דירוג סרטוני וידאו בגוגל ו- YouTube: המחקר מראה כיצד הם נבדלים

"חובה לקרוא לכל מי שמעוניין להשתמש בווידיאו כדי להגביר את מאמצי השיווק שלהם בחיפוש"

סמכו על זה: גוגל הולכת לבצע אופטימיזציה לשילוב הטוב ביותר של חווית משתמש / שביעות רצון (נתח שוק) והכנסות בכל אחת מהפלטפורמות שלה. מה שמשתמשים מצפים ביוטיוב לעומת חיפוש בגוגל שונה. אם נאמר זאת קצת יותר בעדינות, חשוב על זה כמיטוב ההכנסות השוטפות שלהם לאורך זמן.

עם זאת, עשינו את מה שאנחנו עושים תמיד ב- Perficient: אספנו נתונים אילו סרטונים מדורגים ב- YouTube, ואילו מדורגים בגוגל, וניתחנו אותם בפירוט.

מה אשתף בהודעה זו:

 1. נתונים שמראים עד כמה האלגוריתמים של YouTube ו- Google לדירוג סרטונים שונים
 2. נתונים נוספים שיציגו כמה מהסיבות להבדלים אלה
 3. ניתוח השונה בין שני האלגוריתמים
 4. רשימת משימות קצרה וברורה של אופטימיזציית וידיאו ב- YouTube
 5. רשימת בקרה קצרה וברורה של אופטימיזציית הווידאו של Google

סקירה קצרה של המתודולוגיה

 טבלה מראה כיצד הדירוג שונה זה מזה בשאילתה - 12 איש כועס

ערכנו את דירוג היוטיוב עבור 424 שאילתות חיפוש שידענו שיש בהם גם סרטוני יוטיוב בתוצאות Google ותפסנו את הדירוג לעשרת התוצאות הראשונות. לאחר מכן ערכנו את הדירוג של גוגל עבור אותן 424 שאילתות חיפוש, אך קלטנו 100 תוצאות לשאילתה. השתמשנו במדגם קטן יחסית זה מכיוון שאיננו מבצעים מחקר גורמי מתאם מלא, אלא משתמשים בנתונים כדי להוכיח את הנקודה שהדירוג משתנה בדרכים מהותיות בשתי הפלטפורמות.

לאחר מכן, ערכנו ניתוח כדי לראות כיצד הדירוג שונה זה מזה. לדוגמא, בתוצאות Google שראינו לשאילתה "12 גברים זועמים", היו סרטוני YouTube שנמצאו בעמדות 9, 14 ו -15. זה עשוי להיות טבעי להניח שאלו יהיו הסרטונים הראשונים, השנייה והשלישית YouTube, אבל זה לא המקרה, כפי שאתה יכול לראות כאן:למעשה, סדר הדרגה נראה כמו מערכת יחסים הפוכה לתוצאה זו. ראינו תוצאות רבות אחרות שהתנהגו כך גם כן. זה הוביל אותנו למספר ניתוחים אחרים, כולל החשיבות של צפיות בסרטונים וקישורים לכל מנוע חיפוש. המשך לקרוא כדי לראות את הפרטים!

המחשת ההבדל בין אלגוריתמים לדירוג הווידאו של גוגל

ראשית, קצת יותר מידע רקע. מתוך 424 השאילתות שלנו, 336 מהן החזירו רק סרטון YouTube אחד מתוך 100 התוצאות המובילות של Google, והנותרות 88 החזירו יותר מסרטון אחד. המספר הגבוה ביותר של סרטונים שהוחזרו עבור כל שאילתה היה חמישה.

כמו כן, לגוגל יש הטיה חזקה להציב קטעי וידאו ביוטיוב בעשירייה הראשונה של התוצאות, כאשר 74.9% מסך הסרטונים ביוטיוב שראינו בדוגמאות הנתונים שלנו מדורגים בעשירייה הראשונה, ו -92.6% מכל הסרטונים שראינו מדורגים 20 הראשונים.

בשאילתות של Google המציגות סרטוני YouTube, 75% נמצאים בעשרת התוצאות המובילות. יותר ב

אבל עכשיו, בואו נגיע לחלק מהנתונים הארדקור. ראשית, בדוק באיזו תדירות סרטון ה- YouTube המוביל ביותר בתוצאות Google הוא סרטון הדירוג מספר 1 ב- YouTube:

טבלה מציגה אחוזים כאשר סרטון ה- YouTube המוביל ביותר בתוצאות גוגל הוא סרטון הדירוג מספר 1 ב- YouTubeביותר ממחצית השאילתות שבדקנו (55.2%) קיבלו דירוג וידאו אחרון בגוגל במקום הראשון במקום הראשון ב- YouTube. זה הבדל משמעותי מאוד בדירוג הכללי של שני מנועי החיפוש!

“יותר ממחצית הזמן, סרטון שמדורג מספר 1 ב- YouTube אינו מספר 1 ב- Google עבור אותה שאילתה.

טבלה מציגה שאילתות המחזירות מספר סרטונים שבהם הזמנות הדירוג שונות ואדישות בין גוגל ל- YouTube

מעניין גם לבחון את השאילתות שהחזירו יותר מסרטון YouTube אחד בגוגל, כדי לראות אם הסדר היחסי של הסרטונים המוצגים שונה. כלומר באיזו תדירות התרחיש שהמחשתי לעיל עבור "12 גברים זועמים" קורה? בואו נסתכל:שוב, יותר ממחצית הזמן (56.8%), סדר הסרטונים שנבחרו שונה.

יותר ממחצית מהפעמים שלתוצאות Google יש מספר סרטוני YouTube, הם מדורגים אחרת מאשר ב- YT

טבלה מראה כיצד סדר הסרטונים של גוגל שונה מ- YouTube לפי נפח

למעשה, מגמה זו לשינוי הסדר היחסי מתחזקת ככל שמספר הסרטונים שגוגל בוחרת גדל:

ככל שסרטוני יוטיוב מופיעים יותר בתוצאה של גוגל, כך הם מדורגים יותר מאשר ביוטיוב. "

נקודת נתונים אחרונה לאלו מכם שרוצים תמיד יותר: אפילו ראינו 77 מקרים בהם הסרטון שהוחזר על ידי גוגל בתוצאותיו דורג גבוה יותר בגוגל מאשר ביוטיוב. במילים אחרות, בזמן שאספנו את הנתונים לשאילתה "שירי תינוקות", דירוג הווידיאו מספר 3 ביוטיוב היה התוצאה מספר 1 בגוגל.

זקוק לאסטרטגיית חיפוש טובה יותר? דבר איתנו!

שיווק דיגיטלי - היסודות הדיגיטליים, חלק 1
היסודות הדיגיטליים, חלק 1

אסטרטגיה דיגיטלית משכנעת מיישרת חוויות לקוחות, ביצוע עסק וטכנולוגיה נכונה ככל שהשוק והתחרות שלך מתפתחות כל הזמן. היסודות הדיגיטליים שלנו מדגישים את ההיבטים המרתקים ביותר מבין השלושה שיעזרו לכם להגיב ולהגיב להתפתחות מתמשכת זו.

קבל את המדריך

מדוע שני האלגוריתמים משתנים כל כך? אחרי הכל, האם הסרטון הטוב ביותר אינו הסרטון הטוב ביותר? הדבר המרכזי הראשון שיש להבין הוא שכוונת המשתמשים בפלטפורמה אחת לעומת השנייה תשתנה מאוד, תלוי בסוג שאילתות החיפוש. המשתנה העיקרי הנוסף בין שני מנועי החיפוש השונים הוא שגם אסטרטגיית המונטיזציה שונה לחלוטין.

כוונת חיפוש היא המפתח להבנת מדוע סרטונים מדורגים אחרת בין גוגל ל- YouTube. יותר ב

שני החלקים הבאים מכסים מדוע הם שונים, ואם לא אכפת לך מכך, תוכל לקפוץ לתגית הכותרת "נתונים משלימים על איך האלגוריתמים נבדלים".

כיצד כוונת המשתמש משתנה בין גוגל ל- YouTube?

בימיה הראשונים, מטרתה היחידה של גוגל הייתה לספק למשתמשים קישורים לדפים בתגובה לשאילתות משתמשים, ואז המשתמש היה לוחץ על הקישורים ועוזב את האתר. הופעת גרף הידע וקטעי המידע המוצגים שינתה את הנוף במקצת, מכיוון שבמקרים מסוימים המשתמשים אינם צריכים לעזוב את גוגל כדי להשיג את מבוקשם.

בלי קשר, המטרה של גוגל היא לספק תוצאה שגורמת לך להשיג את מה שאתה מחפש על בסיס תצוגת עמוד. הכל מטבע עסקאות וקצר טווח.

ההבדל העיקרי הנוסף הוא שגוגל היא מנוע חיפוש למטרות כלליות, שם מה שאנשים מחפשים יכול להיות ממש כל דבר, כולל סרטונים.

ביוטיוב המטרה של המשתמש היא לצפות בסרטון. הם לא מחפשים לעזוב במהירות. הם מחפשים להשקיע זמן באתר בצריכת התוכן באתר מנועי החיפוש (YouTube, כלומר). מטרה יחידה זו משפיעה באופן משמעותי על סוגי השאילתות שמשתמשים נכנסים אליה, והיא משפיעה גם על אופן ההכנסה של האתר, אז בואו נסתכל על זה בהמשך.

כיצד המונטיזציה משתנה בין גוגל ליוטיוב?

מודל דירוג ליבה של AdWords על לוח Shpws

בגוגל, אלגוריתם המונטיזציה מבקש לייעל את ערך הצפיות בדפים המוצגים לאורך זמן. אתה יכול לראות זאת בכל המבנה של האלגוריתם הבסיסי של AdWords. הליבה המקורית של אלגוריתם זה הייתה שכל מפרסם יציע סכום מסוים, ואז סדר הדירוג ייקבע על ידי הכפלת הצעת המחיר שלהם כשיעור הקליקים שלהם (CTR).

אז אם מישהו הציע $ 1 והמודעה שלהם הייתה עם שיעור קליקים של 2%, ומפרסם שני הציע $ 0.50, אך יש לו שיעור קליקים של 5%, אז המפרסם השני יהיה זה שמוצג כמודעה הראשונה. תחשוב על זה לרגע. אם כל מודעה תוצג 100,000 פעמים, איזו מהמודעה תניב הכי הרבה הכנסות? בוא נראה:עכשיו האלגוריתם הזה פשוט יותר ממה שגוגל עושה כיום, שכן ישנם גורמים רבים אחרים. זה כולל דברים כמו הבטחת הרלוונטיות של המודעה לקבוצת המודעות, הרלוונטיות של טקסט המודעה לשאילתה, הרלוונטיות ואיכות דף הנחיתה וביצועי חשבון היסטוריים. יחד עם שיעור הקליקים שלך, אלה נעטפים למדד שהם מכנים ציון איכות.

גורמים אלה עוסקים בשיפור חוויית המשתמש הכוללת עם המודעות. אז למה לגוגל אכפת, והם לא צריכים פשוט לבצע אופטימיזציה של שיעור הקליקים ומחיר הצעות המחיר כדי למקסם את ההכנסות לטווח הקצר?

למעשה די חשוב שלא. יותר מדי מונטיזציה טהורה תוביל לחוויית משתמש ירודה ותוביל לכרסום בנתח השוק לאורך זמן. בעוד שגוגל עשויה להיות מנוע החיפוש ה"מסורתי "הדומיננטי, משתמשים מקבלים תשובות לשאלותיהם באמצעים רבים ושונים (לשאול חברים, פייסבוק, אמזון, בינג, הודעות טקסט, פלטפורמות להעברת הודעות …).

בסופו של דבר, האלגוריתמים של רלוונטיות וציון האיכות הם על שמירה על נתח שוק מול כוחות תחרותיים חזקים. זה נעשה על ידי יצירת הכמות הגדולה ביותר האפשרית של "צפיות בדף מרוצה". גורמים אלה גם מניעים את גורמי הדירוג האורגניים בגוגל, שעדיין מונעים על ידי רלוונטיות, קישורים ובצורה כלשהי (באופן ישיר או עקיף) על ידי שביעות רצון המשתמשים מהתוכן.

מונטיזציה ב- YouTube היא מורכבת למדי ולא אעבור על כל היבט בה, אך ההבדל המרכזי ברור. ב- YouTube, כאשר משתמש מפעיל סרטון, הפעולה הראשונית נוטה להיות לשבת ולצפות בסרטון. המשתמש לא מחפש תשובה מיידית, או ללחוץ על משהו ולעזוב את הדף.

המודעות נכנסות לחוויה בזמנים שונים ובאופנים שונים, בין אם כמודעות המוצגות לפני שהסרטון שלך מופעל, על המסילה הימנית או כשכבת-על בתוך הסרטון עצמו. תוכל לראות כמה מהפורמטים השונים של מודעות כאן . מודעות יכולות להופיע גם בתוצאות החיפוש של YouTube, וגם בסרטונים המוצעים לאחר שהסרטון הנוכחי יסתיים.

בהתחשב באופי המודעות, מה שמביא את הערך הרב ביותר ליוטיוב הוא זמן הצפייה ומספר הסרטונים שנצפו. נתח שוק לטווח ארוך ב- YouTube מובטח על ידי גוגל באמצעות מדדים אחרים המצביעים על שביעות רצון, כולל דברים כגון הערות, סימוני 'אהבתי', 'שיתופים' וטבענים. לאחרונה ישנן עדויות הולכות וגדלות לכך שיוטיוב משקיעה משקל הולך וגובר גם על הטריות.

הסיבה לכך היא שכל הפרסום של יוטיוב נופל במעמד של "פרסום הפרעות", בדומה לפרסום טלוויזיה מסורתי. המשמעות היא שאתה שם לעשות דבר אחד והמודעות מנסות לפתות אותך לעשות משהו אחר.

זה שונה לגמרי מגוגל, שם המודעות יכולות למעשה לספק את מקור התשובה שהמשתמש רוצה, ולכן אינן מייצגות בהכרח הפרעה. מסיבה זו, המודל העסקי ביוטיוב שונה. מודעות לא משולמות על בסיס עלות לקליק, אלא על בסיס עלות לצפייה.

תוכל לקרוא עוד על האופן שבו הצעות מחיר לצפייה ב- YouTube פועלות כאן. מאמר זה אומר את אופן החיוב שלך: "תצוגה נספרת כאשר מישהו צופה 30 שניות ממודעת הווידאו שלך (או משך הזמן שהוא קצר מ- 30 שניות) או מתקשר עם המודעה, המוקדם מביניהם." במקרה שאתה תוהה מה המשמעות של אינטראקציה עם מודעות כאן, על פי מארק טרפגן, מדובר בפעולות כמו "לחיצה על הערה או קישור למסך הקצה בסרטון, או לחיצה על קישור בתיאור הסרטון, או לייק או שיתוף הסרטון . ”

רשימת הבדיקה בנושא אופטימיזציית וידאו ב- YouTube

האופטימיזציה הכוללת של ערוץ YouTube שלך ​​חשובה גם היא, אך חלק זה יתמקד בדברים שעליך לעשות כדי לייעל סרטונים בודדים. החלק הראשון של העבודה מתחיל לפני שתצלם את הסרטון. זה מתחיל במחקר מילות המפתח הגולמי כדי לזהות נושאים בעלי דרישת משתמש גבוהה.

מנקודת מבט של YouTube, פירוש הדבר של מילות מפתח הגיוניות לעסק שלך, ושגם לסרטונים הקיימים ב- YouTube יש מספר צפיות סביר. אתה יכול להתחיל לעשות מחקר מילות מפתח כמו שהיית עושה עבור Google (באמצעות תהליך מחקר מילות המפתח המועדף עליך), אך אתה יכול גם להתחיל להקליד במונחים קשורים בתיבת החיפוש ב- YouTube כדי לראות אילו הצעות להשלמה אוטומטית עולות.

שיקול אחרון הוא לבדוק את הסרטונים המובילים שעולים על מילות המפתח שלך כעת. אם יש לך עסק קטן וסרטוני הדירוג הנוכחיים הם בעלי מספר צפיות עצום ומגיעים מחשבונות מובילים שיש להם בסיס מנויים גדול, ייתכן שנושא זה עשוי להיות תחרותי מכדי שתוכל לרדוף אחריו ב- YouTube.

עליכם לבדוק גם איזה סוג תוכן מדורג כעת. זה יגיד לך הרבה על האופן שבו YouTube רואה את כוונת המשתמש הקשורה לשאילתות אלה, באיזה אורך הסרטון עד כה נראה מתאים, ויכול לספק תובנה מה אתה צריך לעשות עם הווידאו שלך באופן תוכן. אם מגוון התוצאות גדול, ואוסף הסרטונים נראה קצת מחוץ לנושא, אז זה מציע שהזדמנות שלך לדירוג עם סרטון ממוקד מאוד בשאילתת המשתמש / כוונתו עשויה להיות גדולה יותר.

לאחר מכן, כשאתה כותב את הסרטון ומצלם אותו, זכור שהגורם מספר 1 באלגוריתם YouTube הוא מעורבות המשתמש בסרטון. הנה כמה מהמרכיבים של זה:

 1. כמה זמן הם צופים בסרטון שלך
 2. אם הם עוברים מצפייה בסרטון שלך לצפייה בסרטון אחר (זה חיובי)
 3. ספירת צפיות בסרטון
 4. ספירת מניות
 5. ספירת מנויי הערוץ
 6. קישורים והטמעה באתרים אחרים

מסיבות אלה, עליכם ללמוד כיצד ליצור תכני וידאו מעולים. למעשה זה יכול להיות די קשה לעשות, אם כי הסרטון הוא נושא הוראות פשוט, ואתה מספק את התוכן בפשטות ובבהירות, זה יכול להיות מספיק טוב. לאחר שיצרת את הסרטון, השלבים הבאים הם:

 1. בחר שם קובץ תיאורי לסרטון
 2. בחר כותרת משכנעת
 3. בחר קבוצה חזקה של תגים הקשורים לסרטון שלך ( keyword.io יעזור לך למצוא מילות מפתח עם זנב ארוך המחפשות לעתים קרובות ב- YouTube)
 4. כתוב תיאור מפורט ומלא של 200 מילים לפחות
 5. מקם אותו בקטגוריה מתאימה

גורמים אלה ממלאים שני תפקידים חשובים:

 1. קובע את הרלוונטיות של הסרטון. YouTube (וגם גוגל) כן משתמשים במידע זה כדי להבין לאילו שאילתות הסרטון שלך מתאים.
 2. מפתה את המשתמש להתחיל לצפות בסרטון שלך. אל תחליף את החלק הזה בזה, מכיוון שקבלת ספירת הצפיות שלך היא קריטית.

עליכם לקבוע את הרלוונטיות של הסרטון ולפתות את המשתמשים לצפות בו על מנת להצליח. כעת, יש לנו סט צעדים אחרון, והוא לקדם את הסרטון שלך. העברת צפיות לסרטון שלך יכולה להיות יעילה למדי לסייע לו לדרג. להלן מספר דרכים אפשריות לעשות זאת:

 1. הציגו את הסרטון בפוסט בבלוג והטמיעו אותו שם. לאחר מכן עקוב אחר אותו תהליך לקידום פוסט הבלוג שתראה במספר השלבים הבאים. (תצוגות משובצות באתרים נחשבות כצפיות כאילו האדם צופה בסרטון שלך ב- YouTube.)
 2. קידום חברתי אורגני
 3. קידום חברתי בתשלום, כולל ב- YouTube ( בונוס:  זמן הצפייה והמעורבות בסרטונים המקודמים שלך נכללים בערכי הערוץ שלך, כך שהם עוזרים להגביר את הדירוג האורגני שלך! )
 4. שלח אותו לרשימות דוא"ל
 5. קבל אתרי צד שלישי להטמיע את הסרטון


אם אתה חבר פעיל בקהילות חברתיות כלשהן, כגון ב- LinkedIn, Google+, Quora או בכל מקום אחר, אתה יכול לפרסם אותם גם שם. וכמובן, עם הזמן, בנה גם את בסיס המנויים שלך, מכיוון שזה יעזור להוציא את הסרטון במהירות גם למספר אנשים.

יש הבדל גדול מהדירוג של גוגל כאן: נהיגה של צפיות וזמן צפייה בכל דרך אפשרית יכולה להשפיע על הדירוג האורגני שלה. עם סדרת הסרטונים " הנה למה" אנו בהחלט רואים יותר תעבורת צפייה אורגנית כאשר אנו מקדמים את הסרטונים הללו באמצעות מודעות YouTube.

בגוגל אינך יכול לקנות דירוגים אורגניים, אך ב- YouTube אתה יכול לעשות זאת. אם להיות הוגנים, זו השפעה עקיפה. אתה לא קונה שם דירוגים ישירות, אך מסעות הפרסום שלך בתשלום יכולים להשפיע לטובה על האותות שעליהם YouTube מסתכל, כמו למשל זמן צפייה.

רוצה יותר תנועה מחיפוש? דבר איתנו!

רשימת המשימות של אופטימיזציית הסרטונים של גוגל

היסודות של אופטימיזציה של סרטוני YouTube עדיין חלים כאשר אתה מבצע אופטימיזציה ל- Google. ביסודות, אני מתכוון לשם הקובץ, הכותרת, התיאור, התגים והקטגוריה של הסרטון. מה שלא חל הוא הצד של מעורבות הווידיאו בדברים, וגם התהליך לחקר מילות מפתח ובחירת נושאים שונה, אז בואו נתחיל שם.

מכיוון שגוגל היא פלטפורמה רחבה, השימוש בה בווידאו מוגבל בהשוואה ל- YouTube. כפי שראינו בבדיקת 424 שאילתות שהחזירו סרטונים, רק באחת מהן היו חמישה סרטונים במאה התוצאות המובילות, ורק 21 (5%) מהשאילתות היו יותר משני סרטונים במאה המובילים. די דליל.

מנקודת מבט של בחירת נושא, כדאי להשקיע זמן בחיפוש היכן נמצאים ההזדמנויות האמיתיות בגוגל. מתברר שישנן סוגים מסוימים של שאילתות שבהן סרטון אחד או יותר בעמוד הראשון של תוצאות Google נפוץ למדי:

 1. סרטוני הסברה
 2. הדרכות
 3. כיצד לבצע
 4. ביקורות
 5. בידור
תמונה המציגה את הרעיון של גוגל המציגה סרטונים בדף התוצאות של מנוע החיפוש

כפי שאתה יכול לראות, לא כללתי תנאים מסחריים ברשימה שלעיל. זכור כי נוכחות הווידאו שלך בגוגל לא תעסוק בהמרה ישירה . אחרי הכל, הסרטון יוצג ביוטיוב, ולא באתר שלכם.

עם זאת, זכור שאם גוגל רוצה להציג סרטון או שניים בתוצאות החיפוש האורגניות שלהם, זה מקום שהאתר שלך לא יתמודד עליו ב- SERP, ומישהו יכבוש אותו, אז זה יכול גם להיות אתה. זה מיתוג נהדר להיות שם, וכל ערך מסחרי שאפשר לחלץ מאותה נקודה ב- SERP יהיה שלך.מנקודת מבט של מילות מפתח, אתה עדיין רוצה למצוא מילות מפתח בעלות נפח כלשהו שיש להן רלוונטיות סמנטית חזקה לעסק שלך. אתה יכול לכוון את מסע הפרסום שלך גם על סמך היעדים שלך.

האם אתה מחפש לבנות את המוניטין שלך כיעד העיקרי? ואז סרטוני הסברה / הוראות כיצד עשויים להיות היעד הטוב ביותר עבורך. האם אתה מחפש להוביל הרשמות לדוא"ל? ואז להרכיב סדרת סרטונים מתמשכת עשויה להיות הגישה הטובה ביותר.

לא משנה מה תבחרו, וודאו כי גוגל מציגה כרגע סרטון בעמוד הראשון של גוגל עבור הביטוי הזה, ושיש לכם סיבה להאמין שתוכלו לתפוס את הנקודה הזו מהמתמודד. כאן נכנס השלב הבא בתהליך, וזה חושף עוד יותר את האופן שבו גוגל שונה מ- YouTube.

גוגל מציבת משקל יותר על אותות מסורתיים בדירוג כגון רלוונטי ואת חשיבות (קישורים) . אז זה עוזר לך לקבוע את המסלול שלך למה שאתה צריך לעשות.

שלח אותות רלוונטיות חזקים : זוכר את האופטימיזציות הבסיסיות של YouTube שאמרתי שאתה עדיין צריך לעשות (שם קובץ, כותרת, תיאור וכו ')? שם אתה יכול לעבוד קשה בהעברת אותות רלוונטיות חזקים לגוגל. אתה יכול עוד לחזק את זה באופן שאתה מקדם את זה בפוסט בבלוג שלך, ברשתות החברתיות ובמקומות אחרים. נסה לשלוח אותות חזקים יותר מהסרטונים המתחרים, מבלי לשלוח דואר זבל.

קבל קישורים לסרטון שלך : אז כן, אלה עדיין חשובים. השגת סרטון שלך לכמה קישורים תביא דרך ארוכה לעזור לקדם את סיכויי הווידאו שלך לדירוג בגוגל. כדי לתמוך בהצהרה שאלה עדיין חשובים, ערכתי ניתוח מתאם של Spearman על הנתונים שלנו כדי לראות מה הייתה ההשפעה של קישורים על הסיכוי לדירוג הסרטונים בגוגל וכיצד הם ידרגו.

השגתי ערך מתאם של Spearman של 0.50. זה ערך גבוה באמת, כאשר כל ערך מעל 0.3 כבר מעיד על מתאם משמעותי. הערה חשובה: מידה גבוהה מאוד של רלוונטיות עדיין חשובה מאוד, וראינו מקרים רבים של סרטונים עם פרופילי קישור חלשים יותר שמתעלים על פני סרטונים אחרים בגלל רלוונטיות גבוהה יותר.

לאלו מכם שרוצים לדעת כיצד טיפלתי בחישוב Spearman, לקחתי את הריבוע של ערך ה- rho עבור כל תוצאה בודדת, סיכמתי את כל אותם ריבועים (אם ערך ה- rho היה שלילי, גרעתי אותו מהסכום, במקום להוסיף זה), ואז לקח את השורש הריבועי של הסך הכל.

סיכום

מה שהראינו הוא עד כמה באמת שני אלגוריתמי הדירוג בין YouTube לגוגל שונים. זכור את העקרונות המפורטים לעיל כאשר אתה יוצא או ממשיך אסטרטגיה לשיווק וידאו. מקסום החזר ההשקעה שלך יהיה תלוי בקבלת אסטרטגיה שעובדת היטב עם שתי הפלטפורמות.

זקוק לאסטרטגיית חיפוש טובה יותר? דבר איתנו!

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב