6 מתבניות הווידאו הטובות ביותר לשנת 2020

6 מתבניות הווידאו הטובות ביותר לשנת 2020

בתור משווק וידאו, אתה יודע שאין גישה לחותך עוגיות ליצירת סרטונים מרתקים. לכל אחד מהסיפורים שלך מושגים ייחודיים, הקשרים ודמויות, לכן עליך להסביר את המשתנים הללו בתהליך היצירה על מנת ליצור סרטון המספר את סיפורך בצורה הכי אותנטית ומשכנעת שאפשר.

אותו עיקרון חל גם בבחירת פורמטי וידאו. אין פורמט וידאו שמתאים לכל אחד – לא כל מחשב, פלטפורמת וידאו או דפדפן אתרים תומכים בכל פורמט וידאו. למרבה המזל, ריכזנו את פורמטי הווידאו הטובים ביותר ופרטנו את היתרונות והחסרונות שלהם כדי שתוכלו ללמוד באיזה פורמט וידאו להשתמש במצבים שונים.

6 מתבניות הווידאו הטובות ביותר לשנת 2019

1. MP4

רוב המכשירים והפלטפורמות הדיגיטליות תומכים ב- MP4, מה שהופך אותה לפורמט הווידאו האוניברסלי ביותר בסביבה. ה- MP4 יכול גם לאחסן קבצי וידאו, קבצי שמע, טקסט ותמונות סטילס. בנוסף, הם יכולים לשמור על איכות וידאו גבוהה תוך שמירה על גדלי קבצים קטנים יחסית.

2. MOV

פותח על ידי אפל, MOV הוא פורמט הווידיאו שתוכנן במיוחד עבור נגן QuickTime. אך מכיוון שיש גרסה של QuickTimePlayer עבור Windows, MOV תואם גם ל- Windows. פורמט הווידיאו MOV יכול לאחסן אפקטים של שמע, טקסט ווידאו, אך מכיוון שאיכותו בדרך כלל כה גבוהה, היא תופסת מקום משמעותי יותר במחשבים של אנשים.

3. WMV

WMV פותח על ידי מיקרוסופט, כך שהקהל שלך יכול להפעיל סוגים אלה של סרטונים בנגן המדיה של Windows. אם יש להם Mac, הם יכולים פשוט להוריד נגן WMV כדי להפעיל קטעי וידאו WMV. בדיוק כמו פורמט MOV, פורמט WMV מתגאה באיכות וידאו גבוהה אך הוא על חשבון גודל קובץ קטן.

4. FLV

תוכנן במיוחד עבור נגני וידיאו פלאש של אדובי, FLV הוא אחד מפורמטי הווידאו המגוונים והפופולאריים ביותר – כל דפדפן אינטרנט וכל פלטפורמת וידאו תומכים בפורמט וידאו מסוג זה.

אם הקהל שלך משדר הרבה סרטונים בפלטפורמות מקוונות, כמו YouTube ו- Google Video, FLV הוא פורמט הווידאו בשבילך. גודל הקבצים שלהם בדרך כלל קטן, כך שאנשים יכולים להוריד אותם במהירות. החיסרון היחיד של פורמט הווידאו הוא שהוא אינו תואם למכשירי iOS ולהרבה מכשירים ניידים אחרים.

5. AVI

אחד מתבניות הווידיאו הוותיקות ביותר שם, AVI פותחה על ידי מיקרוסופט בשנת 1992 . מכיוון שהוא קיים כל כך הרבה זמן, פורמט הווידיאו AVI הוא אחד מפורמטי הווידאו המגוונים ביותר, התואם ל- Windows, Mac ו- Linux ונתמך על ידי רוב דפדפני האינטרנט.

עם זאת, באיכות כה גבוהה, גודל הקובץ בפורמט AVI גדול, מה שמאוד לאנשים לאחסן במחשבים שלהם מאשר להזרים או להוריד.

6. AVCHD

Panasonic וסוני פיתחו את ה- AVCHD במיוחד עבור מצלמות וידיאו דיגיטליות, כך שאם אתה מצלם באופן קבוע קטעי וידאו מתקדמים, פורמט הווידאו AVCHD מושלם בשבילך.

מופעל על ידי טכנולוגיית דחיסת וידאו H.264 / MPEG-4, פורמט הווידאו מאפשר לך גם לאחסן שעות של וידאו באיכות גבוהה תוך שימוש בכמות נתונים זעירה בלבד. בנוסף, פורמט הווידאו כולל וריאציות סטנדרטיות וגם בחדות גבוהה, והווריאציה האחרונה שלו, AVCHD 2.0, תומכת אפילו בווידאו תלת מימדי.

כל הזכויות שמורות לאתר הבא

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב