26 אתרים מובילים לקידום YouTube שיעזרו לך להגיע לדירוג גבוה


השפעת השיווק – עודכן לאחרונה:13 בינואר 2021זמן קריאה: 8 דקות

הגדלת טווח ההגעה שלך ב- YouTube ודירוג הווידיאו שלך היא יותר מסתם שאיבת וידאו אחר סרטון. תשיג תוצאות טובות יותר כאשר תתמקד באיכות על פני כמות. כך אתה יכול לדרג גבוה יותר ולצבור את הנקודה העליונה הזו, מרקיע שחקים לצפייה ולמנויים שלך – או לפחות להפסיק להוציא סרטונים בינוניים מכיוון שאתה מנסה לעמוד במכסה שרירותית כלשהי. אבל כפי שכל מי שניסה אי פעם להגדיל את טווח ההגעה שלהם ולהגדיל את צפיות הווידאו ב- YouTube יכול לומר לך, זה לא קל. למרבה המזל, מצאנו 26 כלי SEO מדהימים של YouTube שיכולים לייעל את דרכך לעוקב הולך וגדל של YouTube.תוכן קשור:


26 כלי קידום אתרים מובילים ב- YouTube שיעזרו לך להגיע לדירוג שלך:

 • 1. TubeBuddy
 • 2. YouTube Analytics
 • 3. vidIQ
 • 4. הצעה אוטומטית של YouTube
 • 5. מתכנן מילות המפתח של גוגל
 • 6. כלי מילות המפתח (Keywordtool.io)
 • 7. דירוג גשש
 • 8. סייר מילות המפתח של אהרפס
 • 9. Kparser
 • 10. YTRank
 • 11. RapidTags
 • 12. תגיות YouTube
 • 13. מנת המשכל היריבה
 • 14. דירוג SEO
 • 15. סרפסטאט
 • 16. TagsForYouTube
 • 17. בקרת התגובות של יוטיוב
 • 18. מתינות חכמה
 • 19. מגמות גוגל
 • 20. קמטסיה
 • 21. קנווה
 • 22. FotoJet
 • 23. סנאפה
 • 24. iMovie
 • 25. בלנדר
 • 26. קורל וידיאו סטודיו

מדוע חשוב אופטימיזציה של YouTube

יוטיוב הוא מנוע חיפוש רב עוצמה. למעשה, זהו מנוע החיפוש השני הפופולרי ביותר בעולם שמאחורי גוגל. וגם, גוגל אוהבת תוכן ביוטיוב . כשאתה מבצע חיפוש בגוגל, תוכן הווידיאו בולט מיתר תוצאות החיפוש:

כאשר אתה מתמקד ביצירת תוכן נכון של YouTube באמצעות מילות המפתח והתגים הנכונים, אתה מציב את עצמך במצב מצוין לדירוג גבוה יותר בחיפוש הפנימי של גוגל ושל יוטיוב. זו הסיבה שהרכבנו רשימה זו של 26 כלי אופטימיזציה של YouTube בהם תוכלו להשתמש כדי להשיג יותר עוקבים ביוטיוב ולשפר את הדירוג שלכם מבלי להשקיע אינספור שעות ביצירת סרטונים רק לצורך יצירת סרטונים.


26 כלי מיטב קידום אתרים ב- YouTube הטובים ביותר

כשאתה מחשיב שהסרטון הוא התוכן בעל הביצועים הטובים ביותר בכל פלטפורמות המדיה החברתית, זה פשוט הגיוני להתמקד ביצירת קטעי הווידאו הטובים ביותר והמיטובים ביותר האפשריים. לאחר מכן תוכל לשתף אותם ברשתות החברתיות שלך, להגדיל את העוקבים שלך ולהגדיל את טווח ההגעה שלך. אך עם יותר משני מיליארד משתמשים בפלטפורמה, מציאת הסרטונים שלך יכולה להיות מעט קשה.

שם נכנסים כלי האופטימיזציה של YouTube.

כאן תוכלו למצוא את כל הכלים הדרושים לכם כדי ליצור סרטונים נהדרים , למצוא את מילות המפתח והתגיות הנכונות, לגלות מה מתחרים שלכם, ולעקוב אחר הביצועים של ערוץ היוטיוב שלכם.


נהל את ערוץ YouTube שלך

ערוץ YouTube מוצלח דורש קצת יותר מסתם לפרסם סרטונים. אתה צריך גם לעקוב אחר הביצועים של הסרטונים שלך כדי לוודא שאתה לא מבזבז זמן וכסף על תוכן שחסר לו את הסימן. בחלק זה תמצא כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לך להבין את ביצועי הערוץ שלך, כך שתוכל לנקוט צעדים לתיקון מהלכו או לשתף את התוכן שמניב ביצועים טובים עם הרשתות החברתיות האחרות שלך.

1. TubeBuddy

כלי SEO של

TubeBuddy הוא סיומת דפדפן המציעה המון דרכים שונות לניהול יעיל של ערוץ YouTube שלך. זה כולל פרודוקטיביות, קידום אתרים בווידיאו, נתונים ומחקר, קידום ועיבוד בתפזורת. באמצעות TubeBuddy, אתה יכול ליצור ולתזמן את קטעי הווידאו שלך ב- YouTube, להשתמש בתגובות שמורות למתן תוכן קל ולבנות תבניות למסך קצה, בין דברים מגניבים אחרים.


2. YouTube Analytics

מקור: convertkit.com

כלי הניתוח של YouTube עצמו הוא אחד הכלים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם כדי לגלות היכן הערוץ שלכם מצליח והיכן הוא לא. אתה יכול להשתמש בו כדי ללמוד עוד על הקהל שלך ועל התוכן שתופס אותו, לשפר את צפיות הווידאו שלך ב- YouTube ולשמור אותם מעורבים. תוכל גם לבדוק את זמן הצפייה בסרטונים שלך (אות באלגוריתם החיפוש של YouTube) וכיצד ההמשך שלך גדל.


3. vidIQ

VidIQ הוא סיומת דפדפן שמראה לך את הנתונים הסטטיסטיים שאתה צריך כדי לעקוב אחר ביצועי YouTube שלך. תוכל גם להוסיף ערוצי מתחרים כדי לראות כיצד הם משתווים לשלך וכן להגדיר התראות דוא"ל למציאת נושאים פופולריים. יש אפילו תכונה של סינדיקציה של פייסבוק המאפשרת לך לשתף את הסרטון שלך באופן מיידי על פני פלטפורמות מדיה חברתית.זהה את מילות המפתח הטובות ביותר שלך

תיאורים וכותרות הם מידע חשוב עבור משתמשי YouTube. כשאתה כולל את מילות המפתח הנכונות בתיאורי הווידאו שלך ב- YouTube ובכותרות, המשתמשים יוכלו להחליט אם הסרטון שלך מתאים להם. בחלק זה תמצאו כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לכם למצוא את מילות המפתח שידרגו את הסרטונים שלכם ונצפו בהם.

4. הצעה אוטומטית של YouTube

אם אי פעם חיפשת סרטון ב- YouTube, אתה יודע שברגע שאתה מתחיל להקליד, YouTube מתחיל להציע הצעות למילות מפתח וביטויים שיעזרו לך:

זהו כלי נהדר למשתמשים אך הוא גם כלי שימושי ביותר ליוצרים. בדומה ל- Google Trends, אתה יכול להזין את מילת המפתח או הנושא שלך בשדה החיפוש ב- YouTube ולהשתמש בתוצאות ההצעה האוטומטית כדי למצוא מילות מפתח שאתה צריך לכלול בתיאור הווידאו, התגים והכותרת שלך.


5. מתכנן מילות המפתח של גוגל

גוגל מציעה טונות של כלים בחינם שיוצרים יכולים להשתמש בהם כדי למצוא בדיוק את מילות המפתח המתאימות לכלול בתוכן שלהם. מתכנן מילות המפתח של גוגל הוא כלי נהדר. תוכל לגשת למתכנן מילות המפתח של גוגל ממרכז השליטה שלך ב- Google Ads (אינך צריך להציג מודעות בכדי להשתמש בו). זה יעזור לך למצוא את מילות המפתח שהכי שוות עבור חיפושים בגוגל, כך שתוכל לחבר את מילות המפתח לתיאורים והכותרות שלך ב- YouTube.


6. כלי מילות המפתח (Keywordtool.io)

כלי מילות המפתח הוא כלי freemium שבו אתה יכול להשתמש כדי למצוא נושאים שהצופים שלך עשויים להתעניין בהם על סמך מה שהם עשויים לחפש. פשוט הזן מילת מפתח או נושא ברמה גבוהה וכלי מילות המפתח יתן לך הצעות בצורה של שאלות, מילות יחס ואפילו hashtags. הגרסה בתשלום מתחילה ב -69 דולר לחודש ומעניקה לך גישה לנפחי חיפוש, מחיר לקליק, נתוני תחרות ומגמות.


7. דירוג גשש

דירוג הגשש הוא עוד כלי לחיפוש מילות מפתח freemium. אתה יכול להשתמש בו כדי לשלוף מילות מפתח מהצעות YouTube ולהציג נפח חיפוש, תחרות, ביקורים צפויים ועוד. דירוג הגשש מצוין למציאת מילות מפתח אשר יעלו את קטעי הווידאו שלך לאותה מיקום קטע מוצג נחשק שמציב אותך בראש תוצאות החיפוש. הגרסה בתשלום מתחילה ב- $ 72 לשנה.


8. סייר מילות המפתח של אהרפס

ל- Ahrefs Keywords Explorer יש אחד ממאגרי המידע הגדולים ביותר של מילות המפתח ב- YouTube. תוכל לחפש את מילת המפתח שלך ולמצוא נפח חיפוש מקומי וגלובלי, קליקים, אחוז קליקים ונתוני זרם קליקים כדי שתוכל לגלות כמה אנשים מחפשים מונח מסוים ב- YouTube בכל חודש. ישנם גם דוחות על רעיונות למילות מפתח שיכולים לתת לך רעיונות מעולים למילות מפתח או נושאים.


9. Kparser

Kparser הוא כלי קל יותר לשימוש בחיפוש מילות מפתח בתשלום, המתמקד במילות מפתח עם זנב ארוך. תוכל להוסיף מילות מפתח לפני ואחרי מילת המפתח שלך (בדומה ל- Keyword.io), אך Kparser מאפשר לך לבחור את עומק הניתוח.


10. YTRank

YTRank הוא כלי סופר פשוט בחינם שתוכל להשתמש בו כדי לעקוב אחר דירוגים ב- YouTube עבור מילת מפתח יעד. פשוט בחר את המיקום הרצוי, הוסף את כתובת האתר שלך לסרטון YouTube והוסף את מילות המפתח שלך.


מחקר תגים רווחיים

תגי YouTube הם מילים וביטויים המאפשרים ליוטיוב לדעת על מה הסרטון שלך. בדומה למילות מפתח, תגים הם גורם דירוג חשוב באלגוריתם החיפוש של יוטיוב . כאן תמצאו כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לכם למצוא את התגים הרווחיים ביותר לסרטוני YouTube שלכם.

11. RapidTags

RapidTags הוא כלי חינמי שמייצר במהירות תגים שבהם אתה יכול להשתמש ב- Youtube. אתה יכול להחיל מסנן שפה עבור מיקומים שונים. פשוט הזן את מילת המפתח היעד שלך בתיבת החיפוש ותקבל רשימת תגים שתוכל להשתמש בה בסרטוני YouTube שלך.


12. תגיות YouTube

בדומה ל- RapidTags, TagsYouTube מאפשר לך להזין את מילת המפתח היעד שלך כדי לקבל רשימה של תגים קשורים שתוכל להוסיף לתוכן YouTube שלך. כלי זה כולל גם תכונות כמו מחולל תמונות ממוזערות, כותרת מתקדמת ותיאור.


גלה מה המתחרים שלך עושים

לחקור את המתחרים שלך ב- YouTube זו דרך נהדרת להמציא אסטרטגיות טובות יותר לשיווק וידאו משלך, כמו גם לקבל השראה לתוכן חדש. בחלק זה תמצאו כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לכם להגדיל את התחרות שלכם.

13. מנת המשכל היריבה

יריב IQ מציע מידע ניתוחי של YouTube שיעזור לך להבין את המתחרים שלך, כך שתוכל לקבל החלטות טובות יותר לגבי הערוץ שלך ולקבל תוצאות טובות יותר. IQ של יריב יראה לכם באיזו תדירות המתחרים שלכם מפרסמים תוכן, המעורבות שהתוכן שלהם מקבל, לייקים, סימוני 'לא אהבתי', מנויים, צפיות, תגובות ועוד.


14. דירוג SE

דירוג SE הוא כלי למעקב אחר מילות מפתח המאפשר למשתמשים לבצע בדיקות יומיות בדירוג YouTube עבור כל מיקום ומכשיר. אתה יכול אפילו להגדיר כתובת אתר יעד לכל חיפוש וכל כתובות האתרים שאינן יעד יופיעו באדום. ניתן לעקוב אחר דירוגים בחמישה מנועי חיפוש ועד חמישה מתחרים.


15. סרפסטאט

SerpStat הוא כלי לחקר מילות מפתח הנותן לך תובנה במה שעושים המתחרים שלך. אתה מספק מילת מפתח יעד אחת ו- SerpStat יספק הצעות שאתה יכול לדרג אליהן, כמו גם למצוא מונחי חיפוש שמובילים פוטנציאליים מחפשים.


16. TagsForYouTube

תוסף Chrome חינם של TagsForYouTube מאפשר לך לראות את תגי הווידאו לכל סרטון על ידי לחיצה על הצג עוד  מתחת לתיאור הסרטון. זוהי דרך נהדרת לגלות אילו תגים משתמשים המתחרים בסרטונים שלהם כדי שתוכלו להשתמש בהם גם.


שמרו על הערותיכם נקיות

חשוב לנהל את ההערות שלך ב- YouTube. לא רק שתגובות משחקות באלגוריתם של יוטיוב, אלא שמירה על ניקיון התגובות מסייעת לשמור על המידע המדויק והקהל שלך משפר את המוניטין והאמינות של המותג שלך . כאן תמצא כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לך לשמור על קטעי התגובות שלך.

17. בקרת התגובות של יוטיוב

כלי ניהול התגובות המובנה של YouTube מאפשר לך להתאים אישית את ההגדרות לסינון אוטומטי של תגובות שאינן הולמות. באפשרותך להוסיף משתמשים ספציפיים לאישור התגובות שלהם באופן אוטומטי, להזין רשימת מילים שברצונך לחסום ולחסום הודעות הכוללות hashtags וכתובות אתרים.


18. מתינות חכמה

מתינות חכמה היא כלי בתשלום המספק מתן תגובות לפלטפורמות מדיה חברתית . היא מתחברת לפרופילים החברתיים שלך ומוחקת תגובות לא רצויות עם פרסומן. זה מבוסס AI כך שהוא יכול למתן הערות כמעט כמו אדם יכול. ובזכות ה- AI, הכלי לומד ככל שאתה משתמש בו זמן רב יותר. המחירים מתחילים ב -79 דולר לחודש.


צור סרטונים נהדרים

יצירת סרטוני YouTube נהדרים מתחילה עם נושא נהדר, אך יהיה עליכם ליצור תמונות ממוזערות של YouTube המושכות את העין ולערוך את הסרטון כדי להבטיח שהוא זורם היטב – ולהוסיף כותרות ואפקטים חזותיים. כאן תמצאו כלי אופטימיזציה של YouTube שיעזרו לכם ליצור סרטוני YouTube שאנשים רוצים לצפות בהם.

19. מגמות גוגל

Google Trends היא אפשרות קלה לשימוש למציאת נושאי וידאו מעולים. כל שעליך לעשות הוא להקליד את הנושא הכללי או את מילת המפתח שלך וציין את  חיפוש YouTube . משם תוכל לבחור מיקום, קטגוריה ותקופת זמן כדי לקבל את התוצאות הרלוונטיות ביותר.


20. קמטסיה

קמטסיה היא אופציה מבריקה של YouTube

כלי מיזציה לאלו מאיתנו שעושים סמינרים מקוונים, מדריכים ומצגות מכיוון שהוא נותן לך דרך להקליט את המסך שלך, כולל תנועת העכבר והקשות. לאחר מכן תוכל לערוך את הסרטונים שלך כדי להוסיף אפקטים, אנימציות, ביאורים, חידונים, הערות ועוד, כמו גם מוסיקה או קריינות.


21. קנווה

Canva הוא אחד הכלים הטובים ביותר ליצירת תמונות ממוזערות של וידיאו ביוטיוב שממש קופצות. אתה יכול להתחיל את העיצוב שלך מאפס או למצוא תבנית יפה מאלפים שיש לקנבה להציע. ל- Canva יש ממשק גרור ושחרר שמקל על יצירת תמונות חזותיות מושכות את העין שיגרמו לב לסרטוני YouTube שלך.


22. FotoJet

FotoJet היא אלטרנטיבה של Canva הכוללת יוצר תמונות ממוזערות מתקדמות של YouTube . זה מאפשר לך לערוך ולמטב את התמונה הממוזערת שלך לתוכן הלב שלך על ידי הוספת פילטרים, חיתוך ושינוי גודל, תמונות מסתובבות ועוד הרבה יותר. כמו Canva, ל- FotoJet יש ממשק גרור ושחרר שמקל על השימוש.


23. סנאפה

Snappa היא תוכנת עיצוב גרפית כוללת הכוללת טונות של תבניות נהדרות שמאפשרות ליצור תמונות ממוזערות מרהיבות של YouTube. Snappa גם מלווה אותך בתהליך העיצוב צעד אחר צעד, וזה נהדר לבעלי כישורי עיצוב מוגבלים.


24. iMovie

אם אתה משתמש במוצר של אפל כדי ליצור את קטעי הווידאו שלך ב- YouTube, רוב הסיכויים שאתה מכיר קצת יותר את כלי עריכת הווידאו הזה. ל- iMovie יש ממשק אינטואיטיבי המאפשר למשתמשים לחתוך, לקצץ ולסדר מחדש קטעי וידאו בקלות ככל שהם רוצים. אתה יכול גם להוסיף אפקטים וכותרות חזותיים, וכן לפרסם בקלות ב- YouTube.


25. בלנדר

בלנדר הוא כלי עריכת וידאו בחינם המציע כמה תכונות מתקדמות. אתה יכול להשתמש בבלנדר עבור VFX, אנימציה, דוגמנות, טיוח, תלת מימד ואפילו ליצירת משחקי וידאו. בנוסף לכלים המהנים האלה, בלנדר מאפשר לך לקצץ סרטונים ולהוסיף פילטרים ומעברים כדי להפוך את סרטוני YouTube שלך ​​לייחודיים ומהנים לצפייה.


26. קורל וידיאו סטודיו

Corel VideoStudio הוא כלי עריכת וידיאו בתשלום בלבד ל- Windows, המכיל את הכלים הסטנדרטיים שהייתם מצפים ממנו (חיתוך, שינוי גודל, גזירה, סידור מחדש וכו ') וכן ממשק מסך מפוצל עם הפסקת תנועה ועוד. אתה יכול אפילו להעלות את הסרטונים שלך ל- YouTube ישירות מהתוכנה.

כל הזכויות שמורות לאתר wyzowl

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב