כך שיווק וידאו יכול להרחיב את העסק שלך

עַל מאת MATTROYSEבשנת שיווק דיגיטלי

לא קשה לראות ששיווק וידאו הופך לטרנד. לא משנה אם אתה מנהל ארגון קטן או עסק גדול, שיווק בווידאו הוא אחת האסטרטגיות המשכנעות שיעזרו לך לגרום לעסק שלך להצליח.

זה לא רק עוזר לארגון לקדם את המותג אלא גם עוזר להמיר מבקרים אנונימיים להפניות מוסמכות בקלות. בשל התוצאות המצוינות שלה, חברות משתמשות בסרטונים כאחד מכלי השיווק הדיגיטלי שלהם .

אין שתי דעות לפיהן סרטונים הם העתיד של שיווק דיגיטלי . אם אתה קורא מאמר זה, יש סיכוי שתיתקע אם אתה צריך לעבור לקראת אסטרטגיית שיווק וידאו או לא.

שיווק וידאו

במאמר זה אנו מתארים את הסיבות ששיווק וידאו יכול לעזור לכם להקדים את התחרות הזו ומדוע הווידיאו הוא קריטי לאסטרטגיה שיווקית דיגיטלית מוצלחת .

יש שם הרבה סרטונים שעוזרים לך להזניק את העסק שלך. מצאנו שסרטון מסביר הוא אחד הסרטונים היעילים ביותר, שכן הוא גם דרך פשוטה וחסכונית למשוך, לרתום ולענג מבקרים. אפילו 64% מבעלי העסקים מאמינים שסרטון מסביר עוזר להם להגביר את המכירות.

6 סיבות מדוע להשתמש בשיווק וידאו כדי להרחיב את העסק שלך

עכשיו, ללא דיונים נוספים, בואו נסתכל על מנת לדעת כיצד שיווק וידאו יכול להרחיב את העסק שלכם.

1. הגבירו את המודעות למותג

סרטונים תמיד היו בראש הבידור. אך כיום, תוכן וידאו מסייע למשווקים להפיץ מודעות למותג וליצור קשר טוב בין החברה לקהל.

לפי המחקר, נמצא כי חברות המשתמשות בשיווק וידאו יכולות להגביר את המודעות למותג ב -52% על ידי הצגת הצד המהנה של החברה שלהן בפני הלקוחות.

ככל שהמודעות למותג גבוהה יותר, כך הצמיחה העסקית טובה יותר.

אם אתה רוצה למשוך את תשומת לבו של המבקר, התחל להתמקד בשיפור המודעות למותג שלך.

שיווק וידאו
מקור: Readycloud

2. האץ את יחס ההמרה שלך

שיפור בשיעור ההמרה הוא יתרון נוסף של הוספת סרטונים באסטרטגיה השיווקית. כאשר אתה מגדיל את יחס ההמרה שלך, כך גדל הסיכוי למכירות. לדברי פורבס , הוספת סרטון להודעות דוא"ל שיווקיות יכולה להגביר את שיעורי הקליקים ב-200-300%. הטמעת סרטונים בדפי נחיתה יכולה להגדיל את שיעורי ההמרות ב -80%. אם המטרה שלך היא לחייב את המבקרים לבצע רכישה ולהיות מקדם, אזי שיווק בווידאו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך את חלומך למציאות.

3. סרטונים הם מידע חינוכי

לתפוס את עיניו של המבקר, במיוחד אלה שעסוקים ואינם קוראים גדולים, הוא מאתגר. האם אתה עומד בפני אתגר דומה? אם כן, אז סרטוני הדרכה כגון סרטוני הסבר וסרטוני אנימציה בלוח הלוח יעזרו לך ללמד את הקהל שלך על המוצר / השירות החדש ללא כל בעיה.

אם אתם מתכננים להשיק מוצר או שירות חדש שקשה להבין אותו, שיווק וידאו יעזור לקהל שלכם להבין מושגים קשים במהירות. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להסביר כמות עצומה של מידע בתקופה קצרה.

על פי Wyzowl , 98% מהאנשים מעדיפים לצפות בסרטונים כדי להבין מושגים / מוצרים / שירותים חדשים. ו -84% מהאנשים טוענים שהם שוכנעו לקנות מוצר או שירות על ידי צפייה בסרטון של המותג.

העלאת סרטונים איכותיים וקצרים מביאה קונספטים חדשים לחיים. הם גם מניבים תנועה רבה לאתר שלך. לכן, סרטונים הם השילוב המושלם בין נוסטלגיה, בידור ופשטות. התחל ליצור סרטונים משכנעים ואינפורמטיביים כדי להבליט את העסק שלך.

כוחו של הווידיאו
מקור: Dubb

4. משפר את דירוג החיפוש בגוגל

אם אתה מתקשה להשאיר את העסק שלך בחיפושים המובילים בגוגל, שיווק וידאו יעזור לך להגדיל את דירוג החיפוש ולהפחית את שיעור היציאה מדף הכניסה.

כיום, לאנשים יש מעט מאוד זמן לגלול, ולכן הם מעדיפים לפתוח את הקישורים שנמצאים למעלה. כמו כן, אם המבקר לא מצא את התוכן מועיל, אז ללא מחשבה אחת, הוא מפנה לתכנית אחרת, דבר שרק מגדיל את שיעור היציאה מדף הכניסה לאתר. זה לא טוב.

גוגל אוהבת סרטונים עם YouTube (שבבעלות גוגל) כמנוע החיפוש השני בגודלו. הסרטון עוזר למבקרים להישאר באתר שלך, להוריד את שיעור היציאה מדף הכניסה ולהגדיל את הסיכוי להמרות. אם ברצונך לחפש ולרכוש את המוצר שלך, צור סרטונים משמעותיים, יצירתיים ומקצועיים.

5. מעורבות טובה יותר עם משתמשים ניידים

כיום איש אינו יכול לדמיין עולם ללא טלפונים ניידים. ישנם סביב מיליארדי אנשים ברחבי העולם המשתמשים בסמארטפונים. למעשה, 90% מהאנשים מעדיפים לצפות בסרטונים במכשירים הניידים שלהם. אנשים מוצאים את הסרטון משעשע וחינוכי. הם אוהבים לשתף סרטונים עם חבריהם, מה שיגדיל את המניות החברתיות.

קיום סרטון המותאם לנייד מגדיל את תעבורת האתר שלך ויוצר קשרים טובים יותר עם הלקוחות. תן לקהל שלך אפשרות טובה יותר על ידי יצירת סרטון המותאם לנייד.

עליית הווידיאו הנייד
מקור: Wordstream

6. מעלה את שימור הלקוח

האם אתה רוצה להגיע למגוון רחב של לקוחות מלבד להישאר תחרותי? כן. השתמש באסטרטגיית שיווק הווידאו שלך כדי לבנות את אמון הלקוח. על פי Wordstream , 95% מהאנשים אומרים כי הרעיון / המסר המשותף בסרטון נשמר באופן משמעותי יותר. רק 10% זוכרים את אותו מושג לאחר קריאת הטקסט.

ככל ששיעור ההחזקה גבוה יותר, כך האמון גדול יותר. ככל שהביטחון רב יותר, כך ההמרות יהיו גבוהות יותר.

בניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות תקדם את המותג שלך ותאיץ את ההחזר על ההשקעה העסקית שלך (ROI). כדי לטפח אמון, צור סרטונים מושכים ומלמדים כדי לתת להם סיבה מדוע עליהם לרכוש את המוצר.

שיווק בווידאו יכול לעזור לך להרחיב את העסק שלך

שיווק בווידאו הוא אחת הדרכים הקלות והמשתלמות ביותר לקידום וחינוך לקוחות אודות המוצרים והשירותים שלכם. סרטונים יעזרו לכם להגדיל את המעורבות, לשפר את דירוג מנועי החיפוש ולהעלות את הצמיחה העסקית שלכם. אני מקווה שהנקודות שנוספו לעיל מספיקות בכדי לגרום לך להבין את החשיבות של שיווק וידאו בעולם העסקים. למה אתה מחכה? הפשיל שרוולים והתחל ליצור סרטונים.

מאמר זה בבלוג אורח נכתב על ידי וודווה הדנית , שהיא יזמית, האקר לצמיחה, ומקצוען בשיווק דיגיטלי. הוא עוזר לחברות באופטימיזציה של המרת מכירות. דנית היא אדם בעל אנרגיה גבוהה המונעת על ידי תשוקתו לעזור לעסקים לצמוח דיגיטלית.פרסומותhttps://c0.pubmine.com/sf/0.0.3/html/safeframe.htmlדווח על מודעה זו

כל הזכויות שמורות לאתר https://knowledgeenthusiast.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב