איך להשיג הרבה צפיות ביוטיוב

קידום וידאו בגוגל ויוטיוב  בישראל

להשיג הרבה צפיות ביוטיוב ב- YouTube ובמנוע החיפוש של גוגל.

עד עכשיו,  עסקנו בעיקר על יצירת ערך, מדידת אינטראקציה ואופטימיזציה לסרטוני וידאו שיגדילו את החשיפות החברתיות שלך. אבל, אחת הבעיות המרכזיות  (לפחות בהתחלה כמעט לכל משווק בוידאו), היא להביא כמות ראשונית של גולשים לסרטון שלך ולהגדיל את מספר הצפיות ביוטיוב – עכשיו אסביר לכם איך עושים את זה נכון.

אחרי שעברנו את שני השלבים הראשוניםמחקר מילות מפתח ואופטימיזציה של יוטיויב, כאשר שיש לנו כבר סרטון לאחר תהליך האופטימיזציה, עלינו להביא לצפיות גדולות כדי שמנוע חיפוש ישים לב שאנחנו נמצאים בים הסרטונים :-(, עוד כמה דקות כבר תשימו לב שזה עבודה רשה ומייגעת, ואפילו שכבר הגענו לחשיפה רבה באמצעות חברים, מכרים, ידידים וכל הסובבים אותנו.

הבעיה היא  שזה לא מה שיביא לנו לקוחות חדשים, הרי כל מה שמעניין אותנו זה לקוחות חדשים שלא מכירים אותנו ואת העסק/שירות שלנו ולא חברים, מכרים או משפחה. וכאן אני נכנס לתמונה כדי לכבוש את העמוד הראשון בגוגל עם הסרטון שלך, ברגע שלקוח פוטנציאלי יחפש את העסק שלך עם "מילת מפתח"  שכבר הסברתי עליה מקודם.

הבטחתי ולכן אקיים, אמנה את השלבים למתן חשיפה לקהלים נוספים ואלו הן:

פורומים

פורומים פעילים מאפשרים לגולשים לשאול שאלות ולקבל תשובות מחברי הקהילה. פעילות שוטפת בפורום אחד או שניים בתחום העיסוק שלך, תאפשר לך לפרסם קישורים לסרטונים הרלוונטים לחברי הפורום ובצורה זו להגדיל בצורה משמעותית את כמות הצפיות לוידאו.

רשתות חברתיות

פייסבוק לדוגמה ועוד פלטפורמות נוספות מאפשרות יצירת קבוצות עניין, בדרך כלל, תוכל למצוא גולשים ממוקדים מאוד (בדיוק כמו בפורומים) אשר מעוניינים לפתוח בעיה שהסרטון שלך עונה עליה. הפניה של אותם גולשים לסרטון, יכולה להגדיל את כמות הצפיות שלך לאורך זמן.

שיתוף

יוטיוב מאפשרת לך לשתף את הסרטונים ברשתות החברתיות ולהטמיע אותם גם בעמודים שלך. במידה ויש לך אתר/בלוג, תוכל להטמיע את הסרטונים שלך בצורה טבעית בעמודי התוכן.

קישורים

קישורים הם הבסיס לדירוג סרטונים בגוגל, ככל שיהיו לך יותר קישורים עם מילת המפתח, כך הסרטון שלך ידורג גבוה יותר – ולהיפך.

מעוניינים לקבל שירות לקידום של סרטוני וידאו ב- Google ו– YouTube ? – צרו איתנו קשר עוד היום.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב