שיווק בווידאו: עסקים קטנים ומקומיים/לוקאלי

מאת קאיטי נורטון

שיווק בווידאו מהווה הזדמנות ברורה לשתף קהל רחב ברמה האישית תוך זמן קצר. קחו לדוגמא את הויראליות של פרסומות הסופרבול המדברות אל ליבם של האמריקאים בקנה מידה לאומי. לא כל מסעות הפרסום לשיווק וידאו צריכים להיות מיוצרים באותה מידה כמו מודעות של מיליוני דולרים. לפעמים סרטוני תקציב נמוך זוכים לתשומת לב רבה באותה מידה, כמו זה של גושרס שנצפה כמעט 7 מיליון פעמים. אם אינך משתמש כרגע בתוכן וידאו כלשהו באסטרטגיה השיווקית שלך, ייתכן שאתה נופל מאחורי המתחרים שלך ומחמיץ הזדמנויות לצמיחה עסקית.

בעידן הזהב של שיווק תוכן, וידאו הוא המלך. על פי סקר שנערך על ידי Wyzowl , הצרכנים מקדישים 18 שעות בממוצע לצפייה בתכני וידאו מקוונים בשבוע – עלייה של 7.5 שעות מאז 2017. מיוטיוב ל- TikTok לפייסבוק וכמעט בכל פלטפורמה שביניהם, הוידאו הוא מדיום דינמי ונגיש, מאפשר לעסקים ליצור קשר עם קהל רחב ברמה האישית. 

למעשה, מחקר משנת 2019 דיווח כי 93% מהמותגים קיבלו לקוח חדש בגלל סרטון ברשתות החברתיות. כאשר הקהל שלך רואה סרטון, הם נוטים יותר לשמור על המסרים שלך ולעקוב אחר הקריאה שלך לפעולה מאשר עם טקסט. יש קצת פסיכולוגיה שתומכת בזה. המוח האנושי מעבד תמונות במהירות רבה יותר מאשר טקסט, ווידאו מגרה גם יותר חושים. לכן, יש סיכוי גבוה יותר שתשפיע בצורה חזקה יותר בפרק זמן קצר יותר על הווידאו מאשר עם כל סוג אחר של תוכן. כשאתה מבצע אסטרטגיה של התוכן השיווקי שבו אתה רוצה להשתמש, שקול את האזורים שבהם הווידאו יכול להניע אותך למטרות שלך.

מומלץ: טיפים מקוונים לווידאו לעסקים קטנים

סוגי סרטוני שיווק

ישנם סוגים רבים של סרטוני שיווק בהם ניתן להשתמש למטרות שונות. ללא קשר למוצרים או לשירותים שהעסק שלך מציע, ככל הנראה יש פורמט וידאו שיעזור להגביר את המסרים שלך. להלן ארבעה מהסוגים הנפוצים ביותר של סרטוני שיווק שעשויים לעורר השראה.

סרטוני "איך"

בין אם מדובר בהדגמה כיצד להשתמש במוצר שלך או בסרטון הדרכה למשהו שקשור לעסק שלך, זוהי דרך קלה לספק תמיכה לפי דרישה ללקוחותיך הקיימים תוך הגעה לקהל חדש שעשוי לחפש פיתרון דומה. . סוגים אלה של סרטונים יכולים להיות ארוכים יותר, כל עוד אתה עונה על כל השאלות הרלוונטיות שיש לצופה. שקול לכלול תיאור של החלקים השונים עם חותמות זמן בתיאור, כך שהקהל שלך יוכל להתקדם במהירות לחלק שהוא זקוק לו.

דוגמה:  כיצד ליצור אוספים אוטומטיים (Shopify)

המלצות לקוחות

ביקורות הלקוחות הן בין הגורמים המניעים ביותר מאחורי החלטות הרכישה. בעזרת סרטון המלצות תוכלו לאצור את הביקורות המדברות אל ליבת העסק שלכם מבלי לוותר על ההשפעה הכנה והכובשת שיכולה להיות לסיפורי הלקוחות. המלצות ארוכות יותר יכולות להתפרק גם לקיצוצים קצרים יותר לשימוש לפרסומות ממומנות ביוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם וכו '.

דוגמה: Apple Watch – סיפורים אמיתיים

שידורים חיים

סטרימינג בשידור חי הוא מגמה חדשה יחסית שהמריאה, במיוחד לאור מגבלות התרחקות חברתית. סטרימינג בשידור חי פחות מיוצר ויותר דורבן של הרגע, כך שהם מושלמים ליצירת קשרים אותנטיים עם הקהל שלך ולספק מראה מאחורי הקלעים בזמן אמת. ייתכן שתבחר לעבור לשידור חי בפלטפורמת המדיה החברתית בה הקהל שלך כבר מעורב מאוד, או שתבחר לבחור להזרים בפלטפורמת וידאו כמו Vimeo או YouTube לקבלת גמישות רבה יותר.

מגמות נגיפיות

באופן ספציפי לסרטוני מדיה חברתית אורגנית (לא ממומנת), הוויראליות היא גורם עצום למעורבות הקהל. הישארות פעילה ומעורבת ברשתות החברתיות היא המפתח לזיהוי מגמה מתעוררת וקביעה האם היא מתאימה לך. תוחלת החיים של מגמה נגיפית קצרה יחסית, עם זאת, לכן חשוב להיות זריזים וברגע המתרחש. התמקדות רבה מדי באיכות הייצור או בתכנון אסטרטגי עלולה לגרום לכם ליפול מאחורי העקומה, במיוחד בפלטפורמות כבדות מגמה כמו TikTok. 

דוגמה:  מגמת הטורטיות של וונדי@wendys

מי צריך את ה- # tortillatrend כשאתה יכול במקום זאת לנדי ?♬ צליל מקורי – וונדי

מומלץ: סודות ההצלחה בוידאו ויראלי

כלים לשיווק וידאו

הכנת תוכן וידאו מוצלח אינה מצריכה חבורה של ציוד יקר, אם כי ניתן לשכור ציוד מכמה חנויות מצלמות מקומיות או lensrentals.com . מצלמות סמארטפון רבות מסוגלות לצלם סרטונים ב -4 K או אפילו 8K, המתחרים במצלמות רבות ברמה המקצועית. כמה אביזרים זולים כמו מנורת טבעת , חצובה ו / או מיקרופון דש יכולים גם לשדרג את איכות הייצור שלך מבלי לשבור את הבנק.

לאחר שתקליטו צילומים, יישומים ידידותיים למשתמש כמו Biteable , Adobe Spark או Canva יספקו את הכלים הדרושים לכם לעריכת הסרטון. אתה יכול לקצץ קליפים, להוסיף קול, ולקשור אלמנטים מותגיים מותאמים אישית כדי לבצע גזרה מקצועית. כאמור לעיל, עם זאת, לפעמים סרטון ברמה מקצועית יכול להיראות לא במקום אם סוג הסרטון שאתה מייצר או הפלטפורמה שבה אתה משתמש קוראים לגישה יותר מזדמנת.

כמו כן, זכור כי זמן רב יותר לא תמיד אומר טוב יותר. דו"ח מידוד הווידאו של Vidyard מ- 2019 מצא כי 68% מהצופים יסיימו סרטון אם אורכו הוא פחות מ -60 שניות, אך רק 25% יסיימו אותו אם אורכו יותר מ -20 דקות. תפוס את הקהל שלך במהירות האפשרית על ידי שמירה על החלקים בעלי השפעה וגזירת החלקים שאינם.

למה כדאי להשתמש בשיווק וידאו

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב