29 כלים לשיווק תוכן להגברת המעורבות שלך

מדיה חברתית: עודכן לאחרונה:3 בנובמבר 2020 זמן קריאה: 16 דקות

עובדה ידועה היא כי שיווק בתוכן הוא חיוני לקידום המוצרים והשירותים של המותג. אך אסטרטגיית שיווק תוכן מוצלחת זקוקה לטכנולוגיה ולכלים המתאימים לגיבוי. למעשה, 28% ממשווקי B2C טוענים כי הטכנולוגיה והכלים לשיווק תוכן הגדילו את ההצלחה שלהם בשיווק תוכן.

ו -67% ממשווקי תוכן B2B המצליחים ביותר טוענים כי הארגונים שלהם מתקדמים או מומחים בשימוש בטכנולוגיות שיווק תוכן. 75% אומרים שטכנולוגיות שיווק תוכן נותנות להם תובנות טובות יותר לגבי ביצועי התוכן שלהם. 56% אומרים שזה עוזר להם להבין טוב יותר את העדפות הקהל ואת התנהגותם.

מצוידים בכלים הנכונים לשיווק תוכן , אתה אמור להיות מסוגל לראות הצלחה עצומה בביצוע האסטרטגיות שלך. בואו נסתכל על 14 הכלים המובילים לשיווק תוכן שיכולים לעזור לכם לפתח ולקדם את התוכן שלכם בצורה יעילה יותר.

תוכן קשור:


כלים לשיווק תוכן כדי להגביר את טווח ההגעה שלך:


מס '1: בנה אסטרטגיה של שיווק תוכן עם SEMrush

בניית אסטרטגיה יעילה של שיווק תוכן דורשת לא רק את הכוונות הטובות ביותר. עליכם לחפור עמוק ולאסוף מודיעין של מתחרים כדי להנחות את שיווק התוכן שלכם (אחריות בלתי נגמרת). ובעוד שיש טונות של כלים שם המסוגלים להציע תובנות, SEMRush עושה עבודה מדהימה בפשטות התהליך כולו, וחלקם. 

הכלי מגלגל SEO, תעבורה בתשלום, מדיה חברתית, תוכן ויחסי ציבור, ומחקרי שוק בממשק המעוצב בקפידה שלנו. אתה יכול להתמודד עם כל הדרישות הטכניות עבור קידום אתרים, לתזמן הודעות ברשתות החברתיות, למצוא את התוכן הטוב ביותר ולעקוב אחר האפקטיביות שלך, תוך חיזוק הגישה שלך עם תובנות מוצקות מהשוק שלך. זה באמת ערכת כלים שיווקית בכל אחד. 


מס '2: השתמש ב- BuzzSumo כדי ליצור רעיונות תוכן מבריקים

כדי שמאמצי שיווק התוכן שלך ישתלמו באמת, עליך ליצור תוכן שפונה לקהל היעד שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי זיהוי אילו קטעי תוכן מניבים ביצועים טובים בענף שלך. 

BuzzSumo יכול לעזור לך לעשות זאת על ידי ניתוח התוכן המשותף והמגוון ביותר בנושא מסוים.

זה מספק לך תובנות מעמיקות לגבי ביצועי תוכן מסוים מבחינת שיתופים, מעורבות וקישורים. כדי שתוכלו להשתמש במידע זה כדי להעלות רעיונות מבריקים לנושאי תוכן שעשויים להשיג כוח בקרב הקהל שלכם.

מקור תמונה: BuzzSumo


מס '2: התאם אישית את התוכן שלך באמצעות Hubspot CMS

עם HubSpot CMS, יש לך את כל הכלים הדרושים ליצירת תוכן, הפצה וניתוח, הכל במקום אחד. 

הכלי מאפשר לך ליצור ולערוך פוסטים בבלוג, דפי נחיתה, דפי אתרים ומיילים בקלות, בין אם תבחר באחת מהתבניות שנבנו מראש או התחל מאפס. אתה יגובה על ידי רשת העברת תוכן ברמה עולמית שתשרת את התוכן שלך בכל רחבי העולם בצורה המהירה ביותר.

לכלי התוכנה לניהול תוכן של HubSpot יש תכונות יפות כמו בדיקות A / B, אך הוא חזק במיוחד כשמדובר בתכונות כמו תוכן מותאם אישית ותוכן חכם. אם אתה משתמש בפלטפורמת השיווק של HubSpot, זה עובד גם בצורה חלקה עם טפסים , רשימת הדוא"ל שלך וניהול מסדי נתונים.

יש גם כמה תכונות נהדרות מהקופסה שנועדו לסייע ביצירת תוכן – כמו היכולת לארח באופן מקורי וידיאו ולהוסיף טפסים וקריאות לפעולה בסרטון באמצעות העורך המקורי, יחד עם ניתוח וידאו ו שילוב ניתוחי YouTube.

חלק מהתכונות שמשווקים יאהבו ברמת הפלטפורמה הן היכולת לחלק תוכן כך שיהיה קל יותר לצוותים לעבוד יחד. בנוסף, באפשרותך לפרסם תוכן מאחורי סיסמאות ולהתאים אישית תכנים בקלות. החשוב מכל, יש אבטחה ואחסון איכותיים, שמוציאים את הדאגה מהצד הטכני. וכמובן, אתה מקבל ניתוחים מהשורה הראשונה מכיוון שהכל עובד יחד


מס '3: גלה מילות מפתח רווחיות באמצעות Ubersuggest

אם אתה רוצה שהתוכן שלך ייראה בתוצאות של מנועי החיפוש, עליך לבצע אופטימיזציה שלו בעזרת מילות מפתח רלוונטיות ביותר שמקבלות המון חיפושים מדי חודש. 

אתה יכול להשתמש ב- Ubersuggest כדי לזהות את מילות המפתח החיפשות ביותר בענף שלך יחד עם נפח החיפוש ורמת התחרות. כדי שתוכלו לגלות כמה רעיונות מעולים למילות מפתח שיעזרו לכם לייעל את התוכן שלכם לתוצאות חיפוש רלוונטיות.

מקור תמונה: Ubersuggest


מס '4: שפר את הקריאות באמצעות אפליקציית המינגוויי

קריאות תוכן היא גורם חשוב המשפיע על האופן שבו אנשים עוסקים בתוכן שלך. ככל שקל יותר לקרוא את התוכן שלך, כך גדל הסיכוי שאנשים יעסקו בו. 

אבל אם אתה יוצר משהו שקשה מאוד להבין עם מילים מסובכות ומשפטים ארוכים, ייתכן שאנשים לא יקראו אותו זמן רב. גם אם זה נושא שמסקרן אותם. 

לכן כדאי להשתמש בכלי כמו אפליקציית המינגווי כדי לפשט את הכתיבה ולהקל על הקריאה לכולם. הכלי מדרג את הכתיבה שלך ומספק לך הצעות לשיפור כמו הפחתת adverb ושימוש בקול פסיבי, הצבעה על משפטים שקשה לקרוא וכו '.

מקור תמונה: אפליקציית המינגוויי


מס '5: צור כותרות משכנעות עם מנתח הכותרות של CoSchedule

הכותרת שלך היא הדבר הראשון שאנשים ישימו לב לתוכן שלך. זה נכון גם לגבי התוכן המבוסס על טקסט וגם על התוכן החזותי שלך. רוב האנשים יקראו את הכותרת תחילה ויחליטו אם לעסוק בתוכן או לא. לכן חשוב לכתוב כותרות משכנעות שיסקרנו את הקהל הזה במבט ראשון.

אתה יכול להשתמש ב- CoSchedule Headline Analyzer כדי לבדוק את הפוטנציאל של כותרות התוכן שלך לפני שתחליט לפרסם אותם. כלי זה מנתח את הכותרות העתידיות שלך ומדרג אותם על סמך המבנה, הדקדוק והקריאה. זה גם נותן לך הצעות כיצד להפוך אותם לחזקים יותר ולפתות את הקהל שלך לעסוק.

מקור תמונה: מנתח הכותרת של CoSchedule


מס '6: ארגן רעיונות באמצעות Evernote

כל מי שאי פעם נאלץ ליצור תוכן יודע כמה קשה לארגן את מחשבותיו ורעיונותיו כדי לפתח משהו מהותי. 

שם נכנס Evernote לתמונה. זה יכול לעזור לך לרשום הערות וללכוד רעיונות במקום אחד, כך שתוכל לארגן אותם בצורה יעילה יותר. זה מאפשר לך לשמור מאמרים, תמונות, דפי אינטרנט וקובצי PDF, כך שתוכל לגשת אליהם בקלות כשתצטרך. 

אתה יכול ליצור רשימות מטלות ותזכורות, וכך יהיה קל יותר לנהל את כל המשימות שלך ולהישאר במסלול עם הפרויקטים שלך. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לגשת להערות אלה בכל מקום, בכל מכשיר, ואפילו לשתף אותם עם הצוות שלך כדי להקל על שיתוף הפעולה בתוכן.

מקור תמונה: Evernote


מס '7: צור חזותיים המושכים את העין עם Canva

אנשים נוטים יותר לעסוק בתוכן שלך אם יש בו חזותית מושכת את העין. BuzzSumo ניתח 100 מיליון מאמרים ומצא כי סיכויים גדולים לשותפים של מאמרים בעלי תמונה אחת לפחות. 

אז אתה צריך ליצור כמה שיותר תוכן חזותי אם אתה רוצה להניע יותר מעורבות. בנוסף לצילומי מסך וגרפים רלוונטיים, ייתכן שתרצה ליצור גרפיקה מקורית שתלווה את הודעות הבלוג שלך ואת ההודעות ברשתות החברתיות. 

אתה יכול להשתמש בכלי עיצוב חינמי כמו Canva לשם כך. כלי זה מגיע עם המון תבניות אטרקטיביות שתוכלו להתאים אישית בהתאם לצרכים שלכם. תוכל למצוא תבניות להצגות, באנרים בבלוגים, הודעות ברשתות חברתיות, כותרות דוא"ל ועוד.

מקור תמונה: קנבה


# 8: השתמש ב- ClickFunnels כדי ליצור משפכי מכירה יעילים

משפכי מכירה מאפשרים לך לארגן את המסע שאנשים עוברים מביקור באתר שלך להמרה בפועל. משפך יעיל משפר את חוויית הלקוח בכל שלב, כך שתוכל להשיג יותר המרות וערך הזמנה ממוצע גבוה יותר. 

אם ברצונך ליצור לידים נוספים או להוביל למכירות רבות יותר באמצעות שיווק תוכן, תצטרך להגדיר משפך מכירות מתאים כדי להנחות את הקוראים משלבי מודעות ועניין להמרות. 

במקום ליצור משפך מכירה מאפס, תוכלו להשתמש בפלטפורמה כמו ClickFunnels כדי לעצב בקלות משפכים בעלי המרה גבוהה. פלטפורמה זו מאפשרת לך ליצור משפך פשוט המבוסס על המטרה הספציפית שלך – בין אם זה לייצר לידים, להגדיל מכירות או להניע נוכחות באירועים. 

תוכל להתאים אישית את התבנית בקלות בעזרת עורך גרור ושחרר קל המאפשר לך להוסיף, לשנות או להסיר דפים לפי הצורך.

מקור תמונה: ClickFunnels


מס '9: בדוק אם קיימת פלגיאט באמצעות Copyscape

ייתכן שתוכן משוכפל לא יקבל עונש על האתר שלך, אך הוא עלול לפגוע קשות בתנועה ובדירוגים שלך ולכן, בנראות החיפוש שלך. 

אז זה אחד האלמנטים המזיקים ביותר שיכולים להגדיר את מאמצי השיווק שלך בתוכן כמה צעדים אחורה. יתכן שיש לך אתרים אחרים המעתיקים את התוכן שלך או שאתה מצטט מאמר אחר, שיעלה סוגיית תוכן כפולה.

זה גורם לקריטי לבדוק תמיד אם יש פלגיאט לפני פרסום קטעי תוכן חדשים ותוכן מחדש. אתה יכול להשתמש בכלי כמו Copyscape להפעלת חיפוש אחר תוכן דומה ברחבי האינטרנט, כך שתוכל לתקן את בעיות הכפילות האלה מבעוד מועד.


מס '10: הפוך את השיתוף לקל יותר עם ShareThis

אחת המטרות הנפוצות ביותר לשיווק תוכן היא להשיג יותר שיתופים להגברת הנראות וההופעות. ככל שתקבל יותר שיתופים, כך יותר אנשים שיראו את התוכן שלך. וככל שתקבל יותר נראות לתוכן שלך, כך תוכל להשיג יותר לידים. 

זה הופך את החיוני לאפשר שיתוף תוכן קל במקום להעביר את הקוראים שלך בתהליך המפרך של העתקת הדבקת ה- URL על הודעות המדיה החברתית שלהם. 

לשם כך, תוכל להוסיף לחצני שיתוף חברתי לפוסטים בבלוג שלך ולתוכן האתר שלך באמצעות ShareThis . אז הקוראים שלך לא יצטרכו לפתוח את חשבונות המדיה החברתית שלהם כדי לשתף את ההודעות שלך.


מס '11: הפצה אוטומטית של תוכן דוא"ל באמצעות GetResponse

דוא"ל הוא עדיין אחד הערוצים היעילים ביותר להפצת תוכן. סקר MailMunch אפילו מצא כי יחד עם המדיה חברתית, שהיא השיטה המועדפת שנייה של הפצת תוכן. לכן, זה קריטי לשיווק תוכן מכיוון שהוא עוזר לך לטפח את ההובלות שלך ולשמור על לקוחות קיימים. 

עם זאת, שיווק בדוא"ל הוא אתגר בפני עצמו. אבל אתה יכול לפשט את כל התהליך באמצעות כלי אוטומציה לשיווק בדוא"ל כמו GetResponse . כלי זה עושה את כל הדרוש לכלי שיווק בדוא"ל – החל ביצירת מיילים שמושכים את העין ופיתוח תהליכי אוטומציה ועד לעיצוב דפי נחיתה בעלי המרה גבוהה. 

תהליכי העבודה האוטומטיים ב- GetResponse ניתנים להרחבה. אתה יכול להתאים אישית אותם לפי הצורך ולוודא שאתה שולח את המיילים הנכונים בהתאם להתנהגויות והתגובות של המנויים שלך.

מקור תמונה: GetResponse


# 12: השתמש ב- Hootsuite כדי לנהל את המדיה החברתית שלך

כפי שצוין קודם לכן, מדיה חברתית היא הערוץ השני המועדף ביותר להפצת תוכן יחד עם דוא"ל. 

זה הופך את ההכרחי להשקיע בפלטפורמת ניהול מדיה חברתית מקיפה ויעילה כמו Hootsuite . אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו כדי לתזמן את כל הפוסטים שלך ברשתות החברתיות כך שהם יפורסמו כאשר העוקבים שלך נוטים לעסוק . 

Hootsuite גם מאפשר לך לאצור תוכן שאושר מראש שהצוותים שלך יכולים לפרסם ולתזמן במועדים הנכונים. 

זה אפילו מספק לך תובנות מעמיקות לגבי ביצועי ההודעות שלך ברשתות החברתיות. זוהי דרך נהדרת לגלות איזה סוג של פוסטים הקהל שלך מעדיף ומתי הם פעילים ביותר. אז אתה יכול להשתמש בתובנות אלה כדי לייעל את אסטרטגיית התוכן שלך ברשת המדיה החברתית.

מקור תמונה: הוטסויט


# 13: השתמש ב- Trello כדי לקדם את שיתוף הפעולה הצוותי

נדרש צוות כדי לבצע אסטרטגיה יעילה של שיווק תוכן. תקשורת ושיתוף פעולה קלים הם חיוניים אם הצוות שלך צריך להישאר במסלול עם כל המשימות והפרויקטים שלך. 

אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כמו Trello כדי ליצור לוחות לפרויקטים ספציפיים, להקצות משימות, לשתף תקצירי תוכן ועוד. 

פלטפורמה זו מקלה על מעקב אחר המשימות והמשימות שלך כדי שלא תחמיץ מועדים. תוכל לראות מי עובד על כרטיס, עד כמה הם התקדמו ומה הם סיימו.


מס '14: ארוז מחדש תוכן באמצעות קאג'בי

לוח מחוונים מאוחד בקג'אבי מאפשר לך לצבור את התוכן המפוזר שלך ולנהל אותו ביעילות. 

הכלי עוזר לך להמיר את רעיונות התוכן שלך למוצרים סחירים תוך מספר דקות. אתה יכול להחליט הכל על המוצר שלך מתוך הפלטפורמה, החל באריזה ועד משלוח ותמחור.

אתה מקבל גישה למספר תבניות בלחיצה אחת לחיבור התוכן הקיים שלך לקורסים מקוונים. לאחר מכן תוכל להשתמש בניתוח הכלי למעקב אחר מדדים כמו התקדמות לקוחות ומעורבות משתמשים עם התוכן שלך.

הכלי תואם לכל שערי התשלומים העיקריים, כולל PayPal ו- Stripe. זהו יעד נקודתי לעסקים קטנים המחפשים כלי יחיד לטיפול בכל הדרישות שלהם, כולל יצירת אתרים, ניהול תוכן, שיווק בדוא"ל ויצירת דפי נחיתה. 


מס '15: השתמש ב- Pexels לצילומי High-Definition


תוכן דיגיטלי נראה נטול ברק ללא תמונות איכותיות. Pexels היא פלטפורמה המציעה לכם מאגר עשיר של תמונות וסרטונים בחינם לשימוש בתוכן שלכם. מ- mockups לרקעים, ל- Pexels יש אלפי תמונות בחינם לבחירתך.

תכונת הסקירה שלהם מאפשרת לכם לסנן את החיפוש לפי קטגוריות וקטגוריות משנה. אתה יכול לארגן את התמונות האוצרות שלך בלוח המובילים של Pexels. בנוסף, יש להם בלוג נהדר עם מאמרים ומשאבים אינפורמטיביים בנושא עיצוב גרפי וניהול תוכן. 

אבל החלק הכי טוב בפקסלס זה שהוא לגמרי בחינם והוא לא מבקש ממך לייחס את התמונות ליוצריהם. אתה יכול גם להעלות תמונות משלך לגלריית הכלי כדי שלא תצטרך לעבור בין פלטפורמות כדי לחפש תמונות.

מקור תמונה: Pexels


מס '16: השתמש ב- QuestionDB כדי ליצור רעיונות תוכן לבלוג שלך

אחד החלקים הקשים ביותר ביצירת תוכן הוא רעיון. QuestionDB מפשט את חיפוש הנושאים שלך על ידי זיהוי השאלות המדויקות שקהל בנישה שלך שואל.

QuestionDB אינו כלי מחקר מילות המפתח האופייני לך. עם כל הצעת שאלה שהכלי מייצר, הוא נותן לך את המקור בו נשאלה השאלה במקור. משם תוכלו להבין את ההקשר של השאלה וגם לקבל רעיונות לגבי מה לכלול בפוסטים שלכם.

תוכלו למיין את תוצאות החיפוש לפי נושא או לפי פופולריות. אתה יכול להשתמש ברעיונות שהציע הכלי ליצירת סרטוני YouTube, במיוחד כיצד לבצע הדגמות.

תמורת 10 דולר לחודש, QuestionDB היא השקעה חכמה מכיוון שהיא מקלה על חיפוש הרעיונות שלך. יש לו גם גרסה חינמית, שמייצרת תוצאות מוגבלות בכל חיפוש ומציעה מסנני חיפוש בסיסיים.

מקור תמונה: QuestionD


מס '17: מרגל אחר אסטרטגיית התוכן של המתחרים שלך באמצעות SimilarWeb

אם אתה זקוק לתובנות לגבי אסטרטגיות השיווק הטובות ביותר של המתחרים שלך, מילות מפתח מכוונות ומקורות תנועה, SimilarWeb יכול להיות שימושי. 

בנוסף, הכלי מציע ניתוח מתקדם אודות קמפיינים PPC ושיווק שותפים של המתחרים שלך, כך שתוכל לנצל הזדמנויות מכירה בעלות המרה גבוהה. זה גם מזהה את מגמות השיווק המובילות בענף שלך ומשקיעים שמחפשים שיתופי פעולה.

SimilarWeb אפילו מנתח את נתח השוק שלך ואת מסעות הקונים שלך, כך שתוכל ללמוד דרכים למקסם את נתחך. בקיצור, כלי זה יכול לעזור לכם להיות מובילים בשוק על ידי מעקב אחר מגמות, תחרות והזדמנויות.

מקור תמונה: SimilarWeb


מס '18: ייצא את Google Docs ל- WordPress על ידי Wordable

אם יש לך את רוב התוכן שלך ב- Google Docs ואתה צריך להעתיק ולהדביק אותם לאתר שלך המתארח ב- WordPress, אתה יודע איזה כאב זה. זה המקום בו Wordable נכנס לשחק. 

הכלי מייצא את כל תוכן Google Doc שלך ל- WordPress בלחיצה אחת, עם העיצוב שלם. זה מראה לך את 10 הקבצים האחרונים שייצאת כדי שלא תצטרך להסתובב בחיפוש אחר הקבצים שיצאת זה עתה.

בנוסף, זה נותן לך אפשרות לפרסם את התוכן שלך כעמוד או פוסט. אתה יכול להשתמש בכל התכונות המקוריות של Google Docs מהפלטפורמה, כולל שינויים במסלול, הערות והיסטוריית מסמכים.

מקור תמונה: ניתן לניסוח


# 19: ניתוח אינטראקציה של משתמשים עם התוכן שלך באמצעות Hotjar

אם אתה רוצה ללמוד כיצד ממש משתמשים מתקשרים עם האתר שלך, Hotjar היא הכלי האידיאלי עבורך. באמצעות מפות חום והקלטות בזמן אמת של ביקורי לקוחות, תוכלו לדעת את הנקודות בהן המבקרים עוזבים את העמודים שלכם והיכן המבקרים מבלים זמן מרבי.

בנוסף לכך, Hotjar מספקת ניתוח משלהם לגבי ביצועי כל עמוד, בהתייחס למעורבותו, לקריאותו, לפריסתו ולתוכנו. 

Hotjar אוספת משוב נכנס ומבצעת סקרים וסקרים של מבקרי האתר שלך מבלי להפריע למסע הקונים שלהם. הוא תואם את GDPR ו- CCPA ומגן על פרטיות משתמשי הקצה.

הדבר הטוב ביותר ב- Hotjar הוא שהם מציעים אחריות להחזר כסף למשך 30 יום עם כל התוכניות שלהם, יחד עם גישה לדוחות ולמשתמשים ללא הגבלה.

מקור תמונה: Hotjar

מס '20: קבעו את לוח השנה העריכה שלכם באמצעות Loomly

Loomly הוא מתזמן תוכן עם הבדל. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור רעיונות תוכן לפרסומים שלך ברשתות החברתיות. אתה יכול גם למנף את היכולת השיתופית שלו כדי לשמור על צוות התוכן שלך לאחר פרסום קטע תוכן. זה מאפשר לצוות שלך לענות במהירות לשאלות ובקשות של לקוחות.

הכלי מספק גם טיפים לאופטימיזציה בזמן לקמפיינים אורגניים ומשלמים. וכמובן, הוא מאחסן ומארגן את כל התוכן שלך במקום אחד, כך שתוכל להקציף תוכן מענג בתוך דקות.

מקור תמונה: Loomly


# 21: שפר את תהליכי העריכה שלך באמצעות Frame.io

אם אתה מקבל הרבה מהתוכן הוויזואלי שלך שתוכנן על ידי יוצרי צד שלישי, תדע שנדרשים איטרציות רבות כדי להשיג את האלמנטים הוויזואליים. Frame.io הוא כלי המייעל את תהליכי העריכה שלך ושומר על כל שחקני הקבוצה המודאגים באותו דף.

הפלטפורמה המופעלת בענן מאחסן את התוכן שלך בסביבה מאובטחת אליה אתה יכול לגשת בכל עת ומכל מקום בעולם. זה מקצר את מחזורי הפיתוח על ידי אופטימיזציה של לולאת אישור המשוב.

הערות והערות מסגרת עוזרות למעצבים ולעורכים לתקשר בצורה ברורה ולעשות עבודה על פי ציפיותיהם. Frame.io הוא כלי חיוני עבורך אם אתה תלוי במידה רבה בפלטפורמות חזותיות כמו YouTube ו- Instagram.

מקור תמונה: Frame.io


מס '22: צמצם את זמן טעינת הדף באמצעות Kraken.io

דחיסה של תמונות האתר שלך היא אחת הדרכים היעילות ביותר לשיפור מהירות טעינת העמודים באתר שלך. Kraken.io דוחס ומייעל תמונות כך שהם נטענים מהר יותר, צורכים פחות שטח אחסון ולא אוכלים רוחב פס.

אם אתה מתמודד עם פיתוח אפליקציות, אתה תאהב את התכונות של Kraken. הכלי משנה את גודל התמונות כדי להגיב לגדלי מסך קטנים. אם אתה משתמש בוורדפרס או מג'נטו, תוספים של קראקן תמצאו שימושיים מאוד.

עם מחירים ידידותיים לכיס, Kraken הוא חובה לכל מעצבי אתרים ומפתחי אינטרנט.

תמונה דרך Kraken.io


# 23: בצע התחלה לסיום שיווק תוכן באמצעות וורדפרס

אחד ה- CMS החזק ביותר בעולם, וורדפרס מפעילה 30% מכל האתרים באינטרנט, על פי VentureBeat . הפלטפורמה הניתנת להתאמה אישית היא מועדפת בקרב בלוגרים. וישנן סיבות רבות לפופולריות שלו.

זהו CMS בעל קוד פתוח המאפשר לך לארח את האתר שלך באופן עצמאי או לארח אותו באמצעות הפלטפורמה. זה לא רק מאפשר לך לבנות ולנהל את האתר שלך ואת התוכן שלו, אלא גם עוזר כשאתה רוצה להגדיל אותו.

יש לה ספרייה ענקית של ערכות נושא ידידותיות לנייד, שתוכלו להשתמש בהן כתבניות באתר שלכם. אתה מקבל גם תמיכה ותחזוקה בחינם בחשבונך. 

מקור תמונה: וורדפרס


# 24: כתוב תוכן ידידותי לקידום אתרים באמצעות Yoast

מכיוון שדיברנו רק על וורדפרס, בואו נסתכל על תוסף וורדפרס נהדר, Yoast . זהו כלי אחד-הכל המטפל ב- SEO שלך בעמוד, מחוץ לדף, וטכני.

זה מעשיר את התוכן שלך במילות מפתח, מייעל תיאורי מטא, תגי כותרות וכתובות אתרים, ומציע קישורים פנימיים מתאימים שיכללו בתוכן שלך. מכיוון ש- Yoast עובד בעיקר עבור אתרי וורדפרס, יש לו תכונות רבות המוקדשות לאופטימיזציה של וורדפרס.

אתה יכול גם לקבל גישה לקורסים המקוונים החינוכיים שלהם בנושא SEO אם אתה רוכש את התוכניות המתקדמות שלהם. בין אם אתה רוצה לשפר את הביצועים של אתר המסחר האלקטרוני שלך או את הבלוג שלך, Yoast יכול לעמוד בכל דרישות ה- SEO שלך.

מקור תמונה: יואסט


מס '25: השתמש ב- Vidyard לשיווק וידאו

Vidyard הוא כלי נהדר לאירוח, שיתוף וקידום סרטונים. עם הניתוח החזק שלה, זה הופך את מדידת ההשפעה של שיווק הוידאו שלך לרוח. 

תוכל גם להריץ בדיקות A / B על תוכן הווידאו שלך בכדי לכוונן אלמנטים גרגירים בסרטונים שלך, כולל קריאה לפעולה (CTA) ומשך זמן. נוסף על כך, אתה מקבל SEO ויכולות התאמה אישית.

אם אתה רוצה לבדוק את הביצועים של Vidyard, בחר בתוכנית Free Forever. זה מאפשר לך לשתף ולהעלות סרטונים ללא הגבלה ולארח עד חמישה סרטונים עבור אתרי האינטרנט, הבלוגים, הדוא"ל והפוסטים החברתיים שלך.

מקור תמונה: Vidyard


מס '26: השתמש ב- Loom ליצירת סרטוני שיתוף מסך

אמנם בנושא שיווק וידאו, איננו יכולים להתעלם מ- Loom . אם אתה משתף באופן קבוע הדגמות טכניות והדרכות וידאו באתרי האינטרנט שלך, נול יכול לעזור לך. אתה יכול לפרסם סרטונים המאפשרים לך לשתף בו זמנית את המסך, הפנים והקול שלך.

נול הוא גם נהדר כשאתה רוצה להיכנס לאוויר בפלטפורמות מדיה חברתית מכיוון שאתה יכול לתקשר עם הקהל שלך באמצעות תכונת ההערות והתגובות. במחיר, נול הוא תוספת חסכונית וראויה לערכת הכלים לשיווק תוכן שלכם.

מקור תמונה: נול


# 27: התאם אישית את התוכן שלך באמצעות מרד

זהו עידן התוכן הדינמי המותאם לצרכי ושאיפות הקהל שלך. מוטיני לוקח את ההתאמה האישית של תוכן B2B לרמה אחרת לגמרי. 

לדוגמה, אם אתה רוצה להוסיף קריאה לפעולה כאשר מבקר באתר קרא 75% מתוכן הדוא"ל שלך, Mutiny יכול לעשות את העבודה בשבילך. או שתרצה להציע קטע תוכן מגודר למבקר שקרא שלושה פוסטים בחינם באתר שלך. זה סוג ההתאמה האישית שאתה יכול להשיג באמצעות מרד.

מקור תמונה: מרד


מס '28: השתמש ב- Google לשיווק תוכן מקצה לקצה

אין רשימה של כלים לשיווק תוכן שלמה ללא אזכור של גוגל. מתכנן מילות המפתח של גוגל מגלה מילות מפתח הרלוונטיות לתעשייה, למיקום ולקהל היעד שלך. זה עוזר לך למצוא מילות מפתח בעלות תחרות נמוכה בהיקף נמוך, הן עבור קמפיינים אורגניים והן עבור קמפיינים בתשלום.

מסוף החיפוש של גוגל מפשט את חקר התוכן ודפי האינטרנט שלך לסימניות. מגמות גוגל מציגות נושאים פופולריים של תוכן. 

Google Analytics עוקב אחר ביצועי התוכן שפורסמת. אחרון חביב, Google Optimize הוא כלי חזק לבדיקת A / B לבדיקת תוכן האתר שלך.

מקור תמונה: גוגל


# 29: בדוק את רשות הדומיינים עם Moz

אם פרסום אורחים באתרים בעלי סמכות גבוהה הוא חלק חשוב מאסטרטגיית שיווק התוכן שלך, Moz יכול להיות שימושי. הוא מדרג אתרים לפי סמכות התחום שלהם, מה שעוזר לך לזהות את האתרים הטובים ביותר לפרסום אורחים.

מלבד זאת, Moz גם מעריך את פרופיל הקישור האחורי שלך. זה מודד את הפוטנציאל של טקסטי העוגן והקישורים הכלולים בתוכן שלך. באמצעות התובנות של Moz תוכלו להחליף או לתקן קישורים מתים עם קישורים המספקים ערך למותג שלכם.

ניתן להוסיף את MozBar הנחמד שאתה מקבל עם המנוי שלך לדפדפן Chrome שלך. הוא מציג את החיפוש, העמוד והמדדים החברתיים של כל דף שאתה מבקר בו.

כל הזכויות שמורות לאתר wyzowl

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב