יתרונות שיווק וידאו בגוגל – נתונים סטטיסטיים על שיווק ווידאו לשנת 2020

הווידאו ממשיך לגדול בפופולריות ובחשיבות, מה שאומר שחיוני להישאר מעודכן בהתקדמות ובסטטיסטיקה העדכני, כדי ליצור אסטרטגיה חזקה של שיווק וידאו דיגיטלי

92% מהמשווקים טוענים ששיווק בווידאו הוא החלק חשוב באסטרטגיה השיווקית שלהם

בשנת 2020, 92% מהמשווקים טוענים כי וידאו הוא חלק חשוב באסטרטגיה השיווקית שלהם. זה צמח ב -78% משנת 2015, מה שמראה שהחשיבות של הסרטון רק הולך וגובר.

אז מה זה שהופך את הווידיאו לכל כך חשוב? ובכן, לפי 88% מהמשווקים, שיווק בווידאו מספק להם החזר השקעה חיובי. כשאתה מחשיב שרק 33% אמרו אותו דבר ב -2015, זה מראה שהרגש הצרכני כלפי סרטונים הרבה יותר חזק עכשיו.

אנשים יבזבזו 100 דקות ביום בצפייה בסרטונים מקוונים בשנת 2021

כמו גם יותר מותגים המעוניינים להשתמש בסרטונים, הצרכנים צופים כעת בסרטונים רבים יותר מאי פעם. ההערכה היא כי האדם הממוצע יבלה 100 דקות בכל יום בצפייה בסרטונים מקוונים בשנת 2021. זו עלייה של 19% בהשוואה לדקות הצפייה היומיות בשנת 2019, שעמדו על 84.

ג'ונתן ברנרד, ראש תחזית בזניט, אמר על המגמה זו: "צריכת הווידיאו המקוון גדלה במהירות, והאדם הממוצע יבזבז חצי זמן רב יותר בצפייה בווידיאו מקוון מאשר בצפייה בטלוויזיה קונבנציונאלית השנה. היצע הקהל המתרחב במהירות מגדיל צמיחה מהירה בביקוש מצד מפרסמים, והופך את הווידאו המקוון לערוץ הדיגיטלי הצומח במהירות ביותר על ידי הוצאות פרסום. "

99% מהמשווקים המשתמשים בווידאו ימשיכו לעשות זאת בשנת 2020

עם ROI – ההחזר על ההשקעה של סרטונים מקוונים יחד עם כמות הזמן שהצרכנים מבלים בצפייה בהם, אין זה מפתיע ש 99% מהמשווקים שמשתמשים כעת בסרטונים ימשיכו לעשות זאת בשנת 2021. נוסף על כך, 95% מהם משווקים מצפים להגדיל או לשמור על ההוצאות הנוכחיות שלהם בשיווק וידאו.

מבחינת אותם משווקים שאינם משתמשים כרגע בסרטונים, 59% מצפים להתחיל לעשות זאת השנה.

אמנם זה מראה שווידיאו צריך להיות חלק מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך, אבל זה גם אומר שתתמודד הרבה יותר עם תחרות. על מנת לבלוט מול המתחרים, עליך לוודא שאתה מבין את ציפיות הצרכנים סביב הווידיאו, כמו גם את המגמות הגדולות לשיווק הווידאו לשנת 2020.

48% מהצרכנים רוצים סרטונים שישקפו את מה שהם מעוניינים בו

מלבד היותם מבדרים, סרטונים יכולים להוות חלק חשוב בתהליך קבלת ההחלטות של הצרכן. עם זאת, על מנת לגרום ללקוח לבצע המרה לאחר צפייה בסרטון, עליך לוודא שאתה עומד בציפיותיו.

מבחינת האיכויות האידיאליות שהצרכנים מחפשים על מנת שסרטונים יהיו בעלי ערך לתהליך קבלת ההחלטות שלהם, 48% מעוניינים בסרטונים שישקפו את המוצרים והשירותים הספציפיים שבבעלותם או שהם מעוניינים בהם. 43% נוספים רוצים אינטראקטיביות, עם יכולת להחליט איזה מידע הם רוצים להציג ומתי הם רוצים להציג אותו.

עם זאת, התאמה אישית קיצונית לא ממש מבוקשת, כשרק 12% אמרו שהם רוצים סרטונים ישתמשו בשמם ובמידע שלהם בתוך התוכן.

66% מפרסומות הווידאו אורכו 30 שניות בסוף שנת 2019

למרות שהתחושה הרווחת היא שטווחי תשומת הלב של הצרכנים הולכים ומתקצרים, נראה שזה לא המקרה בכל הנוגע לפרסום וידאו. ברבעון השלישי של שנת 2019, 66% ממודעות הווידאו היו באורך של 30 שניות, ועלו לעומת 55% ברבעון השלישי של 2018 והראו כי מודעות ארוכות יותר נתפסות כיעילות.

רק 1% ממודעות הווידאו באותה תקופה ארכו שש שניות, כאשר 1% נוספים היו מודעות של 60 שניות. אורך המודעה השני הפופולרי ביותר ברבעון זה היה 15 שניות, המהווה 32% מהמודעות.

שיווק וידאו אינו ממוקד רק ב- B2C

למרות שווידאו הוא כלי B2C רב עוצמה, במיוחד כאשר הוא מחובר למדיה חברתית, הוא משמש גם יותר חברות B2B המעוניינות להגדיל לידים והמרות. למעשה, 41% ממשווקי B2B מעוניינים לבחון כיצד ניתן להוסיף סרטונים לאסטרטגיות השיווק והמכירה שלהם בשנת 2020.

עם קטעי וידאו להיות דרך נהדרת לשתף מידע על מוצרים, השימוש בהם לאורך כל המסע של הקונה יכול לסייע בהסמכה נוספת של הפניות למכירות B2B.

ראוי גם לציין כי 22% מארגוני B2B מעוניינים לבחון את ההזדמנויות שמציעות פודקאסטים וסטרימינג בשידור חי, מה שמצביע על כך שיש גם הזדמנויות באזורים אלה.

66% מבני הנוער בארה"ב צופים בסרטונים מקוונים מדי יום

סרטונים מקוונים מעניינים במיוחד את הדמוגרפיה הצעירה יותר, כאשר 66% מבני הנוער (בני 13-19) ו -56% מבני הזוג (בני 8-12) בארה"ב מדווחים כי הם צופים בסרטונים ברשת מדי יום. זה מייצג עלייה עצומה בצפייה בווידאו בפערי הגילאים הללו בהשוואה לשנת 2015.

לא רק שקבוצות הגיל הללו צופות בסרטונים ברשת הרבה, אלא הן גם נהנות מהסרטונים שהם צופים, מה שמרמז על כך שתוכן הווידיאו השתפר. עם זאת, המשמעות היא גם שיש תחרות רבה למי שמשווק לקבוצות גיל אלו.

57% מהמשווקים משתמשים בווידיאו חי

עליית המדיה החברתית גרמה לכך שיש יותר סוגים של סרטונים לשתף מאי פעם. כתוצאה מכך, 57% מהמשווקים משתמשים כעת בווידאו חי במסגרת האסטרטגיות שלהם. למעלה משליש (34%) מהמשווקים משתמשים באפשרויות הסטרימינג החי של פייסבוק, ויוצרים סרטונים ברגע זה המאפשרים לצופים להגיב בזמן אמת. אינסטגרם היא האופציה השנייה הפופולארית ביותר, עם 13% שיוצרים סרטונים חיים בפלטפורמה.

סרטונים חיים הם דרך יעילה ליצור שיחות ולבנות קהילה סביב המותג שלך. עם זאת, יתכן שהם לא יעילים עבור כל סוג של עסק, ולכן כדאי להעריך מה המתחרים שלך עושים ולחקור מה הקהל שלך רוצה.

לקידום/פרסום/שיווק וידאו לעסקים קטנים צרו קשר

כל הזכויות שמורות לאתר wyzowl

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב