קידום ממומן ביוטיוב – MG Video Marketing

קידום וידאו בגוגל ויוטיוב בישראל

אם אתם חושבים להתחיל קידום ממומן ביוטיוב לעסק שלכם, נכיר לכם את הפלטפורמה. אבל אם אתם רוצים תוצאות ממשיות בשטח אנחנו כאן.

פרסום ביוטיוב דורש הרבה מעבר לרק מימון סרטונים אם ברצונכם להפיק את מלוא התמורה לכסף שתשקיעו. אופטימיזציה של סרטונים היא חלק בלתי נפרד מקידום ממומן מוצלח של סרטונים בערוצי יוטיוב וגוגל. מחפשים חברה אשר מתמחה בפרסום סרטוני וידאו בגוגל וביוטיוב? 

מעוניינים לקבל  שירות בשיווק סרטון וידאו ביוטיוב וגוגל על ידי מומחה לשיווק דיגיטלי ומדיות חברתיות? הגעתם למקום הנכון.

יש לנו ניסיון רב בקידום סרטונים בעמודים הראשנים של גוגל, פרסום ממומן ביוטיוב .

למה וידאו?

הגולשים אוהבים לצרוך וידאו כי זה קל יותר לצרוך כמות גדולה של תוכן וידאו מאשר תוכן מילולי. תמונה אחת שווה 1000 מילים ווידאו שווה 10,000 מילים, הסטיסטיקות מראות שעד 2021, ששונים אחוז מהתנועה באינטרנט תגיע מוידאו. בנוסף,  ה-ROI שהשיווק בוידאו מניב בדר”כ גבוה יותר ויתרון משמעותי הוא שניתן למדוד את הביצועים בצורה מעמיקה ולשפר כל הזמן בהתאם לצרכים – אופטימיזציה .

מה הוא ההבדל בין קידום ממומן וקידום אורגני 

פעולת קידום וידאו אורגני לוקח פחות זמן ( בהפרש משמעותי מקידום אתרים אורגני ) , אך ברגע שהגעת לשלב זה אתה נהנה מיחס המרה של 80% ולא משלם על קליקים. בקידום ממומן אתה עולה לאוויר באופן מיידי ומחזיר את את ההשקעה באופן מיידי, אך אתה משלם על כל קליק ( מעבר ל15 שניות צפיה ), ומוגבל בחשיפה (אתה מופיע כל עוד יש תקציב). יש כמה מסלולים לפרסום ממומן ביוטיוב, ניתן לראות דרך הקישור הבא.

למה צריך לשים וידאו בעמודים ראשונים של גוגל

דף הבית של גוגל מעוצב בסגנון מינימליסטי ביותר ומורכב ממלל על כל מודעה ומודעה, בנוסף מערכת של גוגל מאפשרת לשים סרטוני הוידאו עם קישור ישיר לסרטון תחת מילת מפתח על הסרטון מדבר.  הוא מאוד אפקטיבי בהגברת מודעות מותג, יצירת לידים, הגדלת מכירות ושיפור התקשורת עם הלקוחות. הוא מספר סיפור, תופס את תשומת לב הגולש בקלות, ניתן להציג אותו באופן רספונסיבי המותאם למובייל, טאבלט, מחשב ומעולה לעבודות ה- SEO שלכם.   היום כשבכל תחום התחרות כל כך חזקה, חלק גדול ממאמצי השיווק הולך לבניית אמון. וידאו שנעשה בצורה נכונה עם אסטרטגייה מתוכננת היטב הוא הדרך לקשר בין מה שאתם מציגים ומספרים עליו למי שאתם באמת, ע”י כך שאתם חושפים לפניו את את העסק/שירות שלכם.

האם סרטון תדמית לעסק יכול לעזור גם לעסק בינוני או קטן

קידום סרטון תדמית באופן אורגני או ממומן יכול להיות כלי שיווק זול ויעיל אפילו לעסק הקטן ביותר, בעיקר יחסית להשפעה שלו על קידום העסק. סרטון וידאו של דקה, המדגיש את הדברים שהופכים את העסק שלך לייחודי, עשוי להיות הכלי הטוב ביותר למשיכת לקוחות. לא לשכח שקידום ממון ביוטיוב הוא הקידום הכי אפקטיבי לחשיפה אגרסיבית לקהלים חדשים במחירים מצחיקים יחסית לאפיקי פרסום אחרים בפלטפורמות השונות כגון פייסבוק, איסטגרם וכו'.

כמה זמן לוקח לקדם סרטון לדף הראשון?

תהליך קידום וידאו אורגני לוקח בדר"כ בין 3-5 שבועות, אך יכול לקחת הרבה פחות או יותר. תלוי במספר פרמטרים כגון:  תחרות בנישה מסויימת, רלוונטיות לקהל, וכמה תוכן וידאו רלוונטי ל"שאילתא" של הלקוח. אל לנו לשכוח שגוגל היא חברה פרטית ורק אנשים בודדים מכירים את האלגוריתם שלו. על ידי שינוי באחד הפרמטרים, הכל יכול להשתנות, יש לקחת זאת בחשבון. אפילו מי שמקדם באופן אורגמני אתרים ללקוחות והוא איש מקצוע אמין וישיר יגיד את האמת הזאת ללקוחותיו. ואם בקידום ממומן עסקינן, לאחר שיחת ייעוץ ובחירת אסטרטגיית שיווק, אפשר לקדם את הסרטון באופן ממומן לאלפי לקוחות פוטנציאלים במחירים מצחיקים יחסית לפלטפורמות אחרות .

האם אתם מתחייבים לתוצאות בקידום לדף ראשון?

ישנן חברות קידום שמתחייבות לתוצאות אורגניות, חברה שמתחייבת / עובדת על בסיס תוצאות תעשה הכל כדי לעמוד בהתחייבות ולעיתים קרובות תפעל בשיטות קידום פסולות ולא ראויות כדי לקדם את הסרטון– שיטות אלו נקראות בשפה המקצועית "כובע שחור". שורה תחתונה: לא ניתן להתחייב מהסיבה שמקדם סרטונים/אתרים נתון לחסדיו של מנוע החיפוש והתנודתיות בזירה. מסמך של ענקית מנוע החיפוש "גוגל" אופטימיזציה למנוע החיפוש כמו שנאמר בסעיף הקודם מעלה.

מתי מפסיקים לקדם את הסרטונים?

לעניות דעתי לעולם לא מומלץ להפסיק לקדם הסרטונים שלכם. במיוחד שסרטונים הגיע לתוצאות יפות ובעליו נהנים מהפרות, אין שום סיבה לעצור, אלא להתרחב ולחזק את הקיים. ומי שבכל זאת לא מעוניין להתחייב, או כבר לא נותן שירות זה או אחר ניתן לצמצם את היקף הפעילות לרמה של שימור על המיקום ברשת ומעקב מצמיד מול המתחרים.

איך בוחרים מילות מפתח לקידום?

ממליץ לקרוא את המאמר בקישור המצורף – מחקר מילות מפתח לקידום אורגני. יש לערוך מחקר מעמיק של התחום העיסוק שלך ומילות המפתח הרלוונטיות שמחפשים באופן תדיר ביותר, לבחון את התחרות בנישה שלך. לבחון זירות אחרות מקבילות על ביטויים אחרים וביטויי זנב ארוך. ולאחר שהבנת את  אפיון התחום שלך לקידום הסרטון/סרטונים, ניתן להתחיל לקדם סרטונים עבור העסק שלך בגוגל ויוטיוב.

מתי מנוע החיפוש של גוגל יציג תוצאות מ – YouTube?

למנוע החיפוש יש כמה אינדיקציות שבאמצעותן יודע איזה סוג מידע להציג לגולש הרלוואנטי, סרטוני יוטיוב במנוע החיפוש של גוגל יוצגו כאשר הגולש ישאל שאלות כגון:

 1. שאלות 'איך' – למשל: איך בונים אתר בוורדפרס? איך מתקנים דוד שמש? איך מתקנים מכונת כבישה?
 2. מדריך – למשל: מדריך לנראות נכונה ביוטיוב, מדריך להתקנת אינטרנט אלחוטית, ועוד.
 3. המלצות או ביקורות – למשל: מייבש כבישה מומלצת, ביקורת על מוצר.., המלצות של לקוחות על..
 4. וידאו קליפ – שמות של יוצרים וקליפים למשך; 'הודה אני', ' big in japan' ועוד
 5. שמות מותג או עסק – אם יש לכם סרטון  ביוטיוב המגדיר את העסק שלכם וכו'.

לצורך חשיפה מקסימלית של הסרטונים שלכם, מומלץ לבצע מספר פעולות אשר יגבירו את מס' הצפיות של הסרטון, ויעזרו לו להגיע לעמודים ראשוניו לקבלת תוצאות טובות. 

1. כותרת הסרטון 

בחרו את מילת המפתח המתארת בצורה מדוייקת ביותר את העסק/שירות שלכם ושלבו אותה בכותרת הסרטון – העזרו ברשימת הביטויים ממחקר מילות המפתח שביצעתם.לדוגמא: פרגולה– איך בונים פרגולה מעץ, מדריך וידאו מעשי.הכותרת מכילה שתי ביטויי מפתח חשובים 'פרגולה' ו-'פרגולה מעץ', הביטוי החשוב יותר פותח את כותרת הסרטון, ובמשפט אחד שילבתי התייחסות ברורה שנותנת לגוגל אינדיקציה לסוג המידע ע"י שימוש ב: 'איך' ו- 'מדריך' .

2. תיאור הסרטון

מכיוון שאלגוריתם החיפוש של YouTube לא יכול לצפות בסרטון שיצרת ולהבין אותו – תיאור הסרטון הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר. הרבה פעמים ניתן לראות סרטונים מושקעים במיוחד, שפשוט חסר להם תיאור טוב של נושא הסרטון  בשביל להופיע במיקום הרבה יותר גבוה בתוצאות החיפוש של YouTube ו – Google.

3. תגיות סרטון 

המשקל הכללי של התגיות, ירד בשנים האחרונות כתוצאה מניצול לרעה של האופציה על ידי מפרסמים וספאמרים. תייגו את הסרטון תחת כל התגיות הרלוונטיות לנושא שלו. בדרך כלל מומלץ לשלב מספר תגיות (לא בהגזמה כמובן !) אשר יכולות לעזור לאלגוריתם החיפוש להציג את הסרטון שלך בתפריט הצדדי תחת "סרטונים קשורים".

תקראו את המאמר על קידום וידאו בגוגל ויוטיוב.

יש לי כבר סרטונים מוכנים, אתם יכולים לעשות לי רק את הקידום?

כן בהחלט. נקח את הסרטונים שלך ונקדם אותם בגוגל וביוטיוב אם ה בצורה אורגנית ואם זה בקידום ממומן.

מה הם 5 צעדים הבסיסיים לתכנון הפרסום

לקריאת המלצות לחצו כאן

מה הם סוגי מודעות לקידום ממומן ביוטיוב

סוגים של קידום ממומן ביוטיוב

קידום סרטוני יוטיוב בגוגל – אילו תכנים מנצחים ביוטיוב ומדוע?

הפרמטרים לפיהם ניתן לדעת האם תוכן וידאו מסוים ביוטיוב הוא תוכן מוצלח הם:

 1. משך הצפייה (Watch Time): מה משך הזמן בו גולש צופה בסרטון שלך.
 2. מילות מפתח (Keywords): עיקר חשיבותם הוא ברלוונטיות לשאילתת חיפוש של הגולש.
 3. נרשמים (Subscribers): ככל שיש יותר נרשמים לערוץ יוטיוב, כך הוא ישיג תוצאות טובות יותר משום שהוא ייחשב סמכותי ואמין יותר בנושאים מסוימים, זה בקידום אורגני, בקידום ממומן אין חשיבות לנושא.
 4. מעורבות הגולשים (Engagement): לייקים, הקלקות ותגובות הם הפרמטרים שמאותתים ליוטיוב, לגוגל ולמנועי חיפוש נוספים שמדובר בסרטון שכדאי להגביר את החשיפה שלו ( באופן אורגני), באופן ממומן לא ממש יש חשיבות לנושא.
 5. אורך הסרטון (Video Length): סרטונים ביוטיוב לא צריכים להיות ארוכים מדי, אלא הדגש צריך להיות על התמקדות בעיקר כדי לתת ערך אמיתי לצופים, בערך בסביבות 2 דקות.

סיכום

סרטון יוטיוב שעבר אופטימיזציה טובה הוא סרטון ש:

 • רלוונטי למשתמש 
 • כולל מילותביטויי מפתח
 • מעודד את הצופים לצפות בו כמה שיותר, בשאיפה עד סופו ולהשאירם בתוך פלטפורמה.
 • יש קריאה ברורה לפעולה למשתמש
 • יש בו קישור אחד לפחות שמוביל לאתר/דף נחיתה שבו נמצא מידע נוסף

מעוניינים לקבל שירות לקידום של סרטוני וידאו לעסק ב- Google ו– YouTube ? – צרו איתנו קשר עוד היום.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב