קידום ושיווק עסקים עם וידאו בגוגל

קידום וידאו בגוגל ויוטיוב בישראל

קידום וידאו בגוגל ויוטיוב בישראל

קידום ושיווק עסקים באמצעות וידאו

על פי ההערכות, עד לשנת 2023 סרטוני וידאו יהוו מעל 80% מהתוכן שאנשים צורכים ברשת. והשינוי הזה לא קורה סתם בלי סיבה, יש הסבר לדבר הזה.מהצד יוצרי התוכן,  להעביר מסר שיווקי על באמצעות וידאו היא דרך הכי קלה.יש לנו אפשרות לתפוס את הצופה עם חוש הראייה שלו וגם את חוש השמיעה שלו.

מהצד של הגולשים, הווידיאו הוא אמצעי נוח לצריכת תכנים.תכני וידאו הם בדרך כלל (אם עובדים נכון) קצרים וקלים לעיכול וגם דורשים פחות יכולת ריכוז מתוכן כתוב.

אז למה כל כך הרבה בעלי אתרים ומקדמי SEO עדיין לא משתמשים בסרטונים?יכול להיות שזה כי הם לא יודעים מה הם צריכים לעשות בשביל שהסרטון שלהם יעזור להם לקדם את האתר שלהם.אולי זה כי הם בכלל לא מבינים את הכוח האדיר שיש לוידאו בשביל קידום אתרים.

לא משנה למה נמנעתם מזה עד היום – המטרה שלי היא לשכנע אתכם שהגיע הזמן לשנות הרגלים ולהתחיל להשתמש באחת השיטות הכי יעילות שקיימות היום לקידום אתרי אינטרנט.

הבעיה

למה אני חושב ש- Video Marketing זה הצעד הבא שאתם צריכים לקחת?

כי כולנו – אנחנו, הילדים שלנו, ואפילו ההורים שלנו – רואים סרטונים כל הזמן.

תכני וידאו הופכים לסוג התוכן שאנחנו הכי אוהבים לצרוך, ויוטיוב הופכת למנוע חיפוש לא פחות משמעותי מגוגל.

היתרון הראשון הוא – סרטוני וידאו הם כלי עוצמתי במיוחד ליצירת קישורים חיצוניים ושיתופים ברשתות החברתיות.כולנו צופים בהמון סרטונים ומשתפים אותם כל הזמן.

מעל ל-90% מהמשתמשים שצופים בסרטון בטלפון שלהם ישתפו אותו עם אדם אחד לפחות.

סרטוני וידאו מאפשרים לנו להעביר כמות מידע גדולה בצורה יעילה ובזמן קצר מאוד.

לעתים, בסרטון של דקה או שתיים אנחנו יכולים להספיק הרבה יותר מאשר בפוסט של 1,000 מילה. וגם אם לא – צריך לזכור שחלק גדול מהגולשים לא קוראים וצורכים בעיקר תכני וידאו.

בנוסף, אורך יכולת הריכוז של בני האדם פוחת משנה לשנה, ולכן וידאו הופך לשחקן יותר ויותר משמעותי ודומיננטי. תכני וידאו יכולים להיות בדיוק מה שהעסק שלכם צריך, הפוש שהתכנים הכתובים לא הצליחו לתת לכם, ולעקוף את המתחרים שלכם.

לפני שנצלול למגמות אחרונות בשיווק באמצעות וידאו, הנה כמה עובדות מעניינות:

  • 81% מהעסקים משתמשים בווידאו ככלי שיווקי
  • 72% מבתי עסק הצהירו שסרטון שיווקי שיפר את אחוז ההמרה שלהם
  • 70% מלקוחות הצהירו כי הם ביצעו שיתוף לסרטון של מותג
  • ·52% מהלקוחות טענו שצפייה בסרטון המוצר היא שהגבירה את ביטחונם לרכוש את המוצר אונליין

שיווק באמצעות וידאו לא רק מאפשרים לנו לפנות לפלח גדול יותר מקהל הגולשים, הם גם מאפשרים לנו להצליח להעביר להם את המסר שלנו בקלות ובמהירות, לפני שהם מספיקים להשתעמם ולעבור לדבר הבא.

הפתרון

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

כדאי לך לקדם את העסק עם סרטון וידאו בגוגל וביוטיוב

כיום, מנוע החיפוש של YouTube הוא מנוע החיפוש מספר 2 בעולם (אחרי מנוע החיפוש של גוגל שיוטיוב היא חברת בת שלו) ובכל יום מחפשים בו יותר מ – 30 מיליון גולשים סרטוני וידאו, מוזיקה, הדרכה וטיפים בנושאים שונים ומגוונים מאוד.באתר kidumvideo אני אעזור לך לקדם סרטוני וידאו לעמוד הראשון בגוגל וב- Google ו – YouTube.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב