9 הסוגים הטובים ביותר של סרטוני וידאו לשנת 2021

שיווק משפיעים עודכן לאחרונה:30 בדצמבר 2020זמן קריאה: 6 דקות

תמונות שולטות בנוף המדיה החברתית מזה זמן. זה לא מפתיע מכיוון שהם מיד מושכים את העין ומושכים הרבה יותר מתוכן טקסט. עם זאת, סרטונים יכולים להיות יעילים באותה מידה לעסוק בקהל שלכם. מחקר Quintly מצא שלמרות שיש הרבה יותר תמונות מאשר סרטונים באינסטגרם, קטעי וידאו רואים 49% יותר אינטראקציות מאשר פוסטים בתמונות.

ברור שסרטונים יכולים לעורר המון מעורבות ברשתות החברתיות ואולי יוכלו לעזור לכם להשיג יותר נראות. עכשיו השאלה הגדולה היא – אילו סוגי סרטונים כדאי לפרסם? בואו נסתכל על תשעה מהסוגים הטובים ביותר של סרטוני מדיה חברתית שעליכם לכלול באסטרטגיה שלכם:

9 הסוגים הטובים ביותר של סרטוני מדיה חברתית:

  • 1: מדריכים וסרטוני הדרכה
  • 2: סרטוני הדגמה למוצרים
  • 3: סרטונים שנוצרו על ידי משתמשים
  • 4: הכרזות / מגלה
  • 5: ראיונות וסרטוני שאלות ותשובות
  • 6: סרטוני אירועים
  • 7: סרטוני מאחורי הקלעים
  • 8: קדם מבצעים ומבצעים מרגשים
  • 9: ספר סיפורים קשורים
  • מחשבות אחרונות

1: מדריכים וסרטוני הדרכה

אם ניסית אי פעם ללמוד משהו באינטרנט, ייתכן שתגלה שלימוד באמצעות סרטונים הוא הרבה יותר קל מאשר ללמוד באמצעות פורמטים אחרים של תוכן. למשל, סרטון מפורט כיצד לבנות עפיפון עשוי להיות קל יותר לעיבוד ולהבנה מאשר מאמר המסביר את השלבים.

כך שיש לך הזדמנות ענקית להוסיף ערך ולעסוק את הקהל שלך באמצעות סרטונים המדגימים כיצד לבצע משימות מסוימות. למעשה, מדד Sprout Social 2018 מצא כי 59% מהצרכנים מחפשים פוסטים חברתיים שמלמדים אותם משהו.

התחל ליצור הדרכות וסרטוני הדרכה שמראים את הקהל שלך כיצד לעשות משהו שקשור לענף שלך. לדוגמא, מותג שמוכר מוצרי ניקיון ביתיים יכול לספק טיפים שימושיים בגודל ביס כיצד לנקות ביעילות חפצים מסוימים או אזורים מסוימים בבית.

מכיוון שזה מיועד למדיה חברתית, יהיה עליך לשמור עליהם קצרים כדי לא לאבד את תשומת ליבם של אנשים. זה המקום שבו זה הופך להיות מסובך מכיוון שאתה עדיין צריך לוודא שאתה מעביר את המידע בצורה ברורה כדי שכולם יבינו.


2: סרטוני הדגמה למוצרים

הפוסטים הנכונים ברשתות החברתיות יכולים להשפיע על החלטות הרכישה של אנשים. אז אתה בהחלט רוצה ליצור פוסטים המדגימים בבירור את תכונות המוצר שלך כדי לפתות קונים. במקום רק להגביל את עצמך לתמונות מוצרים, עליך להתחיל ליצור סרטוני הדגמה של מוצרים כדי להדגיש טוב יותר כמה מהתכונות העיקריות שאנשים היו מעוניינים בהן.

אתה יכול להציג סקירה כללית של המוצר או אפילו להדגיש תכונה ספציפית עבור כל סרטון. מכיוון שמדובר בסרטון מדיה חברתית בלתי פורמלי, זה יהיה הרבה יותר אותנטי ממודעת וידאו, שיכולה להיראות מלוטשת וקידומית מדי בעיני הצרכנים.


3: סרטונים שנוצרו על ידי משתמשים

אם סרטוני מדיה חברתית משפיעים כל כך, מדוע לא כולם יוצרים אותם? זה בעיקר בגלל שזה יכול להיות מאוד זמן ליצור סרטונים עבור מדיה חברתית. זה לא מספיק רק לצלם סרטונים; אתה צריך גם לערוך אותם כך שיתאימו לזהות המותג שלך ולפלטפורמה החברתית שלך. התהליך כולו יכול לקחת ימים במקרים מסוימים.

אז במקום לשתף סרטונים מקוריים שנוצרו על ידי מותג בכל פעם, אתה יכול לעזור ללקוחות שלך. הפוך את האוהדים הנאמנים שלך למעורבים באסטרטגיית תוכן המדיה החברתית שלך על ידי שיתוף חלק מהסרטונים שלהם. אם אתה מותג מבוסס, כנראה שיש לך כבר המון אנשים שיוצרים תוכן איכותי שמציג את המותג שלך.

בנוסף לעיסוק העוקבים שלך בתוכן טרי, שיתוף סרטונים שנוצרו על ידי משתמשים מעניק לך את האפשרות להראות את הערכתך לנאמנותם. זה עשוי אפילו לעודד אנשים רבים יותר ליצור תוכן עבור המותג שלך.


4: הכרזות / מגלה

מדיה חברתית היא גם פלטפורמה מצוינת לעדכן את המעריצים שלך במוצרים והתכונות העדכניים ביותר של המותג שלך. במדד Sprout Social שצוין בעבר, 60% מהצרכנים רוצים לראות פוסטים המציגים מוצרים או שירותים חדשים. אז אתה יכול להתחיל ליצור קטעי וידאו כדי לשתף הודעות על מוצרים חדשים וחשיפות.

במקום להודיע ​​הודעה כללית, אתה יכול לשמור על דברים מעניינים ומרתקים על ידי הוספת אלמנטים מהנים לסרטון. אולי תוכל להוסיף צבעים וגופנים מהנים, לשים טוויסט יצירתי על תכונות המוצר שלך, לכלול גרפיקה מושכת את העין ועוד.


5: ראיונות וסרטוני שאלות ותשובות

קטעי וידאו של ראיונות ושאלות ותשובות הם פורמט וידאו מצוין נוסף שיעסיק את הקהל שלך תוך סיפוק צרכי המידע שלהם. אתה יכול ליצור סרטונים שבהם אתה מראיין מנהיגי מחשבה בתעשייה ומשפיעים, חברי צוות ואפילו לקוחות. בזמן שאתה יכול להכין את השאלות בעצמך, אתה יכול לשמור על מעריציך יותר על ידי איסוף השאלות שלהם.

תוכל להודיע ​​לפני כן ולאסוף את שאלותיהם ברשתות החברתיות. ואז היכנס וטרינר לשאלות אלו כדי לראות אילו מהן יתאימו לנושא או לנושא.

מלבד לראיין אנשים אחרים, תוכל גם לערוך פגישת שאלות ותשובות בודדת בה אתה מתייחס לשאלות הדחופות של הקהל שלך. בעוד שתוכל להקליט מראש את ההפעלה, תוכל גם להתנסות בסרטונים חיים. זה מאפשר לך להתחבר לקהל בצורה יעילה יותר כאשר אתה מנהל איתם שיחה בזמן אמת.

כמו אורקל, תוכל אפילו ליצור סרטונים המציגים הפעלת צ'אט מזדמנת (אך אינפורמטיבית) בין שניים או יותר. הרעיון הוא להציג חילופי רעיונות ודעות כדי להוסיף ערך לקהל.


6: סרטוני אירועים

בדרך כלל אתה משתף פוסטים על האירוע שלך כדי לעורר את החשש של הקהל שלך להחמיץ. עם זאת, תמונות ופוסטים לא תמיד מספיקים כדי להראות באמת את ההתרגשות באוויר ואת האנרגיה שהאירוע שלך משדר. סרטונים יעילים הרבה יותר לכך, מכיוון שהם נותנים לקהל תמונה מציאותית יותר של עד כמה האירוע מרגש.

סרטונים בשידור חי הם אידיאליים אם אתה רוצה לשדר את כל האירוע מכיוון שהוא נותן הצצה בזמן אמת למה שקורה. עם זאת, לא תמיד ניתן יהיה לחיות בזמן האירוע. יחד עם זאת, לא תמיד לאנשים יש את הזמן או הסבלנות לצפות בסרטון באורך מלא שאורכו 30 דקות.

הפיתרון הטוב ביותר כאן הוא ליצור סרטוני טיזר המציגים קטעי חתיכה של האירוע כמו שדיסון עשה בציוץ הבא. לאחר מכן תוכל להעלות קטעים קטנים מהאירוע לסרטונים קצרים יותר ב- YouTube ולקדם אותם באמצעות פלטפורמות חברתיות אחרות.


7: סרטוני מאחורי הקלעים

תן לאנשים הצצה לאיך זה מאחורי הקלעים באמצעות סרטונים אותנטיים ומרתקים מאחורי הקלעים. סרטונים אלה מושלמים להצגת תרבות החברה שלך ולהענקת הכרה לאנשים שעומדים מאחורי המותג שלך . במילים אחרות, הם יכולים לעזור לך להאמין את המותג שלך כדי לבנות אמון ולחזק את הקשר שלך עם הקהל.

אתה יכול לספק לקהל שלך סיורים משרדיים ולקחת אותם מאחורי הקלעים באירוע שאתה חלק ממנו. אתה יכול גם להראות להם את העובדים שלך בפעולה או אפילו את תהליך ייצור המוצרים שלך.

הנה דוגמה מצוינת של דה גורניי, מותג שמוכר טפטים ובד צבועים ביד. הם פרסמו סרטון הצצה קצר של אחד הטפטים שלהם מצויר.


8: קדם מבצעים ומבצעים מרגשים

על פי המחקר Sprout Social שצוטט בעבר, הצרכנים מעוניינים ביותר לראות הודעות ברשתות החברתיות על הנחות או מכירות. ייתכן שכבר תיצור גרפיקה מקורית המקדמת את ההצעות והעסקאות העדכניות ביותר שלך, אך תוכל ללכת צעד קדימה על ידי הודעה ראשונית באמצעות וידאו. לאחר מכן תוכל להשתמש בתמונות המקוריות כדי להמשיך בקידום בימים שלאחר מכן.

באופן אידיאלי, אתה צריך לכלול גרפיקה מושכת את העין בווידיאו ומוזיקה מרוממת נפש כדי לגרום לאנשים להתרגש למכירה. ראה כיצד MISSGUIDED הודיעו על 20% הנחה על מכירת יום התשלום באמצעות סרטון אינסטגרם קצר.

https://www.instagram.com/p/B26KnP6jtE7/

כפי שניתן לראות מדוגמא זו, אינך צריך אפילו לצלם סרטון חדש לצורך הכרזת המכירה הזו. אתה יכול להרכיב כמה מתמונות המוצרים שלך ולהפוך אותם למונטאז 'וידאו יחד עם הגרפיקה והמוזיקה המתאימים.


9: ספר סיפורים קשורים

אתה יכול גם להשתמש בסרטוני מדיה חברתית כדי לספר סיפורים שהלקוחות שלך יכולים להתייחס אליהם. הסיפור צריך להיות מרוכז סביב המותג שלך ו / או המוצרים והשירותים שלך או רלוונטי להם בדרך זו או אחרת. אתה יכול להציג סיפורי לקוחות או סיפורים של משפיעים על התעשייה, למשל.

דוגמה מצוינת היא כיצד Mailchimp יצרה סדרת וידיאו מונפשת על סיפורים ניתנים לשיר בשם "מונולוג חיצוני". בזמן שהם משדרים את הסדרה באתר שלהם, הם יוצרים סרטוני טיזר בגודל ביס עבור מדיה חברתית.


מחשבות אחרונות

רעיונות וידאו למדיה חברתית אלה יכולים לעזור לך להעלות רעיונות תוכן מבריקים ורעננים לאסטרטגיית המדיה החברתית שלך. הפק את המרב מהדוגמאות והטיפים לעיל בכדי לחזק את מאמצי השיווק שלך ברשתות החברתיות ולעסוק בקהל שלך.

כל הזכויות שמורות לאתר wyzowl

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב