מדוע כדאי להשתמש בשיווק וידאו לעסק שלך

מאמר זה נכתב על ידי:  ג'יימס מתיוס

אם היית בחדר עם 100 איש ומבקשת מהם להרים את היד אם הם צורכים תוכן וידאו מדי יום, אני בטוח שלא יהיו רבים בחדר שישאירו את ידיהם למטה.

וידאו הוא אחת מצורות התוכן הנצרכות ביותר ואם אינך יוצר אותו עבור העסק שלך, אתה מפסיד.

לפי Wyzowl, למעלה מ- 85% מהעסקים החלו להשתמש בשיווק וידאו. מדוע שיווק וידאו עולה?

וידאו מגדיל את ההמרות

ניתן להשתמש בסרטונים בכמה דרכים, אחת מהן היא לעזור ללקוחות הפוטנציאליים שלך לסמוך על המותג שלך ולהבין את המוצר שאתה מוכר ביתר פירוט. Hubspot ביצע מחקר בו הצליחו להגדיל את המרות המוצר ב -80% כשהוסיפו סרטון לדף הנחיתה שלהם.

כשאתה חושב על המספרים האלה זה הגיוני. במשך שנים רבות הסטנדרט בדפי האינטרנט הוא תוכן טקסט ואנשים עשויים להיות עיוורים אליו ולגלוש בתוכן. לעומת זאת, קל לצפייה בוידאו. בנוסף, אתה יכול אפילו לעשות את זה כשאתה יושב ברכבת או בהפסקת צהריים. זה גם לוקח פחות מאמץ מצד הצרכנים. כתוצאה מכך, לקוחות פוטנציאליים יכולים לשבת לאחור, ללחוץ על כפתור ההפעלה ולהאזין לסרטון ולהחליט אם מוצר זה יכול לעבוד עבורם.

וידאו מגדיל את שיעור הקליקים בשיווק בדוא"ל

קמפיין מוניטור מצא כי הוספת וידאו להודעות הדוא"ל שלהם העלתה את שיעורי הקליקים שלהם עד 96%, כשבדרך כלל הם היו מצפים לשיעור קליקים של 2-3%. Hubspot אמנם מצא כי הוספת המילה "וידאו" לשורת הנושא בדוא"ל שלך הגדילה את שיעורי הפתיחה שלהם ב -13%.

אם העסק שלך מנהל קמפיינים שיווקיים בדוא"ל שקול להוסיף וידאו ולבדוק את התוצאות. כמו בכל מה שקשור בשיווק, אתה לא צריך לעקוב אחר העצות של מישהו ברשת ועליך לבדוק כל אסטרטגיה שכן מה שעובד עבור אדם אחד לא יכול לעבוד בשבילך.

שיווק וידאו משפר את SEM

גוגל משתמשת באותות רבים כדי לזהות אם יש להציג דף אינטרנט עבור שאילתת חיפוש, והוספת וידאו לדפי האינטרנט שלך יכולה לעזור בשיפור המדדים של חלק מגורמים אלה.

הוספת וידאו לדפי האינטרנט שלך יכולה להגדיל את הזמן שמשתמש מבלה באתר שלך מכיוון שהם נוטים לצפות בסרטון ולהישאר בסביבה, ואילו אתרים עם קירות טקסט דוחים את המבקרים וגורמים להם ללחוץ מחוץ לאתר.

הוספת וידאו לתוכן שלך יכולה גם לשפר את האיכות הכוללת של התוכן בדף ויכולה ליצור קישורים נכנסים איכותיים אשר ממלאים תפקיד מרכזי בהגדלת הדירוג שלך ותעבורת האתר האורגנית שלך.

וידאו בונה אמון

המלצות הן דרך נהדרת לגרום ללקוח פוטנציאלי לסמוך על העסק שלך. עם זאת, כל כך הרבה חברות חולקות המלצות באתרים שלהן עד שהן לא בולטות. המלצות יכולות לזייף גם על ידי חברות שאינן מהימנות, אך הווידיאו מסביב לנושא.

המלצות וידאו יותר קשה לזייף וכאשר יש לך אותן באתר שלך אתה נותן לעצמך יתרון על המתחרים שלך והלקוחות הפוטנציאליים שלך יכולים לראות זאת גם.

מה לדעתך משכנע יותר, כמה שורות טקסט שאומרות עד כמה המוצר שלך נהדר או סרטון של דקה אחת של לקוח בעבר המדגיש את חוויותיו עם החברה שלך.

וידאו עוזר להסביר נושאים מורכבים

וידאו יכול להסביר שירותים או מוצרים מורכבים הרבה יותר מהר ובפירוט רב יותר מצורות תוכן אחרות, עבור אנשים עסוקים זה נהדר וזה שומר אותם באתר שלך להתחשב במוצר או בשירות שלך.

אם אתה עובד בענף שבו צריך להחזיק לקוחות בזמן שהם מקבלים סרטון החלטת רכישה יכול לעזור לך להגדיל את יחס ההמרה שלך וגם לצמצם את השעות הדרושות כדי לענות על שאלות נפוצות לגבי המוצר שלך.

שיווק וידאו משפר את המעורבות במדיה החברתית

ניתן להשתמש בווידאו באתר האינטרנט שלך, במיילים ובמדיה החברתית כדי להוביל לידים ומכירות לעסק שלך. הווידאו מתפקד טוב מאוד גם ברשתות החברתיות, כאשר עולם המידע הדיגיטלי מדווח כי סרטונים יכולים להגדיל את שיעור המעורבות של ההודעות שלך ברשתות החברתיות ב- 1200%.

אם אתה לוקח שנייה וגלול דרך הטלפון שלך ומסתכל באחד מערוצי המדיה החברתית שלך כמה פוסטים משתמשים בוידאו? כנראה שלא רבים מהם ולכן הווידיאו מקבל יותר מעורבות בגלל שהוא בולט.

בעיות בווידאו

עם כל היתרונות של וידאו, היית חושב שעסקים ישתמשו בזה יותר, אך האמת היא שווידיאו היה חסם כניסה גבוה בעבר. בתור התחלה, עלויות יכולות להיות אוסרות (מקור Lean Labs ). לדוגמא, הסרטון הממוצע עולה כ -1,200 דולר לסרטון בסיסי. לחלופין, בערך 50,000 $ עבור איכות פרימיום. כתוצאה מכך, אין פלא מדוע עסקים מסוימים נזהרים משילוב וידאו בקמפיינים שלהם.

סוכנויות שיווק בוידאו הולכות להיות בקצה הגבוה ביותר של קנה המידה הזה, בעוד שלפרילנסרים לעיתים קרובות יותר משתלמים, עם זאת, 1,200 דולר לסרטון עדיין מהווים יותר מדי הוצאה עבור עסקים מסוימים.

אבל הדבר הכי טוב בשיווק וידאו הוא שהסרטון שלך לא צריך להיראות כמו הפקה הוליוודית. לדוגמא, Firewall Technical , עסק קטן, דיווחה כי הצליחו להגדיל את שיעורי ההמרה שלהם בביקורת האבטחה שלהם ב -46% באמצעות מקליט מסך ומיקרופון שלג. בעוד שמועדון גילוח הדולר הצליח להגדיל את המותג שלו למיליארד דולר, הכל מהקלטת סרטון והעלאתו ל- Youtube.

יצירת תוכן וידאו בתקציב

אינך זקוק לשום ציוד מומחה כדי ליצור קטעי וידאו כדי להרחיב את המותג שלך ולהקליט וידאו במחיר זול למדי. מצלמת DSLR שתקליט וידאו יחד עם תאורה כלשהי תהיה אידיאלית, אך אם התקציב שלך לא נמתח כל כך רחוק, תוכל ליצור קטעי וידאו מקצועיים עם ה- iPhone שלך, מיקרופון קליפ וחצובה.

אם תקציב קטן יותר לא אומר שאתה לא יכול להתחרות בחברות הגדולות יותר, זה רק אומר שתצטרך לתכנן יותר קשה ולבצע את הסרטון כמיטב יכולתך.

כשאתה יוצר את הסרטונים שלך בהתחלה אתה הולך לדשדש את הקווים שלך, ללכת לאיבוד במחשבות שלך ובאופן כללי להיות גרוע בהם, אבל להישאר עם זה. ככל שתתאמנו יותר כך תהפכו טובים יותר. אתה גם לא צריך לדאוג לעשות טעויות כי אתה יכול לערוך אותן לאחר ההפקה.

כשאתה יוצר סרטון, אתה צריך לחשוב על המטרה שמאחורי הסרטון ולא להימשך לכיוונים רבים ושונים. אם אתה רוצה ליצור לידים נוספים, צור תוכן סביב השירותים שאתה מספק ואז בסוף הסרטון וודא שיש לך קריאה לפעולה כדי לגרום לאנשים לפנות אליך.

אם המטרה של הסרטון היא ליצור אמון אתה יכול ליצור תוכן שבו אתה מראיין לקוחות בעבר או שאתה יכול להראות מאחורי הקלעים צילומים של הצוות והחברה שלך כדי להראות שאתה אנשים אמיתיים ואינך עוד חברה חסרת פנים באינטרנט.

אם אין לך סיבה לסרטון אתה לא צריך להכין כזה.

הדרך הטובה ביותר ליצור סרטונים עבור החברה שלך היא להתחיל עם הסיבה ואז ליצור מתאר וידאו של כל מה שאתה רוצה לכסות בסרטון זה. אתה יכול להגיע עד ליצירת תסריט, אך עבור בעלי עסקים מסוימים זה עשוי להרגיש לא טבעי.

מחשבות אחרונות על שיווק וידאו

אם אינך יוצר תוכן וידאו לעסק שלך תוכל לראות כמה מהיתרונות שאתה מפסיד. אין תקציב כבר לא נושא וגם אם הטכנולוגיה מפחידה אותך לא קשה להוציא את הטלפון ולהתחיל להקליט.

כשתסיים לצלם את הסרטון תוכל לתקן את הטעויות שלך על ידי עריכתן ותוכל לשלם אגרה קטנה באתר עצמאי כדי שמישהו יעשה זאת עבורך, או שתוכל ללמוד את עצמך מהמדריכי הווידאו הרבים באינטרנט. .

ג'יימס מתיוס הוא ראש יצירת התוכן ב- Bounce Color , אתר המסייע לבעלי עסקים קטנים לערוך את הסרטונים שלהם בסטנדרט מקצועי במהירות ובקלות באמצעות נכסים דיגיטליים.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב