מקום ראשון בגוגל – פרסום בגוגל – שיווק דיגיטלי: 5 סיבות עיקריות שאתה כנראה כבר זקוק לסרטון שיווקי

מקום ראשון בגוגל – פרסום בגוגל – שיווק דיגטלי: 5 סיבות עיקריות שאתה כנראה כבר זקוק לסרטון שיווקי

הגיע הזמן ליצור סרטון שיווקי כאשר …

למעשה Hubspot, מדווחים על 96 אחוז מחברות B2B שמשתמשות בווידאו לצורך שיווק. מגמות עסקים קטנים שוחחו עם מנכ"ל ומייסד אינטרלינק העולמית, דיאן פרימו, בכדי לגרום לה לקחת על עצמה חמש סיבות עיקריות ליצור סרטון שיווקי עבור העסק הקטן שלך.

יש לך נחיתות ביחסי ציבור

"אם יש נחיתות, זה סימן שאתה צריך לעשות סרטון", אומר פרימו. היא מוסיפה שיש בדרך כלל מרכיב רגשי. האירוע עם יונייטד איירליינס בו נוסע נסחב בטיסה באפריל האחרון הוא דוגמה טובה.

למרות שהתגובה הייתה איטית, פרימו אומר כי בהתנצלות הווידיאו שהונפקה מאוחר יותר מהמנכ"ל היו כל המרכיבים הנכונים, כולל דיון על השינויים שהחברה תבצע כדי למנוע התרחשויות דומות בעתיד. בהתמודדות, פרימו מזהיר מפני הגבלת עצמך לפלטפורמה כתובה להגיב כאשר העסק הקטן שלך ספג מכה גדולה ביחסי ציבור.

הזמן אוזל! להלן 5 סיבות עיקריות שאתה כנראה כבר זקוק לסרטון שיווקי

"אל תסתתר מאחורי מהדורות טקסט ו / או יחסי ציבור," היא אומרת. "אלה משלימים ויכולים לשפר את התקשורת שלך, אבל אנשים צריכים להרגיש, להבין ולראות שאתה כן וגלוי לב לגבי מה שאתה אומר."

וידאו מספק את שפת הגוף הנדרשת וקשר עין כדי להפוך את ההתנצלויות הללו לאותנטיות יותר.

"אלמנט האמון באמת נבנה כאן מחדש באמצעות וידאו," היא אומרת.

אתה מגיב למשבר טבעי או זיכרון מוצר

עסקים קטנים שנתפסים באמצע אסונות טבע כמו הוריקנים או אפילו זיכרונות מוצרים צריכים להעביר מידע במהירות לכולם מרשתות האספקה ​​שלהם, ללקוחות ועד מומחי IT.

פרימו אומר כי בעוד שחברות רבות מוציאות מדריכים בכדי לכסות מה לעשות במצבים אלה, הסרטון הוא מיידי ואנושי יותר. לדוגמה, מדריך עשוי לענות על 10 שאלות שאנשים יכולים לקבל במהלך משבר. ניתן לשבור את התשובות לגושים קטנים יותר לעיכול בצורה קלה יותר בצורה וידאו.

"אם הם יכולים לחפש בגוגל את השאלה והתשובה תעלה, אתה יכול אפילו להפנות אותם למדריך", אומר פרימו.

הלקוחות שלך חווים בעיה נפוצה במוצר

וידאו הוא גם דרך נהדרת להגיב במהירות לבעיית מוצרים נפוצה שחווים לקוחות מרובים.

עסקים קטנים צריכים לעקוב אחר ההערות בערוצי המדיה החברתית או באתרי האינטרנט שלהם לבעיות אלה ולשקול יצירת סרטון כדרך להסביר במהירות בעיה או להכריז על פתרון.

אתה מנסה לשווק חוויה שקשה להכניס למילים

כל סוג של חוויה עסקית מתואר בצורה הטובה ביותר באמצעות תנועה ווידאו. לדוגמה, אם העסק הקטן שלך מציע רפטינג במים לבנים או סוג אחר של הרפתקאות, הווידיאו עובד הכי טוב. זו הפלטפורמה הטובה ביותר להסביר ללקוחות הפוטנציאליים מה הם מקבלים על ידי הפיכתם ללקוח שלך.

כך גם בענפים אחרים כמו אירוח, בילויים או נדל"ן.

"וידאו הוא הדבר הכי קרוב שהם יכולים להגיע לחוויה מבלי להיות שם." אומר פרימו.

לא הכנת כבר סרטון לעסק שלך

הסיבה הסופית שאתה צריך לערוך סרטון שיווקי עבור העסק הקטן שלך היא פשוטה. עדיין אין לך. סרטונים משמשים כמבוא המושלם למוצרים ולשירותים שלכם, והסבר כיצד ומדוע הם עובדים.

אולי החשוב מכל, פרימו רואה עתיד בו וידאו וטקסט משתלבים יותר ויותר בכדי לתת לצרכנים את התמונה כולה.

"תראה יותר ויותר סרטונים שמפנים אותך לטקסט לאורך זמן", היא אומרת.

כל הזכויות שמורות לאתר הבא

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב