מדוע שיווק באמצעות וידאו כל כך חזק בעידן הטכנולוגי

יתרונות פרסום וידאו לעסקים (+ מדוע כדאי להשתמש בסרטון בשיווק )

בעוד ששיווק דיגיטלי כמו קידום אתרים ושיווק בדוא"ל תמיד יישארו חלק חסכוני ואינטגרלי בכל אסטרטגיית קמפיין שיווקי מקוון, שיווק וידאו מקצועי הוא מרכיב קריטי יותר ויותר. גידול אקספוננציאלי הן בחשיבות והן בשימוש, שיווק בווידאו מציע מגוון יתרונות, משמש כדי להקים עוד כסמכות בענף שלך, וכאשר נעשה כראוי, הוא מספק החזר ROI חזק.


מה זה שיווק בוידאו?

במילים פשוטות, שיווק בוידאו הוא ניצול של סרטונים לצורך קידום העסק, המוצרים והשירותים שלכם לשוק היעד שלכם. בנוסף, ניתן להשתמש בשיווק וידאו כדי להגדיל את בסיס הלקוחות שלך על ידי מתן מידע רלוונטי באופן מרתק ואינטראקטיבי.

לפני עשר שנים, רוב הסרטונים באינטרנט נמצאו בעיקר ב- YouTube וכללו בעיקר קטעי וידאו מצחיקים של חתולים, קליפים ונגררי סרטים.
כיום, סרטונים מקצועיים נמצאים באתרים, פלטפורמות מדיה חברתית, בלוגים, וכמה ערוצי וידאו אחרים. יתרה מכך, סרטונים הם בראש סדר העדיפויות של המשווקים, ותכני וידאו יכולים להיות מוצגים במגוון סגנונות וידאו שונים , כולל:

  • סרטוני מצגת מוצר
  • ראיונות וידאו
  • וידאו למדיה חברתית
  • הדרכות
  • המלצות
  • סרטי מיתוג ארגוניים
  • סמינרים ברשת
  • פרסומות
  • ועוד…

מדוע שיווק בוידאו כל כך חזק

בשנת 2020, חברות ומשווקים מעדיפות לכלול מנה בריאה של שיווק וידאו כחלק מתמהיל השיווק שלהם. הסיבה לכך היא שרצונות הצרכנים השתנו בעשור האחרון – אנו חיים כיום, עובדים ורוכשים מוצרים ושירותים בחברה המשתוקקת ליותר מעורבות מצד החברות שאיתן הם בוחרים לעשות עסקים.

אתר נחמד ומחירים תחרותיים כבר לא מספיק לצרכן כדי לקבל החלטת רכישה, וגם חבילת קידום מכירות איננה מכילה רכישה של לידים עסקיים חדשים. מעורבות היא המפתח ושיווק וידאו הוא אמצעי משתלם ביותר לקיים אינטראקציה עם לקוחות ולקוחות באופן המשפר את זיהוי המותג, שמירת הזיכרון והנראות המקוונת.

הצרכנים מעדיפים סרטונים על פני קריאת טקסט

יש סיבה שמנועי חיפוש גדולים כמו גוגל, ויאהו! כעת הצב סרטונים בראש העמוד בעקבות שאילתת חיפוש. הסיבה לכך היא ש -50% ממשתמשי האינטרנט מעדיפים לצפות בסרטונים על חברה, מוצר או שירות לפני שהם רוכשים מוצר או שירות. בנוסף, תוכן וידאו מושך יותר מ -300% יותר תנועה מאשר בצורות אחרות של שיווק תוכן.

היתרונות של שיווק וידאו

שתי הנתונים הסטטיסטיים הללו לבדם מראים כי הצרכנים צופים בסרטונים רבים יותר מאי פעם, וזה לא מגמה – שיווק וידאו ימשיך לראות צמיחה מהירה ככל שהביקוש של הצרכן לתוכן וידאו עולה.

שיווק וידאו מגדיל את החזר ה- ROI שלך

בשנת 2020 כמעט 90% מהמשווקים דיווחו על החזר ROI חזק כתוצאה משיווק וידאו. נתון זה עלה משמעותית עם השנים כאשר יותר משווקים מבינים לא רק את החשיבות של שיווק וידאו, אלא גם כשהם מבינים טוב יותר מה זה שיווק בווידאו וכיצד הכי טוב למנף אותו כחלק מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלהם.

בעבר חברות ומשווקים רבים שהחלו לדרוך במים של שיווק הוידאו ביקשו להפיק סרטונים בצורה לא יקרה, והטכנולוגיה הקיימת בהחלט הקלה על כך. אולם הצרכנים לא הגיבו טוב יותר לסרטוני אייפון חובבניים בהשוואה לשיווק וידאו מקצועי. כמו כן, סרטונים לא תמיד הגיעו לקהל המיועד שלהם מכיוון שחברות ומשווקים עדיין למדו כיצד להציג את הסרטונים בצורה הטובה ביותר ובאילו ערוצים.

כעת, משווקים חכמים יודעים כי סרטונים באתר מגדילים את תעבורת החיפוש האורגנית ב -157% והאתר נוטה יותר פי 53 לדירוג בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. בנוסף, ניתן לשתף בקלות סרטונים בפלטפורמות מדיה חברתית עם אחרים, ולהגדיל את טווח ההגעה שלך עם כל הוצאה נוספת.

תשקלו שיווק בווידאו כפי שהיית עושה SEO – שניהם ממלאים כעת תפקיד גדול בדירוג האתר, ושניהם משמשים כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים ומובילי מכירות. וכמו SEO, אתה רוצה להבטיח כי שיווק וידאו מתבצע באופן מקצועי על ידי צוות שיווק עם ניסיון, מה שחוסך לך כסף בתקציב השיווק שלך תוך הגדלת החזר ה- ROI שלך.

סרטונים משחקים חלק גדול בתהליך קבלת ההחלטות

כפי שצוין לעיל, צרכנים מחפשים באופן פעיל סרטונים על המוצרים והשירותים שהם מעוניינים בהם. סרטונים משמשים לא רק כדי להודיע ​​לצרכנים, אלא גם ליצור מערכת יחסים מתמשכת עם שוק היעד שלך שמשפיע כתוצאה מכך על החלטות הרכישה שלהם.

למעשה, למעלה מ -90% מהמשווקים מצהירים שהמירו לידים בהצלחה פשוט באמצעות סרטונים המוצגים ברשתות החברתיות. למעלה מ -60% מהצרכנים מסכימים גם כי צפייה בסרטוני שיווק בפייסבוק, ביוטיוב ובערוצים אחרים השפיעה באופן חיובי על החלטות הרכישה שלהם.

הצלחה בשיווק וידאו מתקיימת גם לגבי חברות B2B – מעל 60% מהמנהלים ומנהלי הרכש מנווטים לאתר לאחר צפייה בהדגמה או בסרטון חברה ביוטיוב.

היתרונות של שיווק וידאו

הסטטיסטיקה הנ"ל היא אמנם רק דוגמה קטנה מדוע שיווק וידאו כה חזק, אך הם אינם חושפים לחלוטין את היתרונות של שיווק וידאו. אכן ישנם רבים, החל מגידול בתעבורת אתרים וכלה בהמרת לידים ועד הגדלת הכנסות.

שקול את היתרונות הבאים של שיווק בווידאו, ואם אינך משתמש באופן פעיל בשיווק וידאו, ללא ספק בקרוב תעשה זאת.

הגדל את הנוכחות המקוונת שלך וחזק את המותג שלך

בראש ובראשונה, שיווק בווידאו משמש לשיפור הנראות המקוונת שלך ולהגביר את המודעות למותג. בשוק המקוון התחרותי של ימינו, זהו שלב קריטי להבטחת לקוחות שמוצאים אותך קודם לפני שהם מוצאים מתחרה.

סרטונים הופכים את התוכן שלך למרתק יותר עבור הצרכן, עוזרים לעסק שלך להתחבר לקהל שלך ולהציג לקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים את המותג שלך.

סרטונים יכולים להודיע, לחנך, להאיר ולבדר את הלקוח – והם יזכרו סרטונים (ואת המותג שלך) בצורה חיה יותר זמן רב מכפי שהם היו שולחים הודעות טקסט בדף אינטרנט או בדוא"ל.

בנה אמון והתבסס בעצמך כרשות

סרטונים עוזרים להשרות תחושת אמון בצרכן. על ידי הצגת סרטונים מקצועיים ואינפורמטיביים בפני הקהל שלך, הצרכן רואה בך ובחברה שלך מקור למידע, מוצרים ושירותים אמינים. זה מגביר עוד יותר את המודעות למותג וגם עוזר לך להתחבר לקהל שלך ברמה האישית יותר.

שיווק וידאו מקצועי אינו יקר

אמנם יש הבדל גדול בין סרטוני חובבים לסרטונים מקצועיים, אך זה לא בהכרח בעלות הכרוכה באחד מהם. שיווק וידאו מקצועי אינו יקר מכפי שחושבים, וחשוב במיוחד לוודא שסרטון המיתוג שלך מופק היטב. שימוש בשירותיה של חברת שיווק וידאו מקצועית חוסך לך כסף גם על ציוד ותוכנות עריכת וידאו מקצועיים, שאינם זולים.

הגדלת מכירות

כאמור לעיל מביא לעלייה בהכנסות. באמצעות מודעות חזקה למותג, מעורבות מוגברת עם הקהל שלך ודירוגים גבוהים יותר של אתרים, תוכל להוביל יותר תנועה לאתר שלך ולהפוך יותר לידים ללקוחות חדשים. הוסף סרטון מוצר לדף הנחיתה שלך ותוכל להגדיל את ההמרות בכמעט 80%. זה בדיוק כמה שיווק וידאו יעיל באמת.

מנועי חיפוש אוהבים סרטוני

כאמור לעיל, סרטונים באתר שלך מגדילים את הדירוג שלך בגוגל. בנוסף, סרטונים זמינים בערוצים אחרים כמו YouTube, Instagram ופלטפורמות מדיה חברתית משמשים גם להנעת תנועה רבה יותר לאתר שלך גם אם הצרכנים לא חיפשו אותו באופן פעיל. סרטונים מוצגים חזק בתוצאות החיפוש האורגניות.

אם צרכן מבצע חיפוש אחר שירות או מוצר ספציפי והאתר שלך אינו מופיע גבוה בתוצאות החיפוש, אך סרטון קשור שיצרת כן, הצלחת לתפוס לקוח פוטנציאלי אחר.

הווידאו מושך במיוחד משתמשים ניידים

חלק הולך וגדל מהצרכנים משתמש במכשירים ניידים כדי לקנות מוצרים ושירותים. ככאלה, הם צופים בהרבה סרטונים במכשירים הניידים האלה – למעשה, הצפיות בווידיאו לנייד גדלו ביותר מ 200% בעשור האחרון. זה קהל הולך וגדל בשבילך.

בשורה תחתונה

שיווק וידאו בשנת 2020 ואילך אינו בחירה – זה הכרח. זה זול, יעיל ומשמש את החברות בכל הענפים בקנה מידה הולך וגדל. כלומר, אם אינך כולל שיווק בווידאו כחלק מאסטרטגיית השיווק המקוון שלך, אתה עלול לרדת הרבה אחרי המתחרים.

אך כאשר לרשותכם משווק וידאו מקצועי, תוכלו לא רק לשמור ולהגדיל את היתרון שלכם ביחס למתחרים שלכם, אלא גם להגדיל את בסיס הלקוחות שלכם ולהקים נוכחות חזקה באינטרנט.

כל הזכויות שמורות לאתר הזה

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב