מדוע העסק שלך צריך להשתמש בשיווק וידאו ביוטיוב

בנוף הדיגיטלי של ימינו, הדינמיקה העסקית-צרכנית השתנתה . קיומם של ערוצים דיגיטליים השפיע על התנהגות הקונים והצרכנים שולטים כעת באופן קבלת המידע. במקום להתקשר אליך או לחכות לפרסומת הבאה שלך, הצרכנים מסתמכים כעת על האינטרנט כדי למצוא מידע על העסק שלך. בתקופה האחרונה מחקרים מראים שווידיאו הוא המדיום המועדף על ידי הצרכנים לקבלת מידע על מותגים או מוצרים שעוררו את סקרנותם.

על פי Wyzowl , 96 אחוז מהאנשים אומרים שהם מסתמכים על סרטוני הסבר כדי לדעת יותר על מוצר או שירות שהם מעוניינים בו. מחקר Hubspot מצא כי 72 אחוז מהאנשים מעדיפים סרטון על פני טקסט מאשר קבלת מידע שיווקי. ועם למעלה משני מיליארד משתמשים, יוטיוב היא הפלטפורמה המועדפת עליהם. שמונה ושמונה אחוז מהמשווקים טוענים שמצאו הצלחה בשיווק ביוטיוב.

כבעל עסק שהושקע בשיווק דיגיטלי , התפקיד שלך הוא להסתגל לדינמיקה המשתנה. ספק לקהל שלך את התשובות הדרושות לו בצורה שהוא רוצה לצרוך. הצרכנים שלך יודו לך על כך – והעסק שלך ירוויח מכך רבות. שבעים וארבעה אחוז מהאנשים אומרים שהם השתכנעו לרכוש בצפייה בסרטון. פירוש הדבר שפעילויות השיווק הדיגיטלי שלך צריכות לכלול אסטרטגיה של YouTube וייתכן שתצטרך לפנות אל המומחים לשירותי שיווק וידאו ב- YouTube.

הלקוחות שלך הם בשליטה, " אמרה סונג'ה ג'פרסון מסופגנייה שיווקית. "ודא שהמידע שאתה מעל על החברה שלך עונה על שאלותיהם ומציב אותך כמשאב המהימן שהם מחפשים.

צור את סוג המידע שהקונים שלך באמת רוצים לצרוך ", הוסיף ג'פרסון. " שיווק עם תוכן יקר ערך הוא win-win עבור החברה שלך ולקוחותיה ."

בפוסט זה נדבר על:

•  היתרונות של מינוף סרטונים כחלק מקמפיינים השיווק הדיגיטלי שלך
•  מדוע העסק שלך צריך להשתמש ב- YouTube כפלטפורמת השיווק העיקרית שלך בווידאו
•  מה הופך סרטון שיווק ביוטיוב למוצלח כל כך
•  כיצד תוכל להקים ערוץ פרסום YouTube משלך כדי למנף את הכוח של יוטיוב


היתרונות העיקריים של שימוש בווידאו לשיווק

השימוש בסרטונים לשיווק אינו דבר חדש. נהפוך הוא, שאל כל סוכנות שיווק ביוטיוב והם יאשרו שהיא נמצאת בעלייה כבר שנים. שמונים ושבעה אחוז מהמשווקים השתמשו בווידאו ככלי שיווקי בשנת 2019, לעומת 61 אחוזים בלבד בשנת 2016.

וידאו הוא פורמט מדיה רב-תכליתי בו תוכלו להשתמש כדי להציע מידע לקהל שלכם. זה זמין בצורות רבות ויכול לפנות לקהל מגוון של קהלים. זה יכול למשוך את תשומת לב הקהל שלך בקלות ולהזמין אותו לעסוק במותג שלך.

אתה יכול לנצל את כוחו של הווידיאו כדי להעלות את מאמצי השיווק הדיגיטלי שלך בדרכים הבאות:

1. לוכדת את תשומת לב הקהל

מחקר באוקספורד מצא כי לבני האדם יש כעת טווחי קשב קצרים יותר, בזכות האינטרנט. ככל הנראה, זה ירד מ 12 שניות עד כשמונה וחצי שניות, על פי מיקרוסופט קנדה המחקר . למרות שמחקרים חדשים יותר ביקשו להפריך את הטענה הזו, העובדה היא שקשה יותר לתפוס – ולשמור – על תשומת לב המשתמשים כיום.

משווקים משתמשים בווידיאו כדי למשוך את תשומת לב הקהל האידיאלי שלהם. הסיבה לכך היא שהמוח האנושי מחייב להגיב יותר לרמזים חזותיים:

•   שבעה מתוך 10 קולטנים נמצאים בעין האנושית.
•   חמישים אחוז מהמוח מוקדש לראייה ולעיבוד מידע חזותי.
•  המוח יכול לזהות מידע שנראה במשך עד 13 אלפיות השנייה .
•  המוח מפנה אוטומטית את תשומת הלב לכל מה שחדש או נע בסביבה.

על ידי הוספת סרטון לבלוג או לעמוד האינטרנט שלך, אתה יכול להונות את המוח האנושי לצפות בסרטון וללכוד ביעילות את תשומת הלב של המשתמשים.

2. מחזק את מכירת המכירות שלך

אתה צריך שיווק מכירות חזק כדי לשכנע את הלקוחות שלך לקנות את המוצר או להירשם כמנוי לשירות שלך. מכירה יכולה לקרות רק כאשר יש לך הצעת ערך חזקה.

יעקב נילסן גילה כי מבקרים קוראים עד 28 אחוזים מהטקסט בדף אינטרנט, כאשר 20 אחוזים הם ציפייה מציאותית יותר. לא משנה כמה חזק המגרש שלך, זה בסופו של דבר לא משנה אם הקהל שלך לא קורא אותו.

אך העברת המסר שלך באמצעות סרטון יכולה למעשה לחזק את המגרש שלך. לא רק שהלקוחות מעדיפים לצפות בסרטונים , הם גם שומרים על 95 אחוז יותר מידע. סרטונים מעבירים מידע רב יותר בעודם ארוזים בפורמט לא רק אינפורמטיבי אלא גם משעשע.

בין אם זה מכר רב או משהו חדש, וידאו הוא דרך נהדרת להציג את מה שעסק יכול לספק ללקוח או לעסק אחר מבלי להזדקק לאיש מכירות לכל אינטראקציה , "אומר מומחה התקשורת של Thrive, קורבין האברד. " אלפי אנשים יכולים לראות את הסרטון ויכולים לצמצם את משפך המכירות כאשר מנותבים אותו לדף נחיתה או לדף מוצר ."

שמונים אחוז מהמבקרים באתר שלך יצפו בסרטון ואילו רק 20 אחוז יבחרו לקרוא את הטקסט. הענק להצעת הערך שלך יותר כוח להמיר בעזרת ומומחיות של סוכנות YouTube לשיווק וידאו .

3. מגביר את האמינות

אנשים לא סומכים מיד על עסקים שהם מוצאים באינטרנט. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שהם מבצעים הרבה מחקר לפני שהם מקבלים החלטת רכישה ומדוע ניהול ביקורות מקוונות ומוניטין מקוון חשוב מאי פעם.

אמון הוא אולי המרכיב החשוב ביותר בהנעת מכירות והנכס החיוני ביותר שלך . אך כאשר אתה שוקל את העובדה שלרוב העסקים המקוונים אין פנים, תוכל לראות מדוע לצרכנים יש בעיות אמון. זו הסיבה ש -84 אחוז מהמשווקים טוענים כי ההתמקדות העיקרית שלהם בעתיד תהיה בניית אמון צרכנים.

מינוף סרטונים יכול להיות אחת הדרכים הטובות ביותר עבורך לבנות אמון עם הלקוחות שלך. תוכן וידאו עם הופעות אישיות מצדך או מהעובדים שלך מצמיד פנים למותג, מה שהופך את העסק שלך להרגיש אנושי יותר.

בינתיים, המלצות וידאו מוסיפות אלמנט של הוכחה חברתית, מה שגורם לצרכנים להרגיש תקף. חמישים ושבעה אחוז מהצרכנים אומרים שהם חשים ביטחון רב יותר בקנייתם ​​מצפייה בסרטוני חברה.

אם סרטון יכול לעורר רגש אצל הצופה, זה מה שידבק בהם הרבה אחרי שיסיימו את הצפייה , "אומר קורבין האברד של Thrive. " זה מה שאנשים זוכרים: תגובה אמיתית. משהו פשוט, משהו מתחשב. 


מדוע להשתמש ב- YouTube לשיווק וידאו?

שיווק וידאו ביוטיוב

יוטיוב היא הפלטפורמה מספר אחת לתוכן וידאו, לא רק בארה"ב אלא בעולם כולו. זה הפך למקור העיקרי של כולם לבידור, מידע ותוכן חינוכי.

בשנים האחרונות, מספר גדל והולך של משווקים מחשיבים את הפקת הסרטונים ביוטיוב כיעילה ביותר לשיווק וידאו. מדוע שירותי שיווק ביוטיוב? בואו נסתכל על המספרים:

•  YouTube נהנה משני מיליארד מבקרים ייחודיים מדי חודש.
•   שבעים ושלושה אחוזים מהמבוגרים בארה"ב משתמשים ביוטיוב, בעוד 90 אחוז מבני 18 עד 24 מעדיפים את יוטיוב.
•  מבין כל התעבורה ב- YouTube, 15.2 אחוזים מגיעים מארה"ב.
•  תוכן YouTube מגיע ליותר מגילאי 18 עד 49 מכל שידור או רשת טלוויזיה.
•  אנשים צופים ביותר ממיליארד שעות וידאו ביוטיוב ביום, יותר מנטפליקס ופייסבוק ביחד.
•  סיכויים גבוהים פי 23 למשתמשים שרואים מודעות TrueView ביוטיובלבקר בערוץ המותג או להירשם אליו. למי שלא נמצא עדיין יש סיכוי גבוה פי 10 לבצע את הפעולה.
•  פרסום TrueView ביוטיוב מגדיל את הצפיות בתוכן הקודם בכ -500 אחוזים .

ראית את המספרים. עכשיו בואו נעמיק יותר מדוע עליכם להשתמש בשיווק וידיאו ביוטיוב.

בסיס המשתמשים של YouTube הוא מאסיבי

יוטיוב היא אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר לשיתוף תוכן וידאו ורשתות חברתיות באינטרנט כיום. על פי סטטיסטה , ל- YouTube יש מעל 2 מיליארד משתמשים חודשי ברחבי העולם. מדובר באנשים שנכנסים לאתר לפחות פעם בחודש. שים לב כי מספרים אלה אינם כוללים את אלה שצופים בסרטונים עם חשבונות אורח או כאלה ללא חשבונות Google.

במבט ראשון, המספרים המוצגים לעיל חושפים את בסיס המשתמשים העצום הקיים ב- YouTube. ובכל זאת, שאל מומחה מכל משרד פרסום ביוטיוב, ישנם בעלי עסקים שחושבים שמספרים אלה הם נתונים סטטיסטיים ריקים מכיוון שקהל היעד שלהם "לא נמצא ב- YouTube". האם זה באמת המקרה? פורצ'ן לורד חושף כמה נתונים מדהימים על הדמוגרפיה של יוטיוב.

מתוך 2 מיליארד המשתמשים החודשיים:

•  11 אחוזים הם בגילאי 18 עד 24.
•  עשרים ושלושה אחוזים הם בין 25 ל -34.
•  עשרים ושישה אחוז הם בין 35 ל -44.
•  שש עשרה אחוז הם בין 45 ל -54.
•  שמונה אחוזים הם 55 עד 64.
•  שלושה אחוזים הם בני 65 ומעלה.
•  14 האחוזים הנותרים אינם מוגדרים.

על ידי ראיית הזהויות שמאחורי המספרים, אתה יכול לדעת שהקהל שלך בהחלט נמצא ב- YouTube. סוכנות YouTube שלך ​​יכולה למצוא דרכים להציג תוכן ייחודי המכוון ביעילות לקהל האידיאלי שלך. סוכנות שיווק הסרטונים שלנו ב- YouTube יכולה להראות לכם כיצד.

מנוע החיפוש השני בגודלו

בסיס המשתמשים של יוטיוב הוא עצום, אך גם ספריית המדיה. הסיבה לכך היא שמעלה 300 שעות של תוכן מועלות ליוטיוב בכל דקה. הוא מכיל מידע עצום על כל דבר שמתחת לשמש – ומעבר לה.

כדי לנווט באתר גדול כל כך, משתמשי יוטיוב מסתמכים על מנוע החיפוש החזק שלו כדי למצוא את התוכן שהם מחפשים. הוא מעבד למעלה משלושה מיליארד חיפושים בחודש, הרבה יותר מבינג, יאהו, Ask ו- AOL ביחד, והופך אותו למנוע החיפוש השני בגודלו באינטרנט שמאחורי גוגל.

אז אם אתה תוהה אם התוכן שלך בכלל יקבל זמן מסך, אם לשפוט לפי המספרים, זה יקבל. כל שעליך לעשות הוא לייעל את הפקת הסרטונים שלך ב- YouTube כך שתתאים לכוונת המשתמש.

מגביר את SEO

מלבד מנוע החיפוש של יוטיוב עצמו, שיווק וידאו ביוטיוב יכול גם לשפר את מאמצי האופטימיזציה של מנועי החיפוש (SEO) ולבצע ביצועים טובים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש בגוגל (SERP).

הודות לחיפוש האוניברסלי של גוגל, מדיה מעורבת יכולה להופיע ב- SERP. תמונות, סרטונים, חדשות, ספרים ואפילו חיפושים מקומיים מוצגים בדפי התוצאות עבור קבוצה מקיפה של תשובות למה שאנשים מחפשים. אך סרטונים מופיעים כעת בתדירות גבוהה יותר בחלק העליון של SERP. גוגל מעדיפה את YouTube לא רק בגלל שהיא אחת מחברות הבת שלה, אלא גם בגלל המעבר המקומי בין שני האתרים.

חיפושים בגוגל מהווים כמעט 86.9 אחוזים מכל תעבורת האינטרנט. מי שמופיע בראש SERP מקבל 33 אחוז יותר תנועה. נצל את המדדים האלה על ידי כתיבת תוכן איכותי והשלמת דפי האינטרנט שלך עם סרטוני YouTube. סיכויים גדולים יותר פי 53 להופיע בדפים עם וידאו בדף הראשון של SERP.

אם לקוחות צופים בסרטון באתר שלך, הם נוטים להישאר זמן רב יותר באתר שלך. גוגל מכנה את זה ' זמן השהייה ' ", משתף קורבין האברד. " ככל שמישהו נותר זמן רב יותר, גוגל יודעת שיש לך תוכן באיכות גבוהה, מה שמשפר את דירוג החיפוש שלך ."

תוכן ירוק עד

ראינו את פוטנציאל הצמיחה העצום של שיווק ויראלי . אבל זה דורש שבץ של גאונות או מזל מדהים ולפעמים שניהם כדי שהתוכן שלך יהפוך לוויראלי. לצורך צמיחה יציבה, חברות שיווק וידאו רבות ב- YouTube זכו להצלחה ניכרת על ידי מינוף תוכן ירוק עד ב- YouTube.

תוכן ירוק עד הוא תוכן שעומד במבחן הזמן. זה נשאר רלוונטי לתקופות ארוכות, ומעניק לך יותר הזדמנויות צמיחה. כשאתה משתמש ב- YouTube לעסקים, אתה יכול להציע תכנים ישנים מחדש כדי להגיע לקהלים ישנים וחדשים ללא השקעות משמעותיות בזמן, כסף וציוד.

לדוגמה, אתה יכול להכניס מחדש פוסט בלוג ישן אך פופולרי לפודקאסט, סדרת וידאו, אינפוגרפיקה ווידאו מסביר. כתוצאה מכך, חברת שיווק הווידאו שלך ב- YouTube זוכה לארבע קטעי תוכן נוספים שתוכל למנף כדי להשיג יותר צפיות וליצור יותר מעורבות.

מציע תובנה רבה יותר לקמפיינים

הדבר הטוב ביותר בפרסום ושיווק ביוטיוב הוא שהוא מציע ניתוחים בחינם על ביצועי כל סרטון. תכונת התובנות של YouTube מספקת את כל הנתונים הדרושים לך על מספר הצפיות שאתה מקבל, הדמוגרפיה של הצופים שלך ומצב המנויים שלך, בדומה ל- Google Analytics.

אבל הדבר הטוב ביותר ב- YouTube Insights טמון בתכונה החזקה ביותר שלו: Discovery. אתה מקבל תובנה רבה יותר לגבי האופן בו משתמשים מוצאים אותך באתר. זה מראה באילו ערוצים משתמשים כדי למצוא את הסרטונים שלך.

נתונים על התאריכים הספציפיים, החיפושים החיצוניים והפנימיים ומילות המפתח המשמשות למציאתך זמינים כולם בתכונת Discovery. כל אלה יעזרו לך לשפר את שירותי השיווק שלך ב- YouTube כדי לעזור לך לבצע אופטימיזציה של סרטונים עתידיים.


אנטומיה של סרטון שיווק מצליח ב- YouTube

חשבון מאומת: צריך שיהיה לך חשבון YouTube מאומת כדי להפוך את הערוץ שלך לרשמי יותר. זה גם חשוב כדי שתוכלו להעלות תמונות ממוזערות מותאמות אישית לסרטונים שלכם. עשה זאת על ידי ביקור ב- youtube.com/verify ושימוש בקוד האימות שהם שולחים לך.

לאחר מכן, עליך להשלים את פרופיל YouTube שלך ​​ולסיים את הגדרת הערוץ שלך. כך:

•  הוסף תיאור לערוץ שלך בקטע "אודות" המכיל את מה הערוץ שלך ומילות המפתח שאתה רוצה למקד אליהם. הוסף קישורים לאתר שלך ולחשבונות חברתיים.

•  העלה תמונה ברזולוציה גבוהה של הלוגו שלך כסמל הערוץ שלך . זו צריכה להיות תמונה מרובעת או עגולה המופיעה בגודל 98 x 98 פיקסלים.

• צור באנר שמקבל את פני הצופים בערוץ שלך או השתמש במרחב כדי לקדם לוח זמנים של ערוץ או כל שירות שאתה מספק. YouTube ממליצה לבחור תמונה ברוחב 2560 פיקסלים וגובה 1440 פיקסלים .

•  בצע אופטימיזציה של כרזת הערוץ של סוכנות השיווק שלך ב- YouTube על ידי הוספת קישורים לאתר שלך, לחשבונות חברתיים או להנחיית הרשמה אוטומטית.

כותרת חזקה: הסרטון שלך זקוק לכותרת חזקה כמקור המידע העיקרי של YouTube על הסרטון שלך. הוא צריך להכיל מילות מפתח רלוונטיות התואמות את מה שאנשים בדרך כלל מחפשים. השתמש במגמות Google , מתכנן מילות המפתח של Google Ads או כלים רלוונטיים אחרים כדי למצוא מונחי חיפוש פופולריים. זה גם עוזר לנתח מה המתחרים שלך עושים.

תיאור אופטימיזציה: המרחב שמתחת לסרטון מוקדש לתיאור הווידיאו בו תוכלו לתאר במה הווידאו. תיאור מותאם מכיל שלושה דברים: מילות מפתח, קישורים וקריאה חזקה לפעולה (CTA).

לתיאור הסרטון שלך יש מגבלה של 5,000 תווים, אך YouTube מציג רק כ -300 תווים בשלוש שורות הטקסט הראשונות לפני כפתור "הצג עוד". מקסם שטח זה על ידי מתן תיאור קצר אך חזק של הסרטון בשלוש שורות הטקסט הראשונות. הוסף כמה מילות מפתח מבלי להישמע דואר זבל.

עקוב אחר המבוא שלך עם טקסט תומך להשלמת התיאור שלך. ספק הקשר רב יותר לסרטון תוך הוספת עוד כמה מילות מפתח והאשטגים בטקסט. הוסף קישורים לסרטונים, מוצרים אחרים, חשבונות חברתיים, או אפילו חותמות זמן המקשרים לסעיפים שונים אם הסרטון שלך ארוך מדי.

תמונה ממוזערת המושכת את העין: אנשים הם יצורים חזותיים, ולכן תמונות ממוזערות הן בדרך כלל הדברים הראשונים שאנשים רואים. תמונה ממוזערת מותאמת אישית חשובה מכיוון שהיא עוזרת לסרטון שלך להתבלט. זה עוזר ללכוד את תשומת לב המשתמש ולהפוך אותם לסקרנים יותר לגבי תוכן הסרטון שלך. למשל, אתה יכול להציג את סוף הפקת הסרטונים שלך ב- YouTube כתמונה ממוזערת לבניית ציפייה.

אלמנטים הניתנים ללחיצה: האם ידעת שתוכל להוסיף אלמנטים הניתנים ללחיצה כדי לייעל את הסרטון שלך להמרות? הם מתפקדים כקריאות קריאה הניתנות ללחיצה כדי לעורר פעולה מהמשתמשים שלך. אלה מגיעים בצורה של כרטיסים שקופים, מסכי קצה, מודעות באמפר וסימני מים.

•  באפשרותך להשתמש בעד חמישה כרטיסים שקופים בכל חלק בסרטון כדי לקשר לסרטונים, ערוצים, אתרים או כל מקום אחר באינטרנט.

•  ניתן להשתמש בחמש עד עשרים השניות האחרונות של כל סרטון להצגת עד ארבע מסגרות הניתנות ללחיצה שניתן לקשר לכל אתר, קידום מכירות, ערוץ, פלייליסט או מנוי.

• אי אפשר לדלג על מודעות באמפר ב- YouTube . השתמש בהם כדי לקדם כל מוצר או שירות שאתה אוהב על ידי קישור לאתר או לדף הנחיתה שלך.

•  ניתן גם להוסיף כפתור מנוי מותאם אישית כסימן מים מותאם אישית בכל סרטון. שים לב שאלה גלויים רק למשתמשים שעדיין לא רשומים לערוץ שלך.

תזכורת לייק, שתף ומנוי: הקדש חלק מהסרטון שלך – בין אם בתחילת, באמצע או בסוף – כדי לבקש מהצופים לעשות לייק, לשתף ולהירשם לערוץ שלך. זה נותן לך יותר הזדמנויות לעסוק בקהל שלך ויכול להיות ה- CTA הנשמע שלך. זה בחינם וזה עובד.

תגים שלמים: תגי וידאו הם למעשה מילות המפתח שלך. הם עוזרים ל- YouTube לשייך את התוכן שלך לסרטונים אחרים כדי שיוכל להופיע בחיפושים. YouTube מאפשר לך להשתמש עד שמונה תגים לכל סרטון. הפק את המרב מהתגיות שלך על ידי שימוש במילות המפתח החשובות ביותר שלך, כולל שילוב טוב של מילות מפתח לזנב ארוך.

ניתן לגלות : הדבר הטוב ביותר ב- YouTube הוא שהוא מסייע לגילוי הסרטונים על ידי הוספתם לפלייליסטים שנוצרו אוטומטית. חברת שיווק ביוטיוב יכולה להפוך את הסרטונים שלה לגלויים יותר על ידי הוספתם לפלייליסטים מותאמים אישית ולתכנים דומים אחרים.


כוחן של מודעות YouTube

מודעות YouTube

פרסום ביוטיוב הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך את המוצר או השירות שלך לגלויים יותר באתר. זוהי גם שיטת פרסום יעילה יותר מכיוון שאנשים נוטים לשים לב למודעה שלך ביוטיוב פי שלוש מאשר בטלוויזיה.

חברת שיווק וידאו ביוטיוב יכולה להפיק תועלת רבה מכך מכיוון שהיא מסייעת לכם למקד לקהלים ספציפיים ובמקביל להרחיב את טווח ההגעה שלכם. מציאת ההגדרות הנכונות עשויה להיות מסובכת ועשויה להימשך זמן מה עד שהיא מושלמת, אך משרד פרסום ביוטיוב כמו Thrive יכול לעזור.

אך הדבר הטוב ביותר בה הוא העלות שלה: אתה משלם עבור המודעה רק כאשר משתמש לוחץ עליה או צופה בה בשלמותה.

להלן שישה סוגים של מודעות שסוכנות השיווק שלך ב- YouTube יכולה להשתמש בה:

• מודעות לתצוגה • מודעות
כיסוי • מודעות
וידאו שניתן לדלג עליהן •
מודעות וידאו שאינן ניתנות לדילוג
• מודעות באמפר
• כרטיסים ממומנים


כיצד להגדיר מודעות לעסק שלך

האם אתה רוצה לגרום לפלטפורמת המודעות של YouTube לעבוד עבור העסק שלך? כך תוכל להגדיר מודעות ב- YouTube:

1.   צור חשבון Google Ads אם עדיין אין לך חשבון .

2.  כניסה למודעות שלך ב- Google חשבון פתוח חשבונות מקושרים תחת הגדרת העמודה של כלי הסעיף. 

3.  בצע את השלבים המופיעים כדי לקשר את חשבון Google Ads שלך לערוץ YouTube שלך. הקישור יקרה באופן אוטומטי. אך אם אתה חברת שיווק ביוטיוב המנהלת חשבון של מישהו אחר, תצטרך לבקש גישה.

4.  בצע את אותם השלבים כדי לקשר את חשבון Google Analytics שלך לערוץ YouTube שלך.

לאחר שתסיים להגדיר את חשבון המודעה שלך, כעת תוכל להתחיל להעלות את מודעות הווידאו שלך ל- YouTube.

לחלופין, עבוד עם חברת שיווק מוכרת של YouTube כמו Thrive. שירותי השיווק שלנו ב- YouTube מעלים את אסטרטגיות שיווק הווידאו שלך להשגת החזר ROI וצמיחה מהירה יותר.


שירותי שיווק וידאו של YouTube כדי להגביר את אסטרטגיית התוכן של המותג שלך

יוטיוב הוא אחד הכלים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם כדי להעלות את אסטרטגיית שיווק הוידאו לשלב הבא. זה עוזר לך להשתתף בקהל עולמי ואילו זה גם מגביר את הנוכחות המקומית שלך.

האם אתה מחפש ליישם אסטרטגיה חדשה לשיווק וידאו ב- YouTube? האם אתה זקוק לעזרתה של חברת שיווק וידאו ביוטיוב בכדי לגרום לזה לקרות? סוכנות שיווק באינטרנט משגשגת מציעה שירותי שיווק וידאו בביצועים גבוהים הבונים את הנוכחות שלך בפלטפורמת שיתוף הווידאו הגדולה בעולם.

סוכנות שיווק הווידאו שלנו ב- YouTube עוזרת לך ליצור תוכן איכותי ומותאם, כך שתוכל למצוא את הקהל האידיאלי שלך ולעזור לו להמיר. משרד הפרסום שלנו ב- YouTube גם יעזור לכם לנהל קמפיינים פרסום אסטרטגיים למיקוד טוב יותר ולהמרות גבוהות יותר תוך עבודה עם תקציב סביר.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב