אופטימיזציה לסרטוני וידאו ב-YouTube

קידום וידאו בגוגל ויוטיוב  בישראל

אופטימיזציה היא תהליך בו אנו ממקסם את התוצאות ה – SEO (בצורה טבעית) שאנו מקדמים ב- YouTube ובמנוע החיפוש של גוגל.

קידום סרטוני יוטיוב הוא אינו דבר קל ופשוט אבל גם לא בלתי אפשרי. זה נכון שלא ניתן לראות כמות גדולה של סרטונים כאלה בדף הראשון בגוגל, במיוחד כאשר מדובר בתוצאות חיפוש של מילים גנריות בעלות נפח חיפוש מאוד גבוה ובכל זאת, אם יש לכם עסק/שירות, המתמחה בתחום מסוים ותלוי בנתונים גיאוגרפיים, יש אפשרות מצוינת לקדם סרטונים כאלה ועוד אוסיף שזה כדאי, כי באמצעות סרטון המסביר את תחום העיסוק/שירות שלכם תוכלו לתפוס את העמוד הראשון בגוגל ולקבל חפיסה מטורפת לקהל פוטנציאלי שעד כה לא היכיר אתכם

אחרי שעברנו את השלב הראשון – מחקר מילות מפתח חשוב להתחיל מסרטונים שנושא שלהם הוא בעל העניין הרב ביותר לקהל שלכם ומתאם לנישה של העסק/שירות שלכם.

כעת שיש לנו כבר סרטון נתחיל בתהליך האופטימיזציה

כותרת הסרטון:

בדומה ל – SEO קלאסי בו מקדמים עמוד אינטרנט בתוצאות החיפוש של גוגל, גם אלגוריתם הדירוג של YouTube נותן חשיבות עצומה לכותרת (Title) של סרטון וידאו שלך. יש לבחור מילות המפתח הרלוונטיות לסרטון.

תגיות

המשקל הכללי של התגיות, ירד בשנים האחרונות כתוצאה מניצול לרעה של האופציה על ידי מפרסמים וספאמרים. תייגו את הסרטון תחת כל התגיות הרלוונטיות לנושא שלו. בדרך כלל מומלץ לשלב מספר תגיות (לא בהגזמה כמובן !) אשר יכולות לעזור לאלגוריתם החיפוש להציג את הסרטון שלך בתפריט הצדדי תחת "סרטונים קשורים".

טקסט

מכיוון שאלגוריתם החיפוש של YouTube לא יכול לצפות בסרטון שיצרת ולהבין אותו – תיאור הסרטון הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר. הרבה פעמים ניתן לראות סרטונים מושקעים במיוחד, שפשוט חסר להם תיאור טוב של נושא הסרטון  בשביל להופיע במיקום הרבה יותר גבוה בתוצאות החיפוש של YouTube ו – Google.

קישורים

 קשרו אותו הסרטון לאתר שלכם או כל דף הקיים אצלכם, אפשר לקשר לדף הבית של או לקטגוריה הרלוונטית כדי להגדיל את החשיפה שלו.

מעוניינים לקבל שירות לקידום של סרטוני וידאו ב- Google ו– YouTube ? – צרו איתנו קשר עוד היום.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב