כיצד סוכנות לשיווק וידאו יכולה לשפר את העסק שלך

הדימוי הנע היה כלי רב עוצמה ללכידת לבבות ודמיונות מאז היווצרותו. בעת ובעונה אחת שמרו סרטוני תדמית לתאגידים גדולים שיכולים להרשות לעצמם לקנות זמן שידור בטלוויזיה. ככל שהתקדמה הטכנולוגיה, הווידאו הפך לנגיש יותר, עד כדי כך שהוא מהווה כיום חלק חיוני מאיך שגם החברות הקטנות ביותר עושות עסקים. יש עסקים שעדיין גוררים את הרגליים על הרעיון של שיווק וידאו , ומציבים אותם שני צעדים מאחורי התחרות. 

מה זה שיווק בוידאו?

נתחיל מהיסודות בהגדרת שיווק וידאו. סרטונים תמציתיים, מרתקים וחינוכיים המשמשים לקידום עסק, מוצריהם או שירותיהם הם בדרך כלל אנשים מתכוונים כאשר הם מדברים על שיווק וידאו. הפצת מסר באמצעות וידאו מביאה מספר עצום של יתרונות מוחשיים והצלחה מדידה.

שיווק בתוכן וידאוכיצד יכול שיווק וידאו לעזור?

97% מהמשווקים טוענים כי סרטון מסייע למשתמשים להשיג הבנה טובה יותר של המוצרים והשירותים שלהם. במילים פשוטות, אם אתה אחת החברות הבודדות שיש מתעלמות משיווק וידאו, אתה נמצא מאחורי העקומה. אבל איך בדיוק שיווק וידאו מיטיב עם החברה?

נאמנות למותג

נאמנות מותג היא הנטייה של חלק מהצרכנים להמשיך לקנות את אותו מותג של סחורות ולא מותגים מתחרים. ישנן סיבות רבות לכך שאנשים מפתחים נאמנות למותג, שרובם נובעים ממאמצי שיווק שונים. בכל הנוגע לנאמנות המותג, שיווק בווידאו מספק אינספור הזדמנויות ליצור קשר חזק. 

ניתן להשיג שטיחי יוגה חמים מאלפי חנויות שונות ורובם דומים באיכותם. כדי לפרוץ את התחרות, חברה עשויה להחליט לספק הדרכות וידיאו לוהטות ביוגה ב- Youtube או ברשתות החברתיות. לקוחות רבים אשר צופים ונהנים מתוכן זה יתחילו ליצור נאמנות עם המותג. מזרני היוגה החמים הופכים ליותר מציוד לממש בלבד הם הופכים לייצוג של תמיכה במותג. בפעם הבאה שמישהו ישאל מי ימכור את המחצלות הטובות ביותר ליוגה חמה, הוא ישמש כשגריר של המותג. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לגדל לקוחות חוזרים ושגרירי מותגים אורגניים. וידאו מאפשר אפילו לחברות הקטנות ביותר לבנות מודעות ונאמנות למותג.

וידאו מאפשר לך ליצור קשר עם הקהל שלך. הם יכולים לראות פנים, לשמוע קול אמיתי ולהתחבר לאישיות אמיתית. כאשר לקוח מרגיש שהוא מכיר את האנשים שעומדים מאחורי המותג, הם נוטים יותר לבצע רכישות, להשאיר ביקורות חיוביות ולהפיץ את הבשורה לאנשים שהם מכירים.

מייסד חברת Creative Click Media, אדם בינדר, משתמש בטכניקות דומות לבניית מודעות למותג עבור חברת מזרן הביגוד והביגוד שלו , אפירון יוגה. ]

הגדל את המעורבות

להתבלט בים של מתחרים זה לא פשוט. יש כל כך הרבה סטטי לחתוך שאתה באמת צריך משהו באמת מושך את העין כדי להשפיע על הלקוחות. וידאו הוא דרך מצוינת לבדל את עצמך, להגדיל את המעורבות ולעודד מכירות. אל תתנו לקהל היעד שלכם לגלול ממש לידכם – הראו להם משהו ששווה צפייה!

סוכנות שיווק וידאו

מקור ]

על פי מחקרים, משתמשי האתר מבלים כפול זמן באתר שיש בו סרטון. נוסף על כך 85% מהצופים המילניאליים מודים שביצעו רכישה לאחר שצפו בסרטון מוצר. על ידי שמירה על אנשים באתר שלך וחינוך אותם על מה שיש לך להציע, תוכל לראות במהירות מכירות משופרות.

שפר SEO

בעולם העסקים של ימינו, כמעט בלתי אפשרי להתחרות ללא נוכחות חזקה באינטרנט. נוכחות אינטרנטית חזקה פירושה שיש אתר מודרני ופונקציונלי שמדורג היטב במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג. אם אתר לא מופיע בדף הראשון של החיפוש, אתה למעשה מעביר עסקים למתחרים שלך . מטרה עיקרית של משווקים דיגיטליים היא הבאת אתר לשלושת הרישומים המובילים בגוגל, וסרטונים הם כלי נהדר להשגת מטרה זו. הוכח שהם מגדילים את הזמן שמשתמשים מבלים בדף אינטרנט, מורידים שיעורי יציאה מדף הכניסה ומגדילים המרות. משתמשי דף אינטרנט מבלים פי 2.6 זמן בדף אינטרנט עם וידאו מאשר בלי!

לקבוע מטרות

יש סיבה שהאדם החשוב ביותר בסט סרט נקרא במאי – יצירת סרטון משפיע דורשת כיוון. ודא שאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה להשיג לפני שתשקיע בסרטון שיווקי. האם אתה מחפש להגביר את המודעות למותג? לחנך לקוחות פוטנציאליים? להגיע ליעדי מכירות ספציפיים? אתה רוצה אסטרטגיית שיווק וידאו שתזכור את המטרות שלך. 

נניח שהחברה שלך מוכרת מצלמות ואתה רוצה להיראות כמקור מוסמך ומוסמך למידע על מצלמות. אם זו המטרה שלך, סביר להניח שאתה לא רוצה לעשות מידע מסחרי המפרט מצלמות שונות ואת מחירן. במקום זאת תרצה לפתח משהו כמו סרטון הדרכה לצילום המספק מידע שימושי לקהל הלקוחות שלך. חובבי מצלמות שלומדים מהתוכן שלכם יפתחו זיקה למותג וכשהם בשוק למצלמה חדשה, הם יגיעו אליכם היישר. אם המטרה שלך היא להגדיל במהירות מכירות של מצלמה ספציפית, האפשרות המסחרית יכולה להיות יעילה יותר. וודאו כי סוכנות שיווק הוידאו שאתם שוכרים מודעת ליעדים שלכם כבר מההתחלה.

הפקת וידאו לעומת שירותי שיווק וידאו

במהלך המחקר הראשוני שלך בנושא שירותי וידאו, תוכל להיתקל באפשרויות שונות כמו הפקת וידאו ושירותי שיווק וידאו. חברות הפקת וידאו מתמקדות בעיקר בשירותים כמו הפעלת מצלמות, תסריטים, עריכה ועיצוב תפאורה. הם מוכרים את הסרטון עצמו ובדרך כלל אינם מודאגים מביצועי הסרטון לאחר שהם מוסרים אותו אליך. שירותי שיווק וידאו הולכים צעד קדימה. 

למשווקי וידאו יש את אותם שירותים כמו חברת הפקה, אך מתמקדים גם בתוצאות שיש לווידאו על החברה שלך. הם מספקים מומחיות ביצירת מסר שיווקי יעיל בסרטון שלא רק נראה טוב אלא גם ביצועים טובים. שירותי שיווק וידאו מומלצים על פני שירותי הפקת וידאו לעסקים מתחילים או לבעלי פחות כיוון שיווקי.

סוכנות שיווק וידאו

להגיע לקהל

משווקי וידאו משתמשים בכמה דרכים כדי להציג סרטון בפני קהל. הם ממנפים פרסומות בתשלום בפלטפורמות כמו Facebook, Instagram ו- Google Ads ויכולים להגביר את הצפיות בפלטפורמות YouTube ומדיה חברתית. הם יכולים אפילו לשפר את הנראות של האתר שלך באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש ולארח אותו שם. לחברות שיווק וידאו יש אסטרטגיות לא רק ליצור סרטון נהדר אלא גם ליצור סרטון שמציע תשואות מוחשיות על ההשקעה. 

הכרת הקהל שלך

היעדים שקבעת לסרטון שיווקי צריכים להתאים לצרכים של קהל היעד שלך. יצירת תוכן שהקהל שלך ייהנה ממנו ויהיה בעל ערך הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את ההחזר על ההשקעה שלך. תוכלו לברר אודות הקהל שלכם על ידי ניתוח פוסטים בביצועים טובים ביותר בבלוגים, פוסטים ברשתות החברתיות וקמפיינים שיווקיים בדוא"ל. אילו שאלות לקוחות היעד שלך שואלים אנשי מכירות? מה הדמוגרפיה, האינטרסים והצרכים שלהם? 

מסיבה זו, הפקת הסרטון שלך על ידי סוכנות שיווק ולא חברת הפקה יכולה להועיל מאוד. לסוכנויות שיווק וידאו יש טכנולוגיה וטכנולוגיות חדשניות שיכולות לאפיין במדויק קהל נתון במטרה לפתח את המסר הכי ממוקד. 

משווקי וידאו לא רק יוכלו לגלות מי הקהל שלכם, אלא גם היכן הם נמצאים. לדוגמה, פלטפורמות כמו Snapchat מוטות צעירות בהרבה מאחרות. כמעט ¾ ממשתמשי Snapchat הם מתחת לגיל 34. דמוגרפיה ביוטיוב מעקמת גברים, עם למעלה מ- 62% מהמשתמשים בדמוגרפיה זו. לכל פלטפורמה יש דמוגרפיה משלה וסוכנות שיווק וידאו יכולה לומר לך במהירות את הפלטפורמה הטובה ביותר לסרטון שלך. 

תשואה מוחשית להשקעה

עלות היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר שעסקים רבים מחליטים נגד שיווק וידאו. אמנם ההשקעה הראשונית גבוהה מאסטרטגיות שיווק אחרות, אך מה שחשוב באמת הוא ההחזר על ההשקעה שלך. נמצא כי 88% ממשווקי הווידאו מרוצים מההחזר ה- ROI של מאמצי שיווק הווידיאו שלהם ברשתות החברתיות

שיווק וידאו לאחר הפנדמיה

מגפת ה- COVID-19 השפיעה על כמעט כל תעשייה עולמית בשלל דרכים. עסקים נאבקים להסתגל ומוצאים את עצמם חושבים מחדש על התקציב והאסטרטגיה שלהם. זה משאיר רבים תוהים "האם עכשיו זה הזמן להשקיע בסרטון שיווקי?" על פי המספרים, ייתכן שעכשיו יהיה טוב יותר מתמיד ללחוץ על ההדק. על פי Hubspot, 91% מהמשווקים מרגישים שהווידאו חשוב יותר מאז המגיפה.

עם נעילות רבות והגבלות עדיין בתוקף, אנשים מבלים יותר זמן מול המסכים. 68% מהצרכנים טוענים שהמגפה השפיעה על כמות הסרטונים שהם צופים בה. מתוכם 96% אדירים אמרו שצריכת הסרטונים שלהם גדלה. להתקדם עם פרויקט שיווק וידאו הגיוני יותר מתמיד. 

סרטוני שיווק דיגיטליים

איזה סוג וידאו שיווקי הכי מתאים לעסק שלך?

בדיוק כמו שיש ז'אנרים שונים של סרטים, ישנם כמה סוגים של סרטוני שיווק. כל אחד מהם משפיע על קהל באופן שונה, לכן חשוב לבחור את היעיל ביותר עבור העסק והקהל הייחודי שלך. 

סרטוני מצגת

סרטוני מצגת הם הדגמות יסודיות ויישירות של מוצר או רעיון. ניתן לצלם הרצאות, מצגות דמויי כוח או שילוב של שניהם. הם עשויים להיות הפקה גדולה כמו טד טוק או פשטנית כמו מצלמה אחת המכוונת להרצאה במכללה. סרטוני מצגות נהדרים עבור 

  • השיק מוצרים או שירותים צפויים 
  • למכור משאב חינוכי גדול יותר של מצגות דומות
  • לחנך קהל
  • בנה מודעות למותג

הסבר מונפש

האם אתה משחרר מוצר או שירות שלא ניתן להעלות בקלות? לפעמים, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי למכור משהו הוא להסביר אותו. סרטוני הסבר מונפשים הם דרך משתלמת ויעילה להעביר מידע לקהל באופן מרתק. באמצעות תוכנת אנימציה תוכלו ליצור חוויית וידיאו סוחפת מבלי שתצטרכו לשלם עבור האורות, המצלמה או הפעולה. 

  • הציגו את החברה שלכם, מוצר חדש או שירות חדש
  • לחנך לקוחות פוטנציאליים
  • לפשט מסר מורכב

[עבור Towingbids.com, חברת Creative Click Media הציגה שירות הצעות מחיר מורכב למובילים על ידי ריכוז המושגים העיקריים לסרטון תמציתי, אינפורמטיבי ומרתק בהצלחה רבה.]

סרטונים קולנועיים

לפעמים מוצר או שירות כל כך חשוב שמגיע להם הפקה קולנועית יוקרתית. המשמעות היא גלגול אורות, ציוד שמע, מצלמות ושחקנים להפקת וידאו בקנה מידה גדול יותר. סרטונים אלה מושלמים לעסקים המצפים להחזר תשואה גבוהה על השקעתם. אם התקציב שלך יכול להתמודד עם פרסום בטלוויזיה בתשלום או משלוח מרחיק לכת באינטרנט, זו יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. 

סיבה נוספת ליצירת סרטונים מסוג זה היא אם העסק שלך דורש רמה מקצועית גבוהה כדי להיחשב כלגיטימית. לדוגמא, משרד עורכי דין יוקרתי אולי לא ירצה להציג את עסקיו באנימציות מצוירות. הם היו מסתדרים הרבה יותר טוב עם סרטון קולנועי מלוטש שמשדר סמכות ומקצועיות. אמנם סרטונים קולנועיים הם השקעה ראשונית גדולה יותר, אך הם מסוגלים להשפיע על קהל ברמה עמוקה יותר מכל סרטון הסבר או מצגת שיכולים להציע. 

  • לעורר תגובה רגשית
  • הציגו עסק יוקרתי
  • השפיע בצורה עמוקה

[באמצעות מגוון של טכניקות קולנועיות, Creative Click Media יצרה סרטון ביוגרפיה מלוטש עבור המתווך פארה פילגגי.]

כרזות אתרים

אתרים מודרניים צריכים להיות מלוטשים, מקצועיים ומושכים את העין באופן מיידי. מה היא דרך טובה יותר להכות את כל שלושת השערים מאשר באנר וידאו בראש דף הבית. עם סרטון מסוגנן המוביל את הדרך, תוכלו להשפיע באופן מיידי על הצופים, להקטין את שיעורי הכניסה, ולהגדיר את הבמה למגרש שלכם. לרוב לסרטונים אלה אין אודיו ולכן אין צורך בתקציב גדול להנדסת שמע או לעיצוב סאונד. זה מאפשר לך למקד את המשאבים שלך ביצירת התמונות הקולנועיות והיפות ביותר שמשקפות בצורה הטובה ביותר את המסר שאתה רוצה להעביר למשתמשי האתר.

אסטרטגיית שיווק וידאו

(קריאייטיב קליק מדיה יצרה כרזת אתרים לווידאו עבור JMP סוכני ביטוח שמבססת מיד מקצועיות באופן מושך את העין.)

התהליך

לאחר שקיבלתם את ההחלטה לקפוץ לעולם הרווחי של שיווק וידאו, חשוב להכיר את התהליך. למידה על תהליך הייצור עוזרת לך לתת לסוכנות שיווק הווידאו כיוון תמציתי ומועיל יותר. 

סקריפט ולוח סיפור

כל סרטון ששווה צפייה תוכנן בקפידה החל מהתפיסה ועד הביצוע. סוכנות לשיווק וידיאו יכולה לעבוד איתך כדי לכתוב תסריט התואם את החזון שלך ומשתמש באסטרטגיות שיווק מוכחות להעברת המסר שלך. לאחר שתסכימו על סקריפט, משווקי הווידיאו יארגנו לוח סיפור מפורט המספק התייחסות חזותית לאיך ייראה המוצר הסופי. ניתן לשרטט לוחות סיפור או עיבודים ממוחשבים המראים כיצד סרטון ינגן סצנה אחר סצנה. אם מכינים סרטון אנימציה, תוכלו לראות בדיוק איך ייראו הדמויות, סגנון האמנות וההגדרות מראש. דאגו לבחון היטב את לוח התכנון לפני תחילת ההפקה כדי שתדעו שהסרטון נע בכיוון הנכון.

הפקה

משווקי הווידאו יתחילו לעבוד באמצעות תוכנת אנימציה או יקבעו תאריך צילום. לאחר שכל הסרטים מוקלטים, הם יערכו את הווידאו והשמע וישלחו אליכם מוצר סופי לאישור. בשלב זה, תפקידכם לבדוק היטב את הסרטון, לספק משוב ולצלמי הווידיאו לבצע עריכות כלשהן. לאחר אישור הסרטון, סוכנות לשיווק וידאו תשתמש בשיטות העבודה הטובות ביותר להפצת המוצר הסופי.

בחירת סוכנות לשיווק וידאו

אז איך תדע איזו סוכנות מתאימה לפרויקט שלך? השיקול הראשון של מרבית בעלי העסקים הוא התקציב. הדרך הטובה ביותר היא ליצור איזון בין המיומנות של סוכנות שיווק הוידאו לבין מספר המשאבים שיש להם. כמה צלמי וידיאו נמצאים בראש המשחק שלהם ויוצרים תוכן לא יאומן בתקציב הדוק. אחרים מייצרים תוכן פחות השראה, אך יש להם מאות אלפי דולרים של ציוד. האסטרטגיה הטובה ביותר היא לבחור תחילה טווח מחירים שאליו נוח לך ואז להתחיל לבדוק סוכנויות. 

התחל עם סלילי וידאו 

סלילים הם אוספים של עבודות וידיאו שערכו יחד באופן שמציג את המיומנות והניסיון של סוכנות וידיאו. האם הם בדרך כלל מייצרים את העבודה שאתה מחפש? לדוגמא, אם אתה זקוק לסרטון אנימציה, עדיף לחפש חברות שיוצרות אנימציות מדי יום ביומו. סוכנות לשיווק וידיאו עשויה להיות פנומנלית ביצירת סרטי תעודה קולנועיים, אך אין לה ניסיון בעבודה הנחוצה לכם. 

להתעמק עמוק יותר

ברגע שמצאת עסק שמתמחה בסוג הסרטון שהעסק שלך דורש, התעמק יותר. סליל וידיאו עשוי להראות רק כמה רגעים של פרויקט נתון. הסליל אמנם נראה מדהים, אך פרויקט הווידיאו המקורי עשוי להיות תת. הקפד לצפות בכמה סרטונים מעבר לסליל לפני שתקבל החלטה. 

שירות לקוחות 

שירות לקוחות הוא שיקול חשוב נוסף. כמה סוכנויות שיווק וידיאו גדולות יותר או רכזות הפקה עשויות לייצר עבודה נהדרת אך מאפשרות מעט מאוד קלט מהלקוח. זו מלכודת עם חברות רבות להפקת וידאו (בהשוואה לחברות לשיווק וידאו). חברות הפקה מסוימות כל כך עוסקות ביצירת עבודה שגורמת לעסק שלהן להיראות טוב עד שהם מאבדים את הצרכים האמיתיים של הלקוח. סוכנויות קטנות מטפלות לעיתים קרובות בטיפול אישי יותר עבור כל פרויקט ומשתדלות ללא לאות להתאים לחזון הלקוחות שלהן. 

אם אתם מחפשים את האיזון המושלם בין תעוזה טכנית, יצירתיות, שירות לקוחות וזמינות, Creative Click Media עשוי להיות הבחירה עבורכם. בדוק בערוץ Youtube שלנו כדי לבדוק כמה מהעבודות האחרונות והגדולות ביותר שלנו. אנו מציעים גם שירותי שיווק דיגיטלי בשירות מלא כדי לוודא שהסרטון שלך יעיל וגלוי לקהל היעד שלך.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב