שיווק בעזרת וידאו – שיווק ופרסום בעזרת וידאו

יתרונות פרסום וידאו לעסקים (+ מדוע כדאי להשתמש בסרטון בשיווק )

החשיבות של שיווק וידאו אינה דבר של מה בכך

בשוק המקוון התחרותי של ימינו, חברות בכל הגדלים, בכל הענפים, חייבות להשתמש בשילוב של טכניקות שיווק דיגיטלי על מנת להישאר תחרותיות ולהגדיל את חלקן בשוק היעד. אומנם אסטרטגיות דיגיטליות חסכוניות כמו קידום אתרים ושיווק בדוא"ל צריכות להיות תמיד חלק מכל תמהיל שיווקי, אך רק בשנים האחרונות שיווק וידאו הפך למרכיב קריטי יותר ויותר. 

קרא עוד כדי ללמוד עוד. יתרונות שיווק בוידאו

מדוע שיווק וידאו הוא כל כך חזק

כדי לברר מדוע דווקא שיווק וידאו הפך לחלק כה חזק והכרחי בשיווק דיגיטלי, ראשית עליך להבין מהו באמת שיווק וידאו. בטח, עם הטכנולוגיה של ימינו, כל אחד יכול להרכיב סרטון בקלות ולפרסם אותו במספר ערוצים. אך שיווק וידאו אמיתי , שיווק וידאו מקצועי , מספק יתרונות מרובים, כגון קידום העסק שלך, ביסוס זהות המותג שלך, בניית קהל נאמן והגדלת בסיס הלקוחות שלך, והקמתך כסמכות בענף שלך.

עם זאת, סרטון אחד בלבד לא יכול להשיג את כל זה. שילוב של סוגים שונים של סרטונים, המתפרסמים בערוצים ופלטפורמות מקוונות שונות, ישמש למטרות מגוונות ובו זמנית יווצר קמפיין מגובש המשרה הכרה במותג ומניע תנועה לאתרכם.

סוגים נפוצים של סרטונים:

 1. סרטוני מצגת מוצר
 2. טיזרים של וידאו
 3. הדרכות
 4. המלצות
 5. סרטי מיתוג ארגוניים
 6. פרסומות
 7. וידאו למדיה חברתית
 8. סרטוני הסבר
 9. ועוד…

קרא את המאמר המעמיק: "9 סגנונות וידאו שונים המקדמים את המוצרים שלך באופן מקצועי"

היתרונות של שיווק וידאו

סרטונים, יחד עם אסטרטגיות שיווק דיגיטלי אחרות, מספקים טוב יותר לצרכנים כיום את מבוקשם – יותר מעורבות וחוויה חיובית מצד החברות בהן הם בוחרים לעשות עסקים. כיום מעורבות חשובה יותר ממחיר מוצר או שירות, ובאמצעות סרטונים יכולים מותגים לעסוק בקהל לקוחותיהם באופן המשפר את ההכרה במותג ואת הנראות המקוונת.

שקול את היתרונות הבאים של שיווק וידאו ותתחיל להבין במהירות מדוע שיווק וידאו הוא כה חזק:

 • הצרכנים מעדיפים סרטונים על פני קריאת טקסט
 • שיווק וידאו מגדיל את החזר ה- ROI שלך
 • סרטונים משחקים חלק גדול בתהליך קבלת ההחלטות
 • שיווק וידאו מאפשר לך להגדיל את הנוכחות המקוונת שלך ולחזק את המותג שלך
 • שיווק וידאו עוזר לך לבנות אמון בקהל שלך ולהקים את המותג שלך כרשות
 • שיווק וידאו מקצועי אינו יקר
 • סרטונים יכולים לעזור לך להגדיל מכירות טוב יותר משיווק תוכן
 • הווידאו מושך במיוחד משתמשים ניידים

בשנים הבאות יתגלו כמעניינות מאוד מכיוון שמותגים רבים מגבירים את מאמצי שיווק הווידיאו שלהם. אינך רוצה להסתכן בהיותך מאחור על ידי כך שאתה לא עושה את אותו הדבר או לא מקדיש מספיק זמן או מאמץ לקמפיין שיווק וידאו משלך. במקום זאת, שקול שיווק וידאו כנשק שיווקי חדש בארסנל שלך – חשיפה ראויה, אתה שומר ומגדיל את הנתח שלך על פני המתחרים שלך.

קרא את המאמר המעמיק: "מדוע שיווק וידאו (מקצועי) כל כך חזק"

כאמור לעיל, משווקים כיום מתמקדים רבות בשיווק וידאו. אבל אם אתה עדיין על הגדר תבין עוד שניה עד כמה זה יכול להיות שימושי עבורך ועבור העסק שלך, שקול כמה מהנתונים הסטטיסטיים החשובים האלה של שיווק וידאו ועובדות. 

 • תוכן וידאו מושך יותר מ -300% יותר תנועה מאשר הערוצים הפופולריים בשיווק תוכן. כמו כן, זה מטפח לידים ומגביר את התעבורה לאתר בתקציב מצומצם.
סטטיסטיקה של שיווק וידאו


אחת הסיבות לכך שתוכן הווידאו משמש להגברת התנועה נובע מכך שסרטונים רלוונטיים ממלאים כעת גם תפקיד מפתח באיך שמנועי החיפוש הגדולים מדרגים אתר.

בכל הנוגע לקבלת החלטות רכישה, הצרכנים כיום מסתמכים על סרטונים כחלק מהתהליך.

 • לפני שרוכשים מוצר או שירות, 50% ממשתמשי האינטרנט מחפשים סרטונים קשורים. משמעות הדבר היא כי סרטונים עבור המוצרים שלך עשויים להרוויח לך יותר לקוחות מאשר בלי.

פרסום סרטונים לפלטפורמות מדיה חברתית עוזר גם לבנות את הקהל שלך, להחדיר מודעות למותג ולקדם את המוצרים והשירותים שלך למי שאולי לא חיפש אותו באופן פעיל.

 • כ -5 מיליארד אנשים ברחבי העולם מנגנים יותר ממיליארד שעות של סרטוני YouTube מדי יום. הצגת סרטוני המותג שלך ב- YouTube יכולה לעזור להגביר את התנועה
 • 8 מיליארד סרטונים נצפים בממוצע מדי יום בפייסבוק. עם יותר מ -2.5 מיליארד משתמשים, פייסבוק היא אולי הכלי השיווקי המרתק ביותר שידוע
סטטיסטיקה של שיווק וידאו

בעיקרו של דבר כשנעשה נכון ובעזרת חברה מקצועית לשיווק וידאו, סרטונים יכולים להיות חשובים להצלחה של המותגים.

סטטיסטיקה ומגמות שיווק וידאו 2020


לדעת את כל האמור לעיל, הוספת שיווק וידאו לקמפיין השיווקי הדיגיטלי שלך אמורה להיות דבר לא פשוט. עם זאת, אינך יכול פשוט לכוון ליצור סרטון ולפרסם אותו בפייסבוק ואז לשבת אחורה ולקוות שהוא ישיג את יעדיך. יש תהליך ביצירת אסטרטגיה יעילה לשיווק וידאו. ביצוע השלבים יסייע להבטיח תועלת מיטבית מהסרטונים שלך.

קרא את המאמר המעמיק: "סטטיסטיקות שיווק בוידאו 2020"

סוגי וידאו

עצם הידיעה שסרטונים הם אסטרטגיה שיווקית יעילה ומועילה ביותר אינה מספיקה. עליכם לדעת גם באיזה סגנון וידאו להשתמש, ואיפה לפרסם אותו עבור הקהל שלכם. הרעיון שאתה יכול פשוט ליצור סרטון ויראלי צריך להידחות מיד. במקום זאת, התמקדו בהפקת קטעי הווידאו הבאים או כולם.

1. סרטי תאגידים / מיתוגים

בהחלט, סרט שצריך להפיק על ידי חברת שיווק וידאו מקצועית, סרט המיתוג הארגוני ישמש כמסביר את המסר והאידיאולוגיה שלך על מנת לתת לקהל שלך את התפיסה הראויה של המותג שלך. זה ידבר לקהל היעד שלך באופן שיעזור להם להתחבר למותג שלך, ולאחר מכן לשפר את ההכרה במותג. 

2. סרטי מוצר

סרטי המוצרים שלך יסבירו את התכונות והיתרונות של מוצר או שירות שאתה מציע. הסרטון משמש גם כדי להציג את המוצרים שלכם ולהסביר כיצד ומדוע הם טובים יותר מאלה של המתחרים שלכם.

3. סרטוני המלצה

יותר מסתם סקירה פשוטה, סרטון ההמלצות מספר סיפור כיצד אחד המוצרים והשירותים שלכם עזר לפתור בעיה עבור הלקוח. הסרטון ישפיע על אחרים שנמצאים במסע הלקוחות שלהם ובסופו של דבר ידרבן אותם לרכוש את המוצר שלך.

4. סרט אנימציה ועיבוד הרכבה

סרטים אלה מספקים הדרכה מעמיקה לצרכנים כיצד להרכיב ולהשתמש במוצר.

5. סרטון מדיה חברתית

אידיאלי להגברת המעורבות עם הקהל שלך ולמשוך לקוחות ולקוחות פוטנציאליים חדשים, סרטוני מדיה חברתית הם אינפורמטיביים, מרתקים ו / או הומוריסטים, ויישארו במוח הצופים שלך. יתרה מכך, אם אתה יוצר סרטון טוב שמהדהד את הקהל שלך, הוא יכול לשתף בין אלפים.

6. ראיונות מומחים

ראיון מומחה משמש כדי לבסס אותך כמומחה בענף שלך ובמקביל לתת לקהל שלך תובנה רבה יותר לגבי החברה, ומוצריה או שירותיה.

7. סרטוני וובינר

סמינר מקוון הוא דרך נוספת ליצור קשר עם הקהל שלך, להפיץ מידע על החברה שלך ולהגדיל את ההכרה במותג.

8. פרסומות

פרסומת גם יוצרת קשר עם הקהל שלכם תוך כדי סיפור ומסירת מסר.

9. ביקורות על מוצרים

סרטוני סקירת מוצרים מתמקדים אך ורק במוצר, מתארים את ההיבטים והתכונות החשובים ביותר ומתארים עד כמה המוצר עבד.

10. סרטונים מאחורי הקלעים

ניתן להשתמש בסרטון זה כדי לתת לקהל שלך מבט נוסף על תרבות החברה, לפרט על תהליך פיתוח מוצר חדש, או להראות כיצד הצוות שלך ממשיך לספק שירותים מצוינים.

11. סרטוני מכירות

הסרטונים האלה צריכים להיות משעשעים אך משכנעים, ובעצם קוראים לאדם שמתקרב לסוף דרכו של הלקוח לבצע רכישה.

באופן אידיאלי, כל סוגי הסרטונים הנ"ל ישרתו את אחת המטרות הבאות או את כולן:

12. סרטוני הסבר

סרטון הסבר נהדר עבור – ובכן – להסביר כל דבר בעצם. אם יש לך מוצר מסובך להבנה, סיבה או מסר שאתה רוצה לקדם או קמפיין שזקוק למגע הנוסף, סרטוני ההסבר הם נהדרים. 

התבונן בכמה מדוגמאות הווידיאו המסבירות הטובות ביותר מחברות בענפים שונים ועם מסרים ויעדים שונים להפקת הווידיאו שלהם. תן לעצמך לקבל השראה לפרויקט השיווק הבא שלך בווידאו. דוגמאות

סרטונים עסקיים מובילים

קבל השראה לסרטון המיתוג הארגוני הבא שלך או לסרטון לערוצי המדיה החברתית שלך כמו פייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם. או אולי אתה רוצה לקחת את הדמיית המוצר שלך לשלב הבא עם סרטון מוצר מקצועי או פרסומת. להלן תראו דוגמאות לסרטונים שלקוחותינו משתמשים במאמצי השיווק הדיגיטלי שלהם המראים מדוע שיווק וידאו כה חזק. 

צפה בדוגמאות נוספות כאן: "9 סגנונות שונים של סרטונים המקדמים את העסק שלך באופן מקצועי"

כיצד לבנות אסטרטגיה לשיווק וידאו

פיתוח תוכנית שיווק וידאו יעילה תאפשר לך ליצור ולפרסם את הסרטונים שלך בצורה מקצועית, יעילה ומאורגנת. בסופו של דבר זה יוביל להחזר ROI גדול יותר, יביא יותר תנועה לאתר שלך ויגדיל את המכירות. בצע את השלבים הבאים בעת בניית אסטרטגיית שיווק הווידאו שלך:

דע את הקהל שלך

עליך לפתח אישיות של קונה על מנת לזהות כראוי את הלקוח האידיאלי שלך. כשיש לך מידע זה, תהיה מצויד טוב יותר ליצור תוכן וידאו הפונה לקהל היעד שלך

הגדר את היעדים שלך

קבע מטרה של מה שאתה רוצה להשיג מהסרטונים שלך. זה יאפשר לך לתכנן טוב יותר את תוכן הסרטון.

 תכנן את התוכן שלך

פתח תוכן שמדבר אל אישיות הקונה שלך ויעזור לך להשיג את המטרות שלך. שקול את הטון, הסיפור והמידע שסופק בסרטון ושאל אם זה יענה על שני הקריטריונים הללו.

בחר סוג וידאו

צור מתווה לכל סוג וידאו שאתה מתכנן להפיק, כולל הנושאים והאורך של כל סרטון, והיכן תפרסם אותם.

בדוק את התקציב שלך

וודא שיש לך תקציב מספיק לכיסוי כל ההוצאות הכרוכות ביצירת הסרטונים שלך. אם זה לא נופל, זה הזמן לשנות את תוכנית שיווק הווידאו שלך.

בצע אופטימיזציה ופרסום של הסרטונים שלך

פרסם את הסרטונים שלך בערוצים המתאימים ובצע אופטימיזציה של כותרות, תיאורים, מטא תגים וכיתובים כדי להבטיח שמנועי החיפוש, וכתוצאה מכך, הקהל שלך ימצא אותם.

הפצת הסרטונים שלך

שקול איזה מדיום מתאים ביותר להפצת הסרטונים שלך וודא שקהל היעד שלך משתמש בערוצים האלה כדי למצוא את המידע שהם מחפשים.

עקוב וניתוח

השתמש בכלים אנליטיים כדי לעקוב אחר מדדים חשובים שונים שיאפשרו לך לדעת את הביצועים של הסרטונים שלך. ערכו כמה בדיקות A / B כדי לראות אילו סוגי סרטונים עובדים הכי טוב.

כל הזכויות שמורות לאתר הבא

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב