למה כדאי לכם לעשות שימוש בסרטוני וידאו – 5 סיבות שידהימו אתכם

מה לדעתכם נחשב לקל יותר? לקרוא טקסט או לצפות במסר?

מה לדעתכם יותר נוח? להקשיב לתוכן או לקרוא מלל?

מה לדעתכם משכנע יותר? שמישהו מדבר אליכם או שמישהו פונה אליכם בכתב?

קידום סרטוני וידאו ביוטיוב

אין עוררין על חשיבותו של התוכן כחלק מהיותנו משווקים ומפרסמים ברשת האינטרנט את העסק שלנו. לתוכן שאנו מפרסמים באתר ובעמוד הפייסבוק העסקי יש משמעות גדולה, הן בהיבט של קידום והן בהיבט של ההתאמה לקהל יעד. יחד עם זאת, לא סתם יותר ויותר עסקים, חברות קטנות כגדולות עושים שימוש באחת מהפלטפורמות היותר מושכות, מעניינות וממקדות שקיימות היום, הלא הוא הרשת החברתית – YouTube. אם עדיין לא הפקתם לעצמכם סרטון הסברה/מכירה או העברת מסרים לפרסום ביוטיוב זה הזמן לעשות שינוי ולהפוך את העסק שלכם למוכר, שקוף ולא פחות חשוב מפורסם לכמות גדולה של אנשים.

קבלו 5 סיבות חשובות מדוע סרטוני וידאו הם הכלי שיווקי החזק ביותר ברשת היום לבעלי עסקים:

  1. תנועה – זה שם המשחק – אין בכלל ויכוח כי לסרטון יש כוח אדיר ברשת. סרטון טוב ואיכותי יוצר תנועה על ידי כך שהוא ממוקם בעמודים הראשונים של גוגל ויוטיוב, מה שלמעשה מגדיל את החשיפה שלכם ואת השיווק באינטרנט של העסק שלכם. הרי מה אתם עושים כשאתם צופים בסרטון שהוא: מעניין, מצחיק, מרגש, משתפים אותו לחברים, ידידים, משפחה נכון? ומכאן לסיבה הבאה שבזכותה לכל עסק שמכבד את עצמו היום יש סרטון.
  2. וראליות – הופכת הכול לקל יותר – העולם שבו כולנו חיים הוא עולם של רשתות חברתיות. מי מאיתנו לא מצייץ, מעלה תמונה או סטורי, מצלם תמונה באינסטוש לפחות אחת ליום. המהירות שבה מסר עובר מאחד לשני לא נתפסת. ברגע שאתם יוצרים לעצמכם סרטון שייצג מי אתם , מה אתם ומהו המסר שאתם מעבירים, סרטון מיוחד, מקורי שמכיל בתוכו מסרים – הסרטון עובר מאחד לשני, מעמוד עסקי לעמוד עסקי, הוא תופס תאוצה מה ששוב מגדיל חשיפה ומאפשר לכם להגיע לקהלי היעד שלכם בצורה הרבה יותר טובה ומהירה.
  3. מעביר את המסר בצורה הטובה ביותר- כאמור, אין אנו מזלזלים באפקט ובכוח של טקסט שיווקי איכותי. יחד עם זאת, הרבה יותר קל לצפות במסר מאשר לקרוא אותו. אתם נמצאים בהפסקה, ומדפדפים לכם בין הפוסטים בפייסבוק, מה יותר כייף, לקרוא פוסט או לצפות בסרטון?
  4. קל יותר להסביר לאנשים מה אתם עושים – דרך קידום סרטוני וידאו ב- YouTube אתם יכולים להראות לאנשים וללקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם מה אתם עושים. סרטון הוא אלמנט 100% שקוף ולכן כמות האפשרויות העומדות בפניכם היא אינסופי. תוכלו להפיק סרטון אנימציה, לגשת לקהל היעד בצורה הומוריסטית ובפשטות וניקיון להראות לכולם במה אתם הכי טובים. במקום להסביר למה כדאי לבחור בכם, אתם פשוט מראים את זה.
  5. קהל יעד הוא המתכון להצלחה- באמצעות הפקת סרטון אתם יכולים לכוון את עצמכם לקהלי היעד שלכם בצורה הכי ממוקדת, אפקטיבית ויעילה שאפשר. כמובן שניתן למקם את הסרטון לעמודים הראשונים בגוגל או לעשות שיווק ממומן שהוא ממוקד ביותר על ידי פילוח קהלים המתאימים לכם.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב