פרסום ממומן ביוטיוב לעסקים בישראל

מיתוג עסקים קטנים עם סרטון
מיתוג עסקים קטנים באמצעות וידאו מיתוג עסקים קטנים עם סרטון

כדאי לך לקדם את העסק עם סרטון וידאו בגוגל וביוטיוב

פרסום ממומן ביוטיוב לעסקים בישראל

כיום, מנוע החיפוש של YouTube הוא מנוע החיפוש מספר 2 בעולם (אחרי מנוע החיפוש של גוגל שיוטיוב היא חברת בת שלו) ובכל יום מחפשים בו יותר מ – 30 מיליון גולשים סרטוני וידאו, מוזיקה, הדרכה וטיפים בנושאים שונים ומגוונים מאוד.באתר kidumvideo אני אעזור לך לקדם סרטוני וידאו  באופן אורגני לעמוד הראשון בגוגל וב- Google ופרסום ממומן ביוטיוב – YouTube.

קידום עסקים באמצעות וידאו ברשת מדיה

שלב מספר 1 – מציאת מילות מפתח לתוצאות וידאו

בדיקת הנישה של העסק שלך, מה תחום התמחות שלך, ותחת איזה קטגוריה מחפשים אותך ברשת כדי לכבוש את העמוד הראשון בגוגל עם סרטון וידאו המתאר את העסק/שירות שלך.

בדומה לכל תהליך קידום אתרים (SEO) אחר, אנחנו מתחילים בביצוע של מחקר מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלך. המטרה שלנו בתהליך זה היא ליצור רשימה של מילות מפתח( מילות חיפוש ) שכאשר הלקוחות מחפשים אותן בגוגל, נוכל למצוא סרטוני וידאו של מתחרים מהנישה כדי להתחרות ואף להתגבר עליהם.

שלב מספר 2 – אופטימיזציה לסרטוני וידאו ב-YouTube

אופטימיזציה לסרטוני וידאו ב- YouTube כשמו כן הוא, למקסם את הפוטנציאל של סרטון וידאו מקודם באופן מקסימלי.

אופטימיזציה היא תהליך בו אנו שואפים למקסם את התוצאות ה – SEO (בצורה טבעית) שאנו מקבלים ב- YouTube ובמנוע החיפוש של גוגל. אופטימיזציה לסרטוני וידאו ב- YouTube

שלב מספר 3 – איך להשיג הרבה צפיות ביוטיוב 

אחרי שאקדם את סרטון העסק שלך לעמוד הראשון בגוגל כל דאגותיך ייעלמו.

אחת הבעיות הקשות (לפחות בהתחלה כמעט לכל משווק בוידאו), היא להביא כמות ראשונית של גולשים לסרטון שלך ולהגדיל את מספר הצפיות ביוטיוב – אבל עכשיו שהסרטון שלך בעמוד הראשון והלקוחות יחפשו את העסק/שירות שלך יראו את הסרטון שלך מול עיניהם.

מעוניינים לקבל שירות לקידום של סרטוני וידאו ב- Google ו– YouTube ? – צרו איתנו קשר עוד היום.