כיצד להתחיל להשתמש בווידאו בשיווק שלך 2021

8 אסטרטגיות שיווק דיגיטליות שיעזרו לך להוביל בתחרות בשנת 2021

בכל פעם שיוצאת אפליקציה או טכנולוגיה חדשה, משווקים הם בין הראשונים להתנסות בה – ולהתחיל ליצור איתה תוכן חדש.

הסיבה לכך היא שמשווקים מתחרים כל הזמן על תשומת לב הקהל שלהם – ולעתים קרובות באמצעים הכי חדשניים ומרתקים שאפשר.

וכרגע זה אומר ליצור תוכן וידאו.

אין לעקוף את זה – משווקים חייבים ליצור תוכן וידאו אם הם רוצים להרחיב את טווח ההגעה שלהם ולהתחבר לקהלים בפלטפורמות שונות – כמו בבלוגים, יוטיוב, מדיה חברתית ומנועי חיפוש.

תוכן הווידאו עולה. הקהל רוצה לראות יותר תוכן וידאו , ומשווקים ומפרסמים אחרים יוצרים עוד סרטונים בתגובה. בדו"ח מצב הכניסה לשנת 2017 , כמעט מחצית מהמשווקים דיווחו שהם ישקיעו ביצירת סרטוני יוטיוב ופייסבוק בשנה הקרובה. וזה  על פי סיסקו, תוכן וידאו יהווה 69% מכלל תעבורת האינטרנט הצרכני עד סוף השנה.

האם אתה מוכן להתחיל ליצור תוכן וידאו כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך? אנו נותנים לך כמה רעיונות לסרטונים שתוכל לצלם ונציע כמה טיפים לשילובם בשיווק שלך.

20 רעיונות לשיווק וידאו

משווקים רבים יודעים שהם צריכים להתחיל להשתמש בווידאו, אך כשמגיע הזמן לשבת וליצור אחד, הם אבודים ממה שהם צריכים לעשות. להלן מספר רעיונות לסרטונים שהוקלטו מראש וגם לסרטונים חיים בהם העסק שלך יכול להשתמש בפועל.

רעיונות וידאו מוקלטים מראש

מַתחִיל

 1. צור סרטוני "תודה" קצרים מהצוות שלך ללקוחות חדשים או ללקוחות שאתה מוכר.
 2. צלם סרט הדגמה של הסרט שלך.
 3. צור קובץ GIF מונפש כיצד לבצע פונקציה של כלי עזר שלך.
 4. צלם המלצות של 15 שניות מלקוחות אמיתיים .

ביניים

 1. סרטי המלצות מורחבות של לקוחות ומקרי שימוש.
 2. צור הדגמות מוצרים ארוכות יותר וסרטוני הדרכה מסוגנן .
 3. ערכו הקדמה קצרה של החברה, ייעודה וחזונה.

מִתקַדֵם

 1. צור הדגמת מוצרים מלאה.
 2. הפוך פוסטים בבלוג לסרטוני וידאו וסיכומים קצרים.
 3. צלם ראיונות ארוכים יותר עם חברי מפתח בחברה.
 4. צלם מצגות חיות שמבוצעות על ידי חברי החברה והוסף את השקופיות שלהן לאחר ההפקה.
 5. צור סרטונים לכל אחת מהקריאות לפעולה שלך (אחד עבור "התקשר אלינו", אחד עבור "הירשם לניסיון בחינם", אחד עבור "ספר לחבריך וקבל זיכויים בחינם" וכו ').

רעיונות וידאו חיים

מַתחִיל

 1. השתמש ביוטיוב, בשידור חי או בטוויטר כדי לשדר מאירועים מגניבים בתעשייה אליהם אתה, המנהל שלך או המנכ"ל שלך.
 2. השתמש ב- Google Hangouts או ב- Skype כדרך להודות ללקוחות באירוע מיוחד (שנה של עבודה משותפת וכו ').

ביניים

 1. ערכו שאלות ותשובות ישירות / שאלו כל דבר עם עובדים או מבקרים.
 2. שידור חי בשיחה עם מנהיג או משפיע הרלוונטי לקהל שלך.
 3. שידור חי של אירועים רלוונטיים במשרד כדי להציג את תרבות החברה שלך ואירועי מנהיגות מחשבתית.

מִתקַדֵם

 1. הראה הדגמה חיה עם נציגי המכירות שלך וכולל שאלות ותשובות פתוחות.
 2. צלם מצגת חיה עם שאלות ותשובות פתוחות.
 3. זרימה "יום במשרד" עם מנהל החברה.

לקבלת רעיונות נוספים כיצד ליצור  סרטונים משכנעים, מעוררי השראה ופעולה, עיין במאמר זה מהמכון לשיווק דיגיטלי:  סודות שיווק וידאו מצליח במיוחד.

כיצד להשתמש בווידאו באסטרטגיית השיווק שלך

אז, עכשיו שיש לך את הנושאים ואת ההשראה ליצור תוכן וידאו, ייתכן שאתה תוהה  היכן  להשתמש בסרטונים. בחלק מהמקרים הפלטפורמה מובנת מאליה – יש לשתף סרטוני יוטיוב לייב ביוטיוב ופייסבוק. אבל אתה יכול להזמין אנשים להתכנס לשידורים חיים מראש – ותוכל להטמיע את ההקלטות גם מחוץ לפלטפורמה.

להלן מספר רעיונות לאיפה להשתמש בתוכן וידאו מעלה ובמשפך:

1) מינוף תוכן שנוצר על ידי משתמשים.

משווקים הם מספרי סיפורים נהדרים, אך לקוחות יכולים לפעמים להיות יעילים יותר. על ידי הצגת  אופן השימוש  במוצרים, תוכן שנוצר על ידי משתמשים (UGC) יכול להיות משכנע – וחזק יותר – מאשר סרטוני שיווק מסורתיים. עודד לקוחות ואוהדים ליצור תוכן שנוצר על ידי משתמשים על ידי בקשתם – על ידי אירוח תחרויות, מסירות, או תמריץ אחרת להשתתפות.

במקרה של GoPro, האוונגליסטים שלה השתמשו במוצר כדי ללכוד את התוכן כדי לספר סיפור מעורר דמעות על הצלת חתלתולים, אך רק בגלל שהמותג שלך לא מוכר מצלמות זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש גם ב- UGC. בקש מהמעריצים לצלם, סרטונים או לשתף תכנים ברשתות החברתיות על האופן שבו הם משתמשים במוצרים שלך ולמה הם אוהבים את המותג שלך – בכל מקרה זה משכנע יותר מפרסום מסורתי. ניתן לשתף תוכן זה בפלטפורמות מדיה חברתית, בדפי נחיתה ובמיילים שיווקיים.

https://www.youtube.com/rCnRqZw4WiE

2) ספר סיפורי לקוחות.

לקוחות מאושרים הם התומכים הטובים ביותר שלכם, ואנחנו משתמשים בסיפורי הצלחה של לקוחות כדי לעורר תוכן וידאו. הקהל שלנו לומד על הצלחה דומה שהם יכולים להשיג עם המוצרים שלנו, ואנחנו יכולים לחלוק את התוכן עם לקוחות פוטנציאליים ומובילים במיילים שיווקיים ובאתר שלנו כדי לאפשר לתומכיהם לדבר בעדנו.

3) הזמן את הקהילה המקוונת לאירועים אישיים.

נסה ככל האפשר, משווקים פשוט לא יכולים להזמין את כל הקהל שלנו להצטרף אלינו לאירוע אישי וחי. וכשזה קורה, אפשרויות שידור חי ביוטיוב, פייסבוק או אינסטגרם הן הזדמנויות נהדרות להזמין קהל רחב יותר להשתתף באירוע – באופן וירטואלי. סטרימינג בשידור חי ולאחר מכן פרסום מחדש בערוצים שונים הוא דרך לשמח את הקהל שלך – וגם להכין תכנים מחדש. לדוגמה, אולפן INBOUND שיחזר את הראיון הזה  בפייסבוק בשידור חי  עם השחקן ג'פרי טמבור באינסטגרם וביוטיוב  .

4) שתף מבטים מאחורי הקלעים.

מעבר אל מאחורי הקלעים היא דרך מסודרת לתת לאוהדים נאמנים ולאנשי הקהל נקודת מבט ייחודית על אישיות המותג שלך או על המוצר שלך. אתה יכול לעשות זאת בשידור חי או בהודעות ארעיות בויטיוב, בטוויטר, באינסטגרם או בסנאפצ'אט, או שתוכל ליצור סרטון שהופק מראש, שמאפס על משהו שחברי הקהל אולי לא יודעים עליו הרבה. תוכן זה יכול להוות מזון טוב למדיה חברתית, או להשתמש בו כדי ליצור קשר עם לידים ולקוחות שמנסים ללמוד עוד על המותג שלך במהלך תהליך ההמרה והסגירה. 

5) הסבירו מושגים ומוצרים לקהל שלכם.

הם אומרים שתמונה אומרת אלף מילים, ולפעמים, וידאו הוא הפלטפורמה הטובה ביותר להסביר מושג או להגדיר מונח עבור הקהל והמשתמשים שלך. סרטונים כמו אלה מועילים, קלים לעיכול ועוברים דרך ארוכה לעזור לאנשים להצליח באמצעות המוצר או השירות שלך. ניתן להשתמש בסרטונים ב- YouTube כדי לתפוס תעבורת חיפוש שם, או לחיות בתוך פוסטים בבלוג או בסיס הידע של החברה שלך כדי לעזור ללקוחות.

6) תגיד תודה.

אמירת "תודה" יכולה לעבור דרך ארוכה וזה יכול אפילו לגרום לתוכן וידאו משכנע. בסרטון הקצר והפשוט , Warby Parker מספק חוויית שירות לקוחות בהתאמה אישית שגורמת ללקוח להרגיש מיוחד, מכיר במשוב ומשמש כפרסומת מיני – מכיוון שהעובד מדבר על לשמח לקוח. אם אתה רק מתחיל, צילומי סרטוני תודה קצרים יכולים לטפח נאמנות לקוחות ולבנות מודעות למותג ב-

איזה סרטוני שיווק אתה מתכוון להתחיל לעשות השנה? שתף אותנו בתגובות למטה.

הערת עורך: פוסט זה פורסם במקור

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב