קידום לוקאלי (מקומי) לעסקים קטנים – מיתוג לעסקים קטנים

05 באפריל 2021

14 יתרונות של שיווק וידאו לעסקים קטנים

רוב הסיכויים שאם אתה משווק עבור עסק קטן, אתה חובש כובעים רבים ושונים. חלקם כנראה אפילו לא כובעים שיווקיים. החל משיווק מוצרים ועד יצירת תוכן, פוסטים חברתיים ועד נוכחות באירועים – אפילו מכירות – אתה שם את זה: זה עליך.

אז למה שתרצו ותוסיפו שיווק וידאו בנוסף לכל זה? האמת היא שיש הרבה יתרונות של שיווק וידאו לעסקים קטנים.

יש לנו 14 סיבות מדוע כדאי לכם לדאוג לווידיאו – לצד דוגמאות כיצד וידאו יכול לעזור לעסק שלכם ולחסוך לכם זמן וכסף בטווח הארוך. אירוע וירטואלי מהיר קדימה לפי דרישה שמעו מבין הטובים ביותר בביזנס כיצד הם שורדים ומשגשגים במציאות הדיגיטלית החדשה הזו.

1. היכנס למנוע החיפוש השני בגודלו בעולם

עם למעלה ממיליארד משתמשים שצופים ביותר מ -250 מיליון שעות וידאו מדי יום , יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. זה המקום שבו הקונים הפוטנציאליים שלך מחפשים, אז כדאי לך להיות שם. חיפושים מסוג "כיצד לבצע" הם מהפופולריים ביותר ב- YouTube , מה שהופך תוכן חינוכי להזדמנות אסטרטגית במרחב זה.

נצלו את המיטב מהפלטפורמה על ידי הבנה כיצד תוכן YouTube משתלב במסע הקונים .

2. דרג גבוה יותר בחיפוש

YouTube אמנם מנוע החיפוש השני בגודלו, אך גוגל היא הראשונה. הוספת וידאו לאתר שלך יכולה להגדיל את דירוג החיפוש שלך בגוגל (ואחרים כמו בינג ויאהו) באופן משמעותי.

האמת היא שהוספת סרטון לאתר שלך מגדילה את סיכויי הדירוג שלך בעמוד הראשון של תוצאות Google פי 50 . זה עושה את זה שווה את המאמץ – במיוחד כאשר 75% מהאנשים לעולם לא מעזים מעבר לעמוד הראשון ההוא!

3. הגדל את ההבנה של המוצר שלך

המוצרים יכולים להיות מורכבים וחיוני שהקהל שלך יבין את שלך לפני שהם מבצעים רכישה. למזלכם, סביר יותר למבקרים באתר לרכוש 64-85% לאחר צפייה בסרטון מוצר.

סרטון מסביר נותן לך הזדמנות להראות – ולא רק לספר – ללקוחות פוטנציאליים מה אתה מציע ואיך זה פותר בעיה. זה בראש רשימת הסרטונים המומלצים שלנו להכנה ראשונה. אז אם עדיין אין לכם, תעלו על זה!למד מהמקצוענים

סרטון ההסבר הגרפי הצבעוני של חברת תוכנת תיירות המוצר זיקית צבר אלפי צפיות ועזר לקהל שלהם להבין טוב יותר מה הם עושים

4. הציעו לצרכנים שלכם את המדיום שהם רוצים

תעבורת הווידיאו תחול על 80% מכל תעבורת האינטרנט הצרכנית בעולם עד 2021! נוסף על כך, פי 4 מצרכנים רבים מעדיפים לצפות בסרטון על מוצר מאשר לקרוא עליו, על פי eMarketer .

ללא ספק, תוכן וידאו הוא אמצעי הבחירה של הקהל שלכם. בידיעה זאת, מדוע לא לתת לאנשים את מה שהם רוצים?אירוע וירטואלי מהיר קדימה לפי דרישה שמעו מבין הטובים ביותר בביזוס כיצד הם שורדים ומשגשגים במציאות הדיגיטלית החדשה הזו.

5. הגבירו את הקליקים בדוא"ל

הכללת המילה וידאו בשורת הנושא בדוא"ל יכולה להגדיל את שיעורי הפתיחה ב -19% ושיעורי הקליקים ב -65% . על פי Martech Advisor, כולל וידאו במיילים יכול להגדיל את שיעורי הקליקים ב -300% !

הדרך הטובה ביותר לכלול וידאו במייל היא לא להטמיע את הסרטון עצמו. הסיבה לכך היא שרוב לקוחות הדוא"ל לא ממש תומכים בהפעלה מקוונת של הסרטון. גם אם כן, קבצי וידאו גדולים מגדילים את הסבירות שהדוא"ל שלך ייתפס במסנני דואר זבל. במקום זאת, כלול תמונה ממוזערת מהסרטון בגוף הדוא"ל שמשתמשים יכולים ללחוץ עליה כדי לצפות בסרטון באתר שלך או בדף הנחיתה שלך . אתה יכול אפילו להגדיר את הנגן להפעלה אוטומטית בכמה שפחות קליקים.

ראה כיצד זה נראה בצילום המסך למטה.

צילום מסך של סרטון שנשלח באמצעות דוא"ל

6. בניית שיוך וחיבור למותג חזקים יותר

צפייה בסרטון מספקת גירוי אודיאלי וגם חזותי. עצם ההפעלה של שני האזורים הללו במוח גורמת לכך שהצופים מעורבים יותר ולכן באופן טבעי מפתחים שייכות ועניין חזק יותר בתוכן שהם צורכים.

זה חיוני עבור עסק קטן השואף להכרה במותג ותלוי בלקוחות נאמנים שממשיכים לחזור לעוד.

7. לנצל את מחסום הכניסה הנמוך

הרבה עסקים קטנים (ועסקים באופן כללי) חושבים שיש עלויות גבוהות הקשורות לווידיאו ורשימה ארוכה של ציוד שהופך את הכניסה למרחב שיווק הוידאו למורכב. מתברר, כל זה מיתוס.
רוב הסיכויים שיש לך לפחות מצלמת 1080p בכיס שלך או על השולחן שלך עכשיו. אולי אתה אפילו קורא את הפוסט הזה עליו.

כל מה שאתה באמת צריך כדי להתחיל הוא טלפון חכם ותוכנת עריכה בסיסית כלשהי. אפילו משהו כמו iMovie יכול להיות כל השריר הדרוש לך כדי להתחיל. אז שחקו עם הילדים הגדולים – אתם מוכנים עכשיו!

8. התייצב יותר בפידים חברתיים

עדכוני מדיה חברתית ( פייסבוק ואינסטגרם, במיוחד) עושים עבודה נהדרת להראות לאנשים את מה שהם רוצים לראות. אלגוריתמים המבוססים על הפעילות הקודמת של המשתמשים מקשים על גילוי עסקים קטנים על ידי קהלים חדשים.

במקביל, פוסטים בווידיאו עולים לראש הזנות החדשות בכל מקום . אנשים נוטים יותר להפסיק באמצע הגלילה לתוכן וידאו המושך את העין ואינטראקציות אלה תמיד יעזרו לך להגיע. אז כשמדובר בחברה, וידאו הוא הדרך המהירה שלך להיראות.

9. צור אפשרויות חינוך נמוכות יותר

אין לך צוות גדול … אפילו מחוץ לשיווק. כך שככל שתוכל לעודד את הקהל שלך לחנך ולעזור לעצמם לאורך כל המסע של הקונה, כך ייטב.

על ידי יצירת תוכן וידאו חינוכי בעל מגע נמוך, אתה מקל על הקונה אלא גם על צוות המכירות. (במיוחד אם צוות המכירות הזה הוא אתה!)אירוע וירטואלי מהיר קדימה לפי דרישהשמעו מבין הטובים ביותר בביזוס כיצד הם שורדים ומשגשגים במציאות הדיגיטלית החדשה הזו.

10. ספר סיפור חזק יותר

אין דרך טובה יותר לגלגל קונים מאשר עם סיפור מרתק. ומי עדיף לשתף את הסיפור שלך מאשר התומכים הגדולים שלך: הלקוחות שלך? אתה יכול להקליט המלצות לקוחות באופן אישי, אך זה לא תמיד אפשרי.

למרבה המזל, ישנן דרכים אחרות לגרום לקסם לקרות. קבלת לקוח לווידיאו יכולה להיות פשוטה (ובעלות נמוכה) כמו לבקש מהם להקליט את עצמם במצלמת האינטרנט או בטלפון שלהם (השתמש בכלי חינמי כמו הרחבה של Vidyard Chrome כדי להקל עוד יותר). אתה יכול לספק להם רשימה של שאלות אפשריות לענות עליהן או לתת להם לרוץ עם דברים שלא כתובים לחלוטין. כך או כך, זה חזק שאדם אמיתי מסביר במילים שלהם מדוע הוא אוהב את המוצר שלך, את המותג שלך ואת הצוות שלך.

https://play.vidyard.com/QvVX1YgtkWKa4TESPoXTBL?disable_popouts=1&v=4.2.30&type=inline

11. הגדל המרות

שיעורי ההמרה כפולים לאתרים המשתמשים בווידאו. האתר שלך מת על כפתור הפעלה.

12. עקוב אחר דפוסי צריכת קונים פוטנציאליים

ככל שהווידאו מתפתח, כך גם מדדי הווידאו. עכשיו זה לא רק אפשרי אלא קל לעקוב אחר כמה זמן אנשים צופים ובאילו אזורים בסרטון שלך נצפים מחדש או מדלגים עליהם.

המתן: זה משתפר. אם אתה משתמש בפלטפורמת וידאו המשולבת בפלטפורמת האוטומציה השיווקית שלך (MAP), כמו Hubspot, תוכל לראות מידע זה עבור כל אחד מהקונים הפוטנציאליים שלך. זה אומר שאתה יכול ליצור מעקב ממוקד ולקבל מושג מדויק יותר על מי המעוניין וסביר להניח שיקנה. אם יש לך HubSpot,

צילום מסך עריכת וידאו

13. התיידדו עם קטעי וידיאו אותנטיים

למרות שאתה עשוי לחשוב שסרטונים עתירי תקציב בסגנון הוליוודי הם המטרה הסופית, ייתכן שהם לא. והתקציב הקטן יותר שלך עשוי להשתלם.

כיום, הקונים רוצים להתחבר למותגים, ויצירת סרטוני מצלמת רשת מקושקשים או שיתופי מסך יכולים להתחיל לבנות את הקשר הזה בצורה אותנטית. כלים ליצירת וידאו בחינם כמו הרחבה של Vidyard Chrome מאפשרים לך ליצור, לעקוב ולשתף את הסרטונים האלה בשלושה לחיצות כפתור.

הביא את המנכ"ל שלך מאחורי המצלמה וצא לדרך!

14. קבל יותר 'Bang for the Buck'

עד 40% מהצרכנים מצהירים כי סרטון מגדיל את הסיכוי שהם ירכשו מוצר במכשיר הנייד שלהם. למבקרים באתר יש סיכוי גבוה יותר לרכוש באתר קמעונאי מקוון לאחר צפייה בסרטון.

חברות המשתמשות בווידאו מגדילות את ההכנסות במהירות של 49% בהשוואה לחברות שאינן עושות זאת. המספרים מדברים בעד עצמם, אבל אנחנו בכל זאת נגיד את זה: אתה צריך וידאו.

עכשיו שאתה יודע מדוע עסקים קטנים זקוקים לתוכן וידאו, רק זכור שלא רק הווידאו יעזור לעסק שלך לצמוח, אלא איך אתה משתמש בו. לקבלת מידע נוסף על איפה אתה צריך להיות באמצעות וידאו, לבדוק שלנו האינפוגרפיקה המסע של קונה וידאו .

כל הזכויות על המאמר שייכות: https://www.vidyard.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב