברשת וללקוחות פוטנציאלים, עליכם להכניס למערך השיווק הדיגיטלי שלכם קידום וידאו בכל הפלטפורמות, ביוטיוב וגוגל בעיקר. שירות קידום סרטונים אצלנו נעשה בכל הפלטפורמות עם התמקדות בגוגל ויוטיוב.

חבילת קידום אורגני בגוגל

ידעת שאפשר באופן טבעי לקדם את סרטון העסק שלך בעמוד ראשון בגוגל?

קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק האמצעי העיקרי ביותר לכל מי שמעוניין לתפעל תהליכים שיווקים באינטרנט,

קידום אורגני מתייחס לאותם סרטונים אשר נמצאים במנוע החיפוש של גוגל ואפילו לכאלה שעדיין לא נמצאים שם ומעוניינים להיות שם. סרטונים שנדרשים בשירות זה על מנת לחשוף את עצמם למחפשים הרלוונטיים ביותר לתחומם. עבור אותו מנוע חיפוש פופולרי ומפורסם ( גוגל ), אנחנו מבצעים באופן מתמיד פעילויות אורגניות לקידום סרטונים של הלקוחות, ומשם נובע השם שמתייחס לקידום של הסרטון במנוע החיפוש של גוגל, בתצורה זו הסרטון מתקדם מעמודים האחרונים שאף אחד לא נחשף אליהם, ועד לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, תוך שמירה על המיקום בטווח הארוך וללא הגבלה של הקלקות או הופעות.

חבילת קידום אורגני ביוטיוב

ידעת שאפשר לקדם את סרטון העסק שלך בעמוד ראשון ביוטיוב?

קידום אורגני מתייחס לאותם סרטונים אשר נמצאים במנוע החיפוש של יוטיוב ואפילו לכאלה שעדיין לא נמצאים שם ומעוניינים להיות שם. סרטונים שנדרשים בשירות זה על מנת לחשוף את עצמם למחפשים הרלוונטיים ביותר לתחומם. עבור אותו מנוע חיפוש פופולרי ומפורסם ( גוגל ), אנחנו מבצעים באופן מתמיד פעילויות אורגניות לקידום סרטונים של הלקוחות, ומשם נובע השם שמתייחס לקידום של הסרטון במנוע החיפוש של גוגל, בתצורה זו הסרטון מתקדם מעמודים האחרונים שאף אחד לא נחשף אליהם, ועד לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, תוך שמירה על המיקום בטווח הארוך וללא הגבלה של הקלקות או הופעות.

חבילת קידום ממומן ביוטיוב

ידעת שאפשר תוך זמן קצר לייצר לקוחות רבים?

פרסום ממומן בגוגל מאד אפקטיבי להשגת תוצאות בטווח הקצר עם יתרונות רבים. השיטה לקידום ממומן ביוטיוב היא המהירה ביותר ליצירת רווחים וגיוס לקוחות חדשים. השיטה מאפשרת להגיע לקהל לקוחות רחב עם פוטנציאל רכישה גבוה תוך כדי חשיפת השירות או המוצר שלכם במקום ובזמן הנכון.

קמפיין פרסום מקצועי שמנוהל באופן נכון, יעיל וממוקד לקהל יעד רלוונטי, פונה ללקוחות פוטנציאלים ברגע הנכון, כאשר הם מוכנים לרכוש ( או עדיין מתלבטים ) את המוצר או השירות שלכם מה שהופך את הפרסום לאפקטיבי מאוד ומספק תוצאות מיידיות.

המלצות הלקוחות

לאחר בדיקות ובזבוז כסף על פרסום בפייסבוק ובפלטפורמות השונות, נתקלתי במודעה של MG video marketing שמשווק עסקים באמצעות וידאו בגוגל ויוטיויב, היתי ממש סקפטית בנושא לאור ניסיוני הקודם, אבל הבטחתי לשלם רק על סמך התוצאות, ובאמת כפי הובטח לי על ידי משה, תוך שבוע כבר, לפני זמן המובטח אפילו, הסרטון שלי הופיע בעמוד הראשון של גוגל ויוטיוב, לא המאנתי למראה עיניי, אבל זה קרה וכל זה במחיר סביר מאד !!! רוצים לראות שזה נכון? תרשמו בגוגל מילת מפתח של העסק שלי: "מאכלים ביתיים בירושלים בהזמנה אישית" או "מאכלים ביתיים בהזמנה אישית"

ותראו את הסרטון שלי בעמוד ראשון בגוגל, כפי שאתם רואים, לא חייב שיהיה לכם סרטון מושקע כדי להגיע לתוצאה רצויה, לקבל חשיפה לקוחות פוטנציאלים, בקיצור אני ממליצה בחום !!!

שריתוש – אפיה ביתית

מה לא ניסיתי כדי להרים את העסק מבחינה שיווקית, עמוד עסקי בפייסבוק, איסטגרם, פרסום ממומן, אבל עם תקציב מוגבל לעסק בהקמה לא הצלחתי להחזיר את ההשקעה לצערי והכסף הלך סתם, עם חברת  MG video marketing העסק שלי נמצא בעמוד ראשון בגוגל באופן אורגני וללא הוצאות גבוהות, רוצים לראות את העסק שלי בגוגל?  תרשמו בגוגל:   "מתנות לאורחים בחתונה, בר מצווה" ,"לאורחים בחתונה ובבר מצווה"

ממליצה בחום על MG video marketing , שירות אדיב, אוזן קשבת והכי חשובות תוצאות בשטח !!!

מיטל  //  מארזים ומזכרות מעוצבים לאירועים בעבוד יד