אסטרטגיה שיווקית בוידאו

תחילת העבודה עם שיווק וידאו

אם אתה כאן, זה בגלל שאתה יודע את החשיבות של שיווק וידאו. מותגים כבר לא יכולים להשתמש בתכנים כתובים ובתמונות בלבד – כיום זה לא מעניין ולא מרתק עבור צרכנים המוצפים בשידור חי, סרטוני 360 אינטראקטיביים, מציאות רבודה ועוד. בארצות הברית שיווק וידאו דיגיטלי מאמר מורחב 67 נתונים סטטיסטיים לשיווק וידאו שעליך לדעת לשנת 2021, 2021 כבר כאן! תאמינו או לא, אנחנו נכנסנו לשנה חדשה, ובשביל מותגים רבים, 2021 הוא הכל על וידאו. אתה בטח יודע שהתעשייה הזאת מגלגלת בסך 135 מיליארד דולר. כלומר, מותגים בכל מקום מבינים את ערך הווידיאו ומשקיעים ביצירתו ובהפצתו.

ובגלל צמיחה זו, אתה נמצא כעת מאחור אם אינך משחרר תוכן וידאו ממותג באופן קבוע. אבל, אם מעולם לא יצרת לעצמך סרטון, ההתחלה יכולה להיות קשה. לשם אנחנו נכנסים!

במדריך זה תוכלו ללמוד את העניינים והשינויים של שיווק בוידאו, החל מלהבין איזה סוג וידאו עליכם וכיצד להפיץ אותו לקבלת תוצאות מקסימליות. התחל לגלוש למטה כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך!

כיצד אוכל ליצור אסטרטגיה לשיווק וידאו?

אסטרטגיות שיווק וידאו אינן דבר חדש. בדיוק כמו שלא הייתם יוצרים פרסומת וקונים זמן אוויר במהלך הסופרבול מבלי לחקור ולבצע אסטרטגיות, לא כדאי לכם ליצור סרטון שיווקי דיגיטלי מבלי לעשות תחילה את המחקר הראוי וליצור תוכנית. אסטרטגיית שיווק הוידאו שלך תהיה בסופו של דבר מה שמנחה אותך – התקציב שלך, לוחות הזמנים שלך, תהליכי הייצור שלך, מדדי ההמרה שלך ועוד. אז לרשום את זה ולבסוף סיום צריך להיות שלב אחד בתהליך יצירת הסרטון שלך.

לפני שנצלול לפרטים, הנה סקירה של השלבים.

כיצד אוכל ליצור אסטרטגיה לשיווק וידאו?

 1. התחל עם יעדי הווידיאו שלך.
 2. מצא את קהל היעד שלך.
 3. גלה איזה סיפור אתה רוצה לספר.
 4. שמור על דרישות היצירה בקנה אחד.
 5. היצמד לציר הזמן שלך.
 6. שמרו על תקציב ריאלי.

עכשיו שאתה יודע לאן מועדות פנינו, נפרט כיצד לבצע כל צעד.

התחל עם יעדי הווידאו שלך


השלב הראשון ביצירת אסטרטגיית הווידיאו שלך הוא מתווה יעדי הסרטון שלך. באופן אידיאלי, תרצה ליצור סרטון עבורמאמר מורחב תוכן הווידאו המתאים למשפך השיווקי שלך לפני שתתחיל ביצירת אסטרטגיית שיווק בווידאו, חשוב לדעת לאיזה שלב במשפך השיווקי אתה מכוון. זה חשוב…קרא עוד….  בכל שלב במשפך השיווקי . אבל בתחילה תצטרך להחליט באיזה שלב הכי חשוב למקד.

 • מודעות: כאן מוגדר אתגר או הזדמנות והצופה מבין שיש לו בעיה. סרטונים בשלב זה אמורים למשוך משתמשים ולהציג את המותג שלך בפני קהל חדש.
 • שיקול: הצופה שוקל כעת כיצד הוא או היא יפתרו את הבעיה איתם הם מתמודדים. הם חוקרים, מבקשים המלצות, צופים בביקורות מוצרים ומנסים למצוא פתרונות חסכוניים.
 • החלטה: הפיתרון כמעט נמצא ואתה רוצה להישאר בראש מעייניהם. הציגו את הלקוח הפוטנציאלי שלכם עם הוכחת שביעות רצון הלקוחות והוכיחו מדוע יש לבחור את המוצר או השירות שלכם על פני המתחרים שלכם.

אם אתה רוצה למשוך קבוצה חדשה של לקוחות למותג שלך, תרצה ליצור סרטון בשלב מודעות. אם אתה רוצה לערב את הקהל שלך, תרצה סרטון במה שיקולי. אם אתה קרוב לסגירת המכירה ואתה זקוק לטיפוח הלקוחות הפוטנציאליים שלך, תרצה ליצור סרטון בשלב ההחלטה. אתה יכול גם ליצור סרטון כדי לשמח את מי שכבר רכש ממך, או סרטון פנימי שיעזור להניע את הצוות שלך או לגייס עובדים חדשים.

מצא את קהל היעד שלך

עכשיו שאתה יודע לאיזה שלב במשפך השיווקי אתה מכוון, הגיע הזמן להבין מי הקהל המיועד שלך. זהו גם צעד מכריע; אם אתה יוצר סרטון ללא קהל ספציפי מראש, סביר להניח שהוא יהיה פלופ. מי שנועד לצפות בזה לא, ומי שצופה בו לא יתגייר . אז איך תדעו מי קהל היעד שלכם מאמר מורחב כיצד תוכלו למצוא את קהל היעד לסרטוני המותג שלכם? אחד הצעדים הראשונים ביצירת אסטרטגיית שיווק הווידאו שלך הוא להבין בדיוק למי אתה רוצה שהסרטונים שלך יגיעו. זה…קרא עוד האם?

המפתח הוא פיתוח האישיות של הקונה שלך. אם כבר יש לך – נהדר! יצירת פרסונה של קונה (או כמה מהם) נעשית בדרך כלל כאשר חברה מפתחת את הצעות המוצרים או השירות שלה. יש להניח שהאנשים שאתה רוצה לקנות את המוצר שלך הם גם האנשים שאליהם אתה רוצה להגיע עם הסרטון שלך.

עם מיפוי האישיות של הקונה שלך, תדע בדיוק מי קהל היעד שלך. כדי לסיים את אסטרטגיית הקהל שלך, ודא שיש לך להבין את הדברים הבאים:

 1. למי מיועד המוצר או השירות שלך – זו תהיה האישיות של הקונה שלך.
 2. מה מטרת הסרטון שלך – זה יהיה המקום בו הם נכנסים למשפך השיווקי.
 3. היכן שקהל היעד שלך מסתובב – זה יידע כיצד אתה מפיץ את הסרטון שלך.

עם שלוש השאלות הללו נענו, תדעו לא רק מי קהל היעד שלכם, אלא גם כיצד להגיע אליהם.

גלה איזה סיפור אתה רוצה לספר

ההחלטה מה הסיפור שאתה רוצה הווידאו שלך כדי לספר יכול להיות הכי כיף והחלק הכי קשה. אתה רוצה להתוות את ארבעת האלמנטים הבאים, המשמשים כ-מאמר מורחב כמה סיפור משמעותי יכול להעניק לעסק שלך יתרון תחרותי כשאתה חושב על סיפור סיפורים, אתה בטח חושב על אגדות ועל שעת השינה כילד. אבל סיפור יכול להיות הרבה יותר! שֶׁלָה…קרא עוד המסגרת הבסיסית של הסיפור שלך .

 • גיבור עם מטרה – אדם זה צריך ליישר קו דמוגרפי היעד שלך.
 • קונפליקט – זו נקודת הכאב של הלקוח שלך.
 • Quest – כך תציגו את המוצר או השירות שלכם.
 • פתרון – כך המוצר או השירות שלך פותרים את הבעיה.
ארבעה אלמנטים של סרטון נהדר

אלמנטים אלה בסיפור שלך צריכים לקחת את הצופה למסע – כזה שצריך להתאים את ייעוד המותג שלך.

חשוב גם איזה רגש אתה רוצה שהסיפור שלך יעביר לצופה בזמן שאתה מעצב את הסיפור שלך. אתה רוצה שהם יצחקו? האם עליהם לחוש השראה או שמחה לאחר צפייה בסרטון שלך? לא משנה מה הרגש שאתה רוצה שיהיה לצופים שלך, חשוב על זה כשאתה כותב את התסריט שלך. הכל מהאביזרים והמיקום לצבעים ולארון הבגדים יתקשר לכך, אז בחרו כל פרט בחוכמה!

אלמנטים אלה בסיפור שלך צריכים לקחת את הצופה למסע – כזה שצריך להתאים את ייעוד המותג שלך.

זכור את דרישות היצירה

בזמן שאתה מעצב את הסיפור שלך, זכור את האנשים שיצטרכו לאשר את הסרטון שלך (המנהל שלך, מייסד החברה שלך, מחלקת השיווק שלך וכו ') ואת הזמן שנדרש ליישום המשוב שלהם. שינויים פתאומיים בתסריט, הודעות, יעדים ועוד יכולים להשליך את כל ההפקה שלך. אך עדיין, שינויים אלה נפוצים מדי. 

תמיד (נסה) להיצמד לציר הזמן שלך

כאשר אתה מתכנן את כל ההפקה שלך, החל ברעיון יצירתי וכלה בהפצת וידאו בפועל, אתה צריך שיהיה לך ציר זמן לעמוד בו. אתה אמור להיות מרובה – ציר זמן כולל, ציר זמן ייצור, ציר זמן הפצה ועוד. ציר הזמן שלך משמש כאתר ההנחיה שלך, ומודע לך כמה עשית ומה נותר לעשות.

לוחות הזמנים הם חיוניים עבור כל אחד מחברי הצוות שלך. לשיווק יכול להיות ציר זמן משלהם, לייצור יכול להיות משלהם ולמחלקת המדיה החברתית שלך תהיה משלהם. ביסודו של דבר, היה ענף ספורט טוב ויידע את כולם לגבי לוחות הזמנים, השינויים ותאריכי ההשלמה.

בדוק כיצד אנו מתזמנים את הפקות הווידיאו שלנו מאמר מורחב כיצד לתזמן את ציר הזמן הבא של הפקת הסרטוניםיוצרים סרטון עבור החברה שלך? זה יכול להיות תהליך מכריע וקשה, אבל כאן ב- Lemonlight אנו עובדים על פשטות התהליך …קרא עוד כדי לקבל תחושה טובה של כמה זמן התהליך אמור להימשך.

שמרו על תקציב מציאותי

כל הכסף שולט! כן, תכנון יצירתי ואסטרטגיה הם חשובים, אבל בואו נהיה אמיתיים. ללא התקציב המתאים, יהיה קשה להשיג בדיוק את מה שאתה רוצה. תכנן את הכסף והמשאבים העומדים לרשותך. תכנן מה תיצור או תצלם בבית ומה תרצה להעביר למיקור חוץ לחברת הפקה. תכנן על מה תוכלו להתמזג ובמה כדאי לחסוך.

סרטונים ותכונות מסוימים עשויים לעלות גם לכם יותר מאחרים, לכן וודאו שתחקרו זאת לפני שתספקו לסוג הסרטון הרצוי וכיצד תוכלו ליצור אותו.

איזה סוג וידאו עלי ליצור?

ברגע שתציב את האסטרטגיה שלך, הגיע הזמן לחשוב על הסרטון בפועל שאתה יוצר. קל משקל, נכון? ובכן, לא בדיוק …

לכל סוג ולכל סגנון וידאו יש יתרונות וחסרונות משלו. סוגים מסוימים עשויים להיות טובים יותר עבורך בהתאם ליעדי השיווק הספציפיים שלך, אחרים טובים יותר אם אתה רק רוצה לחסוך קצת מזומנים לטווח הארוך.

אם אתה לא יודע מה ההבדל, אתה לא לבד. זו הסיבה שאנחנו מפרקים כמה מהסוגים והסגנונות הנפוצים ביותר של וידאו, כדי שתוכל להתחיל את תהליך יצירת הסרטון!

5 סוגי הווידיאו הפופולריים ביותר

מסרטוני מותג ועד שאלות נפוצות ועד סרטוני הדרכה ועוד, ישנם כמעט אינספור סוגים של סרטונים שתוכלו ליצור יחד עם המשפך השיווקי שלכם.

למד על כולם על ידי הורדת הספר האלקטרוני החינמי שלנו: 30 רעיונות וידאו מעוררי השראה לעסק שלך !

למרות שיש כל כך הרבה, סוגים מסוימים של סרטונים מתאימים יותר לעמוד ביעדי השיווק שלך. לאחר שמגדירים את יעדיך, תוכל להתחיל ללמוד כיצד כל סוג וידאו שונה ולבחור את המתאימים לך.

1. פרסומות

פרסומות הן סרטונים קצרים ומושכים תשומת לב , הפרסומת המקוונת יכולה להיראות כמושג מבלבל ומסתורי. אתה עלול למצוא את עצמך שואל, "האם אני באמת צריך פרסומת מקוונת?" אוֹ, המדגישים את התכונות הטובות ביותר של החברה שלך עם סצנה דינמית, תמונות יפות או סיכום של תכונות מרגשות, ומסתיימים בקריאה ברורה לפעולה. הם סוג הווידאו הנפוץ ביותר – כנראה שצפית בטונה בטלוויזיה, שירותי סטרימינג או פלטפורמות וידאו כמו YouTube. מכיוון שמטרתם העיקרית היא למשוך לקוחות חדשים, הפרסומות לרוב רחבות ערעור ומספקות רק את המידע החשוב והרלוונטי ביותר שצופה על ידי הצופה.

והכי חשוב, הם בלתי נשכחים! הם מציגים את המותג שלך באופן שתידבק לצופה, כך שאם זו הפעם הראשונה שהצופה נחשף למותג שלך, הם לא ישכחו אותו במהרה.

פרסומות הן בדרך כלל קצרות, באורך של 30 שניות עד דקה בלבד, ומופצות באמצעות פרסום בתשלום באינטרנט או בטלוויזיה. הם נהדרים גם באתר האינטרנט שלך או בדף הבית שלך, מכיוון שהם מספקים סקירה כללית של המותג שלך ועוטפים את משימת המותג שלך בפורמט מהיר וקל לעיכול.

2. סרטוני תוכן חברתי

לקוח: וונדרפל

סרטוני תוכן חברתי  השילוב של מדיה חברתית ושיווק וידאו הוא הדרך החזקה ביותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים. באמצע שנות האלפיים גילו מנהלי בידור רבים , הם קליפים קצרים שנוצרו אך ורק לפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין ועוד. אלה בדרך כלל מהנים, שובבים, מרתקים, ונועדו לשיתוף. הם יכולים לכלול צילומי סגנון חיים, מונטאז 'של סצנות המתייחסות למוצר או לשירות שלך, עקיצות או הצעות מחיר של ראיון קצר או סתם צילום יפה של המוצר שלך.

אם לא ראית פרסומת בטלוויזיה, אז בהחלט ראית סרטון ברשתות החברתיות. סרטונים חברתיים יכולים להיות כמעט כל דבר ובדרך כלל נופלים בכל מקום לאורך המסע של הקונה. בשל אופיים המהנה, המרתק ואורכם הקצר יותר, הם עוזרים לרוב לעסוק בלקוחות פוטנציאליים ובהווה.

נסה לשמור על סרטוני תוכן חברתי מתחת ל -30 שניות. שימו לב להיבטים ייחודיים למדיה החברתית, כמו הפעלה אוטומטית מושתקת ולולאת וידאו; אתה יכול למעשה להשתמש בכלים אלה לטובתך על ידי משחק באודיו שקט ויצירת לולאות לכאורה אינסופיות. נצל גם את הדגשת המשוב החיובי של הלקוחות בסרטונים החברתיים שלך – זה מגביר את האמינות שלך ומפיץ מפה לאוזן חיובי.

3. סרטוני הסבר

לקוח: צ'ור צ'ק

סרטוני הסבר הם סרטוניםאם אתה מוצא את עצמך חוקר מוצר חדש ששמעת עליו לאחרונה, יש לך מזל – כנראה שיש סרטון לכך. רוב החברות, שמלמדים את הקהל שלך יותר על החברה, המותג, המוצר או השירות שלך. כמו סרטוני תוכן חברתי, כמעט כל סרטון יכול להיות סרטון מסביר, הדרישה היחידה היא התמקדות כיצד החברה שלך פותרת בעיה מסוימת.

סרטוני הסבר הם מבוא מעולה למותג שלך. עליהם להסביר במהירות וביעילות מה החברה שלך עושה ולמה זה חשוב. בדרך כלל פחות משלוש דקות, מסבירים מסתיימים בקריאה חזקה לפעולה ומציעים פיתרון פשוט לבעיה מורכבת.

זכרו, סרטונים אלה צריכים תמיד לענות על שלוש שאלות עיקריות: מה הבעיה של הקהל שלכם? כיצד יתקנו המוצר או השירות שלך? מדוע הקהל שלך צריך לבחור בך?

4. סרטוני מוצר

לקוח: מהות ביתית

סרטון מוצרתאר לעצמך את זה: אתה מחפש אופניים חשמליים חדשים ברשת, ומוצא את מה שנראה המושלם עבור חלק קטן , מספר לקהל שלך על המוצרים או השירותים הנמכרים ביותר שלך ועל התכונות המובילות שלהם. זה מראה את המוצר שלך בפעולה ומסייע בהגברת אמון הצרכנים בחברה או במותג שלך.

כאן, המטרה העיקרית שלך תהיה ככל הנראה למשוך לקוחות חדשים שנמצאים בשלב הראשון של מחקר המוצר. אתה רוצה להשוויץ לא רק ביופיו של המוצר שלך, אלא גם בתועלת ובנחיצותו. אתה גם רוצה להדגיש מה הופך את המוצר שלך לטוב יותר מכל השאר – מכיוון שהמבקרים החדשים האלה עדיין מבצעים מחקר, אתה רוצה לוודא שסרטון המוצרים שלך מבדיל אותך מהמתחרים שלך.

אורך סרטוני המוצר בדרך כלל כ- 30 שניות וניתן לשתף אותם באתר, בפלטפורמות המדיה החברתית, באמצעות דוא"ל או באמצעות פרסום בתשלום. השתמש בהפקה באיכות גבוהה ובסאונד נהדר, בין אם זה מוסיקה, דיאלוג או קול-על, כדי לתקשר כמה המוצר שלך מדהים.

5. המלצות

לקוח: קורטמטיקה

סרטוני המלצה הם אחד מסוגי הסרטונים החזקים ביותר , דמיין זאת: אתה בעל עסק קטן, ואתה מנסה לטפח את ההובלות שלך ללקוחות. כבר משכתם קהל, עיסקתם אותו, אתה יכול להכין; הם מראים לקוחות מרוצים בעבר או בהווה שמדברים על החוויה החיובית שלהם באמצעות המוצר או השירות שלך.

משוב אישי כנה מלקוח חזק יותר מכל מה שתוכל לומר על החברה שלך. על פי סקר שנערך לאחרונה, 90 אחוז מהצרכנים אומרים כי החלטות הקנייה שלהם מושפעות מביקורות מקוונות, לכן השתמש בביקורות אלה כדי להגביר את אמינות המותג שלך ולשכנע את הסיכויים שלך לצלול.

עדויות הלקוחות אורכות בדרך כלל בין 30 שניות לשתי דקות ויכולות להתמקד בלקוח מאושר אחד או במספר רב. סרטונים אלה הם תכליסטיים ביותר, כלומר תוכלו לפרסם אותם כמעט בכל מקום. אתה רק רוצה לוודא שמי שאתה מצלם הוא אותנטי לחלוטין – המלצה מאולצת או תחושה מזויפת עלולה להזיק יותר למותג שלך, אז קח קצת זמן למצוא את האדם המושלם.

איזה סגנון וידאו עלי ליצור?

בחירת סוג הווידאו הנכון היא מכרעת להצלחת הסרטון, אך גם בחירת סגנון הווידאו הנכון. סגנון הוא מונח רחב יותר המתייחס לטון הסרטון שלך ולהודעות. זה משפיע על אופן הסיפור שלך בפועל – האם אתה משתמש בשחקנים? גרָפִיקָה? דו שיח? מיקומים ספציפיים? יחד, אלמנטים אלה יוצרים את סגנון הסרטון שלך. בחר את הסגנון הנכון ותמשוך את הקהל שצפוי ביותר להמיר.

סגנון חיים

וידאו אורח החיים הוא כל וידאו שמושך ישירות קהל היעד שלכם, לעזור להם לדמיין כיצד המוצר או השירות מתאים לתוך דרך החיים שלהם. חזותיים יפים, צילומי פעולה ותמונות מדהימות אמורים לקבוע את מצב הרוח ולהוות את אורח החיים שאתה רוצה לשייך למוצר שלך.

לקוח: Savoy (FILA)פירוש הדבר לעבוד על יצירת מראה או סגנון ספציפי לסרטון שלך. אם המוצר שלך מודרני ומלוטש, תרצה סרטון עם עיצוב מלוטש, מינימלי, רקע רגיל ואביזרים מודרניים. אם המוצר שלך מציג דמוגרפיה צעירה והיי-טק, תרצה שהסרטון שלך יציג תרבות טכנולוגית, שחקנים צעירים וחכמים ותועלת פונקציונלית. חשוב על אסתטיקה המותג שלך וודא שהסרטון שלך עוקב אחר האסתטיקה הזו.

סרטוני סגנון חיים נעים בדרך כלל בין 30 שניות לשתי דקות, ומוצגים מיקומים המדגישים בצורה הטובה ביותר את התכונות המופתיות של המוצר שלך.

מיני דוק

מיני תיעודיים  "תיעודי" היה בעבר מילה גסה לצופה הממוצע. בדרך כלל חינוכיים, לעיתים קרובות קפואים, ויותר ממעט גבינה, סרטי תעודה היו , עוסקים פחות באסתטיקה החזותית של המותג שלך ומתמקדים יותר בביטוי ערך הליבה או הצהרת המשימה של החברה שלך בפורמט בסגנון תיעודי. בדרך כלל הדבר מתבצע באמצעות ראיונות עם נציגי חברות מפתח, כמו מייסדים, עובדים או לקוחות מרוצים.

לקוח: RFK – בית הספר לאמנות חזותית ומדעי הרוח (LAUSD)כדי ליצור רושם גדול, חשוב ש- Mini-Doc שלך ישמור עליו קצר ומתוק. אתה רוצה להדגיש עקיצות צליל מעולות שאומרות לצופים בדיוק מי אתה, תוך שמירה על תשומת הלב שלהם. בעוד שלסרטים תיעודיים ארוכים יש מספיק זמן לפתח סיפור מלא ושלושה מעשים, אין מיני דוקי. עליהם לבסס את סיפורם על ידי מענה מהיר לשלוש שאלות מכריעות: מה, מדוע ואיך. מה המוקד של הסרטון הזה? מדוע על הצופה לדאוג לכך? איך עובד הנושא שלך? זה עוזר לך לקבל חלקי מידע מרכזיים לקהל שלך בצורה מהנה ומעניינת.

אנו ממליצים לשמור על מיני מסמכים מתחת לדקה, אם כי הם יכולים להיות מעט ארוכים יותר. למרבה הצער, טווח תשומת הלב של הצופה צונח בצורה דרמטית לאחר ציון הדקות, אז נסה לספר את סיפור הסיפור שלך הכי טוב שאתה יכול בזמן שיש לך.

נרטיב

סרטוני סיפור הם ככל הנראה הסגנון הווידיאו המוכר ביותר מלבד אנימציה. הם משתמשים באלמנטים קלאסיים לספר סיפורים, כולל בניית דמויות, קונפליקט ופתרון, כדי לספר את סיפור המותג שלך בצורה משעשעת ומרתקת. הם יוצרים מסע – כזה שהצופה שלך יכול לעקוב אחריו בקלות ולהתייחס אליו.

לקוח: מפתח חכם (קבוצת עקומות)מכיוון שהמטרה שלהם היא לספר סיפור, סרטונים נרטיביים לעיתים קרובות עובדים הכי טוב בראש המשפך, כאשר משתמשים רק לומדים על הבעיה שהם מתמודדים איתם ואתה מציג את המותג שלך. בין אם אתה מספר את סיפור היווצרות החברה שלך, סיפורו של לקוח מתוסכל שמצא אותך לראשונה או סיפור של דמות גיבור בדיונית, הנרטיב שלך צריך להיות בלתי נשכח ולעזור למותג שלך להישאר בראש של כל אחד. מי צופה בזה.

זכרו שצפייה צריכה להיות חוויה מהנה, אז וודאו שכיף לכם לכתוב, להפיק ולשתף את הסרטון. השתמש במיתוג כבד וזכר את המשימה של החברה שלך בזמן שאתה יוצר אותה, אחרת הסיפור יכול להתחיל להתרחק ממך.

אנימציה

סרטוני אנימציה אולי תדע קצת על כל סוגי הסרטונים השונים שיש – סרטוני קבלת פנים, סרטוני הדרכה, סרטוני מותג ועוד – יש בכוח לעסוק ולרתק את הקהל שלך מאין כמוהו. אנימציה היא סגנון מעניין מכיוון שניתן להשתמש בה ללא תלות בתוכן בסרטון שלך; כמעט כל סוג וידאו יכול להיעשות בסגנון אנימציה. אבל אנימציה חזקה במיוחד כשמדובר בהסבר על מושגים או טכנולוגיה קשים להבנה.

לקוח: Cargopicזה גם נהדר לשילוב עם סגנונות אחרים. אתה יכול לקיים סרטון סגנון חיים המשתמש בגרפיקה מונפשת או חתכים מונפשים, או שתוכל להשתמש בו לגמרי לבד. זה תכליתי להפליא ומתבל כמעט כל סרטון שתיצור.

זכור כי אנימציה יכולה להיות פחות יקרה ליצירה (ללא ציוד, פחות זמן על הסט וכו ') אך יכולה לקחת הרבה יותר זמן בגלל המיומנות הטכנית למסגרת שהיא דורשת. שמור על רשימת יתרונות וחסרונות בהישג יד לפני שתחליט אם אנימציה מתאימה לך.

מהם שלושת השלבים של הפקת וידאו?


עכשיו אתה מוכן להופעה הגדולה. אסטרטגיית הווידיאו שלך נקבעה, אתה יודע אילו מטרות וידאו אתה רוצה להשיג, ואתה יודע בדיוק את סוג וסגנון הווידאו שיעזור לך להגיע לשם. אתה מוכן להתחיל את הדברים המהנים!

יש לזכור ארבעה שלבים עיקריים בהפקת וידאו מראש.

עכשיו מגיע כתיבת התסריט, החיפוש אחר הסוכנות המושלמת, סקירת הווידיאו ועריכות, וחוגגים סוף סוף שיש לכם סרטון יפהפה ומעוצב שתוכלו להתגאות בו. כל תהליך הייצור אמור להימשך כחודשיים עם השותף הנכון, אך הקפידו לתכנן יותר זמן ממה שאתם זקוקים לכל אחד משלבי הייצור הבאים, כדי שלא תיפגרו מאחור.

טרום הפקה

שלב ההכנה מראשהפקה מראש היא השלב הראשון ואחד החשובים ביותר בתהליך הפקת הווידיאו. אם אתה חושב לשכור הפקת וידאו ,למעשה מכסה את כל תכנון הסרטונים שלך. זה השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך ההפקה מכיוון שהוא מניע את כל הסרטון שלך. בשלב זה תרצה להגדיר בבירור את תוכן הסרטון שלך, לקבל משוב מכל חברי הצוות הרלוונטיים ולהתחיל להזמין ולתזמן את הצילומים שלך. אם אתה מזמין צוות הפקה או סוכנות, תרצה לעשות כאן את כל הבדיקות, השיחות היצירתיות והאישורים של החברה שלך.

יש לזכור ארבעה שלבים עיקריים בהפקת וידאו מראש.

סיעור מוחות יצירתי

בין אם אתם שוכרים חברת הפקות ובין אם מפיקים את הסרטון בעצמכם, חשוב לקיים סיעור מוחות יצירתי. זה יעזור לך לסיים את סיפור הסרטון, הדמויות, העלילה, המסרים, אפילו הסגנון והאורך.

אין רעיון מטורף מדי! סיעור מוחות כל מה שאתה יכול וברגע שכל הרעיונות שלך מונחים על השולחן, אתה יכול להתחיל להקפיץ אותם ולאשר מה עשוי לעבוד ומה עשוי לזרוק.

עם סוכנות, אתה לא צריך לדאוג יותר מדי לפרטים האלה. ב- Lemonlight אנו קובעים שיחה יצירתית לבדיקת רעיונותיך ולתת לך משוב על סמך מה שראינו שעובד. אנו מספקים גם מושגים חדשים וכל כיוון שתזדקק לו. אבל הסכמה על כיוון יצירתי היא קריטית – הקריאייטיב שלך יהיה מה שמתקשר למיתוג שלך ומה יכתיב עד כמה סרטון המותג שלך בלתי נשכח.

תַסרִיט

התסריט של הסרטון שלך הוא השלב הבא. זה כולל מתאר את הדיאלוג שלך, קול מעל, מוסיקה, רמזים קוליים, חזותיים וכל פרט אחר שיעזור לקדם את הסיפור שלך. שוב, אתה יכול לעשות זאת בבית, או לשכור סופר עצמאי או סוכנות כדי לכתוב את התסריט שלך עבורך.

קצב הקריאה הממוצע הוא שתי מילים בשנייה, אז קחו זאת בחשבון בזמן שאתם כותבים. סרטון של דקה צריך להיות בערך 120 מילים, סרטון של שתי דקות צריך להיות בערך 240 מילים, וכן הלאה.

אך זכור: לא תמיד אתה זקוק לארוז את הסרטון שלך בדיאלוג. לפעמים שתיקה או תנועה יכולים לספר את הסיפור שלך טוב יותר מקריינות. חשוב מה יעביר את המסר שלך בצורה הטובה ביותר.

לוח סיפור

למרות שתיארת כמה ויזואליות בתסריט שלך, עכשיו הגיע הזמן להסביר את הכל! לא תמיד נדרשים לוחות סיפור, אך הם עוזרים בפיתוח המראה והתחושה של הסרטון שלך. הם גם עוזרים להדריך את מפעילי המצלמות ואת רכזי הפרויקט על הסט, כך שכולם יידעו בדיוק אילו תמונות צריך לתעדף.

אתה לא צריך להיות אמן מקצועי עם כישורי ציור ללא דופי כדי ליצור לוח סיפור טוב. פשוט השתמש בו כמדריך – אפילו דמויות מקל שמייצגות את הדמויות שלך יכולות לעזור לצוות שלך להיות פוטנציאלי ולעזור לכולם להגיע לאותו עמוד לגבי המראה והתחושה של הסרטון שלך.

זקוק לתבנית storyboard? הורד את שלנו כאן בחינם !

הזמנה והכנה

עכשיו מגיעים השלבים הרשמיים: הזמנת כישרונות, קביעת לוחות זמנים, העסקת עובדים, רכישת ציוד ואביזרים ועוד. זה יכול להיות קדחתני אם אתה מתמודד עם הכל בעצמך. תזדקק לנקודת קשר לכל השחקנים שלך, עוזרי ההפקה, ואפילו רישיונות אם אתה מצלם במרחבים ציבוריים מסוימים, כך שזה עשוי לעזור להביא סוכנות בשלב זה כדי לטפל בכל הפרטים הטכניים האלה.

המסמכים הם מתנה משמים בשלב זה. צור יומנים משותפים, גיליונות אנשי קשר, הערות סקריפט ועוד, וודא שלכל האנשים המתאימים תהיה גישה. הישאר מודע למועדים והגדר לעצמך תזכורות כדי שאף אחד מהפרטים לא יעבור לך.

הגדרת טרום ייצור יכולה להיות עבודה במשרה מלאה, אז וודא שאתה מאזן בין מה שאתה רוצה לעשות לבין מה שאתה מסוגל לעשות.

הפקה

יש הרבה עד היום, אבל איזה יום! יום הפקה מאמר מורחב 7 טיפים שחובה לדעת לצילומי יום ההפקה זה יום הייצור! כל התכנון וסיעור המוחות היצירתי שלך הובילו לכך. בין אם אתה מטפל בייצור בעצמך ובין אם שכרת צוות שי ,יכול להיות מטורף וקדוחני, או מגניב ומאורגן לחלוטין. זה כאשר אתה סוף סוף רואה את הסרטון שלך מתעורר לחיים בפעם הראשונה – יש תחושה מוגדרת של הישג. מרגש ככל שיהיה, עדיין יש הרבה מה לעשות כדי להבטיח שהסרטון שלך יהיה הכי טוב שהוא יכול להיות.

זו הסיבה שאתה – או חברת ההפקה איתה אתה עובד – לא רוצים לאבד את הדברים הבאים.

איכות שמע / חזותית

ישנם שני רכיבים מכריעים לכל סרטון: שמע וויזואלי. ביום הייצור, אתה רוצה לוודא ששניהם עומדים בסטנדרטים שלך. אתה רוצה לבדוק את כל הציוד שלך ולעבוד עם מפיק מנוסה כדי לקבל את הצליל והתמונה הטובים ביותר האפשריים. תרצה לבדוק את כל ציוד הקול (מיקרופונים, בומים ועוד), כמו גם את כל ציוד המצלמה שלך. אם אתה מסודר, ודא שהצילומים שלך תואמים את לוח התכנון שלך וסגנון המותג שלך. אם אינך מסודר, בקש תמונות או צ'אט וידאו למשך מספר דקות כדי לוודא שהסרטון שלך מתאחד כראוי.

אבל בכנות? אתה כנראה לא מתמודד עם כל זה בעצמך, וגם אתה לא צריך! אתה צריך לתת למישהו שתפקידו לדעת לעשות את כל זה לעשות את זה. מצא מנהל קריאייטיב אמין או מנהל שיהיה לך העיניים והאוזניים. אם אתה שוכר סוכנות, הם צריכים להתמודד עם זה בעצמם.

חושבים על סרטון?

תן למומחים לעזור לך בהפקת וידאו במחיר שאתה יכול להרשות לעצמך. קבעו שיחת קריאייטיב בחינם

תְאוּרָה

התאורה הנכונה יכולה לעשות את ההבדל בין הפקה יפה ואיכותית לבין הפקה חסרת תקציב נמוכה. תאורה קובעת מצב רוח, תאורה קובעת טון, תאורה קובעת את כל המראה והתחושה של ההפקה שלך, אז שים לב לזה. שוב, כדאי שיהיה לך איש מקצוע שמטפל בזה בשבילך, אך אל תשכח לבדוק את הצילומים שלך ולאשר את המראה והתחושה.

סִגנוּן

הדבר האחר שיקבע את האווירה לכל ההפקה שלך? עיצוב פיזי, כולל איפור, ארון בגדים, אביזרים ועיטורי תפאורה. בין אם אתה הולך גדול ובין אם אתה הולך קטן, הדברים האלה יתקשרו את עיקר הסיפור שלך. עליך לגהץ אותם בשלבי התכנון היצירתי, אם כי הפרטים והרכישות הספציפיים יכולים להגיע מאוחר יותר. אבל איך שהסרטון שלך נראה יכול להשפיע עמוקות על הצלחתו, אז וודא שהבחירות הסגנוניות שלך תואמות את הסיפור שאתה מספר ויעדי השיווק הסופיים שלך.

תוספות

תוספות ייחודיות לצרכים שלך – ייתכן שתפיק תועלת מצילומים מאחורי הקלעים, מפגישת תמונות מהירה, או מסוגים מסוימים של רולר. תעשה את זה! כל תוכן שתוכלו ליצור על סט במהלך ההפקה רק יועיל לכם. זה יכול להוסיף יותר ערך לטווח הארוך ללקוחות שלך ולתת לך יותר תוכן לפרסום. אם אתה עובד עם סוכנות, שאל אותם מה הם יכולים לעשות. אתה יכול אפילו לבקש קטעי וידאו גולמיים כדי שתוכל להמשיך לערוך ולארוז את הסרטון שלך לשימוש עתידי. חשוב על הצרכים שלך וראה מה אתה יכול לעשות!

אחרי הפקה

אלא אם כן אתה מנהל קריאייטיב או מנהל הפקה, אתה לא צריך לדאוג יותר מדי מאמר מורחב 7 דברים שעליכם לדעת על פוסט הפקה , פוסט הפקה הוא השלב השלישי והאחרון בתהליך הפקת הווידיאו. עד עכשיו סיימת את כל ההכנות לפני ההפקה . כלומר, מועיל לדעת מה קורה, אך סביר להניח שלא תעשה דבר ידני מאוד בשלב זה. פוסט פרודקשן נסוב בכבדות סביב עריכת וידאו ויצירה גרפית, מה שאומר שתעסיקו עורכים מנוסים או סוכנות, או שתקצו את העבודה לאנשים המתאימים. עקוב אחר לוחות הזמנים וודא שאתה מכיר את התהליך שלאחר הייצור – אך אל תחשוב לקחת על עצמך את כל העבודות האלה!

אפקטים חזותיים

אחד ההיבטים החשובים ביותר של הפוסט-פרודקשן הוא עריכת קטעי הווידיאו שלך. כמובן, זה כרוך בגזירה ובחיבור של ה- B-roll, הראיונות וצילומי החיים שלך כדי ליצור את הסיפור שלך. אבל זה כולל גם התאמת אלמנטים חזותיים אחרים, כמו איזון לבן, צבע ובהירות, כדי לייצג במדויק את הסיפור שאתה רוצה להתייחס. עריכות אלה ייצרו את כל המראה והתחושה של הסרטון שלך, מה שמשפיע מאוד על המיתוג שלו. אחרי הכל, כשאתה חושב על חנות של אפל, אתה לא חושב על תאורה עמומה ורומנטית, אז ודא שעריכות הצבעים שלך משקפות את החזון היצירתי שלך.

לקוח: יועץ טיולים

אפקטים קוליים

חשובים לא פחות מהאפקטים הוויזואליים שלך הם אפקטים האודיו שלך. ערבוב סאונד, דיאלוג, קריינות ומוזיקה כולם מתחברים ליצירת האודיו שנשמע כשצופים בסרטון שלך. אפילו רק הוספת שכבת צליל סביבתי על פני סצנה שקטה יכולה לעשות את ההבדל בין מה שמרגיש כמו סרטון באיכות גבוהה לסרטון באיכות נמוכה. דאג שאיש מקצוע יטפל בערבוב האודיו שלך, כך שיהיה לך רמות צליל מושלמות, אפקטים של פולי, עוצמת דיאלוג ועוד.

לקוח: ספורט ספורט

אפקטים גרפיים

בנוסף לעריכה חזותית, אתה יכול (וצריך) להוסיף אפקטים גרפיים לסרטון המותג שלך. אלמנטים גרפיים אלה יכולים לכלול אנימציה, גרפיקה טקסטית, דהייה או הפסקה, שכבות-על גרפיות שליש תחתון, שמות וכותרות ראיונות, לוגו, דוגמנות מוצרים ועוד. אלמנטים אלה באמת קושרים את כל מאמצי המיתוג שלך יחד, אז השתמש בהם בצורה חכמה ויהיה לך סרטון מקצועי שאתה יכול להיות גאה בו.

סרטון: סיפון הגרפיקה של לימונלייט

בונוס: קריאה לפעולה

וודא שאתה יודע מה אתה רוצה שקריאת הסרטון שלך תהיה. אתה יכול לכלול את כתובת האתר של דף הבית שלך, כפתור "לחץ כאן", תמונה ממוזערת של סרטון אחר, אייקונים חברתיים או כמעט כל סוג אחר של קריאה לפעולה. אלה הם אלמנטים גרפיים טכנית, אך דורשים קצת יותר מחשבה מכיוון שתרצה לשקול מה יעדי הווידאו שלך וכיצד אתה רוצה שהצופה יגשים אותם. חשוב על חוויית המשתמש שלהם וכיצד תוכל להציג את ה- CTA שלך בצורה הכי פחות משבשת שאפשר.

לקוח: אמורי בריאות


לשיווק וידאו יש אינספור יתרונות, אך ישנו אחד שאנחנו רוצים להתמקד בו במיוחד: שיפור SEO. אופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה לכלי כל כך לא יסולא בפז עבור המשווקים; 64 אחוז מהמשתמשים משתמשים בחיפוש ברגעים שהוא רוצה לקנות , ו -71 אחוז מבקרים באתר קמעונאי או באפליקציה כשהם בשלב קבלת ההחלטות. המשמעות היא שזה חיוני עבור האתר שלך לא רק לדירוג בדפי תוצאות של מנועי חיפוש (SERP), אלא גם לדירוג גבוה .

וגםמאמר מורחבאיך וידאו יעזור לדירוג קידום אתרים? שמעת את המונח אופטימיזציה למנועי חיפוש (aka SEO) מיליון פעם. אבל האם ידעת שהוספת וידאו לאתר שלך יכולה לשפר בצורה דרסטית.

אלגוריתמים לחיפוש מקדישים יותר ויותר דפי אינטרנט עם וידאו וסרטונים מופיעים כעת ב -55 אחוז מחיפושי מילות המפתח של גוגל . מלבד העזרה לאתר שלך לדירוג בחיפושים רלוונטיים, קטעי וידאו גם הופכים את קטע הקוד שלך (או את תוכן רישום התוצאות בפועל) לגדול ומושך יותר את העין, כלומר המחפשים כנראה יראו אותו לפני שהם יראו תוצאות אחרות בדף.

מדוע וידאו עוזר לדירוג האתר שלי?

מכיוון שאתרים עם תוכן וידאו מציגים ביצועים טובים יותר בהשוואה לאתרים שלא, מנועי החיפוש נותנים להם עדיפות. בסופו של דבר, מנועי חיפוש רוצים לעשות עבודה טובה, כך שאם הם רואים אתר מעסיק את המשתמשים, עונה על שאלותיהם ומספק חוויה כוללת חיובית, הם יתגמלו אתר זה בדרגה גבוהה יותר.

אמנם טונות של דברים שונים יכולים לעזור בשיפור ה- SEO שלך, אך הווידאו מסייע במיוחד על ידי:

 • הגדלת שיעורי הקליקים שלך. כולל סרטון בדף שלך מביא לעלייה של 157 אחוז בתעבורה האורגנית מ- SERP.
 • הורדת שיעורי היציאה מדף הכניסה. אנשים מבלים יותר מכפליים בדף עם וידאו מאשר בלי.

יצירת קישורים נכנסים איכותיים. ככל שאיכות התוכן שלך גבוהה יותר, כך גדל הסיכוי שלך לקבל קישורים נכנסים .

וידאו: איך וידאו עוזר לקידום אתרים? – לימונלייט

מה אני יכול לעשות כדי לשפר את ה- SEO שלי?

שוב, יש טונות של טיפים טכניים שתוכלו ליישם לשיפור ה- SEO של האתר שלכם , אך אחד הטיפים הטובים ביותר הוא להכיל תוכן איכותי המחנך ומודיע על הצופה שלכם. ומה צורת התוכן החינוכית והמידעית ביותר? וִידֵאוֹ!

אם כבר יצרת את הסרטון שלך, אל תשמור אותו לעצמך. הווידיאו הוא מטבעו סופר אינפורמטיבי, אך הדחיפה ב- SEO שהוא מספק עשויה להשתלם בטווח הארוך.

1. השתמש בסרטונים באתר שלך.

אל תזניחו את האתר שלכם בכל מה שקשור לפרסום הסרטון שלכם. השתמש בו בכל דף רלוונטי. אם יש לך למשל סרטון מוצר, תרצה להטמיע את הסרטון בדף הבית שלך, כמו גם בדפי המוצר או המסחר האלקטרוני שלך. אם אתה מפרסם פוסט בבלוג על המוצר שלך, כלול את הסרטון! אם יש לך דף שאלות נפוצות עם שאלות לגבי המוצר שלך, כלול גם את הסרטון!

2. הטמע את הסרטון שלך סביב תוכן איכותי.

למרבה הצער, פרסום סרטון בדף ריק אחרת לא יעשה הרבה עבור ה- SEO שלך. הקפד להטמיע את הסרטון שלך בעמוד מלא בתוכן רלוונטי ואינפורמטיבי. זה יאפשר לסורקי מנועי החיפוש לדעת שיש לך לא רק מולטימדיה מעורבים באתר שלך, אלא שאתה מספק המון מידע יקר ושימושי. ודא שהתוכן מתייחס לסרטון שלך – לפעמים פרסום תמליל הווידאו יכול גם לעזור מאוד.

3. היו עקביים – פרסמו תכני וידאו לעיתים קרובות!

סרטון אחד נהדר, אך ככל שתפרסם סרטונים מרתקים לעתים קרובות יותר, כך ייטב. זה אולי לא מציאותי לפרסם סרטונים בכל יום או לכל יוזמה אחת, אבל אם יש לך קמפיין גדול שאתה עובד עליו או יוזמה שבאמת תועיל מווידיאו, הקדש קצת משאבים ליצירת וידאו. אפילו כיסוי טקסט על קטע מדה יכול להיות מאוד מרתק באתר האינטרנט שלך ולהביא מבקרים רבים יותר מחיפוש אורגני.

4. אל תשכח את הפרטים.

קידום אתרים הוא כחצי תוכן איכותי וחצי פרטים טכניים. וידאו אינו יוצא מן הכלל. כשאתה מפרסם את הסרטון שלך באתר שלך, אל תשכח את הפרטים הטכניים שיגלו אותו לסורקים שמוסיפים אינדקס לאתר שלך: כותרת, תיאור, תגים והערות. רוב פלטפורמות אירוח הוידאו יאפשרו לך לערוך פריטים אלה.

כיצד אוכל להפיץ את הסרטון שלי?


יש לך את הסרטון המדהים שלך וכל הצוות שלך אוהב את זה. עכשיו מה? איך בעצם משיגים אנשים שצופים בו ומשתפים אותו? ובכן, כל זה מסתכם בהפצה!

הפצת הסרטון בערוצים הנכונים חיונית להצלחת הסרטון. לערוצי הפצה בבעלות, בתשלום ומרוויחים יש יתרונות וחסרונות משלהם, אך שימוש באיזון הנכון של כולם יכול להניע את הסרטון לגבהים חדשים, להפיץ את המודעות למותג ולהמיר משתמשים בכל שלב במשפך השיווקי.

בואו נסתכל על כל אחד מהם בפירוט רב יותר.

בבעלות

פרסום הסרטון שלך בכל הערוצים שבבעלותך . אם אתה יודע שתוכן הוא מלך, אתה בטח יודע שהפצה היא מלכה. ליצור תוכן וידאו מדהים ומרתק זה קשה, אך הפצתו יכולה להיות .היא כנראה הדרך הקלה ביותר להפיץ את הסרטון שלך, והשיטה היחידה שאי אפשר להתעלם ממנה. הוא כולל כל ערוץ שבבעלותך, כמו אתר האינטרנט שלך, קובצי PDF, מסמכים דיגיטליים, רשימות דוא"ל, דפי מסחר אלקטרוני, אפליקציות ועוד. ערוצים אלה הם המקורות העיקריים למידע על החברה והמותג שלך, לכן השתמש בכל אחד מהם שאתה יכול בצורה מושכלת ובתכלית.

להלן כמה מערוצי ההפצה שבבעלותך עליהם להשתמש בסרטון שלך.

אתר אינטרנט

מדף הבית שלך לדפי המסחר האלקטרוני שלך, שים את הסרטון שלך בכמה שיותר דפים באתר שלך; זה יעזור לא רק להסב יותר מבקרים לאתר שלך, אלא גם לעסוק בהם ברגע שהם שם. אם יש לך יותר מסרטון אחד, אפילו טוב יותר! זה המקום הראשון שתרצה להתחיל לאסוף צפיות בווידאו – וכנראה המשפיע ביותר מכל הצפיות שתקבל.

בלוג

לא משנה על מה הסרטון שלך, חובה לפרסם אותו בבלוג שלך. ביתם של תוכן אינפורמטיבי, חינוכי, כמו גם תוכן שיווקי ספציפי למותג, המבקרים יצפו מהבלוג שלך לארח את כל חדשות המוצרים הרלוונטיות שעליך לשתף. יתרה מכך, אם מישהו גולש בבלוג שלך, הוא מוכן להקדיש זמן לתוכן שלך. איזו דרך טובה יותר לעסוק בהם מאשר וידאו?

אימייל

דוא"ל הוא דרך קלה להגיע לאלה שכבר קיימו אינטראקציה עם המותג שלך או מסרו לך את פרטי הקשר שלהם. קו תקשורת ישיר, תוכלו להטמיע את הסרטון שלכם בכל עלון, רצף דוא"ל, דוא"ל אוטומטי או דוא"ל לקידום מכירות.

מדיה חברתית (אורגנית)

אלגוריתמים חברתיים מקדישים יותר ויותר תוכן וידאו, לכן תרצה לוודא שאתה מקדם את הסרטון שלך פעמים רבות בכל ערוצי המדיה החברתית שלך, כולל פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין ועוד. וידאו מייצר 1,200 אחוזים יותר שיתופים מאשר קישורים ותמונות יחד, כך שזה מקום נדרש (וקל) לקידום הווידיאו שלך ולהגיע לקהל גדול.

מכיוון שאתה הבעלים של הערוצים האלה, לא אמורה להיות שום בעיה להשתמש בהם להפצת הסרטון שלך. בעזרת עדכון אתרים פשוט או פיצוץ בדוא"ל, הסרטון שלך יכול להיות מול אנשים רבים יותר, שיספר את סיפור המותג שלך למי שרוצה ביותר לשמוע אותו.

להתחיל היום!

קבל עזרה בתכנון, צילום והפצת סרטון המותג שלך.קבעו שיחת קריאייטיב בחינם

שולם

אפילו תקציב פרסום קטן יכול להשתלם בגדול.

הפצה בתשלום, או תשלום כסף עבור הפצת הסרטון שלךמאמר מורחבהפצת וידאו בתשלום: מדוע אתה זקוק לה וכיצד להשתמש בהעברת את מחזור ההפקה שלך ויצרת סרטון מרהיב, אך תהליך הפקת הווידאו שלך לא הסתיים לגמרי. מה אתה עושה עם …קרא עוד באמצעות פרסום, הפך כמעט חיוני לשיווק מוצלח של כל סרטון. מכיוון שרוב האתרים לא גובים תשלום עבור השימוש בשירותים שלהם (תחשוב שפייסבוק או אתרי תוכן כמו Buzzfeed), תשלום עבור הפצה הפך להיות הדרך היחידה שלהם להרוויח כסף – כלומר, יוצרי וידאו כמוך לפעמים צריכים לשלם יותר כדי לראות את התוכן שלך על ידי קהל רחב יותר.

אבל זה בסדר! אפילו תקציב פרסום קטן יכול להשתלם בגדול, ועם היתרה הנכונה של הפצה בתשלום ולא בתשלום, הסרטון שלך יכול להגיע בדיוק לאנשים הנכונים.

להלן מספר שיטות חלוקה בתשלום שכדאי לנצל.

חיפוש פרסומות

מודעות חיפוש עדיין אינן ידידותיות לווידאו, אך תוכל למקד למילות מפתח בנפח גבוה הקשורות למוצר, לשירות או למותג שלך וליצור דף נחיתה לתוכן הווידאו שלך. בין אם המטרה שלך היא ללמוד על נושא מסוים או להציג את המוצר שלך, אתה יכול להעביר את מילות המפתח האלה בעלות תנועה גבוהה לדף שלך בעלות נמוכה לקליק ולקבל החזר ענק.

מדיה חברתית (בתשלום)

בדיוק כמו הודעות אורגניות, פוסטים בתשלום ברשתות החברתיות יכולים להפיץ את התוכן שלך רחוק. עם זאת, פוסטים בתשלום מאפשרים לך למקד לסוג המדויק של האדם שאתה רוצה שיצפה במודעות שלך. פרסום אורגני מוצג רק למעריצים המיידים שלך, אך עם פרסום בתשלום, התוכן שלך יכול למקד לכל מיני דמוגרפיות, מיקומים, רמות הכנסה, תחומי עניין ומעבר לכך – כדי להבטיח שרק האנשים שרוב הסיכויים שירכשו ממך יראו את המודעה שלך.

פרסום מקומי

פרסום מקומי משלב את תוכן הווידיאו שלך באתר של צד שלישי באופן טבעי שאינו משבש את חוויית המשתמש. למשל, אם אתה הבעלים של מאפייה ויצרת פרסומת על כל סוגי העוגות השונות שאתה מוכר, הסרטון שלך עשוי להיות מוטבע באופן טבעי באתר אוכל במאמר על אפייה. פרסום זה מעט יקר יותר ממודעות חברתיות או ממודעות חיפוש, אך בעלות תשואות גבוהות בזכות הרלוונטיות של התוכן.

תוכן ממומן

זהו כל סוג של תוכן ששולם עבורו, בדרך כלל על ידי חברה המקדמת חברה או מותג אחר. הוא נכתב בסגנון פרסום האתר, בדומה לפרסום מקומי, אך למעשה אינו מודעה – זהו קטע יקר של תוכן כתוב או חזותי שנועד להודיע ​​לצופה. בדרך כלל, פוסטים ממומנים משתפים באופן אורגני גם באמצעות רשתות חברתיות, כך שהם מקבלים דחיפה נוספת בכל הנוגע להפצה.

הסברה משפיעה

הסברה למשפיעים היא סוג של הפצה בתשלום וגם ברווח. בעיקרון, אתה פונה אל "משפיעים", או חשבונות חברתיים או אישים עם הרבה עוקבים, כדי לשתף או לקדם את התוכן שלך. הם עשויים לעשות זאת בחינם, אך המשפיע הנכון עשוי להזדקק לתמריץ גדול יותר. עבוד איתם כדי ליצור סרטון ממנו תרוויחו שניכם.

הרוויחו

הפצת וידאו מושגתמאמר מורחבכיצד לשכלל את אסטרטגיית הפצת הסרטונים שהרווחתדיברנו על הפצה בבעלות ובתשלום וההשפעה שהם יכולים להשפיע על הצלחת הסרטון שלך. הם אמנם הדרכים הנפוצות ביותר …קרא עוד הוא אחד מסוגי ההפצה המסובכים ביותר בשל אופיו הבלתי נשלט. נסה ככל שייתכן, מדיה שהרווחת פירושה שאתה בעצם משאיר את ההפצה הזו במקרה, אם כי יש כמה מאמצים שאתה יכול לעשות כדי לדחוף את המחט עוד קצת לטובתך. מכיוון שהתקשורת הרווחת היא לגמרי חופשית ליישום, זה רק עניין של להתאמץ ולא לפחד לבצע מעקב.

אף על פי שתקשורת שנצברה יכולה להיות מעט בלתי צפויה, הנה כמה דרכים בהן תוכלו להגדיל את מאמצי ההפצה הרווחים שלכם.

מדיה חברתית

שיתוף חברתי הוא אחת הצורות הפשוטות ביותר של חלוקה מושגת. לעתים קרובות זה קורה באופן אורגני, אבל אתה יכול לעודד שיתופים חברתיים על ידי כך שהכדור מתגלגל. קבע לוח זמנים לפרסום תוכן הווידיאו שלך מחשבונותיך העסקיים והאישיים בכל ערוץ חברתי שאתה פעיל בו. שלח הודעה פרטית לחברים ובני משפחה כדי לעשות זאת. אם אתה מכיר מישהו מתחום או תעשייה קשורים, ודא שגם הם משתפים את התוכן שלך! למרות שזו לא השיטה הטובה ביותר, אתה יכול אפילו לתמרץ מניות על ידי יצירת תחרות או מסירה דרך אפליקציה כמו Rafflecopter .

ביקורות על מוצרים

דרך קלה לגרום לאחרים ליצור תוכן עבורך ולדבר עליך היא לשלוח את המוצר שלך למבקרים מקוונים, כמו משפיעים ביוטיוב, או לבקש ישירות מלקוחותיך לכתוב או להקליט ביקורות משלהם. זה מגביר את אמינות המותג שלך (כל עוד הביקורות חיוביות) ומפיץ מודעות למותג.

יחסי ציבור מסורתיים

תלוי בענף שלך ובסוג הסרטון שאתה יוצר, הסרטון שלך יכול ליהנות מסוגי פרסום מסורתיים יותר, כמו הודעה לעיתונות או פרסום באתר סחר. עבודה עם סוכנות יחסי ציבור עשויה להועיל, אך תוכל גם לפנות ישירות למנהלי אתרים באתרי נישה הקשורים לתחום שלך, כמו אתרי בריאות ובריאות, אתרי כושר, אתרי מזון גדולים, אתרי טכנולוגיה ועוד. בקש להופיע בניוזלטר שלהם או שלח להם את ההודעה לעיתונות שלך עם קישור לסרטון שלך ישירות – ככל שהקמפיין שלך רשמי יותר, כן ייטב!

שיווק משפיעים

זה מכסה כל סוג של שיווק שנעשה בחינם על ידי משפיע, כולל צעקות ברשתות החברתיות, ביקורות על מוצרים, המלצות, אזכורים ועוד. משפיעים רבים מוכנים לעזור לכם להפיץ את התוכן שלכם בתמורה למשהו, אולי אזכור הדדי, ניסיון לשירותיכם או מערכת יחסים מתמשכת. חשוב מה אתה מוכן לתת לצורך קידום הסרטון שלך. תלוי כמה הם יכולים להגביר את החשיפה שלך, זה יכול להיות שווה את זה.

איזה סוג הפצה הכי מתאים לי?

אנחנו לא יכולים לומר את זה מספיק: הכל תלוי ביעדי הווידאו שלך ובאסטרטגיה שלך.

באופן אידיאלי, תשתמש בכל שלוש שיטות ההפצה. אתה מכיר את הקהל שלך ומקווה שאתה יודע איך הם יגיבו לסרטון שלך. התמקד בשיטת ההפצה שתתן לך את ההחזר הגדול ביותר. אם אתה בענף הקולנוע, התמקדות רבה יותר בהפצה בתשלום עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך. אם אתה בתחום חקר הסרטן, מדיה שנצברה עשויה להיות הדרך ללכת. האם אתה יזם שרק השיק סטארט-אפ משלך? הפץ הודעה דרך הערוצים שבבעלותך. הכל באמת תלוי, אז תעשו קצת מחקר ותראו מה הכי מתאים למצב שלכם.

הפצה בבעלות היא תמיד חובה, מכיוון שבבעלותך ושליטה מלאה בערוצים אלה. יש כאן את מחסום הכניסה הנמוך ביותר ויש להם את ההזדמנות הרבה ביותר בגלל כמה אפשרויות הפצה שונות שיש לך. אם צורת בעלות אחת לא עובדת, אחרת ודאי כן. ואם המטרה שלך היא לתפוס לידים, השימוש בערוצים שבבעלותך הוא קריטי במיוחד.

חלוקה בתשלום חשובה מאוד גם כן, אך סביר להניח שהכמות שתוכל לעשות תהיה מוגבלת על ידי משאבי המזומנים שלך. אתה רוצה לחשוב בצורה אסטרטגית יותר היכן נמצא הקהל הממיר ביותר שלך ולהקדיש שם את מרבית התקציב שלך. ומכיוון שיש כל כך הרבה צורות שונות של פרסום בתשלום גם בתוך ערוץ אחד (בפייסבוק יש 11 סוגים שונים של פרסומות בלבד), אתה רוצה לבדוק כל ערוץ וכל סוג של שיטת הפצה. עד שתדע מה ייתן לך את התשואה הגבוהה ביותר, הימנע מהוצאת כל תקציב ההפצה שלך.

הפצה שנצברה , כמו בבעלות, היא בחינם. יש לך מעט יחסית להפסיד להשתמש בו מלבד זמן ומאמץ, אך בניגוד לבעלות ומשלמת, התמורה יכולה להיות בלתי צפויה באופן דרסטי יותר. ממאמצי SEO שמגבירים את נוכחות החיפוש שלך, ועד לבניית מערכות יחסים עם משפיעים שמעולם לא פגשת, אתה אף פעם לא יודע מה יהיה ההחזר על ההשקעה שלך – זה יכול להיות עצום או שזה יכול להסתבך עד הסוף. אבל אל תדלג על הפצה מושגת לחלוטין! קח קצת יותר זמן לחשוב אסטרטגית אילו ערוצים שהרווחת יעזרו לך להשיג את יעדי הווידיאו שלך.

אל תחכה עוד.

הסרטונים האיכותיים והמחירים שלנו יכולים לעזור לכם לבצע מכירות רבות יותר.תתחיל עכשיו

כיצד אוכל לדעת אם הסרטון שלי מצליח?

ב- Lemonlight אנחנו בררנים לגבי המדדים שלנו להצלחה. אנחנו אוהבים סרטונים ויראליים עם המון צפיות, אבל בכנות? אנו מעוניינים יותר בסרטונים שמביאים תוצאות. מיליון צפיות נראות טוב על הנייר, אך יכולות להיות משמעותיות עבור השורה התחתונה.

אנו ממליצים לך לאמץ את התוצאות הראשונות. לפקוח על המדדים שבאמת עוזרים לך להשיג את יעדי הווידיאו שלך חשוב יותר מכל, אז אל תתעוור מהנצנוץ של ספירת הופעות גבוהה – או לפחות לא ספירת הופעות בלבד! למד כיצד מדדים ספציפיים מתורגמים להצלחת וידאו ותקבל לא רק מיליון צפיות, אלא גם טונות של מכירות.

מפתח KPI מפתח להצלחה

אז, מלבד ספירת צפיות בווידאו, מה הם החשוביםמאמר מורחבKPIs לשיווק וידאו שאתה צריך לדעתמדידת ההצלחה של הסרטון שלך נראית די פשוטה – רוב המשווקים חושבים שסרטון ויראלי הוא סרטון מוצלח, כלומר ככל שיותר צפיות … קרא עוד מדדים שאתה צריך לעקוב אחריהם ?

מדדי ההצלחה שונים ממטרה למטרה. סיווגנו כמה מהמדדים החיוניים בהתבסס על המקום בו הצופה האידיאלי שלך נכנס למשפך השיווקי. אמנם מעקב אחר כל מדד אחד למטה יהיה אידיאלי, אך אנו יודעים שהמשאבים, פלטפורמות הנתונים ויכולות הדיווח שלך עשויים להיות מוגבלים. אם אינך יכול לעקוב אחר כולם, במקום זאת התמקד במעקב אחר המדדים הרלוונטיים למטרה שלך.

לִמְשׁוֹך

האם אתה רוצה למשוך קהל חדש למותג שלך? המטרה העליונה של המשפך היא הרחבה ביותר וכנראה הקלה ביותר למדידה. משיכת קהל פירושה להציג את המותג שלך כפתרון לבעיה שהוצגה לאחרונה לצופה. סביר להניח שזו תהיה האינטראקציה הראשונה שלך איתם, אז אתה רוצה לוודא שזה בלתי נשכח.

ספירת הצפיות חשובה כאן, אך כך גם מספר המבקרים הייחודיים שלך ועלייה במודעות המותג והזכירה. למרבה המזל, רוב פלטפורמות אירוח הווידאו חולקות נקודות נתונים אלה, כך שיהיה קל להשיג אותן. מעט יותר קשה למצוא הרמות בתפיסת הצופים, אך לעתים קרובות נמדדות על ידי סקרים או שאלונים מהירים בפלטפורמות כמו פייסבוק ויוטיוב.

התמקד בערכים הבאים:

 • צפיות
 • רשמים
 • משתמשים ייחודיים
 • הרמת מודעות
 • עלייה בזיכרון המודעה

לקוח: לומינזו

לחתור למגע

האם אתה רוצה לעסוק בקהל שלך? מכיוון שכבר הצגת את עצמך, עכשיו אתה צריך לעבוד על שמירת הצופים שלך מעורבים. וידאו הוא אחת מצורות התוכן המרתקות ביותר, לכן עליך לוודא שהסרטון שלך עושה את עבודתו. הסרטון שלך צריך להיות מהנה, מעניין, שובה לב – אל תאבד את הקהל שלך בשניות הראשונות!

זמן הצפייה ושיעור הצפייה הם שני המדדים החשובים ביותר למדידת מעורבות. אלה המספרים המוחלטים ביותר שיעניקו לך מושג עד כמה התוכן שלך מרתק. מספרים מוחלטים פחות כוללים עליות לטובת עניין ומותג. אתה יכול גם להשתמש בדברים כמו הערות ושיתופים כדי למדוד מעורבות כשאתה מפרסם את הסרטון שלך ברשתות החברתיות.

התמקד בערכים הבאים:

 • שיעור צפייה
 • שים לב לזמן
 • העלאת כושר
 • העלאת שיקול
 • העלאת ריבית המותג

לקוח: Jetpack Aviation

לְטַפֵּחַ

הגיע הזמן לטפח לידים פוטנציאליים שלך! אם הקהל שלכם הצליח להגיע עד כה למשפך השיווקי, מאמצי השיווק שלכם משתלמים. טיפוח הוא אחד השלבים הקשים יותר, אך למרבה המזל, הוא מהיר וקל למדידה. אם ביצעת עבודה מוצלחת בטיפוח, תראה זאת בהמרות. מה ההמרות האלה תלוי בך – ייתכן שתרצה מכירות, שיתופים חברתיים, פרטי קשר, אתה שם את זה. אבל השלמת פעולה רצויה פירושה שהסרטון שלך משיג בדיוק את מה שאתה רוצה.

מכיוון שההגדרה שלך ל"המרה "תלויה בך, המדדים למדוד כאן יכולים להשתנות. באופן כללי, לסרטון חזק יהיה אחוז גבוה של קליקים, שיחות, הרשמות או מכירות. סרטון חזק עשוי גם להוביל לאינטראקציה רבה יותר עם המותג שלך, כלומר הסרטון שלך שמר על תשומת הלב של הצופה, אך יתכן שהם יזדקקו רק למידע נוסף לפני שהם מקבלים את החלטתם.

התמקד בערכים הבאים:

 • קליקים
 • שיחות
 • הרשמות
 • מכירות
 • הרמת כוונת רכישה

לקוח: Wayfair

תַעֲנוּג

הצופה שלך הוא עכשיו לקוח בפועל! המטרה שלך כאן היא לשמור על התעניינות במותג שלך לרכישות עתידיות או ערך מוסף. כל סרטון שמענג הוא הצלחה – וככל שהם צופים זמן רב יותר, כך גדל הסיכוי שהם שמחים. הטון של הסרטון שלך כאן יהיה חשוב מאוד. רוב הסיכויים הם סרטון חינוכי ארוך ומשעמם לא ישמח את הלקוחות שלכם כמו סרטון מדיה חברתי מצחיק, קצר. זכור זאת בעת בדיקת הנתונים שלך: סביר להניח שקצב הצפייה של סרטון בן 15 שניות יהיה גבוה בהרבה מזה של סרטון בן שתי דקות.

עקוב אחר מדדי הצפייה המכריעים האלה (צפיות, שיעור צפייה, הופעות), אך התמקדי גם בערכים כמו ביקורים חוזרים ורכישות חוזרות. אלה יראו לכם עד כמה המותג שלכם אמין, ועד כמה הסרטון שלכם מצליח לענג לאחר הרכישה.

התמקד בערכים הבאים:

 • ביקורים חוזרים
 • מעורבות חברתית
 • העלאת כושר

לקוח: מרכז הלמידה של גלילאו

כיצד למדוד את ההחזר על ההשקעה

יש לך KPI שלך – אבל KPI לבד לא שווה כסף בבנק. אתה עדיין צריך לתרגם את KPI שלך לנתונים מדויקים ואמיניםמאמר מורחבכיצד למדוד את ההחזר על ההשקעה בשיווק וידאודיברנו על כמה ממדדי הביצועים המרכזיים שיש לפקוח עליהם בעת הפעלת קמפיין הווידאו שלך. אבל איך אלה …קרא עוד שצוות השיווק שלך יכול להגיע מאחור.

זהו צעד חשוב, אך זכרו: לא כל מדד יתאים ישירות להכנסות. מדדים מסוימים, כמו עליות בהעדפות המותג או בשיקול הדעת, אינם משתלמים באופן מיידי. זה יכול לקחת חודשים או יותר עד למימוש, אז היה סבלני וודא שהפעלת מעקב מעמיק כדי שתוכל לעשות עבודה טובה יותר לקשור את מדדי הווידאו שלך למכירות אולטימטיביות.

אבל יש כמה טיפים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להעריך כמה כסף הסרטון שלך מביא.

בשלב המשיכה, מדדי הצפייה שלך, כמו ספירת צפיות, הופעות ומשתמשים ייחודיים, נותנים לך די דיוק לגבי כמה אנשים שהצגת בפניך את המותג, המוצר או השירות שלך. יכול להיות שיש לך נוסחה למספר המשתמשים במשפך העליון בסופו של דבר להמיר, כך שתוכל להחיל אותה על ספירת המשתמשים הייחודית שלך. אתה יכול גם למדוד את שיעור ההמרות האמיתי שלך או להשתמש במחשבון עלות לצפייה כדי להבין כמה צפיות הווידאו שלך צריך לפני שיהיה רווחי. מעקב אחר התנהגות יכול גם לתת לך תמונה של כמה אנשים צופים בסרטון שלך, גולשים באתר שלך ואז מבצעים המרה.

שלב העיסוק הוא הקשה ביותר לתאום למכירות קשות וקשות. מכיוון שמשתמשים לא בהכרח רוצים לרכוש כאן, הם יכולים לצפות בסרטון שלך, ללמוד קצת מידע ולא לחזור לאתר שלך זמן רב. נסה ליישם מידע מעקב מפורט כדי להראות לך התנהגות משתמש בתמונה גדולה; שחרר עוגיות ואחזר מידע על נתיב לכל אדם שצופה בסרטון שלך או עובר לאתר שלך. לאחר מכן תוכל לראות כמה אחוז המבקרים בסופו של דבר קונים ממך.

אם אתה מכוון ללקוחות פוטנציאליים ומקווה לטפח אותם, אתה מקווה לתת להם פעולה ישירה לנקוט. מדידת החזר ה- ROI כאן פירושה פשוט ליצור קישורי מעקב שייתן לך מידע זה ישירות. עליות בפעולה הרצויה שבוצעו אמורות להראות לך את העלייה המדויקת שלך בהכנסות. (למשל, אם אתה סופר הרשמה בדוא"ל כהמרה שלך, ההרשמה שלך לרישום צריכה להתייחס ישירות לעלייה במכירות, כל שאר הדברים קבועים. בנוסף, יהיה לך מידע על המשתמש הזה בקובץ ותוכל לעקוב אחר אם ומתי הם מתגיירים.)

יש לך KPI שלך – אבל KPI לבד לא שווה כסף בבנק.

לבסוף, הכנסות שמגיעות מעונג הלקוחות שלך צריכות להיות קלות יותר למעקב מכיוון שכבר יש לך רכישה בתיק. סביר להניח שיהיה לך פרופיל משתמש לכל לקוח או צורה כלשהי של פרטי קשר ממנו – כל ביקור חוזר לא יתאים למכירה חדשה, אך מעקב אחר התנהגותו ייתן לך מושג טוב כמה מבקרים חוזרים ממירים. ואז החל אחוז זה על מספר המבקרים באתר החוזרים והגדרת! אני מקווה שלמחלקת המכירות שלך יהיה גם מושג כמה קונים בפעם הראשונה רוכשים יותר מפעם אחת.

בחירת פלטפורמת הנתונים הנכונה

יש מספיק כלי ניתוח שם כדי לגרום לסיבוב הראש שלך. כשמדובר בוידאו, מה מתאים לצוות או לחברה שלך?

חלק גדול ממה שיכתיב באיזו פלטפורמת ניתוח כדאי להשתמש יהיה תלוי בתקציב שלך. אם החברה שלך עשירה בנתוני סופר וכל מחלקה תלויה מאוד בדיווח מדויק, ייתכן שכבר תשקיע בפלטפורמה בתשלום חזקה שתוכל לענות על צרכי הווידיאו שלך. אם לא, יש טונות של כלים חינמיים שתוכלו להשתמש בהם טובים באותה מידה כמו חלק מהאפשרויות הגדולות בתשלום.

תסתכל על 13 הבחירות המובילות שלנו לפלטפורמות ניתוח וידאו , מדידת התוצאות של קמפיין הווידיאו שלך אינה משימה קלה. מלבד לדעת באילו מדדים לפקוח עין, אתה חייב לדעת .- השתמש באחד או השתמש בשילוב כדי לקבל את המידע האמין ביותר האפשרי.

מארחי וידאו

בחירת מארח וידאו די נדרשת. למרבה המזל, מרבית פלטפורמות אירוח הווידאו מעניקות לך שפע של מידע וטונות של תובנות בזמן אמת. לפעמים מספיקים תובנות אלה, אך מכיוון שאתה מפיץ את הסרטון שלך במקומות שונים, אינך רוצה להגביל את הנתונים שלך למקור אחד בלבד.

 1. יוטיוב
 2. ויסטיה
 3. וידיארד
 4. Vimeo
 5. SproutVideo
 6. סינקופה
 7. ברייטקוב

פלטפורמות חברתיות

פרסום הסרטון שלך בפלטפורמות חברתיות נדרש בעצם , אם כי הערוצים החברתיים שתבחר עשויים להיות שונים בהתאם למקום שבו הקהל שלך פעיל ביותר. אתה גם רוצה לחשוב על פרסום הסרטון שלך באופן מקורי; מרבית הפלטפורמות החברתיות נותנות עדיפות לסרטונים מקוריים על פני קישורי וידאו ממקורות אחרים. פרסם את הסרטון שלך באופן מקומי איפה שאתה יכול, ופקח אחרי את הנתונים הספציפיים לפלטפורמה שלך.

 1. פייסבוק
 2. לינקדאין
 3. טוויטר
 4. אינסטגרם

פלטפורמות Analytics

פלטפורמת ניתוח תתן לך את התמונה הכוללת הטובה ביותר של הנתונים החשובים שלך ומאיפה הם מגיעים. הדבר הטוב בפלטפורמות אלה הוא האופן שבו הן מסוגלות לקשור את כל מאמצי השיווק שלך – הפרסום שלך, ההודעות החברתיות שלך, מקורות ההפניה שלך, אפילו דמוגרפיה של קהל ועוד. אלה מפשטים את מאמצי המעקב ומציבים את כל הנתונים בצורה נוחה במקום אחד. יש טונות של כלי ניתוח, אך הנה המועדפים שלנו.

 1. Kissmetrics
 2. גוגל ניתוח נתונים

אופטימיזציה והתאמת התוכן שלי

ברגע שיש לך תוצאות, אתה רואה היכן הצלחת ואיפה יש מקום לצמוח. תקן את מה שאתה יכול מבחינת הפצה, קהל יעד ותוכן וידאו בפועל כדימאמר מורחבכיצד לבצע אופטימיזציה לתוכן הווידיאו שלך בארבעה שלבים פשוטיםיצרת את הסרטון שלך, שיתפת אותו בערוצים שבבעלותך, בתשלום והרווחת, ורוצה לדעת כיצד לייעל את הסרטון שלך … קרא עוד למטב את ביצועי הסרטון שלך .

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לייעל את המאמצים שלך. להלן רק שתי דרכים בהן תוכל לבצע אופטימיזציה לתוכן הווידאו הנוכחי והעתיד שלך כדי להגיע ליעדים השיווקיים שלך בצורה יעילה יותר.

ראה כיצד תוכל לבצע אופטימיזציה לסרטון הנוכחי שלך.

איך תוכלו למטב את הסרטון שכבר יש לכם? האם תוכל להוסיף קריאה חזקה יותר לפעולה? אתה יכול לשתף אותו בפלטפורמה אחרת? חשוב באופן יצירתי כיצד לקדם את טווח ההגעה והיעילות של הסרטון שלך. אם אתה רוצה חשיפה רבה יותר, שיתוף הסרטון שלך בערוץ חדש יכול לעזור. אם הקליקים או ההמרות שלך אינם מודאגים מכך, בדוק אם אתה יכול להוסיף כרטיס סיום עם CTA גדול יותר, להתאים את עותק התיאור או ליצור תמריץ ללחיצה, כמו הנחה לזמן מוגבל או תחרות כלשהי .

תוכל גם לערוך מחדש את קטעי הווידאו שלך. אם שיעורי הצפייה שלך נמוכים, הצופים שלך מאבדים עניין במהירות. נסה ליצור קטע קצר יותר מהסרטון שלך שיהיה מושך יותר את הקהל שלך. אולי נסה להוסיף גרפיקה כדי לתבל את התוכן. למרות שאינך רוצה להחליף לחלוטין את הסרטון המקורי שלך, יצירת גרסאות שונות שלו עשויה להביא לך תוצאות טובות יותר.

השתמש בתובנות אלה כדי ליצור תוכן וידאו טוב יותר בעתיד.

אתה גם רוצה להשתמש בנתונים ובתובנות שלך כדי להתאים את אסטרטגיית הווידאו העתידית שלך. שיעור הצפייה אמור ליידע את משך הסרטון שלך, דמוגרפיה של קהל צריכה ליידע את התוכן, הדמויות והקול בווידאו שלך, וערוצי ההפצה המצליחים ביותר צריכים ליידע היכן לתעדף את מאמצי ההפצה. השתמש בנתונים אלה כדי ליצור אסטרטגיה מפורטת יותר בפעם הבאה, כך שתוכל להגדיר כל סרטוני שיווק עתידיים שתיצור להצלחה.

הגיע הזמן להתחיל!

הצמיחה של שיווק בוידאו מהווה הזדמנות ייחודית למותגים כמו שלך. מכיוון שהצרכנים ממשיכים להעדיף וידאו על פני צורות אחרות של תוכן, הם מצפים כעת ממותגים בכל גודל ובכל ענף שיתקשרו אליהם באמצעות וידאו. פלטפורמות מקדימות יותר ויותר תוכן וידאו, ואפילו מכשירים חדשים כמו טלפונים וטאבלטים מוכנים יותר מאי פעם. זה אומר שעליך לנצל את הכלי המדהים הזה בכדי להיות תחרותי. ככל שתמתין זמן רב יותר, כך תאבדו יותר לקוחות.

למרבה המזל, קל יותר כעת ליצור סרטון וידאו יפהפה. אתה יכול לשכור פרילנסרים מנוסים עם טיפת אגורה, או לשכור סוכנות שתטפל בהכל בשבילך בלי לחץ. בנוסף, עלות הפקת הסרטון נמוכה, כך שאינך צריך לדאוג לפריצת הבנק כדי ליצור סרטון ממותג שתאהב.

המום? תאמין לנו, זה הרבה מה לקחת. אבל מתווה זה צריך להיות הצעד הראשון שלך לקראת אסטרטגיה יעילה ורווחית לשיווק וידאו שתשנה את האופן שבו החברה שלך מסתכלת על וידאו.

למה אתה מחכה?

וידאו: איך זה עובד – לימונלייט

למה אתה מחכה?

ראית את ההבדל שהסרטון הנכון יכול לעשות. תן לנו לעזור לך להתחיל!

קבעו שיחת קריאייטיב בחינםלורה סי. דצמבר 2020

נושאים: פרסום וידאו , הפצת וידאו , וידאו שיווק , הפקת וידאו , אסטרטגית וידאו

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב