8 טיפים חשובים ומועילים לייעול הסרטון שלך לקידום אתרים בשנת 2020

13 דקות קריאה

לסרטון אין ספור יתרונות להחזר ה- ROI שלך. מעזרה בהסבר כיצד פועל מוצר וכלה במסירת המידע הסופי שיכול לסגור מכירה, וידאו הוא אחד המדיומים היעילים ביותר לתקשורת המסרים של המותג שלך. אך יש לו גם יתרון עקיף מדהים לשורה התחתונה: הגברת האופטימיזציה למנועי החיפוש שלך (SEO).

קידום אתרים יעיל הוא חיוני בכדי להביא את המותג שלך לעיניים חדשות. הופעה בדף התוצאות הראשון של מנועי החיפוש יכולה להביא לך טונות של תעבורת אתרים חדשה ולהגדיל את ביצועי האתר שלך. אך האם ידעתם שווידאו יכול לעזור לכם להגיע לשם?

ביקשנו משמונה מומחי SEO לשקול.

איך וידאו משפיע על קידום אתרים?
מה יהיה הטיפ הראשון שלך לשימוש בווידאו לצורך אופטימיזציה של קידום אתרים?


1. זהה שאילתות שמניבות תוצאות וידאו והשתמש בתוכן וידאו כדי להתחרות על מונחים אלה.

לשילוב וידאו בתוכן האתר שלך יכול להיות יתרונות עקיפים על הביצועים האורגניים. סרטונים שממוקמים בתוכן של דף אינטרנט עשויים להגביר את מעורבות האורחים. כאשר מבקרים מתגוררים באתר במקום לחזור לתוצאות החיפוש, זה סימן למנועי החיפוש שהתוכן שלך סיפק את השאילתה שלהם, וסביר להניח שתדורג טוב יותר.

מותגים יכולים גם לדרג בעמוד הראשון של גוגל בקרוסלת הווידיאו. זהה שאילתות שמניבות תוצאות וידאו ומתחרים על מונחים אלה עם תוכן הווידאו שלך. נראה שמרבית תוצאות קרוסלת הווידיאו מקורן מ- YouTube, לכן דאג לארח שם את תוכן הווידיאו שלך.

למרות שקרוסלת הווידאו החליפה בעיקר תמונות ממוזערות של וידאו, חלק מה- SERP עדיין מציג תמונות ממוזערות. במקרה שהדף שלך מדורג באופן אורגני ומלווה בתמונה ממוזערת של וידאו, זה יכול להגדיל את שיעור הקליקים, מה שיעזור לך למקסם את מספר הביקורים שאתה יוצא מהדירוגים שלך.

Kameron ג'נקינס
SEO אשף מילים על Moz &  
KameronJenkins.com


2. כלול סרטונים חזקים בעמודי המפתח כדי להגדיל באופן דרמטי את הזמן המושקע בדף.

קידום אתרים בווידאו הוא לא רק אופטימיזציה של תוצאות SEO עבור הסרטונים שלכם עצמם. אנשים רבים חושבים שקידום אתרים בווידאו נועד לקבל דירוג גבוה בחיפוש ביוטיוב או בכרטיסייה "סרטונים" בחיפוש בגוגל. זה יותר על האופן שבו אתה משתמש בווידאו כדי לשפר את SEO של דפי האתר הראשיים שלך.

קיום סרטונים חזקים בדפי מפתח יכול להגדיל באופן דרמטי את הזמן בדף, מה שיכול לשפר את סמכות הדומיין שלך עם Google. אם אנשים נוחתים באתר שלך ונשארים חמש דקות (כי הם צופים בכמה סרטונים נהדרים,) שיכולים לעזור בדירוג שלך.

כמו כן, סרטונים יכולים להוות מקור נהדר לתוכן גולמי לדירוג בחיפושים של מילות מפתח. תמלל תמיד את האודיו שלך לטקסט והוסף את המידע למטא נתונים של הדף שלך. בדרך זו התוכן שלך עדיין יהיה ניתן לאינדקס על ידי גוגל, מה שמקנה לך סיכוי טוב יותר לדירוג עבור מילות מפתח.

טיילר לסרד
סמנכ"ל שיווק בווידיארד


3. התמקד במאמציך בטיפול בנקודות הכאב של הלקוח שלך.

מנקודת מבט של תוכן, הייתי אומר שאחת הדרכים הטובות ביותר להפיק ערך וידאו מהווידאו היא למקד את המאמצים שלך בטיפול בנקודות הכאב של הלקוח שלך.

צרכנים משתמשים בחיפוש כדי למצוא תשובות. למרות שהם עשויים להתמכר לצפייה בנקודה הוויראלית המהנה של המותג שלך או בסיפור התהודה הרגשית שהם מגלים בזמן שהם מסתובבים בגוגל, בסופו של דבר הם יחזרו לחפש עזרה במשימה המיועדת שלהם. אם הסרטונים שלך מתמקדים בהשבחת רגעי הכוונה האלה, זה בהחלט יעניק לעסק שלך דחיפה של קידום אתרים אורגני.

ג'ודי האריס
דיר. של תוכן עריכה ואוצר במכון לשיווק תוכן


4. שקול כמה מקומות שונים אתה יכול להפיץ את הסרטון שלך.

ניתן לראות את השפעת הסרטון על החיפוש מכמה זוויות:

  1. סרטונים מוסיפים למעורבות המשתמשים, אשר תמשיך לגדול כאות עם Rankbrain.
  2. סרטונים שמופצים לפלטפורמות כמו יוטיוב מספקים ערוץ נוסף שניתן להשיג ממנו תנועה.
  3. סרטונים המשדרים אמון יכולים להשפיע באופן חיובי על שיעורי ההמרה.

ככל שזה נוגע לקידום אתרים, הנה כמה טיפים לווידאו שיכולים לעזור להגביר את דירוג האתר שלך.

1. השתמש במפת אתר וידאו; נראה כי גוגל מעדיפה סרטונים מעט על פני תוכן שאינו וידאו, כך שכאשר אתה משתמש בסרטון המוטמע בדף חדש, יש לך שיעור מהיר יותר לאינדקס של דף זה (וזה חשוב במיוחד אם אתה עובד בקנה מידה גדול).

2. ניתן לראות בסרטון סוג תוכן מתחיל; שקול כמה מקומות אתה יכול להפיץ את הסרטון. כמובן שהוא יכול לחיות ב- YouTube ולקשר חזרה לפוסט הבלוג הספציפי שלך עם אותו סרטון מוטבע, אך תעתיק הסרטון הוא תוכן טקסט יקר ערך, שברים של הסרטון עשויים לגרום לקטעי וידאו בפייסבוק ובאינסטגרם הניתנים לשיתוף. ייתכן שיהיה הגיוני לשתף וידאו בטוויטר, ואפשר יהיה לעשות שימוש חוזר באודיו בפודקאסט של Soundcloud.

ג'ו סינקביץ
מייסד ומנכ"ל משותף ב- Intellifluence


5. תמלל את הסרטון שלך כדי לעזור לו להיות באינדקס על ידי מנועי חיפוש.

עבדתי עם לקוחות שהיו להם סרטונים בכל עמוד באתר שלהם, כולל דפי מסחר אלקטרוני. לעתים קרובות דפים אלה מציעים מוצרים שקשה להמחשה ללא וידאו. במקרים אלה, סרטונים עוזרים לא רק להראות לצרכנים פוטנציאליים כיצד להשתמש במוצרים, אלא בסופו של דבר לעזור להם להפוך אותם ממבקרים ללקוחות.

הצעת תמלול של תוכן הווידאו שלך מאפשרת להם להוסיף לאינדקס על ידי מנועי חיפוש, מה שעלול להוביל לתנועה רבה יותר באתר.

שמור על סרטונים קצרים, הראה היטב את המוצרים שלך והכלל תמלולים כך שמנוע החיפוש יוסיף לאינדקס יותר מתוכן האתר שלך.

ביל סלבסקי
מנהל מחקר SEO ב- Go Fish Digital


6. התחל עם מטרה.

איך הווידאו משפיע על SEO באמת תלוי ביעדים שלך בעת שימוש בווידאו בקמפיין השיווקי שלך ובאיזו פלטפורמת הווידאו אתה משתמש. כמובן שגוגל מחזיקה ביוטיוב, אז זו אפשרות האופטימיזציה הטובה ביותר ללא ספק.

עם זאת, ל- YouTube יש גבולות גדולים בכל הקשור לקישור לאתר שלך לצורך המרה. עדיף להשתמש בווידאו בגישה שיווקית בכל ערוצים עם סינדיקציה מחודשת על פני מספר פלטפורמות. תוכל לארח את הסרטון שלך ב- YouTube על פי שיטות העבודה המומלצות של SEO, אך קישור והדגשת הסרטון המוטמע באתר האינטרנט שלך. זה מגדיל את הקליקים והמרות.

באשר לטיפ מספר אחד שלי לשימוש בווידאו לצורך אופטימיזציה של קידום אתרים? ובכן, התחל עם מטרה. בטח, המתחרה שלך עשוי לבצע אופטימיזציה באמצעות וידאו, אך עליך להיות בעל יעדים ברורים בהודעות הווידאו שלך, תוך יכולת לזהות בבירור שיעורי הצלחה באמצעות מדדי ביצוע מפתח (KPI) והחזר השקעה (ROI).

שאנון ק. סטפן
מנכ"ל ואסטרטג שיווק דיגיטלי ב- SEO אנושי


7. וודאו שהסרטון שלכם מרתק – ככל שמשתמש נשאר זמן רב יותר באתר שלכם, כך תוכלו לדירוג גבוה יותר בגוגל.

הסיבה מספר אחת לשימוש בווידיאו באתר שלך לשיפור SEO היא הגדלת משך הזמן שמשתמשים נשארים באתר שלך. זמן באתר הוא גורם עיקרי המשמש את גוגל כדי לקבוע אם לדירוג האתר שלך או לאתר אחר עבור אותה מילת מפתח.

ככל שהתוכן שלך מרתק יותר (והסרטון יכול להיות מרתק להפליא), כך סביר להניח שמשתמש יישאר באתר שלך וככל שתוכל לדרג בגוגל יותר.


מייסד ומנכ"ל קריס ג'ונס ב- LSEO.com


8. בצע אופטימיזציה לדירוג YouTube קודם כל.

נושא נפוץ שאנו רואים בקידום אתרים הוא המנטליות הזו לרשימת הדירוגים. אנחנו חייבים שיהיה לנו בלוג. חייבים להיות לנו מדיה חברתית. אנחנו חייבים שיהיה לנו וידאו. וידיאו יכול להיות תורם חשוב לאסטרטגיית ה- SEO הכללית שלך ולשיווק דיגיטלי, אך חשוב להיות צלול בדעתך כיצד הווידאו יעזור לך להשיג את יעדי השיווק שלך ו- SEO.

עם אזהרה זו, ישנן מספר דרכים בהן וידאו יכול לתרום לאסטרטגיית ה- SEO שלך.

  1. חשיפה – מודעות היא מטרה שיווקית מרכזית. להגיע מול האנשים הנכונים בזמן הנכון הוא עוצמתי. והמקום הנכון הוא לעתים קרובות מנוע חיפוש. לפעמים מאמרים סטנדרטיים הם הדרך הטובה ביותר להמחיש תשובה. לפעמים זה וידאו. לעתים קרובות אנו יכולים גם לדרג סרטונים ביתר קלות בתוצאות החיפוש של גוגל, שם אין תשובות לסרטונים. וכמובן, הסרטון שלנו יכול לדרג באתר שלנו ובפלטפורמות של צד שלישי כמו יוטיוב (שהוא גם מנוע חיפוש ושם אנחנו רוצים גם לדרג מאוד). אז, וידאו נותן לנו דרך להגיע לאנשים במנועי חיפוש.
  2. מעורבות והמרה – וידאו יכול לעזור לנו לעסוק בקהל שלנו. זה יכול לעזור לנו להמיר יותר לקוחות למכירות. זה לא SEO מבחינה טכנית, אבל SEO הוא לא המטרה שלנו – המרות הן המטרה שלנו. לכן, אם אנו בוחנים את המטרה הסופית וכיצד הווידיאו עוזר להמיר משתמשים ממנועי חיפוש, אז חשוב מאוד לחשוב על אותה חשיפה ראשונית ולקרב אותו משתמש להמרה.
  3. סמכות – סמכות בנייה מסייעת לנו להעביר יותר תנועה לאתר שלנו. וסרטונים יכולים להיות כלי שימושי לבניית קישורים. אם יש לנו את התשובה הטובה ביותר לשאלה, להרוויח קישורים וליצור קישורים באמצעות הסברה הוא בדרך כלל הרבה יותר קל. אז וידאו יכול לעזור על ידי מתן נכס הניתן לקישור שיעזור לנו להעלות את הסמכות של האתר שלנו עם קישורים רלוונטיים.

הטיפ הראשון שלי בנושא SEO בנושא SEO מתייחס לדירוג קטעי וידאו ישירות ב- YouTube. התחל שם בחיפוש אחר מילות מפתח ממוקדות. שימו לב במיוחד להצעות החיפוש. לאחר מכן, עיין בסרטונים המוחזרים. חושב שאתה יכול לעשות טוב יותר? אז יש לך הזדמנות ליצור סרטון רוצח. כל שעליך לעשות הוא לייעל את הכותרת, התיאור והתגים של הסרטון סביב מילת המפתח שבחרת ותוכל להתחיל להרוויח יותר חשיפה לווידאו.


יועץ קידום אתרים של מרקוס מילר ב- Bowler Hat

כל הזכויות שמורות לאתר למוניית

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב