המדריך האולטימטיבי לשיווק בוידאו 2021


מותגים זקוקים לאסטרטגיית שיווק וידאו – רעיון זה אינו חדש. מה שהשתנה הוא עד כמה סרטון הפך חשוב בכל פלטפורמה וערוץ.

סרטון הוא כבר לא רק חלק אחד מתוכנית השיווק הכוללת שלך. זה מרכזי במאמצי ההסברה והקמפיין שלך … במיוחד האסטרטגיה החברתית שלך.

הוידאו שלט לחלוטין בחברה. HubSpot Research מראה שארבעה מתוך ששת הערוצים הראשונים בהם צופים צרכנים גלובליים בווידיאו הם ערוצים חברתיים.

למה זה חשוב? אם אינך יוצר סרטון, סביר להניח שאתה יורד לפיגור. אבל לא לדאוג. ברוב הסרטונים, ככל שהוא פשוט וגולמי יותר, התוכן נראה אותנטי יותר … וזה מה שחשוב באמת לקהל שלך.

יתרה מכך, הפקת וידיאו חסכונית מתמיד – תוכלו לצלם באיכות גבוהה באיכות 4K עם הטלפון החכם שלכם.

בלי קשר, בין ציוד מצלמה לתאורה לתוכנת עריכה, הנושא של שיווק וידאו עדיין יכול להיראות די מסובך. לכן אספנו את המדריך הזה.

המשך לקרוא למד את כל מה שאתה צריך לדעת על אסטרטגיית שיווק בווידאו , או השתמש בקישורים למטה כדי לקפוץ למקטע ספציפי.

 1. סוגי סרטוני שיווק
 2. כיצד ליצור סרטון לעסק שלך
 3. כיצד ליצור אסטרטגיית וידאו למדיה חברתית
 4. שימוש בווידיאו בכל גלגל התנופה
 5. מדידת הסרטונים שלך

שיווק בווידאו הוא באמצעות סרטונים כדי לקדם ולשווק את המוצר או השירות שלך, להגדיל את המעורבות בערוצים הדיגיטליים והחברתיים שלך, לחנך את הצרכנים והלקוחות שלך ולהגיע לקהל שלך באמצעי חדש.

מדוע כדאי לכם להתמקד בשיווק וידאו כיום?

קומץ השנים האחרונות הראתה עלייה בפופולריות של וידאו כפורמט שיווקי תוכן.

באופן ספציפי, בשנת 2017, הווידאו עולה לראש רשימת הטקטיקה השיווקית העולמית . 

2018 ו- 2019 הפכו סרטונים מטקטיקה שיווקית יחידה לאסטרטגיה עסקית שלמה.

כיום בשנת 2021, וידאו הוא גישה עסקית הוליסטית, כלומר תוכן וידאו צריך להיות מיוצר על ידי כל הצוותים בצורה שוטתפת, ניתנת לפעולה ומדידה.

על פי דיווח של HubSpot Research , יותר מ -50% מהצרכנים רוצים לראות סרטונים של מותגים … יותר מכל סוג אחר של תוכן.

עדיף תוכן וידאו לשיווק וידאו מאשר מלל

סרטון שימושי ליותר מבידור. סרטון בדפי נחיתה מסוגל להגדיל את שיעורי ההמרות בלמעלה מ -80% , ועצם האזכור של המילה "וידאו" בשורת הנושא בדוא"ל מגדיל את שיעורי הפתיחה ב -19% . 90% מהלקוחות גם אומרים שסרטונים עוזרים להם לקבל החלטות קנייה.

אבל הווידיאו לא רק שינה את האופן שבו עסקים משווקים וצרכנים; גם זה מהפכה איך אנשי מכירות מתחברים ומעלים את הסיכויים להמרה וכיצד תמיכה ושירותי צוות נעזרים כדי לשמח לקוחות. בקיצור, וידאו הפך לשימושי להפליא כ-גלגל התנופה – לא רק כדי להגביר את המודעות למותג .

וידיאו יכול להיות כלי רב תכליתי לאנשי מכירות לאורך כל מסע קניית הלקוחות, והוא יכול לעשות הרבה יותר מאשר להגדיל את המעורבות. ניתוח Backend גם מסייע לאנשי מכירות להתעדכן ולהעדיף לידים קרים או שאינם מגיבים.

לדברי גארי סטיבנס, ראש המחקר ב- HostingCanada.org , "מיקוד מחדש של המבקרים באתר שלנו ברשתות החברתיות הביא לעלייה של 47% בערך המבקרים ברחבי האתר." הפירוט של ניתוח הווידיאו בפלטפורמות כמו פייסבוק הוא אחת הסיבות לכך שבשנת 2018-  93% מהעסקים דיווחו על קבלת לקוח חדש ברשתות החברתיות הודות לווידיאו.

האפשרויות הן אינסופיות גם עבור צוותי שירות – העלאת סרטונים, סרטונים מבוססי ידע, פגישה עם סרטוני הצוות, שיחות וידאו תומכות וסיפורי לקוחות הם רק כמה דרכים בהן הווידאו יכול ליצור חווית תמיכה טובה יותר של לקוחות בהתאמה אישית.

לבסוף, על פי HubSpot Research, הצרכנים והלקוחות מעדיפים למעשה סרטון "אותנטי" באיכות נמוכה על פני וידאו באיכות גבוהה שנראה מלאכותי ולא אותנטי.

הווידאו נמצא בהישג יד לעסקים בכל גודל כמעט – צוות ותקציב כאחד. 45% מהמשווקים מתכוונים להוסיף את YouTube לאסטרטגיית התוכן שלהם בשנה הבאה. תצטרף אליהם?משאב מוצג

12 סוגי הסרטונים השיווקיים

לפני שתתחיל לצלם, תחילה עליך לקבוע את סוג הסרטונים שאתה רוצה ליצור . עיין ברשימה זו כדי להבין טוב יותר את האפשרויות שלך.

1. סרטוני הדגמה

סרטוני הדגמה מציגים כיצד המוצר שלך עובד – בין אם זה לקחת את הצופים לסיור בתוכנה שלך ואיך ניתן להשתמש בו או לבטל את אגרופו ולהעמיד מוצר פיזי במבחן.

2. סרטוני מותג

סרטוני מותג נוצרים בדרך כלל כחלק מקמפיין פרסום גדול יותר , המציג את החזון, המשימה או המוצרים והשירותים של החברה.

המטרה של סרטוני המותג היא לבנות מודעות סביב החברה שלך ולסקרן ולמשוך את קהל היעד שלך.

3. סרטוני אירועים

האם העסק שלך מארח כנס, דיון בשולחן עגול, גיוס כספים או אירוע מסוג אחר?

הפיקו גלגלת גולת הכותרת או שחררו ראיונות ומצגות מעניינות מההתכנסות.

4. ראיונות מומחים

לקיחת ראיונות עם מומחים פנימיים או מובילי מחשבה בענף שלך היא דרך נהדרת לבנות אמון וסמכות מול קהל היעד שלך. מצא את המשפיעים בענף שלך – בין אם הם חולקים את נקודת המבט שלך ובין אם לא – קבל את הדיונים האלה בפני הקהל שלך.

הסרטון שלעיל הוא יותר מסתם ראיון על פני השטח, אלא צלילה עמוקה עם מומחה בתעשייה המציע טייק אווי קונקרטי לצופים המעוניינים ליצור תוכן ויראלי. אל תפחד לקבל טקטיקה עם הראיונות שלך – הקהל שלך יגדל מהעבודה הקשה שלך. 

5. סרטוני לימוד או הוראות כיצד

ניתן להשתמש בסרטוני הדרכה כדי ללמד את הקהל שלכם משהו חדש או לבנות את היסוד הדרוש לו כדי להבין טוב יותר את העסק והפתרונות שלכם. סרטוני וידאו אלה יכולים לשמש גם את צוותי המכירות והשירות שלך בזמן שהם עובדים עם לקוחות.

6. סרטוני הסבר

סוג וידאו זה משמש כדי לעזור לקהל שלך להבין טוב יותר מדוע הוא זקוק למוצר או לשירות שלך. סרטוני הסבר רבים מתמקדים במסע בדיוני של אישיות הלקוחות המרכזית של החברה הנאבקת בבעיה. אדם זה מתגבר על הנושא על ידי אימוץ או רכישת פתרון העסק.

7. סרטוני אנימציה

HubSpot יצר את הסרטון הבא כדי לקדם נושא מרכזי (לא מוחשי) מדוח  2017 .

סרטוני אנימציה יכולים להיות פורמט נהדר למושגים קשים לתפוס הזקוקים לחזות חזקה או להסביר שירות או מוצר מופשטים. לדוגמה, 

8. סקר מקרה וסרטוני המלצות על לקוחות

הלקוחות הפוטנציאליים שלך רוצים לדעת שהמוצר שלך יכול (ויהיה) לפתור את הבעיה הספציפית שלהם. אחת הדרכים הטובות ביותר להוכיח זאת היא על ידי יצירת סרטוני מקרה מקרה המציגים את לקוחותיך המרוצים והנאמנים. אנשים אלה הם התומכים הטובים ביותר שלך. הביא אותם למצלמה המתארת ​​את האתגרים שלהם וכיצד החברה שלך סייעה לפתור אותם.

9. סרטונים חיים

סרטון חי מעניק לצופים שלך מבט מיוחד מאחורי הקלעים על החברה שלך. זה גם שואב זרמים ארוכים יותר ושיעורי מעורבות גבוהים יותר – הצופים מבלים עד 8.1x יותר עם וידאו חי מאשר עם וידאו על פי דרישה. ראיונות, מצגות ואירועים בשידור חי ועידוד הצופים להגיב בשאלות.

10. סרטוני 360 ° ומציאות מדומה

בעזרת סרטוני 360 ° הצופים "גוללים" מסביב לראות תוכן מכל זווית – כאילו הם עומדים פיזית בתוך התוכן. סגנון הווידיאו הכדורי הזה מאפשר לצופים לחוות מיקום או אירוע, כמו לחקור את אנטארקטיקה . מציאות מדומה (VR) מאפשרת לצופים לנווט ולשלוט בחוויה שלהם. סרטונים אלה נצפים בדרך כלל באמצעות מכשירים כמו Oculus Rift או Google Cardboard.

11. סרטוני מציאות רבודה (AR)

בסרטון בסגנון זה מתווספת שכבה דיגיטלית למה שאתם צופים כרגע בעולם. לדוגמה, אתה יכול לכוון את מצלמת הטלפון שלך לסלון שלך ו- AR תאפשר לך לראות כיצד תראה ספה בחלל. אפליקצית מקום איקאה היא דוגמא מצוינת לכך.

12. הודעות בהתאמה אישית

וידאו יכול להיות דרך יצירתית להמשיך בשיחה או להגיב למישהו באמצעות דוא"ל או טקסט. השתמש ב- HubSpot Video או Loom כדי להקליט את עצמך תוך סיכום פגישה חשובה או מתן המלצות אישיות. סרטונים אלה יוצרים רגע מענג וייחודי עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך ויכולים להוביל אותם בהמשך מסע הרכישה.

כיצד ליצור סרטון לעסק שלך

 1. תכנן את הסרטון שלך.
 2. תסריט את הסרטון שלך.
 3. הבן והשתמש במצלמות שלך.
 4. הקימו את הסטודיו שלכם.
 5. הכן את הכישרון שלך.
 6. תירה לעריכה.
 7. ארגן את הצילומים שלך.
 8. ערוך את הסרטון שלך.
 9. בחר את המוסיקה שלך.
 10. הקליט את הקול שלך.

יש הרבה מה שקשור להכנת סרטון. סעיף זה יוביל אותך בתהליך המפורט של יצירת ופרסום וידאו עבור העסק שלך. תפוס את המצלמה שלך והמשך.

1. תכנן את הסרטון שלך.

לפני שתגדיר, הקליט או ערוך משהו, התחל בשיחה על מטרת הסרטון שלך . למה? כל החלטה המתקבלת בתהליך יצירת הווידיאו תצביע חזרה על מטרת הסרטון ואיזו פעולה תרצה שהקהל שלך ישלים לאחר הצפייה בו.

וכמובן, ללא מטרה ברורה שמוסכמת על ידי הצוות שלך, תמצא את עצמך במערבולת של צילום מחדש, מסגור מחדש, עריכה … ובזבוז זמן יקר רב.

בדרך כלל יש הרבה שחקנים בעת יצירת סרטון. איך אתה יכול להבטיח שכולם יישרו קו?

צור שאלון באמצעות Google Forms או SurveyMonkey והעביר אותו לבעלי העניין בפרויקט. בדרך זו תוכלו לשאול את אותן השאלות של כולם ולצבור את תשובותיכם במקום אחד.

מי קהל היעד שלך?

לאיזו אישיות קונה אתה מכוון? זה עשוי להיות פלח של אישיות הקונים האופיינית לחברה שלך.

מה המטרה?

האם להגביר את המודעות למותג? למכור כרטיסים נוספים לאירוע? להשיק מוצר חדש? בסופו של דבר, מה אתה רוצה שהקהל שלך יעשה אחרי הצפייה בסרטון?

איפה הסרטון יחיה?

ביוטיוב?  מאחורי טופס דף נחיתה? כדאי להתחיל במיקום יעד אחד – שבו אתה יודע שהקהל שלך יגלה את הסרטון – לפני שתחזיר אותו מחדש לערוצים אחרים.

מתי זה אמור להגיע?

התחל תמיד עם ציר זמן. לסרטון שעליו יש לכם כמה חודשים לעבוד יהיה תקציב והיקף יצירתי שונה מאוד מסרטון הדרוש בעוד מספר ימים.

מה התקציב?

וידאו יכול להיות יקר, אבל זה לא חייב להיות … אם אתה מגדיר תקציב. עשה את המחקר שלך וקבע פרמטרים מציאותיים, במיוחד לפני שאתה עונה על השאלה הבאה.

מהן הדרישות היצירתיות?

עם מחשבה על התקציב, הכישורים והמשאבים שלך, חשוב על המחסומים היצירתיים שעשויים להיווצר. האם אתה צריך מעצב שייצור גרפיקה שלישית תחתונה? האם אתה מתכוון ליצור סרטון אנימציה או סרטון בשידור חי?

מה יהווה הצלחה לסרטון?

בחר כמה מדדי ביצועים מרכזיים התואמים את יעדי הווידיאו שלך – או קפץ למטה במדריך זה בנושא מדידה וניתוח וידאו.

2. תסריט את הסרטון שלך.

יש זמן ומקום לסרטונים להיות מחוץ לשרוול וללא כיתוב. יש לך סרטים תיעודיים סוחטים דמעות, גיחות וולוגים, וכמובן הגביע הקדוש: קטעי וידאו של חתולים.

עם זאת, רוב הסרטונים העסקיים זקוקים לתסריט .

אם תדלג על שלב זה, תמצא את עצמך עורך יותר ממה שאתה צריך, משחרר סרטון ארוך מכפי שהוא אמור להיות, וכנראה מאבד את הקהל שלך בדרך.

התחל לכתוב את התסריט שלך כמו שהיית מתחיל לכתוב בלוג – עם מתאר. ציין את נקודות המפתח שלך והזמן אותן באופן הגיוני.

בצע את כל הטיוטות שלך ב- Google Docs כדי לקדם שיתוף פעולה ותגובות בזמן אמת. השתמש בפונקציה "הוסף> טבלה" כדי לאמץ את אחת מהנוהגות המסורתיות של כתיבת תסריטים בטלוויזיה: התסריט של שתי עמודות. כתוב את האודיו שלך (סקריפט) בעמודה השמאלית והוסף רעיונות חזותיים תואמים בעמודה הימנית.

סקריפט שיווק וידאו לסרטון שיווקי - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

אל תגרום לצופה להמתין לשניות האחרונות כדי להבין את מטרת הסרטון שלך … אנו מבטיחים שהם לא יתקיימו. בדומה לפיסת כתיבה עיתונאית, כולל וו בקרבת תחילתו המציין את מטרת הסרטון, במיוחד עבור סרטוני חינוך ומסבירים.

שימו לב, בדוגמה שלנו למטה, שאנחנו לא נותנים לקהל לעבור את המשפט השני בלי להבין על מה הסרטון יעסוק.

פוסט בבלוג לשיווק וידאו לתסריט הווידיאו - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

כשתתחיל ליצור סרטונים, תבחין בהבדל מרכזי בין סקריפטים לווידיאו לפוסט הבלוג העסקי האופייני שלך  – השפה . שפת הווידיאו צריכה להיות רגועה, ברורה ושיחה. הימנע משימוש במבני משפט מורכבים ובסעיפים רהוטים. במקום זאת, התחבר לקהל שלך על ידי כתיבה בגוף ראשון ושימוש בשפה חזותית. שמור על השפה תמציתית, אך הימנע מז'רגון ומילות-באז.

בעקבות הדוגמה "פריצות אינסטגרם מעט ידועות", שים לב כיצד ניתן לשנות קטע מהפוסט הבלוג המקורי לווידאו על ידי שימוש בפחות מילים והסתמך על חזותיים.

 • גרסת הודעה בבלוג: " כשמישהו מתייג אותך בתמונה או בסרטון באינסטגרם, זה מתווסף באופן אוטומטי לפרופיל שלך תחת" תמונות שלך ", אלא אם כן אתה בוחר להוסיף תמונות מתויגות באופן ידני (ראה הטיפ הבא). כדי לראות את הפוסטים שתויגת בהם, עבור לפרופיל שלך ולחץ על סמל האדם שמתחת לביוגרפיה שלך. "
 • סקריפט וידאו: " ככל שגדולה הבאה שלך תהיה יותר, כך יותר אנשים יתייגו אותך בפוסטים שלהם. אתה יכול למצוא את כל אלה בכרטיסייה "תמונות שלך" בפרופיל שלך. "

רוב סקריפטי הווידיאו קצרים … כנראה קצרים ממה שאתה חושב. שמור על טיימר סקריפט בהישג יד כדי לבדוק את אורך התסריט בזמן שאתה כותב וערוך. לדוגמא, סקריפט בן 350 מילים שווה לסרטון שאורכו כמעט 2 דקות.

מילים על נייר נשמעות שונות בהרבה ממה שקוראים בקול רם. לכן אנו ממליצים לארגן טבלת קריאה של התסריט שלך לפני שתתחיל לצלם. המטרה של טבלה שקוראת היא להחליק את כיפות התסריט ולמסמר נקודות כיפוף.https://www.youtube.com/embed/5zY-JlBESYs

בקשו מכמה אנשים (כולל סופר וכישרון) להתאסף סביב שולחן עם המחשבים הניידים שלהם ולקרוא את התסריט מספר פעמים. אם אתה אומר בטעות שורה שונה ממה שקובע התסריט, חשוב מדוע ושקול לשנות את השפה כדי להישמע טבעית יותר.

3. הבן את המצלמה שלך.

לעתים קרובות מדי הפחד ואי הוודאות שבציוד מונעים מעסקים להתנסות בשיווק וידאו. אבל ללמוד לצלם וידאו לא צריך להיות מכריע.

סביר להניח שיש לך מצלמה נהדרת וקלה לשימוש ממש בכיס שלך: ה- iPhone שלך.

צילום עם האייפון שלך

לפני הצילומים עם ה- iPhone שלך , וודא שיש למכשיר מספיק שטח אחסון. כמו כן, אל תשכח להפעיל את התכונה אל תפריע לאייפון שלך כדי להימנע מהודעות המסיחות את הדעת בזמן הצילום.

לאחר שפותחים את מצלמת האייפון, הפוך את הטלפון לרוחב כדי ליצור את חוויית הצפייה הטובה ביותר. לאחר מכן, התקרב מספיק לנושא שלך כדי שלא תצטרך להשתמש בתכונת הזום – לעתים קרובות זה גורם לסרטון הסופי להראות פיקסלי ומטושטש.

ה- iPhone שלך ​​עשוי לעשות עבודה נהדרת במיקוד בנושא כשאתה מצלם, אך בכל הנוגע לווידיאו המצלמה תמשיך להסתגל ולהתאים מחדש בזמן שאתה נע סביב הסצנה. כדי לפתור בעיה זו, נעל את החשיפה לפני שתלחץ על הרשומה. החזק את האצבע כלפי מטה בנושא הסרטון עד שתופיע תיבה צהובה עם המילים "נעילת AE / AF".

יריות עם אייפון - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

צילום במצלמות פרוסומר ומקצועיות

מכשירי האייפון אמנם נהדרים לצילומים בזמן אמת או להתאקלמות בווידיאו, אבל בשלב מסוים אתה יכול להרגיש מוכן לסיים את הדגם הבא. עם כל המצלמות הדיגיטליות בשוק, יש המון אפשרויות לבחירה. להלן זיהינו כמה אפשרויות לפשט את החיפוש שלך.

הבחירה הראשונה שתבחר תהיה בין רכישת מצלמה "פרוסומר" למצלמה מקצועית.

מצלמות פרוסומר נחשבות לגשר בין מצלמות קומפקטיות בסיסיות למצלמות מתקדמות יותר. הם מושלמים עבור מישהו שמעוניין ליצור עוד וידאו, אך מעוניין באפשרות פשוט ללחוץ על הקלטה. לרובם יש עדשה קבועה כדי לשמור על דברים פשוטים.

מצלמות מקצועיות , כמו DSLR, נותנות לך שליטה נאה על ההגדרות הידניות של צילום וידאו ומאפשרות לך להשיג את עומק השדה הרדוד (רקע מחוץ למיקוד) שאנשים משתוללים עליו. אמנם הם משמשים בעיקר לצילום, אך DSLR הם קטנים להפליא, עובדים נהדר במצבים של תאורה חלשה ומשתלבים עם מגוון רחב של עדשות – מה שהופך אותם למושלמים לווידיאו. עם זאת, DSLRs דורשים הכשרה מסוימת (ורכישות נוספות) של עדשות.

הבנת ההגדרות הידניות של המצלמה שלך

אם תבחר DSLR, יש כמה הגדרות שעליך להבין לפני הצילום הראשון שלך: קצב פריימים, מהירות תריס, ISO, צמצם ואיזון צבעים. בהחלט שמור על המצלמה שלך בקרבת מקום בזמן שאתה קורא – הגדרות ידניות יכולות להיראות מופשטות למדי מבלי לבדוק אותן בעצמך.

אך לפני שנצלול פנימה, אנו רוצים להדגיש שזו סקירה ברמה גבוהה של כל הגדרה. אם אתה מוצא את עצמך רוצה יותר, צלול ולעשות חלק מהמחקר שלך. יש הרבה מה ללמוד כיצד לתפעל הגדרות אלה ולהשתמש בהן יחד כדי ליצור מראה שונה.

לבסוף, תהיה שיטה אחרת להתאמת הגדרות אלה על סמך המצלמה הספציפית שלך. עיין תמיד במדריך ההוראות של המצלמה שלך.

קצב פריימים

כמו במושגי וידאו, יש טונות של אפשרויות התאמה אישית. אפשרות ההתאמה האישית הבסיסית ביותר בכל הקשור לקצב פריימים היא צילום הווידאו שלך ב 24 פריימים לשנייה (fps) או 30 fps.

מומחי וידיאו לעיתים קרובות מזכים 24fps במראה "קולנועי" יותר, בעוד 30fps נפוץ יותר, במיוחד עבור סרטונים שצריכים להיות מוקרנים או משודרים. כלל אצבע טוב הוא לשאול את משתמש הקצה של הסרטון שלך מה ההעדפות שלו או לצלם על סמך זה. לאחר מכן, ודא שהרזולוציה שלך היא לפחות 1920 x 1080 כדי לשמור על צילומי איכות.


לאחר שהגדרת את קצב המסגרות והרזולוציה שלך בהגדרות המצלמה שלך, הגיע הזמן לקבוע את הצמצם , מהירות התריס וה- ISO שלך . הקפד להעביר את המצלמה למצב ידני כדי לשלוט בהגדרות אלה.

(אמנם נגדיר כל אחד מהם בנפרד, דע כי שלושת המשתנים הללו נועדו לעבוד זה עם זה. למעשה, צלמים רבים משתמשים במונח משולש חשיפה כדי לתאר כיצד הם קשורים לאור וכיצד הוא מתקשר עם המצלמה. .)

משולש חשיפה - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו
צוֹהַר

צמצם מתייחס לגודל הפתח בעדשה. כמו עין אנושית, עדשה נפתחת ונסגרת כדי לשלוט בכמות האור המגיעה לחיישן. צמצם נמדד במה שמכונה עצירת f. ככל שמספר f-stop קטן יותר, כך העדשה פתוחה יותר, ואילו מספר גדול יותר אומר שהעדשה סגורה יותר.

טווח אפרטורה - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

מה המשמעות של צמצם עבור הסרטון שלך? כשנכנס הרבה אור למצלמה (עם מספר עצירת F נמוך), אתה מקבל תמונה בהירה יותר ועומק שדה רדוד. זה נהדר כאשר אתה רוצה שהנושא שלך יבלוט על רקע. כאשר פחות אור נכנס למצלמה (עם מספר F-stop גבוה), אתה מקבל מה שנקרא עומק שדה עמוק ומסוגל לשמור על מיקוד בחלק גדול יותר של המסגרת שלך.

עומק השדה - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו
מהירות תריס

כדי להבין את מהירות התריס, ראשית עלינו לדבר על צילום. בעת צילום, מהירות תריס מתייחסת למשך הזמן בו חיישן המצלמה נחשף לאור. תחשוב על זה כמה מהר או לאט המצלמה מהבהבת.

אם ראיתם תמונה מתוזמנת לחלוטין של יונק דבש שנראה קפוא בזמן, הייתם עדים למהירות תריס מהירה מאוד . בינתיים, כנראה תמונה של נהר שוצף עם המים המטשטשים יחד צולמה במהירות תריס איטית.

מהירות התריס נמדדת בשניות, או ברוב המקרים, בשברי שניות. ככל שמכנה השבר גדול יותר, כך מהירות התריס מהירה יותר. אז 1/1000 יהיה מהיר יותר מ -1 / 30.

אבל מה המשמעות של מהירות תריס עבור וידאו? לא נעמיק יותר מדי במדע מהירות התריס, אך כדי לבחור את ההגדרה המתאימה, תצטרך לעשות מעט מתמטיקה. ראשית, הכפל את קצב המסגרות שלך ב- 2. אז אם אתה מצלם ב 24 תמונות לשנייה, זה יהיה 48. המספר הזה הופך למכנה של שבר מהירות התריס שלך.

מכיוון שמהירות התריס זמינה רק במרווחים ספורים, יהיה עליך לעגל 1/48 עד להגדרה הקרובה הבאה: 1/50. להלן כמה מהירויות תריס נפוצות וכיצד לחשב אותן:

 • ב 24 fps, 24 x 2 = 48, שווה למהירות תריס של 1/50
 • ב 30 fps, 30 x 2 = 60, שווה למהירות תריס של 1/60
 • ב 60 fps, 60 x 2 = 120, שווה למהירות תריס של 1/20

זכרו, תהליך זה הוא רק קו מנחה לבחירת מהירות תריס. שומרי מסורת מקפידים על חישובים אלה, אך תמיד יש מקום לשנות את מהירות התריס מעט כדי להשיג את האפקט הרצוי. במקרה של וידאו, ניתן להפר את הכללים – כל עוד יש לך סיבה מספיק טובה.

ISO

האחרון במשולש החשיפה הוא ISO. בצילום דיגיטלי ווידאו, ISO מודד את הרגישות של חיישן המצלמה לאור. במצלמה שלך תראה את ההגדרות המכונות עם מספרים במאות או אלפים (למשל 200, 400, 800, 1600 וכו ').

ככל שהמספר גבוה יותר, כך המצלמה שלך רגישה יותר לאור … ככל שהמספר נמוך יותר, כך הוא פחות רגיש. ISO משפיע גם על גרגר התמונה. ISO נמוכים מייצרים זריקה חדה, ואילו ISO גבוהים יוצרים זריקה גרגרית יותר.

בבחירת ISO, שקול את התאורה. אם הנושא שלך מואר היטב (למשל, אם היית בחוץ), תוכל להסתדר עם ISO נמוך יותר, באופן אידיאלי סביב 100 או 200. אם אתה בבית במצב של תאורה חלשה, תצטרך להקפיץ במעלה ה- ISO – רק היזהר כמה גרגרי זה הופך את הזריקה שלך.

זה המקום בו תוכלו להתחיל לראות כיצד שלושת הגורמים של משולש החשיפה עובדים יחד. כאשר יש לך מצב מואר, למשל, אתה יכול לבחור בעדשה שיכולה לצלם עם עצירת f נמוכה כדי להכניס יותר אור למצלמה ולהימנע מהצילום רועש מדי עם ISO גבוה.

איזו- סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

אם אתה רק מתחיל עם הגדרות וידאו ידניות, אל תהיה המום. הבנת התוכניות והמשחקים של משולש החשיפה לוקח זמן והרבה תרגול. להלן שני טיפים לביצוע עקומת הלמידה:

 • התחל עם תמונות. על ידי כיבוי המצלמה שלך ממצב הווידאו, תוכל לראות את הקשר בין צמצם, ISO ומהירות תריס. צלם המון תמונות ושנה כל הגדרה באופן הדרגתי. לאורך זמן המספרים יהיו פחות מאיימים והמעבר בין ההגדרות יהיה יותר הגיוני – ויהיה קל יותר להחיל אותו על וידאו.
 • ליצור תהליך. לכל צלם וידיאו יש את השיטה שלו, אך אנו מציעים להגדיר את מהירות התריס תחילה בהתאם למתמטיקה שתוארה לעיל. לאחר מכן התאימו את הצמצם לפי עומק השדה אותו תרצו ליצור. ואז, ISO. לבסוף, סובב חזרה למהירות התריס עבור כל התאמות עדינות.

אמנם צמצם, מהירות תריס ו- ISO עשויים להיות שלושת העמודים העיקריים של צילום ידני ווידאו, אך יש חתיכה רביעית בפאזל שחשובה לא פחות: איזון לבן.

איזון לבן

איזון לבן אומר למצלמה שלך את טמפרטורת הצבע של הסביבה בה אתה מצלם. סוגים שונים של אור יש צבעים שונים. לדוגמא, לנורות ליבון (כמו מה שאנשים רבים מכניסים למנורה) יש צבע חם מאוד. הנורות הפלואורסצנטיות (אם אתה קורא את זה במשרד, תסתכל למעלה) קצת יותר קרירות. אור היום קריר יותר. לפני שתתחיל לצלם, עליך להתאים את איזון הלבן של המצלמה שלך בהתאם להגדרה שלך.

ההגדרות המדויקות במצלמה שלך תלויות בדגם שלך, אך ככל הנראה יש אפשרות אוטומטית, חבורה של קביעות מוגדרות מראש (אור יום, מעונן, טונגסטן וכו ') ומותאמים אישית. הימנע מאיזון לבן אוטומטי בכל מחיר ובחר במקום זאת בקביעה מוגדרת מראש או בהתאמה אישית. אם יש לך DSLR מהשורה הראשונה, ייתכן שיש אפשרות גם להגדיר ידנית את טמפרטורת הצבע של החדר, נמדדת בקלווין.

איזון לבן - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

כדי לעזור לך להבין את החשיבות של הגדרת האיזון הלבן שלך, שקול את ההבדל בין שתי התמונות האלה. הסביבה מוארת באורות פלורסנט צהובים. אתה יכול לראות כיצד ההגדרה המתאימה נראית טבעית, ואילו הגדרת אור היום מוסיפה גוון כחול לסצנה.

איזון לבן בהתאמה אישית - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו
מוֹקֵד

פוקוס הוא לא אחת מהגדרות המפתח של הירי, אך בהחלט חשוב לזכור. עם DSLR, יש לך אפשרות לצלם עם פוקוס אוטומטי או פוקוס ידני. זה תלוי במצלמה ובעדשה שיש לך, אך בדרך כלל פוקוס אוטומטי אינו המדויק ביותר.

במקום זאת, הפוך את העדשה למיקוד ידני. השתמש בכפתורים (+) ו- (-) כדי להגדיל את העינית ולהתקרב אל פני הנושא שלך. לאחר מכן, התאם את המיקוד על העדשה. לצילום מערך נייח כמו ראיון, וודא שהריסים של הנושא נמצאים בפוקוס – כך אתה יכול להיות בטוח שהצילומים שלך ברורים וחדים.

4. הקימו את הסטודיו שלכם.

כשתתחיל לבנות את הסטודיו שלך במשרד, הרכישות יכולות להסתדר במהירות. לא רק שאתה צריך מצלמה, אלא שככל שאתה קורא יותר, כך אתה מבין שאתה זקוק לחצובות, אורות, מיקרופונים ועוד.

לקחת נשימה. עם מעט ידע, בניית הסטודיו שלך לא צריכה להיות מוחצת. יש הרבה אפשרויות חסכוניות ופריצות עשה זאת בעצמך כדי לוודא שהסרטונים שלך נראים מהשורה הראשונה.

ציוד בסיסי

תמיד תצלם עם חצובה . זה צריך להיות מובן מאליו, אבל שיטת כף היד שבה אתה משתמש לסיפור Snapchat שלך לא הולכת לחתוך אותה. חצובות יבטיחו לך לשמור על זריקה יציבה ולא לשבור ציוד יקר בתהליך.

מחירי חצובות נעות מאוד במחיר, ואיכות החצובה שלך צריכה להיות תלויה ברמת המצלמה והעדשה שיש לך. אם אתה מצלם עם הטלפון שלך, אתה יכול להסתדר עם תושבת שולחן כמו הר ארקון או חצובה בגודל מלא כמו Acuvar 50 ”אלומיניום . עבור DSLR, Manfrotto מייצרת מגוון חצובות אמינות המתחילות ב- Manfrotto BeFree ועולות באיכות ובמחיר משם.

יחד עם חצובה, להצטייד בסוללות המצלמה ואת כרטיסי SD . הקלטת וידאו תגרום לך לעבור את שניהם הרבה יותר מהר מאשר לצלם.

ציוד שמע

אם התחלת לבדוק את יכולות הווידיאו של המצלמה שלך, בטח שמת לב שיש לו מיקרופון פנימי להקלטת שמע … אל תשתמש בו.

אם אתה מגדיר את המצלמה שלך במרחק סביר מהנושא שלך, תלמד במהירות שהמיקרופון הפנימי אינו מספיק חזק כדי להקליט אודיו בצורה נאותה. במקום זאת, אתה צריך להתחיל להשקיע בכמה חלקים של ציוד סאונד איכותי.

כשאתה מצלם עם ה- iPhone שלך, יש המון אפשרויות מיקרופון שכולן קלות לשימוש וזולות להפליא. לדוגמא, מיקרופון ה- iPhone Omni-Directional ל- Movo MA200 ייתן לך פתרון plug-and-play לצילום אודיו בזמן אמת.

הדעות שונות מאוד בין מהנדסי הקול לגבי השיטה והציוד הטובים ביותר להקלטת שמע באמצעות DSLR. סביר להניח שראיתם סרטונים רבים המשתמשים במיקרופון lavalier – היצירה הקטנה שמתפסה מתחת לצווארון חולצת הכישרון.

Lavaliers מגיעים באופציות קוויות ואלחוטיות. עם זאת, Lavaliers יכול להיות קצת פולשני הן עבור הכישרון (שצריך להבריג חוט בחולצתו) והן עבור הצופה (שצריך לראות מיקרופון לכל הסרטון).

במקום זאת, אם אתה יודע שאתה מקליט בסביבה מבוקרת (כמו חדר ישיבות במשרדך) אנו מציעים להקליט במכשיר רובה ציד . הם אמינים, נותרים מחוץ לצילום ומקליטים רעשי רקע באופן טבעי.

אם ברצונך ליצור הגדרת רובה מיקרופון בסטודיו במשרדך, תצטרך הרובה mic כמו Sennheiser ME66 , A קליפ רובה , לעמוד באור , כבל XLR , ו מקליט זום H4n . מקליט הזום יאפשר לך להקליט אודיו בנפרד בכרטיס SD ולהתאים את הרווח לסביבה בה אתה יורה.

מקליט מיקרופון - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

אנו מודים שרכישות שמע אלה עשויות להישמע הרבה. אבל התקנת מיקרופון רובה ציד היא השקעה ראויה שתימשך שנים. אם אתם מחפשים פיתרון משתלם יותר, בדקו את ה- Rode VideoMic שמתלבש על גבי ה- DSLR ומתחבר ישירות לגוף המצלמה.

ציוד תאורה

יש לך מצלמה. יש לך אודיו. עכשיו בואו נדבר על אורות.

כדי להתלבש בסטודיו שלך בלי לשבור את הכסף, עבור לחנות המקומית לשיפור הבית שלך. הרם כבלי הארכה וכמה אורות מהדק עם נורות. תזדקק גם לשלושה עמדות תאורה זמינות באמזון.

ההתקנה המסורתית של אורות הווידאו מכונה תאורת שלוש נקודות. כפי שאתה יכול לנחש, זה כולל שלוש אורות המוצבים אסטרטגית סביב הנושא, עוטפים אותם באור ויוצרים צללים מושכים על פניהם.

ראשית, תזדקק לנורת מפתח . מקם זאת בזווית של 45 מעלות משמאל או ימינה לנושא. הרם את האור מעל ראשם וכוון אותו כלפי מטה. כפי שהשם מרמז, זהו אור המפתח וצריך להיות בוהק מספיק כדי שהוא יכול להיות האור היחיד בסצנה … אם זה היה צריך להיות.

לאחר מכן, הניחו את אור המילוי בזווית של 45 מעלות בצד השני והרימו אותו קרוב או מעל גובה העיניים. מטרת המילוי היא לרכך את הצללים שיוצר המפתח, אך מבלי להיפטר מהם לחלוטין. לכן, המילוי צריך להיות עמום יותר מאור המפתח. אם אתה צריך להשתמש באותו סוג של אור עבור שניהם, גרר את המילוי לאחור והפיץ אותו על ידי גזירת וילון מקלחת שקוף על אור המהדק בעזרת אטבי כביסה.

לבסוף, התאורה האחורית תוסיף שכבה שלישית של מימד. גררו את הנושא שלכם הרחק מהרקע. הרם נורה מעל ראשו של הנבדק והניח אותו מאחוריהם וצידה לצד כך שהוא מחוץ למסגרת. האור צריך להיות מכוון לחלק האחורי של ראשם, ליצור שפת אור עדינה ומפריד ביניהם לבין הרקע.

הגדרת תאורה שלוש נקודות - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

הגדרת הסטודיו הפנימי שלך

עכשיו שיש לך את כל הציוד שלך, אתה סוף סוף מוכן לבנות את הסטודיו למשרד שלך. אמנם תמיד היית יכול לתפוס ארון לאחסון הציוד שלך, בוא נלך קצת יותר גדול ונטען לחדר ישיבות.

באמצעות סטודיו ייעודי, תחסוך המון זמן הכנה לכל צילום. רק וודא שחדר הישיבות אינו ריק מדי. אם אתה צריך, הכנס ספה, כסאות או שמיכות כדי למזער את הדי בחדר.

אם כבר מדברים על קול, שימו לב במיוחד לזמזום המיזוג. מצא חדר עם רעש מינימלי או כבה את המאוורר במהלך ההקלטה. שקול לרכוש נייר צילום כדי ליצור רקע קצת יותר מושך מקיר של חדר ישיבות לבן.

בסטודיו למשרד - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

כשמגיע זמן הצילום, פינוי אנשים מיותרים מהחדר וכבה את האורות התקורה. עם הגדרת התאורה שלוש הנקודות שלך, לא יהיה צורך באותם פלואורסצנטים קשים. מתי – ורק מתי – הכל מוגדר, התקשר לכישרון שלך. אין דבר יותר גרוע מלהיות עצבני, ואז צריך לצפות בדאגה כשהאורות דולקים והמצלמה נבדקת.

5. הכן את הכישרון שלך.

אם יש לך שחקנים מנוסים ובטוחים בחברה שלך, יש לך מזל. כישרון וידאו הוא משאב נדיר. אבל עם קצת אימון (ונתח לא מבוטל של צחוק עצבני), אתה יכול לעזור לחברי הצוות שלך לשגשג מול המצלמה.

לא משנה אם זה הסרטון הראשון שלכם או שנות החמישים שלכם, זכרו שלפני המצלמה זה מפחיד. קבעו זמן רב ותנו לכישרון שלכם את התסריט מוקדם – אך הבהירו כי אינם צריכים לשנן אותו.

במקום זאת, הנח מחשב נייד מתחת לקו העין של המצלמה. פרקו את התסריט לפסקאות קצרות והקליטו אותו פרק אחר פרק עד שתצלמו תמונה נהדרת מכל אחת מהן. אם אתה מתכנן מראש מתי הסרטון הסופי יופיע ב- B-Roll (צילומים משלימים או צילומי מסך), תוכל לכשרון שלך לקרוא את השורות האלה ישירות מהמחשב הנייד כמו קול.

במהלך הצילום, העבודה שלך חורגת משיא הקשה. בראש ובראשונה אתה צריך להיות מאמן. איזון משוב קריטי עם תמיכה ומהר לתת עידוד לאחר כל לקיחה. זו הסיבה שניהול שולחן שנקרא בתהליך התסריט חשוב כל כך: קל יותר לתת משוב כשאין מצלמה בחדר. זכרו, תהיו טיפשים טיפה במהלך הצילומים או שהכישרון שלכם יהיה בקצה ולא נוח – וזה יופיע בצילומים.

אבל בזמן שאתה שומר על רמת הכיף על הסט, הישאר ערני. תפקידכם לשים לב לדברים הקטנים, כמו לוודא שכל המיקרופונים דולקים או לשים לב אם התאורה משתנה. הקליטו כל קטע פעמים רבות וכישרוןכם משחק עם כיפוף. כשאתה חושב שהם ממוסרים את הזריקה … השג רק עוד אחד. בשלב זה, הכישרון שלך כבר מסתובב, והאפשרויות יעזרו מאוד במהלך העריכה.

לבסוף, סובב חזרה לתחילת התסריט בסוף ההקלטה שלך. רוב הסיכויים שהנושא שלך נהיה יותר נוח לאורך כל הצילומים. מכיוון שההתחלה היא לעתים קרובות החלק החשוב ביותר בסרטון, הקליט את החלק הזה שוב כשהם מרגישים הכי בטוחים.

יסודות ההרכב

יש כמה סרטים שהם פשוט יפים. זה לא הסיפור או אפילו התפאורה הציורית. למעשה, הסצינה עשויה להתרחש בסטים הכי מטומטמים, אבל איכשהו כל ירייה פשוט מרגישה כמו שצריך .

זה כוחו של הקומפוזיציה. כאשר אובייקטים מופיעים במקום בו הם אמורים להיות במסגרת, איכות הסרטון שלך עולה באופן אקספוננציאלי.

לווידיאו כללי הקומפוזיציה דומים למה שלמדתם בשיעור צילום או אמנות. ראשית, שקול את כלל השלישי – הרעיון שאתה יכול ליצור תחושה של איזון על ידי דמיון הבד עם שני קווים אופקיים ושני קווים אנכיים. אלמנטים מרכזיים צריכים להתרחש בצומת שורות אלה.

הרכב שיווק וידאו - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

לדוגמה, אם אתה מצלם ראיון או סרטון הדרכה, עיני הנבדק צריכות להתיישר עם הקו האופקי העליון סביב אחד משני הצמתים. לצילום "ראש מדבר" זה, תוכלו גם לשפר את הרכבכם על ידי השארת מרווח ראש (אך לא יותר מדי) . זהו החלל הריק מעל ראשו של האדם.

רעיונות קומפוזיציה - סטטיסטיקה של שיווק ופרסום וידאו

מָקוֹר

אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את מראה הסרטון שלך היא לכלול B-roll. B-roll הוא הצילומים המשלימים הכלולים כגזירה. זה עשוי לכלול צילומים של נציג שירות לקוחות שמדבר בטלפון, מעצב שעורך את האתר שלך, תמונות חזותיות של המשרד שלך, או אפילו צילומי מסך של המוצר שלך. המפתח עם B-roll הוא לוודא שכל יצירה ומשפרת את הסיפור.

כשאתה אוסף B-roll, כלול שילוב של צילומים מזוויות ומרחקים שונים. למעשה, אנשי מקצוע בתחום הקולנוע משתמשים בשמות שונים לתיאור וריאציות אלה.

 • קביעת תמונות : תמונות רחבות מאפשרות לצופה לראות את כל הסצנה. אלה נהדרים לשימוש כאשר מציגים את הסצנה בתחילת הסרטון.
 • יריות בינוניות : יריות הדוקות יותר המתמקדות בנושא או בחלק מהסצנה. צילום הראיונות הקלאסי שלך יכול להיחשב לזריקה בינונית.
 • קלוז-אפים : צילומים חתוכים היטב התקרבו כדי להציג פרטים. אלה עשויים לכלול את הידיים של מישהו להקליד על מקלדת או לשפוך כוס קפה.

כתרגול, נסה לספר סיפור עם ה- b-roll שלך ולתכנן רצף זריקות. לדוגמה, הנושא שלך עשוי לפתוח דלת מהמסדרון, להיכנס לחלל המשרד שלהם, להתיישב ליד שולחן העבודה שלהם, לפתוח את המחשב הנייד ולהתחיל להקליד. נראה פשוט, נכון? אך רצף צילומים המציג תרחיש זה בן 10 שניות עשוי לכלול שישה קליפים שונים של B-Roll.

כאן נכנס השיעור האחרון בהלחנה: המשכיות . המשכיות היא תהליך שילוב של זריקות לרצף כך שנראה שהם קרו באותו זמן ומקום. חלק מרכזי בהמשכיות הוא לוודא שאובייקטים נלווים בסצנה – למשל כוס מים על השולחן – יישארו באותו מקום (ושיהיה להם כמות מים) לאורך כל הצילומים.

החלק האחר של המשכיות הלמידה הוא התאמה לפעולה . עבור הסצנה שתוארה לעיל, תרצה להקליט את הנושא הפותח את הדלת ונכנס מהחדר ומחוצה לו. לאחר ההפקה, תוכל לדפדף בין הקליפים בזמן הנכון בדיוק כדי להפוך את החיתוך לחלק.

המשכיות בשיווק וידאו

6. לירות לצורך העריכה.

כשמדובר בווידיאו, חלקם טובים יותר בצילום ואילו אחרים טובים יותר בעריכה. לא משנה איזה צד אתה טוען, עליך להבין את התהליך ואת נקודות הכאב של כל אחד מהם.

למשל, כאדם שמאחורי המצלמה, אתה עשוי להאמין שאתה אוסף מספיק תמונות ולשאול את כל שאלות הראיון הנכונות. אבל לעורך, ייתכן שאתה באמת יורה יותר מדי מסוג אחד של תמונות ומפסיד כמה שיקלו על עבודתם.

יוצרי סרטים מעבירים כאן שיעור יקר: לצלם לעריכה . על ידי כך שאתה זוכר שהצילומים שתקליט יערכו מאוחר יותר, תוכל לקבל החלטות חכמות יותר ולחסוך אינספור שעות בחדר העריכה.

השלב הראשון באימוץ חשיבה לצילומי עריכה הוא לזכור להשאיר חיץ בתחילתו ובסופו של כל קליפ. ישנן נקראות ידיות ויכולות לחסוך עורכים מכאב הראש של חיתוך קרוב מדי לזריקה חשובה.

בקטע הכנת כישרון דנו כיצד להקליט את התסריט שלך בחלקים קצרים. אם העורך היה תופר חלקים אלה זה לצד זה, פניו של הנושא וידיו עשויים לעבור בפתאומיות בין קליפים. זה נקרא חתך קפיצה, ולעורכים זה מהווה אתגר מעניין. למרבה המזל, זה המקום בו ה- B-roll יכול להיות שימושי, כדי להסוות את חתכי הקפיצה האלה.

דוגמה לקפיצה בסרטון

דוגמה לחיתוך קפיצה

כמפיק, התפקיד שלך הוא לתפוס שפע של B-roll כדי לוודא שהעורך שלך לא יגמר לעולם. צור רשימת צילומים של רעיונות לביול-רול יותר ממה שאתה חושב שתזדקק להם וסמן אותם בזמן שאתה מקליט אותם.

כדי להסוות חתכים בקפיצה, תוכלו לצלם גם בשתי מצלמות, במיוחד אם אתם מקליטים ראיון ללא תסריט. מצלמה A תהיה הצילום המסורתי, היישר. מצלמה B צריכה להיות בזווית של 30 עד 45 מעלות לצד ולתפוס זריקה שונה לחלוטין. לאחר מכן יכול העורך לדפדף בין שתי התצוגות הללו בכדי לגרום לחיתוך להיראות טבעי.

מעבר בין זוויות ראיון וידאו

דוגמה למעבר בין זוויות הראיון

הערה לגבי צילום בשתי מצלמות: העורך שלך יצטרך לסנכרן את הסרט בין התצוגות השונות. כדי לעזור להם לעשות זאת, מחאו כפיים ביד חזקה לנוף של שתי המצלמות ממש לפני שאתם שואלים את שאלת הראיון הראשון … כן, ממש כמו לוח עץ ישן. לתוכנת עריכה מודרנית יש תכונות של סנכרון אוטומטי, אך מחיאות כפיים רמות זה יעזרו לכם בהתחלה לסדר את הקליפים.

לסיום, סמן את הקליפים הטובים שלך. גם אם אתה מקליט סרטון עם תסריט, ייתכן שתצטרך להקליט כל קטע 10 פעמים או יותר. ברגע שהנושא שלך מסמר את הצילום, הניף את היד שלך מול העדשה. בדרך זו, העורך יכול לשפשף ישירות לרמז החזותי הזה ולחסוך זמן בבדיקת הצילומים.

רמז חזותי לשיווק וידאו

7. ארגנו את הצילומים שלכם.

כן, ארגון קבצים משעמם. אך בעת עריכת וידיאו, הדבר עשוי להציל את הפרויקט שלך.

צילום וידאו יאלץ אותך להתבונן היטב בהרגלי המחשב וארגון הקבצים שלך. אם אתה אחד מאותם אנשים שעובדים על שולחן עבודה עמוס – אתה יודע מי אתה – תמצא את עצמך בעולם של פגיעה.

ראשית, קבצי פורמט וידאו הם גדולים להפליא , ולכן מאוד לא סביר שתרצה לאחסן אף אחד מהם בכונן הקשיח הפנימי שלך. נגמר לך במהירות האחסון ומהירות העיבוד של המחשב שלך תחל בפיגור מתחת למשקל.

במקום זאת, השקיעו בכונן קשיח חיצוני כמו אחד הדגמים של Lacie Rugged . כוננים קשיחים חיצוניים מגיעים במגוון גדלים ואפשרויות יציאה (Thunderbolt, USB 3.0 וכו '). יוצרי מולטימדיה ישתמשו בביטוי "עובד מחוץ לחיצוני" כדי לתאר את אחסון כל קבצי הפרויקט שלהם בכונן הקשיח הזה. שיטה זו מקלה גם על שיתוף הפעולה עם חברי הצוות מכיוון שתוכלו לשתף את הכונן בקלות.

שנית, תוכניות עריכת וידאו קשורות במיוחד למקום שמירת הקבצים שלך. אם אתה לא עומד במבנה הקובץ המקורי, אתה עלול למצוא את עצמך קבור בהודעות שגיאה. (אנו נסקור אפשרויות תוכנה ושיטות עבודה מומלצות בסעיף הבא).

בכונן הקשיח החיצוני שלך, עליך ליצור תיקיה ברמה העליונה הנפרדת לכל פרויקט. בתוך תיקיה זו, צריכה להיות קבוצה קבועה של "דליים" לאחסון קטעי הווידאו שלך, שמע, נכסי עיצוב ועוד. צור תיקיית פרויקט תבנית שתוכל להעתיק ולהדביק עבור כל פרויקט באמצעות התמונה למטה כמדריך.

קטעי ארגון וידאו

כשאתה מייבא את הצילומים שלך מהמצלמה שלך, הצב אותם בתיקיית "הצילומים" בכונן הקשיח.

הן עבור תיקיות הפרויקט והן עבור קבצי העריכה שלך, עקוב אחר מבנה שמות עקבי. לדוגמה, תוכל להתחיל כל שם באמצעות YRMODA (תאריך שנה-חודש). אז סרטון ב- Hacks באינסטגרם עשוי להיקרא "180625_instagram_hacks" אם הוא התחיל ב- 25 ביוני 2018.

אפילו עם כונן קשיח חיצוני מאורגן לחלוטין, אתה עדיין לא מחוץ לעשבים. עליך לגבות את הקבצים שלך (ואולי אפילו לגבות את קבצי הגיבוי שלך). זה לא נדיר שיש לך כונן קשיח חיצוני לעבודה יומיומית, חיצוני נוסף לגיבויים, ומערכת גיבויים שלישית בענן דרך Dropbox או Google Drive.

8. ערוך את הסרטון שלך.

אוקיי, צילמת את קטעי הווידיאו שלך. מזל טוב – אתם באמצע הדרך!

עכשיו הגיע הזמן לדבר על עריכה. אנחנו מבינים את זה, עריכת וידאו יכולה להיות מבלבלת. קל להרגיש המום בהתחלה, במיוחד כשרואים תגי מחיר של תוכנה! למרבה המזל, ישנן אפשרויות רבות לעריכת וידאו על סמך רמת המיומנות, מערכת ההפעלה והתקציב שלך. ישנם אפילו תוכניות חינם ו Apps הנייד ! בוא נעבור על כמה אפשרויות.

ביניים: Apple iMovie

iMovie היא תוכנת עריכת הווידיאו של אפל. תואם למחשבי מקינטוש ומכשירי iOS אחרים, iMovie הוא פשוט, ידידותי למשתמש וחינמי בכל מוצרי אפל. iMovie מאפשר לך ליצור ולערוך את הסרטונים שלך על ידי חיתוך קליפים, הוספת כותרות, מוסיקה, אפקטים קוליים, תיקון צבעים בסיסי, פילטרים ואפקטים מיוחדים.

התוכנית אף מספקת תבניות מועילות המפשטות את תהליך העריכה. הפלטפורמה תומכת בקליפים איכותיים כמו קטעי וידיאו 4K ומקלה על שיתוף העבודה שלך ישירות לפלטפורמת אירוח וידאו. גישה מוגבלת לתכונות תיקון ועריכת צבעים מתקדמות פירושה שזה לא נפוץ על ידי אנשי מקצוע, אך iMovie היא עדיין אפשרות מצוינת אם אתה רק מתחיל.

מתקדם: Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro היא תוכנה מובילה לעריכת וידאו המשמשת חובבים ואנשי מקצוע כאחד. עם ממשק הניתן להתאמה אישית וכלי עריכה מתקדמים רבים, הפלטפורמה מכונה לעתים קרובות תקן התעשייה לעריכת וידאו ושימשה לעריכת סרטי הוליווד גדולים כמו Gone Girl ו- Deadpool .

Premiere מאפשר לך לשתף פעולה בקלות עם עורכים אחרים, לארגן את החומר שלך ולסנכרן עם תוכניות אחרות בחבילת Adobe כמו After Effects ו- Photoshop. הפלטפורמה תומכת בצילומים איכותיים (4K ומעלה) וכוללת כלי תיקון ודירוג צבעים מתקדמים ומובנים המבדילים אותה מאפשרויות זולות יותר או בחינם כמו iMovie.

החיסרון היחיד בפרמייר הוא העלות . מנוי בן שנה ל- Premiere Pro CC האחרון מגיע לכ -240 דולר. אם אתה חדש בעריכת וידאו, כדאי לך להתנסות באפשרות זולה יותר כמו iMovie או Adobe Premiere Elements לפני שתשקיע ב- Premiere Pro. על הגדר? בדוק כמה מדריכי Adobe Premiere Pro כאן .

9. בחר את המוסיקה שלך.

מה הדבר הראשון שעולה בראש כשחושבים על וידאו? אני מנחש את קטעי הווידיאו בפועל. למרות שחשוב להתרכז בצילומי הווידיאו שלך, אל תשכח להכניס מוסיקה לתוכנית ולתקציב הכללי שלך.

מוזיקה היא כלי רב עוצמה שיכול לשנות את מצב הרוח והטון של הסרטון שלך – פשוט צפה בסרטונים למעלה! הבחירה במוזיקה הנכונה עושה לעיתים קרובות את ההבדל בין פרויקט חובבני לפיסת תוכן מקצועית. בשימוש נכון, זה יכול לעזור לשמור על תשומת הלב של הצופה, לעורר רגשות ולהגדיר את סגנון העריכה הכללי שלך.

לפני שתתחיל לצלם, הגדיר תקציב למוזיקה וחקר את חוקי זכויות היוצרים המקומיים שלך. דיני זכויות יוצרים יכולים להיות קשים מאוד לפענוח, במיוחד כאשר אתם עוסקים בתוכן דיגיטלי. בשורה התחתונה: רוב המוזיקה אינה בחינם. אם אתה משתמש במוזיקה של אמן אחר ללא אישור או רישיון מתאים, אתה מסתכן בהסרת וידאו ובפעולות משפטיות.

על מנת להימנע מהפרת זכויות יוצרים , תצטרך למצוא מנגינות ללא תמלוגים או לשלם למלחין כדי ליצור ניקוד מקורי. לא ניתן להשתמש בשירים ללא תמלוגים ; מדובר בשירים איכותיים בתשלום אחיד אחד. פירוש הדבר כי אינך צריך לדאוג לתשלום דמי רישוי נוספים או תמלוגים בעתיד. YouTube , Pond5 ו- PremiumBeat הם אתרים נהדרים למצוא מוסיקה ללא תמלוגים.

לאחר מכן שקול את הקהל שלך ואת מצב הרוח הכללי להפקה שלך. האם אתה מכוון לקהל מצומצם שיעריך את מסלול ההיפ-הופ המחתרתי החדש ביותר, או שאתה זקוק למשהו שיפנה להרבה דמוגרפיה? האם אתה יוצר הדרכה מעשית למוצר או סיכום אירועים אופטימי? הקפד לבחור מוסיקה המשפרת את הטון הכללי של הסרטון שלך.

בנוסף לשקול את הקהל שלך, הקפד לשקול את מטרת המוזיקה. האם אתה זקוק למוזיקת ​​רקע או משהו עם השפעה אמיתית? האם תספר או תדבר בסרטון? אם כן, אל תתנו למוזיקה להפריע לתוכן שלכם. לפעמים המוזיקה הטובה ביותר היא המוסיקה שאתה בכלל לא זוכר.

לאחר שקבעת את סוג המוסיקה שאתה צריך, הגיע הזמן להתחיל לנתח שירים פוטנציאליים. שקול את צעדו של השיר. קל לשנות שירים עם קצב יציב כך שיתאימו לסגנון הווידיאו שלך. בתקווה לכלול את הלהיט המועדף עליכם, 40 הראשונים? שירי רדיו פופולריים בדרך כלל בנויים 4-5 חלקים ויכולים להיות קשים למעבר.

נסה לבחור שירים פשוטים שקל לולאה. אם אתם מחפשים שיר אינסטרומנטלי, הקפידו למצוא משהו שהוקלט בכלי נגינה אמיתיים. שירים שנעשו עם דוגמאות דיגיטליות יכולים לגרום לסרטון שלך להרגיש לא מקצועי ולא מעודכן.

לבסוף, שקול להוסיף מוסיקת intro ו- outro. מוסיקת מבוא ואאוטרו, או ספרי ספרים , יכולים לשמש נושא לתוכן שלך. אלה הן בחירה מצוינת אם אינך זקוק למוזיקה לאורך כל הסרטון שלך. מוזיקה עם ספר ספרים יכולה לעזור בהגדרת הטון לסרטון שלך, באופן טבעי לפצל את התוכן שלך לפרקים ולהשאיר את הצופים שלך בתחושה שחוו חוויה שלמה.

בעוד קטעי וידאו מסוימים מרגישים לא גמורים ללא מוזיקת ​​רקע, אחרים רק צריכים כמה מנגינות כדי לקשור את הפרויקט. שים לב לסרטונים בעלי סגנון דומה כדי לראות כיצד אחרים משתמשים במוזיקה.

10. הקלט את הקול שלך.

יש לכם קטעי וידיאו ומוזיקה – עכשיו הגיע הזמן לשוחח על העברת קולות. Voice over הוא קריינות וידאו הנפרדת כי לא נאמרה על ידי הדובר על-מצלמה. העברת קולות היא כלי יעיל שיכול לעזור להפוך את התוכן שלך ליותר ידידותי, רגשי וזורם.

חשוב לזכור ששמע הווידיאו חשוב לא פחות מוויזואלי הווידאו. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להיות דון לפונטיין הבא או לשכור איש מקצוע כדי להקליט קול מעולה. להלן מספר טיפים ללכידת שמע בתקציב.

 • מצא מיקום. החלט במקום להקליט . אם אינך יכול ללכת לסטודיו מקצועי, נסה לבחור חדר שקט הרחק מהקולות החיצוניים המסיחים את הדעת כמו סירנות, פתיחה וסגירת דלתות ואנשים המדברים בטלפון. קרא את התסריט שלך בקול, ושים לב לאקוסטיקה של החדר. האם הקול שלך מהדהד או נשמע עמום? אם כן, שקול להקליט בחלל אחר או להוסיף רהיטים למילוי החדר.
 • הכן. תרגול מביא לשלמות! לפני שתקליט, קרא את התסריט שלך כמה פעמים ושים לב לכל ההפסקות, המעברים והמילים הקשים. ביום הגדול, הקפידו להישאר בלחות ולהימנע מללבוש בגדים או תכשיטים רועשים. כמו כן, השתמש במעמד, במחשב נייד או בטלפרומפטר בזמן ההקלטה כדי שלא תרשרש באמצעות סקריפט מודפס.
 • לבדוק ולהקשיב. חושבים שתוכלו להקליט את הקול המושלם רק בצילום אחד? תחשוב שוב! השקיעו בזוג אוזניות טוב ופקחו על איכות השמע שלכם לאורך כל תהליך ההקלטה. קל יותר להשיג אודיו חדש מאשר לנסות לתקן אותו במהלך תהליך העריכה. אנו ממליצים להריץ את התסריט שלך כמה פעמים, במיוחד את הפסקאות הראשונות, כדי להבטיח שקולך יתחמם לחלוטין. אם אתה שומע קולות קפיצה או סריקה, נסה לעמוד רחוק יותר מהמיקרופון או להשקיע במסנן פופ .
 • לְהִרָגַע! הקפד לקרוא לאט, להשהות ולעשות הפסקות תוך כדי הקלטת קולך. לפעמים כל מה שאתה צריך זה לגימה של מים כדי לחזור למסלול.

פלטפורמות אירוח וידאו

אתה מוכן לפרסם את הסרטון שלך. צילמתם את הצילומים, ערכתם אותם יחד, הוספתם מוסיקה וקול, וייצאתם אותם לרשת. עכשיו הגיע הזמן להעלות את הסרטון שלך לרשת כדי שהקהל שלך יוכל להתחיל לצפות בו, לשתף אותו ולעסוק בו.

יש לך כמה אפשרויות לארח סרטונים באינטרנט, ובקטע זה נדבר על כמה מהטובים ביותר.

יוטיוב

כשאתה שואל את החברים שלך באיזו פלטפורמת וידאו מקוונת הם משתמשים, התשובה שאתה כנראה שומע הכי הרבה היא YouTube .

YouTube הוא פלטפורמה אירוח וידאו הגדול ואת פלטפורמת החיפוש השני בגודלו ו האתר הכי ביקר השני – שניהם אחרי גוגל.

מדי יום, אנשים צופים בחמישה מיליארד סרטונים ביוטיוב. זה גם בחינם להעלות את הסרטונים שלך ל- YouTube ולבצע אופטימיזציה לחיפוש .

בנוסף לקהל המסיבי שלה, YouTube מציע מספר תכונות נוספות שהופכות את הפלטפורמה לאופציה טובה לאירוח הסרטון שלך. מכיוון שסרטוני YouTube מתארחים בערוצים בודדים , הפלטפורמה מאפשרת לכם לבנות קהל מנויים ייעודי. משתמשים העוקבים אחר הערוץ שלך נוטים יותר לראות סרטונים נוספים שאתה מעלה.

בתוך הערוץ עצמו, תוכלו גם לארגן קטעי וידאו בפלייליסטים, מה שמקל על הקהל שלכם לחפש בתוכן שלכם. כפלטפורמה חברתית, הצופים יכולים לעסוק בסרטונים שלך על ידי לייק ולהגיב עליהם, וכך לספק לך הזדמנות נוספת לקיים אינטראקציה עם הקהל שלך. YouTube מציע גם מגוון אפשרויות פרסום למיקוד מתוחכם יותר.

למרות ש- YouTube מציע את היתרון בהגעה לקהל גדול ללא עלות העלאה ואירוח של סרטונים, ישנם מספר חסרונות בפלטפורמה. אמנם מודעות וידאו יכולות להיות כלי נהדר לקידום תוכן משלך, אך מספר המודעות בפלטפורמה ממפרסמים אחרים יכול לגרוע מחוויית הצופה שלך.

YouTube גם (הפתעה, הפתעה!) ממכר מאוד. 83% מהצופים מעדיפים את YouTube על פני כל פלטפורמת וידאו אחרת. ברגע שהצופים נמצאים בפלטפורמה, הם בדרך כלל מסתובבים כדי לצפות בסרטון אחר … או 20. זה יכול להקשות על החזרת התנועה לאתר שלך מהפלטפורמה. למרות המחסומים הללו, YouTube הוא פלטפורמה נהדרת לאירוח סרטונים ולהגדלת הקהל שלכם.

Vimeo

אם החברים שלך לא ענו על שאלתך הקודמת באמצעות "יוטיוב", סביר להניח שהם הגיבו עם Vimeo , פלטפורמת אירוח הווידאו השנייה בגודלה .

הקהל של Vimeo קטן משמעותית ( 715 מיליון צפיות חודשיות ) מזה של YouTube, אך עדיין ישנם יתרונות רבים ההופכים אותו למועדף על יוצרי תוכן וצופים כאחד.

בין אלה נמצא ממשק משתמש פשוט ונקי יותר שמקל על הניווט בפלטפורמה. בניגוד ל- YouTube, ל- Vimeo יש מודעות ופרסומות מוגבלות מאוד שאחרת יפגעו בחוויית הצופים שלך. גם סרטונים ב- Vimeo נוטים להיות איכותיים יותר מאשר ביוטיוב, והקהל בפלטפורמה עשוי להיות מקצועי יותר.

Vimeo מציעה כמה אפשרויות חשבון פרימיום שונות כדי להתאים יותר לעסקים. חשבונות הפרימיום מספקים נפח אחסון נוסף, ניתוחים מתקדמים, תמיכת לקוחות, התאמה אישית של שחקנים, גישה לכלים לייצור לידים ועוד. בנוסף לחשבונות פרימיום, Vimeo גם שותף עם עסקים לייצור תוכן שיווקי איכותי.

אם אתה מעוניין להציג תוכן אמנותי באיכות גבוהה, Vimeo עשויה להיות הפלטפורמה בשבילך. הקהל המעורב והאסתטיקה היפה שלו הופכים אותו למקום נהדר לארח בו סרטונים יצירתיים. עם זאת, אם אתה מתמקד בכמות בהשוואה לאיכות ולהגדיל את טווח ההגעה שלך, ייתכן שתרצה לבחון אפשרויות פלטפורמה אחרות.

וידיארד

Vidyard היא פלטפורמת אירוח וידאו שנבנתה במיוחד עבור עסקים. זו לא סתם אפשרות נוספת לאחסן ולנהל את הסרטונים שלך; במקום זאת, זה מאפשר לך להיות עסק המותאם לחלוטין לווידיאו. הנה כוונתנו.

בימינו אנו יודעים שלא מספיק לפרסם את הסרטון שלך ב- YouTube. אתה זקוק לתוכן וידאו ספציפי לערוץ עבור פייסבוק ואינסטגרם, שלא לדבר על האתר שלך. הזן: Vidyard. הפלטפורמה מאפשרת לך לפרסם ולעדכן לכל המקומות הללו ממיקום מרכזי.

מהפורטל הזה תוכלו למצוא כל מיני תובנות צופים. גלה איזה סוגי תוכן וידאו הקהל שלך אוהב וכיצד הוא צופה בסרטונים שלהם. לאחר מכן, תעל את התובנות הללו ישירות לתוכנת האוטומציה השיווקית שלך או ל- CRM. לדוגמה, אם הלקוח הפוטנציאלי שעליו פיקחת צופה בסרטון המקרה האחרון שלך, תקבל הודעה על כך מייד.

אחד המאפיינים המגניבים ביותר של Vidyard הוא היכולת להתאים אישית סרטונים עם שם הצופה או החברה ישירות בעיצוב הווידאו. זוהי תוספת יצירתית כאשר אתה מתחיל לעבוד וידאו לתוך אסטרטגיות השיווק והמכירות שלך.

כיצד ליצור אסטרטגיית וידאו למדיה חברתית

למדנו כיצד ליצור סרטונים באיכות גבוהה עבור העסק שלך. עכשיו, בואו נוודא שהסרטונים האלה מתאימים לשיטות העבודה המומלצות של כל רשת חברתית.

יצירה ופרסום של סרטונים במדיה החברתית תמיד אמורים לעזור לך להתקדם לעבר יעדי השיווק הקיימים שלך.

לדוגמה, אם המטרה שלך היא לגרום לאנשים רבים יותר להוריד ספר אלקטרוני, תוכל ליצור טיזר קצר או סרטון הדרכה ולפרסם את הקישור המלא לדף הנחיתה של הספר האלקטרוני בעותק הפוסט החברתי שלך.

הבה נפרט על שיטות עבודה מומלצות לכל רשת חברתית.

טוויטר

קדם פוסט בבלוג חדש, התקשר עם הקהל שלך, או אפילו הפנה את הצופים לדף נחיתה עם סרטוני טוויטר . כשמתגרים פוסט בבלוג או קטע תוכן בטוויטר, שמור תמיד על הסרטון שלך קצר ומתוק – קיצור הוא גורם מרכזי בערוץ זה.

קליפים קצרים שקל לצרוך נוטים לבצע את הביצועים הטובים ביותר. נסה להצמיד את הסרטון שלך לראש הפרופיל שלך לחשיפה נוספת.

אם אתה רוצה להתנסות קצת יותר בשימוש בווידאו בטוויטר, אתה יכול לנסות ליצור סרטונים קצרים ומותאמים אישית כדי ליצור קשר עם הקהל שלך. סרטוני תגובה אישיים מאוד אישיים אלה הם דרך מדהימה להפוך את המותג שלך לאנושי יותר תוך בניית קשרים אישיים עם העוקבים המעורבים שלך.

פייסבוק ואינסטגרם

כשאתה נכנס לאוטובוס או רכבת לנסיעה הבוקר שלך, כמה אנשים גוללים דרך הטלפונים החכמים שלהם כדי לראות את החדשות והתכנים שהם החמיצו בן לילה? כמעט כולם – אבל לא כולם חובשים אוזניות.

מסיבה זו, וודא שהסרטון שלך עובד עם או בלי צליל. BuzzFeed הוא המאסטר להפעלה אוטומטית שקטה – פשוט התבונן בדף הפייסבוק שלהם . הסיבה שאסטרטגיית ההפעלה האוטומטית שלהם עובדת כל כך טוב היא בגלל העלייה הזו בתצוגות הווידיאו הניידות והאופן שבו אנשים גוללים וצורכים תכנים ברשתות החברתיות. לעתים קרובות הם מפרסמים מתכונים מהירים או הוראות הדרכה מהירות, לעתים קרובות עם תמונות קלות לעקיבה או טקסט מועיל לתיאור המתרחש.

דוגמה טעימה לפייסבוק

מָקוֹר

פייסבוק מעדיפה גם סרטונים ארוכים יותר באלגוריתם הזנת החדשות שלהם. המטרה עם שינוי זה היא סרטונים טובים יותר על פני השטח הרלוונטיים ביותר לצופה.

אז מה זה אומר עבורך? אל תיבהל; זה רק מאשר את מה שאנחנו כבר יודעים שנכון. יצירת תוכן "נכון" עבור הקהל שלך חשובה יותר מלהשמיד אותו למען העניין.

שנית, העלו סרטונים ישירות לפייסבוק . פייסבוק ממשיכה לטעון מקרה משכנע להעלאת הסרטונים שלך באופן פלטפורמה – הסיבה העיקרית היא שהתוכן שלך נראה יותר בעיניים.

סרטוני מודעות למותג קלילים ומשעשעים נוטים לבצע ביצועים טובים בפייסבוק מסיבה זו ממש – האלגוריתם שלהם לוקח בחשבון את הפעולות הקודמות שקשורות למשתמש בקשר לסרטונים בעת קביעת הסרטונים להציג אותם בביקורים הבאים. צרו סרטון סופר רלוונטי לקהל שלכם, שתפו אותו בפייסבוק ותראו איזה סוג של מעורבות תוכלו לתופף!

לבסוף, תפס את תשומת הלב באופן מיידי … ושמור עליה. הידעת את האינסטגרם הזההיה הערוץ החברתי הראשון שיזם קטעי וידאו שקטים והפעלה אוטומטית? זה נכון! זמן קצר לאחר מכן פייסבוק הלכה בעקבותיה, כך שניתן לומר כי קייטרינג לסוג וידאו זה בעת יצירת תוכן למדיה חברתית הוא הדרך ללכת. זה אולי נראה מפחיד לנסות לתפוס את תשומת לבו של מישהו כל כך מהר וללא צליל, אך להלן מספר שיטות עבודה מומלצות בהן תוכלו להשתמש כדי להקל על הדברים:

 • התחל את הסרטון שלך בתנועה כדי למשוך את תשומת ליבו של הצופה בזמן שהם גוללים בפיד.
 • סרטונים שמציגים אנשים מדברים נהדרים לדפי נחיתה או לאתר שלך, אך נסה להיצמד לסרטונים מגרים חזותית עבור פייסבוק ואינסטגרם (אלא אם כן אתה יוצא לשידור חי, עליו נדבר בהמשך).
 • שלבו טקסט או כללו כיתוב כדי שהצופים יוכלו לעקוב אחרי או בלי אודיו.

יוטיוב

ב- YouTube , פרסם עם מחשבה על אסטרטגיה ספציפית. תחשוב על YouTube כספריית ענק של תוכן וידאו שאליו אנשים הולכים לחנך את עצמם או להתבדר. YouTube מדווח על למעלה ממיליארד משתמשים ייחודיים בחודש – נשמע כמו מכרה זהב של מדיה חברתית, נכון? ובכן, לפעמים, כן.

עם זאת, יש כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך לפני שתמשיך לפרסם כל סרטון שיצרת אי פעם בחשבון YouTube שלך:

 • האם אתה יכול להכין שם את תוכן הווידיאו הספציפי שהם מחפשים?
 • האם אתה זקוק ללקוחות פוטנציאליים אלה שיימצאו באתר שלך?
 • אם אתה מחפש רק מודעות רחבה למותג, YouTube יכול להיות ערוץ מדהים עבורך? (רק אל תצפו להרבה מהדרך להחזיר טונות של תנועה לאתר שלכם).

הקם וצמח ערוץ ייעודי של מנויים על ידי יצירת תוכן חינוכי אינפורמטיבי וביקוש רב ותתחיל לראות הצלחה אמיתית!

לינקדאין

במשך תקופה ארוכה, לינקדאין הייתה אחת הרשתות החברתיות הפחות ידידותיות לווידיאו, זה השתנה. משתמשים יכולים כעת להעלות סרטונים, ומותגים (בין אם זה מותג החברה שלך או מותג אישי) יכולים כעת להיות יצירתיים עוד יותר עם התוכן שהם משתפים.

בהתחשב בהתפתחות האחרונה למדי, על מה לשקול בעת יצירת והעלאת סרטוני LinkedIn? LinkedIn ממליצה על ארבעה נושאים שונים ליצירת סרטונים לשימוש בפלטפורמה שלה:

1. הראה את זה.

אם אתה נמצא בתעשייה מהירה שתמיד מתפתחת, מותגים ומובילי מחשבה יכולים לקחת את ההובלה על ידי הצגת טכנולוגיות חדשות בפורמט וידאו, או הדרכות כיצד עובד מוצר פיזי חדש.

2. הובילו אותם לשם.

וידאו הוא המדיום המושלם לתת לקהל לטעום איך זה באמת להיות איפשהו. מקרה השימוש הברור ביותר כאן הוא ועידות ואירועים בתעשייה. אם החברה שלך מארחת אותם, העלאת סרטונים מהאירוע ללינקדאין היא דרך נהדרת להדגים את הבאז שאתה יוצר בענף שלך.

אם אתה עובד על המותג האישי שלך, להביא תמונות של הדברים שאתה לומד באירוע לקשרים שלך יכול להיות הדרך המושלמת לעזור לקהילה שלך או לפתח מנהיגות מחשבתית משלך על ידי שיתוף נקודת המבט שלך על כל מה שקורה שם.

3. ללמד את זה.

אם יש לך פריצה לחיסכון בזמן לשיתוף או למדת משהו חדש שעשוי לעזור לאנשים אחרים ברשת שלך, וידאו הוא מדיום יעיל במיוחד לשיתוף הידע הזה. אם אתה חושב על זה מטעם החברה שלך, שאל את עצמך עם מה אנשים הקונים שלך נאבקים לעתים קרובות, ובדוק אם אתה יכול ללמד אותם פיתרון בפורמט וידאו.

4. שתפו אותו.

זה אחד הדעות בקרבנו. אם יש לך מחשבות על הודעה אחרונה או חדשות על התעשייה, תן לאנשים לדעת מה אתה חושב בסרטון! כמו כן, אם לחברה שלך יש חדשות, או ביצעה שכר מפתח לאחרונה שעוקביך והתעשייה הרחבה שלך היו רוצים לשמוע עליו, סרטון הוא צילום נוח שאפשר להשתמש בו לצד ההודעה לעיתונות המסורתית.

כמובן, אינך צריך להיצמד לארבעת הנושאים הללו – להיות יצירתי ולבדוק מה הכי מתאים לך.

לבסוף, העלה סרטונים ישירות ללינקדאין. כך ליצור ולהעלות סרטון ל- LinkedIn:

 1. עבור לאפליקציית LinkedIn והקש על סמל הווידיאו בתיבת השיתוף בפינה השמאלית העליונה.
 2. בחר בסמל הווידיאו להקלטה כעת, או בחר סרטון שהוקלט מראש מגליל המצלמה של הטלפון שלך.
 3. אם בחרת להקליט כעת, תתחיל להקליט סרטון בתוך אפליקציית LinkedIn עצמה.
 4. הוסף תיאור לסרטון שלך כדי לשבת לצידו כשאתה מפרסם.
 5. לחץ על פוסט והסרטון שלך יתחיל להופיע בעדכוני העוקבים שלך.

וידאו חי: פייסבוק ואינסטגרם

בעוד שהתכונות המסורתיות של אינסטגרם מאפשרות למשתמשים להקליט קטעי וידיאו קצרים ולפרסם אותם באופן מקוון לאחר מכן, תכונות חיות חדשות בפייסבוק ובאינסטגרם נוקטות בגישה שונה, ומאפשרות למשתמשים לפרסם זרמי וידאו חיים של מה שהם עושים באותו הרגע.

כשאתה מגדיר סרטונים לפייסבוק לייב או אינסטגרם לייב , ודא שאתה מבצע את השלבים בחלק הראשון של מדריך זה. אם תעשה זאת, יהיו לך סרטונים חיים איכותיים בהרבה, אשר יבדילו אותך מסרטונים חיים אחרים המוצגים. בנוסף לשלבים אלה, יש לנו כמה דברים נוספים שכדאי לזכור.

שקול תזמון.

זכור כי הסרטון החי שלך ישודר מהפלטפורמה (פייסבוק או אינסטגרם) עצמה, אז שם תקדם את השידורים שלך בעיקר. עשה מחקר בקהלי הפייסבוק / אינסטגרם שלך כדי לגלות מתי הם הכי מעורבים בפוסטים שלך.

גם אם חלק מהעוקבים שלך מפספסים, האפליקציה תשמור את הסרטונים שלך באפליקציה כברירת מחדל (אם כי תוכל למחוק אותם באופן ידני אם תרצה בכך), והם יהיו זמינים לצפייה על ידי העוקבים שלך לאחר מעשה.

באשר למשך שידורי הווידאו שלך, זכור כי טווחי תשומת הלב של רוב האנשים קצרים למדי – במיוחד בנייד. אם השידורים שלך לא שובת לב מההתחלה, סביר להניח שהמשתמשים יפסיקו לצפות בזרם שלך.

השקיעו זמן בכותרת משכנעת.

זה חיוני שהכותרת שלך תתאר מהו הסרטון שלך ולמה אנשים צריכים להתכונן עכשיו או להשמיע את הזרם שלך מאוחר יותר (עד 24 שעות). הנה כמה סגנונות שיוצרים כותרות יעילות:

 • ישר קדימה : לפעמים הכותרת היעילה ביותר תגיד לאנשים בדיוק מה אתה עושה בסרטון. לדוגמא, אליהו ווד פרסם פעם סרטון חי עם הכותרת "מדוזות" בעת ביקורו באקווריום – וזה בדיוק מה שהסרטון הראה; לא יותר, לא פחות.
 • בלעדי : כותרת המאפשרת למשתמשים להאמין שהם רואים צילומים בלעדיים יכולה להיות משכנעת במיוחד. לדוגמה, ייתכן שתשדר סרטון שכותרתו "אני בשידור חי מהתוכנית שלי!" לכל הצופים בבית. גרסה אחרת לכך יכולה להיות "A Backstage Look Into …" או משהו בסגנון זה.
 • ייחודי : לשדר משהו ייחודי, נדיר או פשוט מוזר? בבעלותו. אחד המועדפים האישיים שלי היה, "המקרר שלי: 100 צופים ואני אפיל ביצים."

להגיב לתגובות בשידור חי.

אחת התכונות הכי מגניבות בפייסבוק היא שאנשים שצופים בזרם שלך בזמן אמת יכולים להגיב ו"לאהב "לשידור (שמופיע כמו לבבות, כמו באינסטגרם). צופים אחרים יכולים לראות את ההערות האלה ואת מספר הלבבות שיש לסרטון שלך. הכירו בקול רם בשידור החי או הגיבו לתגובות אלו בכדי לעודד מעורבות ולגרום לחוויה להרגיש כמו שיחה דו סטרית.

התנסו במקרי שימוש.

מכיוון שתכונות פייסבוק ואינסטגרם לייב עדיין חדשות יחסית, אין דרכים מוגדרות היטב לשימוש בהן, במיוחד עבור מותגים. זוהי הזדמנות ייחודית עבורך להתנסות בדרכים שונות להשתמש בה ובאיזה סוג תוכן הקהל שלך הכי אוהב.

Facebook Live מאפשר לך לנתח כמה נתונים סטטיסטיים מרכזיים שתרצה לעקוב אחרי בזמן שאתה מבין מה עובד. לאחר שהסרטון שלך מסתיים, האפליקציה מאפשרת לך לראות כמה צופים בשידור חי היו לך, כמה צופים החזירו את הסרטון שלך וכמה לבבות קיבלו הסרטון שלך (מספר זה מתעדכן אוטומטית כאשר משתמשים ממשיכים "לחבב" את הסרטון שלך מרגע שהוא מסתיים עד זה יפוג).

לבסוף, כאשר אתה מתנסה בסביבות הקלטה שונות, זכור כי רעשי רקע נלקחים בקלות על ידי מיקרופונים – כך שתרצה לוודא שאתה נמצא בסביבה מבוקרת יחסית אם אתה מבצע שידור רציני או מקצועי יותר.

כיצד להשתמש בווידאו בכל גלגל התנופה

לעתים קרובות מדי, חברות קופצות על ההזדמנות ליצור את הסרטון הראשון שלהן. הם מוציאים טונות של כסף על סרטון הסבר לדף הבית שלהם, אך ברגע שהפרויקט יסתיים, כל שאיפות הווידיאו העתידיות נחרצות לעצירה.

מצד שני, שפע של עסקים מגבשים שורה של סרטונים חברתיים. אבל מכיוון שהם פשוט משכפלים אופנות שראו, הסרטונים שלהם כמעט לא מתחשבים באתגרים או בהרגלים של הקהל שלהם.

בהתחשב בזמן, בכסף ובמשאבים הכרוכים בכך, שיווק וידאו אינו יכול להיות משחק ניחוש אימפולסיבי. במקום זאת, עליך ליצור אסטרטגיה מקיפה של שיווק וידאו המתאימה לכל היבט של גלגל התנופה שלך . משמעות הדבר היא חשיבה בהקשר של המתודולוגיה הנכנסת.

מתודולוגיה נכנסים הוא שיווק ומכירות גישה ממוקדת על משיכת לקוחות באמצעות תוכן ואינטראקציות כי הם רלוונטיים ומועילים. כל סרטון שאתה יוצר צריך להכיר באתגרי הקהל שלך ולספק פיתרון. כשמסתכלים על התמונה הגדולה, תוכן זה מנחה את הצרכנים במסע ההכרה, הערכה ורכישה של המוצר או השירות שלך.

מסע רוכשי שיווק וידאו

בחלקים הבאים נסקור את סוגי הסרטונים שעליך ליצור עבור כל שלב בתמונה לעיל. כדי להתחיל, מתכננים ליצור לפחות שני סרטונים לכל אחד. אל תשכח לכלול קריאות לפעולות שיעזרו להוביל את הקהל שלך במסע הרכישה שלהם לתפקיד "האמרגן". לאורך זמן, אתה יכול להשתפר על בסיס שיעורי ההמרות ופערי התוכן שאתה מגלה.

משפך שיווק וידאו לגלגל תנופה

לִמְשׁוֹך

השלב הראשון של המתודולוגיה הנכנסת הוא למשוך – או להפוך זרים למבקרים. הצרכנים בשלב זה מזהים את האתגרים שלהם ומחליטים אם עליהם לחפש פיתרון או לא. לכן, הסרטונים שאתה יוצר צריכים להזדהות עם הבעיות שלהם ולהציג פתרון אפשרי במוצר או בשירות שלך.

בסופו של דבר, המטרה של סרטון מסוג זה היא להרחיב את טווח ההגעה ולבנות אמון . מכיוון שאתה מחפש לצבור שיתופים לסרטון שלך, סביר להניח שהוא יהיה משעשע ומעורר רגשות יותר מאשר חינוכי. עם זאת, אתה עדיין צריך לספק מספיק מידע כדי לשייך את עצמך כסמכות בנושא.

דוגמאות לסרטונים בשלב ה"משוך "כוללות סרטונים חברתיים נשנושים המציגים את אישיות המותג שלך , סרטוני מנהיגות מחשבתית שמבססים אותך כמקור לחדשות ותובנות בתעשייה, סרטי מותג המשתפים את הערכים והמשימה שלך, או מסבירים וכיצד סרטונים המספקים טיפים רלוונטיים לפתרון נקודת הכאב של הקהל שלך.

בכל סרטון "מושך", הימנע מלדבר יותר מדי על המוצר שלך. במקום זאת, תנו לערכי המותג שלכם ולאישיות שלכם להיות כוכבי הצפון שלכם. לבסוף, מכיוון שסרטונים אלה יכולים לחיות במגוון ערוצים, זכור את האסטרטגיות של כל פלטפורמה. לדוגמא, לסרטון בפייסבוק יכול להיות יחס רוחב-רוחב ואנימציות טקסט לצופים נטולי קול.https://www.youtube.com/embed/tUvRF0VCBIg

להמיר

עכשיו משכתם צופי וידאו ומבקרים באתר, השלב הבא הוא להמיר את המבקרים האלה ללידים. ברוב התוכן השיווקי הנכנס, המשמעות היא איסוף מידע ליצירת קשר כלשהו באמצעות טופס. וידאו יכול לסייע לתהליך זה על ידי הדמיה של פיתרון לבעיית הקונה, בין אם זה לפני הטופס בדף נחיתה ובין אם מדובר בהצעה עצמה. בסך הכל, המטרה של סרטון מסוג זה היא לחנך ולהלהיב .

סרטוני "המרה" עשויים לכלול סמינר מקוון מלא בייעוץ טקטי, הדגמות מוצרים שנשלחו באמצעות דואר אלקטרוני, סרטוני תדמית לקידום עמודי נחיתה , מחקרי מקרה או יותר מסביר מעמיק וסרטוני הדרכה. לדוגמא, בעוד שסרטון "מושך" עשוי לספק טיפ מהיר למסמר מכירות, אולם סרטון "המרה" יכול להיות סרטון מסביר מונפש המפרק את מתודולוגיית המכירות הנכנסות.

סגור

משכתם קהל חדש באמצעות הסרטונים שלכם והמרתם את המבקרים הנכונים ללידים. זה הזמן לסגור לקוחות פוטנציאליים אלה. עם זאת, חשוב ככל שהשלב הזה הוא, סרטונים "קרובים" לרוב הם המתעלמים ביותר על ידי אנשי שיווק ואנשי מכירות.

בשלב זה, הצרכן שוקל את אפשרויותיו ומחליט על הרכישה. לכן, המטרה של סרטון מסוג זה היא לגרום לקהל שלכם לדמיין את עצמו באמצעות המוצר או השירות שלכם – ומשגשג. יש סיבה של 4X מכיוון שלקוחות רבים מעדיפים לצפות בסרטון על מוצר מאשר לקרוא עליו. סרטונים מסוגלים להציג פונקציונליות ולמנף רגשות בדרכים שתיאור מוצר מעולם לא היה מסוגל.

סרטוני "קרוב" נהדרים כוללים המלצות של לקוחות עם סיפורים ניתנים לשיר, הדגמות מוצר מעמיקות , סרטוני תרבות שמוכרים לצופים את איכות השירות שלך, או אפילו סרטונים מותאמים אישית שמסבירים בדיוק איך המוצר שלך יכול לעזור לעסק שלהם.

תַעֲנוּג

ייתכן שרכישה בוצעה, אך עדיין יש הרבה סרטונים שיכולים לעשות כדי למנף את השלב שלאחר ההמרה של גלגל התנופה שלך. במהלך "שלב התענוג" של המתודולוגיה הנכנסת, המטרה שלך היא להמשיך לספק תוכן יוצא דופן למשתמשים שהופך את האינטראקציה שלהם עם המוצר או השירות שלך למדהימים ככל האפשר.

זה גם בתקווה שהם יספרו את הקשר שלהם על החוויה שלהם או ימכרו את עצמם. לכן, המטרה של סרטון מסוג זה היא לעודד את הלקוחות שלך לאמץ את המותג שלך ולהיות אוונגליסטים למותגים .

ההזדמנות הראשונה שלך לענג מגיעה מיד לאחר הרכישה. שקול לשלוח סרטון תודה כדי לקבל את פניהם בקהילה או סרטון עלייה על מנת לגרום להם להתגלגל עם הרכישה החדשה שלהם. לאחר מכן, בנה ספרייה של קורסים חינוכיים או סרטוני הדרכה למוצרים בכדי לתת מענה לצרכנים שמעדיפים שירות עצמי או פשוט רוצים להרחיב את מומחיותם.

הגדרת היעדים שלך וניתוח התוצאות

בשלב זה אתה יודע ליצור סרטון ואיפה לארח אותו. אתה מוכן להתחיל, נכון? לא בדיוק. לפני שתצלול פנימה, עליך להגדיר את יעדי הווידיאו שלך ולזהות את המדדים הטובים ביותר לקביעת השגת היעדים הללו.

לפני פתיחת קמפיין שיווקי כלשהו, ​​חשוב לקבוע את יעד הווידאו העיקרי שלך. זה יכול להיות כדי להגביר את המודעות למותג, את המעורבות או אפילו את ההמרות לניסיון בחינם. חשוב לבחור יעד אחד או שניים לכל סרטון. כשאתה מגדיר יותר מזה, הסרטון שלך נראה לא ממוקד, מה שמקשה על הצופים לקבוע מה עליהם לעשות הלאה.

כשאתה חושב על המטרות שלך, הקפד לזכור את אישיות הקונה ואת קהל היעד שלך. בני כמה הם? איפה הם גרים? מהם האינטרסים שלהם? איך הם בדרך כלל צורכים מדיה? באיזה שלב במסע הקונה הם נמצאים?

כל השאלות הללו יכולות לעזור לקבוע איזה סוג וידאו עליכם ליצור ואיפה כדאי לפרסם אותו. לדוגמא, אם קהל היעד שלך אינו מכיר את החברה שלך, סביר להניח שתרצה ליצור סרטון שמתמקד במודעות למותג לפני שמפיק סרטון מוצר מעמיק. כמו כן, תרצה לארח את הסרטון שלך באתר שכבר יש לו טווח הגעה גדול, כמו YouTube .https://www.youtube.com/embed/uESw6eWsin8

לאחר מכן, בואו נדבר על מדדים. הבנת אלה תצייד אותך להגדיר ולמדוד את הצלחתך ולקבוע את יעדיך. כשאתה מפרסם סרטון, קל להיות אובססיבי למדד אחד – ספירת צפיות. אמנם ספירת צפיות יכולה להיות מדד חשוב, אך ישנם רבים אחרים שעשויים להיות רלוונטיים יותר למסע הפרסום שלך.

להלן כמה מדדים פופולריים שתראה כאשר אתה מפרסם ועוקב אחר סרטון.

 • ספירת צפיות: ספירת הצפיות היא מספר הפעמים שצפיתם בסרטון שלכם – המכונה גם טווח הגעה. מדד זה מצוין למעקב אם המטרה שלך היא להגביר את המודעות למותג ולראות את התוכן שלך על ידי כמה שיותר אנשים. עם זאת, חשוב לזכור כי כל פלטפורמת אירוח וידאו מודדת תצוגה אחרת. לדוגמא, צפייה ביוטיוב היא 30 שניות ואילו צפייה בפייסבוק היא רק 3 שניות. הקפד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שתדווח על ספירת הצפיות בווידאו.
 • קצב הפעלה : אחוז ההפעלה הוא אחוז האנשים שהשמיעו את הסרטון שלך חלקי מספר ההופעות שקיבל. מדד זה עוזר לקבוע עד כמה הסרטון שלך רלוונטי או מושך את הקהל שלך. אם אלפי אנשים רואים את הסרטון שלך, אך רק קומץ אנשים מנגנים אותו, כנראה שהגיע הזמן לבצע אופטימיזציה לתוכן שלך.
 • שיתוף חברתי והערות: אם אתה נמצא ברשתות החברתיות, אתה כנראה מכיר את השיתוף וההערות. שיתופים והערות חברתיות מהווים אינדיקטורים טובים לאופן שבו התוכן שלך רלוונטי לקהל היעד שלך. אם צופה צופה בסרטון שלך ולוקח את הזמן לשתף אותו עם הרשת שלו, כנראה יצרת פיסת תוכן נהדרת. שיתופים חברתיים חשובים גם מכיוון שככל שהסרטון שלך ישותף פעמים רבות יותר, כך הוא יצפה יותר. אם המטרה שלך היא להגיע להרבה אנשים, שיתופים חברתיים הם מדד טוב למעקב.
 • השלמות וידאו: אם התפנתם להכין סרטון … אתם בטח רוצים שאנשים יצפו בכל העניין, נכון? השלמת וידיאו היא מספר הפעמים שהסרטון מושמע בשלמותו. ערך זה יכול להיות אמין יותר מספירת הצפיות כשמנסים לקבוע את הצלחת הסרטון שלך.
 • שיעור השלמות: שיעור ההשלמות הוא מספר האנשים שהשלימו את הסרטון שלך חלקי מספר האנשים שהשמיעו אותו. שיעור ההשלמה וערכי מעורבות אחרים הם דרך נהדרת לאמוד את תגובת הצופה לסרטון שלך. האם יש לך שיעור השלמה נמוך? האם אנשים כולם יורדים בשלב מסוים? זה יכול להיות סימן לכך שתוכן הווידאו שלך אינו מהדהד עם קהל היעד שלך.
 • שיעור קליקים: שיעור קליקים (CTR) הוא מספר הפעמים קריאה לפעולה (CTA) שלך לוחצים מחולק במספר הפעמים שתציג אותו. שיעור קליקים הוא אינדיקטור מצוין לאופן יעיל הסרטון שלך לעודד אנשים לבצע את הפעולה הרצויה. אם שיעור הקליקים שלך נמוך, שקול לשנות את העיצוב או את העותק של הקריאה לפעולה שלך.
 • שיעור המרה: שיעור ההמרה הוא מספר הפעמים שמבקרים השלימו את הפעולה הרצויה לחלק למספר הקליקים על קריאה לפעולה. אם המטרה שלך היא שהצופים שלך ישלימו פעולה כמו להירשם לניסיון בחינם, נסה להוסיף סרטון לדף הנחיתה שלך כדי לראות אם שיעור ההמרות שלך עולה.
 • שיעור יציאה מדף כניסה וזמן עמוד : האם אתה חושב להוסיף סרטון לדף אינטרנט? שימו לב לשיעור היציאה מדף הכניסה ולכמות הזמן שאנשים השקיעו בדף לפני הוספת הסרטון. הקפד לבדוק את המדדים לאחר הצבת הסרטון כדי לראות אם משנה את האופן שבו אנשים מתקשרים עם התוכן האחר שלך.

לבסוף, מה לגבי אסטרטגיית השיווק שלך ברשתות חברתיות בווידיאו? איך מודדים את זה?

מדידת הביצועים בכל פלטפורמת מדיה חברתית מספקת מידע רב ערך, במיוחד כדי לקבוע אם וידאו באמת הוא סוג התוכן המתאים לקהל שלכם בכל פלטפורמה.

בכל הפלטפורמות, בנוסף למדדים שלמעלה, הקפד למדוד צפיות לאורך זמן כדי לקבוע את חיי הסרטונים שלך. יתכן שתגלה כי יש לרענן את הסרטונים אחת לכמה שבועות, או חודשים, על מנת להישאר רלוונטיים בקרב הקהל שלך. אתה גם רוצה לעקוב תמיד אחר השוואת הסרטונים שלך. זה יעזור לך לקבוע אילו נושאים מעודדים את השיתוף הגדול ביותר, ולכן יהיה להם ערך חיים ארוך וארוך יותר.

מוכן, סט, אקשן!

אני מנחש שאתה מרגיש קצת המום כרגע. אל תדאגי, את לא לבד. עריכת וידאו ושיווק יכולים להיראות מרתיעים בהתחלה, אך עם מעט תרגול וסבלנות תוכלו לייצר תוכן איכותי וייחודי למותג שלכם בקלות.

עם 71% מהצרכנים שצפו בווידיאו ברשת יותר מאשר לפני שנה, מותגים כבר לא יכולים להתעלם מהפופולריות הגוברת שלהם. למרבה המזל, יצירת תוכן מעולה מעולם לא הייתה קלה יותר!

נסה להפוך בלוג כתוב לסרטון או ליצור הדרכה למוצר. השימוש בווידיאו כדי להציג מידע בצורה חדשה ומעניינת, בוודאי יעניין וישמח את הקהל שלכם. הרימו מצלמה, התחילו לצלם וצפו ברמות המעורבות שלכם עולות. הגיע הזמן להפוך וידאו לחלק מרכזי באסטרטגיה השיווקית שלכם!

הערת עורך: פוסט זה נכתב במקור באוגוסט 2018 והוא עודכן למקיף.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב