פרסום בגוגל לעסקים באמצעות סרטון וידאו

השימוש בווידאו כחלק מהשיווק צובר תאוצה רבה בין עסקים בכל הגדלים. המפתח לפופולריות שלהם נעוץ בקלות יחסית ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים ועם לקוחות בפלטפורמות מרובות. ככל שהדגמות הולכות, הסרטון הוא פשוט הדרך הטובה ביותר לגרום ללקוחות או ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להיות נוחים יותר לקראת הרכישה.

כאשר הגישה לאינטרנט בפס רחב הולכת וגוברת, עסקים מחפשים וידאו כדי ליצור קשר עם לקוחות חדשים וותיקים בתהליכי קבלת ההחלטות שלהם. עסקים וכנראה התחרות שלך מצטרפים לעגלה ומחפשים וידאו כדי לעזור לתפוס ערך מהקהל שלהם. שיווק באמצעות וידאו יכול להיות מהנה ומתגמל גם יחד.

צמיחת הווידיאו

התחזית העולמית הנוכחית מעריכה כי האדם הממוצע יצפה במאה דקות של סרטון מקוון מדי יום בשנת 2021. למעשה, סקר שנערך בקרב משווקים חושף כי 88% מהם טוענים כי שיווק בווידאו מספק להם החזר השקעה חיובי (ROI). יתר על כן, 92% מהמשווקים טוענים כי וידאו הוא חלק חשוב מאסטרטגיה שיווקית. כש 75 מיליון אמריקאים צופים בסרטונים מקוונים מדי יום, שיווק וידאו מציע הזדמנויות מפתות למשווקים לנצל את העלייה בפופולריות של סרטונים מקוונים.

החדשות הטובות הן שאתה לא צריך הרבה כדי להתחיל. עם מצלמה טובה או טלפון חכם ראוי, תוכלו גם אתם ליצור סרטונים נהדרים לעסק שלכם. ניתן להשתמש בסרטון השיווק שלך לאתר שלך או לפלטפורמות מדיה חברתית כמו YouTube, Facebook ו- Instagram; השמיים הם ממש הגבול. אזהרה כאן להכין סרטון שיווקי דורש קצת עקומת למידה. ראשית, יהיה עליך להיות בעל הכמות הנכונה והכלים כדי להשפיע משמעותית על מאמץ השיווק שלך בוידאו.

אם אנשים אוהבים או משתפים את תוכן הווידיאו שלך זה יכול להיות ויראלי כשהוא מגיע לפלטפורמות מדיה חברתית. המלצות כאלה יכולות אפילו להגביר את טווח ההגעה שלך. כאשר המידע מגיע ממישהו שהם מכירים, סביר הרבה יותר שהמקלט יראה אותו, יאהב אותו או ישתף אותו. זו הסיבה שעסקים נוספים כוללים וידאו בתמהיל השיווקי שלהם בנוסף לשיווק בדוא"ל ולהגשת מדיה חברתית לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אבל ליצור תוכן וידאו לצריכה מקוונת יכול להיות קצת כבד טק. עם זאת, לא קשה לעשות זאת ברגע שלומדים את היסודות. במדריך זה אנו מפרטים את מה שאתה צריך בכדי להתחיל.

מה זה שיווק בוידאו?

שיווק הוא חלק חיוני בהצלחה הכוללת של עסק. שיווק מכסה את כל השלבים הכרוכים בהתאמת המוצרים שלך, הודעות, מכירות, הפצה, שירות לקוחות, כמו גם פעולות עסקיות אחרות כדי לענות על הרצונות של הנכס העסקי החשוב ביותר שלך, שהוא הלקוח שלך.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לשווק את העסק שלך באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של ימינו. בין אם זה דוא"ל, מדיה חברתית או אפילו שיווק וידאו, יש לך אפשרויות. שיווק וידאו הוא דרך מהירה ויעילה לשיווק המוצרים והשירותים שלך. בניגוד לפרסום בווידאו שנועד לעורר עניין ולהגדיל מכירות, תוכן שיווקי וידאו מנסה ליצור קשר עם לקוחותיך ברמה גבוהה יותר. שיווק בווידאו יכול לעזור בשיפור הנוכחות המקוונת שלך , בקידום מודעות טובה יותר למותג, שיאפשר לך להגביר את המעורבות ולבנות אמון. פרסום בווידאו הוא קבוצת משנה של שיווק בווידאו שעוזרת לעסקים לייצר מכירות עבור המוצרים או השירותים שלהם.

מטבעם פורמטי וידאו הוכיחו את עצמם כמושכים, מעורבים את הצופה ותופסים את תשומת ליבם. בואו נודה בזה שאנחנו הופכים ליותר ויותר מכוונים חזותית ומצג ותוכן טוב יכולים לקחת את המותג שלך דרך ארוכה. בעידן של מדיה חברתית ומכשירים ניידים של ימינו, סרטון יכול להיות ויראלי בקלות, מה שיכול לעזור להגביר את ההכרה שלך במותג. להיות ויראלי פירושו שהתוכן שלך, במקרה זה, וידאו, יראה תגובות וישותף לעתים קרובות.

ברמת מעורבות זו תוכלו לבנות מעקב סביב נושא מסוים, מטרה חברתית, מוצר, שירות או קידום שחשוב לעסק שלכם. הערות, לייקים ושיתופים שלאחר מכן יעזרו להוסיף אמינות ותמיכה מהעוקבים המקוונים / החברתיים שלך. שימוש בתכנים שמבקשים דיון ומשוב יש סיכוי גבוה יותר להיות משותף על ידי קהל גדול יותר.

אם הלקוחות שלך לא מצליחים למצוא את התוכן שהופך את המוצר שלך לקל לשימוש ולהנאה, סביר להניח שהם ילכו למקום אחר כדי לחפש את המתחרים שלך. פירוש הדבר שפספסת את ההזדמנות להרשים אותם, או במקרים מסוימים אפילו למשוך את תשומת ליבם. זה המקום שבו אסטרטגיית תוכן שיווקית מוצקה באה לשחק.

שימושים שונים עבור וידאו בשיווק

שיווק בווידאו הוא אחד ההיבטים של שיווק תוכן יחד עם דוא"ל, מדיה חברתית ושיווק מסורתי. כאן תוכן וידאו משמש ככלי סיפורי חזותי יעיל. יש לכך שלושה יתרונות גדולים. בעזרת סרטון אתה יכול לשדר את המסר שלך, להגביר את המותג שלך ולהשפיע יותר על הקהלים שלך כמדיום. הווידאו הוא דינמי ללא הרף וממשיך לשמח, לבדר ולהודיע. ללא קשר לטווח הקשב של קהל היעד, בין אם זה 6 שניות על גפן או הדרכה של 15 דקות, הם משפיעים מאוד. יתר על כן, ניתן לשתף סרטון בין פלטפורמות בין אם זה באתר שלך, בערוץ המדיה החברתית במכשירים ניידים, ביוטיוב במחשב או במחשבים ניידים.

עזור ליצור קשרים בקלות

תוכן וידאו יכול אפילו להיות מצחיק, חינוכי, מעורר השראה, מוטיבציה או מחמם לב. הם יכולים להיות אישיים, למשוך תשומת לב בקלות ולהדהד יותר עם קהלים מאשר מדיומים אחרים. סרטון וידיאו יכול לעזור להתייחס לשם ומאפשר לקהל לראות את האופי האמיתי של העסק וההיצע שלך.

אנשים אוהבים לקנות מאנשים. אם יש להם אמון בך זה מגדיל מאוד את הסבירות שלהם לקנות ממך. סרטונים הם כיום סוג התוכן המועדף על הצרכנים לראות מותג ברשתות החברתיות. עד שנת 2023 יהיו כ -345 מיליון משתמשי אינטרנט בצפון אמריקה ו -329 מיליון משתמשים ניידים. ככאלה, הצרכנים תמיד מצפים לראות תוכן וידאו נוסף. בעידן זה של קישוריות, 92% מצרכני הווידיאו הנייד חולקים סרטון עם אחרים. זהו עוד טיעון משכנע להפעלת אסטרטגיית תוכן הווידאו שלך עבור החברה שלך.

מקל על המכירה

סרטונים מעובדים בקלות והם יכולים למשוך תשומת לב של אנשים באותה מהירות. זה נהדר בעזרה להביא להכרה במותג. הם משלבים תכנים חזותיים ושמיעתיים להעברת מסרים. שלא כמו תוכן חזותי בטקסט רגיל, המוח שלנו שומר על המידע בסרטון בקלות רבה יותר.

מחקרים מראים שיש הרבה מה להרוויח משיווק וידאו כולל הגידול במכירות ויצירת לידים. כ -71% ממשווקי B2B ו -66% ממשווקי B2C משתמשים בוידאו לשיווק תוכן שלהם. סרטון המשלב טקסט, מוסיקה וצילומים הופך אותו למדיום אידיאלי להעברת תוכן מרתק. הם מעורבים משתמשים לפרקי זמן ארוכים יותר באתר שלך. הם גם דרך נהדרת להגדיל את המנויים לאימייל ולמדיה החברתית שלך.

בהיותו מדיום שתופס תשומת לב, הווידיאו מוביל את הצופים לעבר פעולה. אם תשלב קריאה לפעולה או תציע הנחה זה יכול להוביל לעלייה במעורבות עם לקוחות או אפילו המרות.

קדם את העסק שלך

בעזרת וידאו תוכלו לקדם את המוצרים והשירותים שלכם ולהגדיל את שיעורי ההמרות מלקוחות פוטנציאליים ללקוחות קונים. אתה יכול ליצור קטעי וידאו כדי לספק רקע חינוכי לעסק שלך ללקוחות פוטנציאליים אפילו לתת להם לנסות את השירותים שלך. אתה יכול ליצור סרטון מוצר כדי להדגיש את התכונות של המוצרים שלך, כמו גם למשוך ולקיים לקוחות. הפלטפורמות לסרטונים שלך מגוונות. אתה יכול להשתמש בסרטונים שלך באתר שלך ידיות מדיה חברתית הכוללות YouTube, Twitter, Facebook, LinkedIn כמו גם פלטפורמות אחרות באינטרנט, כולל Google.

הגדל את התנועה

ניתן להשתמש בסרטונים מההסברה שלך ברשתות החברתיות או משיווק בדוא"ל להובלת תנועה לאתר שלך. סקירות מוצרים, מודעות וידאו או הדרכות וידאו מפלטפורמות אחרות יכולות להפנות את הצופים לאתר שלך כדי להגדיל את מספר המבקרים באתר שלך. בנוסף, הסרטונים שלך באתרי מדיה חברתית יכולים לעזור לך לוודא שאתה פונה ללקוחות פוטנציאליים שאולי לא ידעו עליך באינטרנט.

עם סרטונים טובים מגיעים הודעות טובות, שזו דרך נהדרת להגדיל את ההסברה שלך. וידאו מאפשר לך לשדר את המסר שלך, להגביר את המותג שלך ולהשפיע יותר על הקהל שלך. סיבה ברורה נוספת מדוע שיווק בתוכן וידאו נותר אחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר הוא הפשטות.

להלן כמה מהסוגים השונים של סרטוני השיווק שבהם אתה יכול להשתמש עבור ההסברה שלך.

סרטון המלצות לקוחות

לקוחות יכולים להיות שגרירים נהדרים עבור המותג, המוצר או השירות שלך. אם אתה יכול למצוא לקוח קיים שמוכן לצאת לווידיאו, אז, בכל אופן, הוסף אותו לסרטון שלך. הם יכולים לעשות רושם רב על לקוחות אחרים שנמצאים על הגדר כדי לעזור להסביר את המורכבויות של המוצר או השירותים שלך דרך עדשת המשתמש או הלקוח.

להצלחה רבה יותר תנו ללקוחות להשתמש במילים שלהם אך בקשו מהם להיות ספציפיים. לקוחות פוטנציאליים אולי לא משוכנעים מהמגרש שלך, אך כאשר לקוח עמית שהוא יכול להתייחס אליו ממליץ על המוצרים שלך הספקנות שלהם עשויה לרדת.

הוראות וידאו

הם מכונים גם סרטוני הדרכה, מדריכים או עשה זאת בעצמך (DIY), והם מאפשרים לצופים למצוא פתרונות לבעיה מסוימת שהם עשויים לחוות. הם דרך נהדרת לעזור לצופים לבצע צעד אחר צעד תהליך.

בעיקרו של דבר הסרטונים הללו מסייעים לצופים לענות על שאלות ולהדריך אותם כיצד לעשות משהו שלא ידעו לעשות. על פי גוגל , סרטון כיצד לבצע מרוויח את מירב תשומת הלב מכל קטגוריית תוכן ב- YouTube ; יותר מקליפים או משחקים. למעשה, יותר מ -7 מתוך 10 צופים מתוך 2 מיליארד משתמשי YouTube הפעילים בחודש, הם משתמשים ב- YouTube כדי לפתור בעיות. זוהי גם דרך נהדרת להשתמש בתוכן הווידיאו שלך כדי לעזור לאחרים.

סרטון הדגמה

סרטון הדגמה הוא דרך נהדרת להציג את המאפיינים של המוצר או השירותים שלך מכיוון שהם עובדים טוב לקמפיינים שיווקיים. כדי לשפר את המסר שלך, תוכל גם לשלב אנימציה, תמונות ואינפוגרפיות שיעזרו לקהל להרגיש טוב יותר את ההצעה שלך. סרטון הדגמה הוא ממש דרך ההצעה שלך, בדיוק כמו שהיית עושה כאשר לקוח עובר לחנות או למשרד שלך. שמונה מתוך עשרה אנשים רכשו פיסת תוכנה או יישום לאחר שצפו בסרטון המותג.

סרטון סקירת מוצרים

סרטון לסקירת מוצרים נועד לתת למוצר או שירות מסוים יתרון מול היצע המתחרים. על ידי הצגת תחילה את היתרונות של המוצר או השירות שלך, תוכל לסייע ללקוחות להבין טוב יותר למה הם נרשמים אם הם בוחרים בך.

ביקורות מוצר נהדרות במתן מידע על נקודות השיא של המוצר או השירות. זה עוזר ללקוחות להתקרב צעד נוסף לביצוע רכישה. סרטון ביקורת הוא גם כלי נהדר לבניית אמון גם בקרב הצופים.

סרטון וובינר

וובינר הוא אירוע מקוון בו דוברים מעבירים מצגות, סדרות חינוכיות או כנסים לקהל. לעתים קרובות משתתפים מתקשרים עם הדוברים על ידי הגשת שאלות, מענה לסקרים וחילופים אחרים. זהו סוג אחר של תוכן וידאו למגע עם קהלים מכיוון שהם מציעים הזדמנויות לתקשר ולקבל משוב מהצופים.

סרטון וובינר יכול לשלב גם אינפוגרפיקה, שקופיות, סרטונים וכלי מצגת אחרים כדי להוסיף עוד לחוויה. יתרון נוסף של וובינר הוא שצופים ברחבי העולם יכולים להשתתף באירוע ולהשתתף בו. המשמעות היא יותר הזדמנויות להביט במותג שלך מבסיס לקוחות חדש.

סרטון הסבר

סרטון מסביר דומה לסרטון הדגמה, אך הוא מתמקד באופן בו המוצר או השירות מספקים פתרונות ללקוחות. זה עוזר לפירוק מושגים לכאורה מסובכים סביב הצעה מסוימת. המטרה היא לתקשר את התכונות הייחודיות של מוצר מסוים בזמן הקצר ביותר. חשוב על אלה כעל מדריך וידאו המסייע ללקוחות לנווט בין המורכבויות של המוצר לבין התכונות הנלוות אליו.

זוהי דרך נהדרת ליצור קשר עם לקוחות מכיוון שסוג וידאו זה עוזר לטפל בבעיות שמשתמש הקצה עלול להיתקל בהן בעת ​​שימוש במוצר מסוים זה.

פודקאסט וידאו

פודקאסטים מאפשרים לאנשים לשתף את מלאכתם, לערוך קמפיין או פשוט לחלוק את התשוקות שלהם עם קהלים גדולים. מבולבל על ידי הפופולריות של YouTube ופודקאסטים אחרים של פלטפורמות מדיה חברתית הולכות וגוברות בפופולריות. פודקאסטים מגיעים גם באודיו וגם בפורמטי וידאו. זה כמו לכתוב בלוגים באמצעות סרטונים.

הפורמטים הם דובר מסוים אחד או בצורה של שאלות ותשובות ושיחות עם האורחים . ניתן להזרים את התוכן בשידור חי או להיות זמין להורדה במועד מאוחר יותר. לא משנה מה הפורמט, סרטוני פודקאסט הם דרך פופולרית מאוד לשתף ידע בשיווק תוכן.

סוגים אלה של סרטונים תומכים בהצגת הון אנושי ושיטות עבודה מומלצות על ידי שיתוף תובנות שלקוחות פוטנציאליים עשויים להזדקק להם. ככלי שיווקי תוכן, הוא יכול לתמוך בהגדלת המנויים וכן להציע הזדמנויות טובות למכור פרסומות.

סרטון פרסום

זהו ככל הנראה השימוש השיווקי הוותיק ביותר עבור סרטונים. סרטוני פרסום הנקראים גם סרטוני מותג הם חלק מקמפיין פרסומי. הם נועדו להודיע ​​לצופים על התכונות והיתרונות של המוצר או השירותים שלך. ניתן להציג סרטונים אלה כמודעות או ב- YouTube. אתה יכול גם לקדם סרטון שעשית כדי לשמש סוג של מודעה מקצועית.

מטרת הפרסום לטווח הארוך היא לשכנע את הצרכן לראות את העסק שלך באור טוב ולהמשיך לרכוש את המוצרים והשירותים שלך. שימושים אחרים בסרטוני פרסומת עשויים לכלול הגדלת מכירות; הכרזה על מבצעים מיוחדים כגון הנחות; להשיג הכרה טובה יותר בשמות עבור העסק שלך ואחרים.

סרטון ראיון

סרטונים מסוג זה שמים זרקור על אדם אחד או שניים במקום בו הם עונים על שאלות. המרואיין יכול להיות המנכ"ל שלך, הצוות, השותף, הספקים, הלקוח או אפילו משפיע. משמשים לעתים קרובות לבלוגים, או כחלק מסדרת פודקאסטים, הם יכולים לשמש גם למטרות אימון.

לאדם צריך להיות מסר או כמה תובנות ייחודיות שעשויות לעניין את הצופים. לעיתים קרובות סרטון ראיון מלווה בתמליל של הראיון כך שאנשים יוכלו גם לקרוא וגם לצפות. YouTube מייצר אוטומטית תמליל, אם כי לפעמים מחוספס. סוג וידאו זה טוב לשיתוף ערכי החברה שלך והזדהותה עם הקהילה או הגורמים.

סרטון הדרכה

משמשים גם לסירוגין כסרטוני הדרכה, הם עוזרים בשיפור כישורי המשתמש במוצר מסוים. סרטונים אלה יכולים להשתמש בצילומים של אנשים אמיתיים כדי לחבר את המאמן למשתמש. הסרטון יכול להיות צעד אחר צעד הוראות לשימוש או אופטימיזציה של הפריט שרכשו.

אם ברצונך ליצור סרטון אימונים משלך, תוכל להקליט סרט מסך קצר שמראה לך את הפעילות ומסביר את התהליך. כלים כמו Techsmith , Loom ו- TinyTake by Mango Apps נהדרים למטרה זו. למרות שמשמשים לעתים קרובות למטרות הדרכה פנימיות, אתה יכול להשתמש בה גם כדי להציג מנהיגות מחשבתית כחלק משיווק התוכן שלך עבור הקהל שלך.

סרטון אנימציה

סרטוני אנימציה מוסברים בפשטות משתמשים בתמונות שעברו מניפולציות כדי להופיע בהעברה כדי להעביר מסר לקהל שלך. סרטונים אלה יכולים להיות דרך מהנה לבנות את המותג שלך או לקדם את השירותים שלך . הם לא דורשים ממך לחפש מיקום או לדאוג לתאורה או להרכב שלך. עם זאת תצטרך תחילה תוכנת יצרנית אנימציה טובה כדי ליצור את סרטון האנימציה שלך. ניתן לשלב את סרטי האנימציה שלך בקול מדובב כדי לשפר את המסר שלך. סרטוני אנימציה יכולים להיות קצרים כמו 30 שניות או להימשך זמן רב יותר. התוכן תלוי בהודעה שתרצה שהקהל שלך יצרוך.

10 רשימת הסרטונים המובילים

סרטוני רשימה פופולריים מאוד ביוטיוב מכיוון שהם עוזרים לדירוג אלה ברשימה על פי ביצועיהם. זה נהדר לשיווק מכיוון שהם מספקים לצופים אפשרויות אינפורמטיביות והומוריסטיות מרשימת המתמודדים האפשריים. BuzzFeed , Watchmojo ואחרים כמוהו השתמשו בעשרת קטעי הווידיאו המובילים כדי ליצור נישות משלהם ולצפות צופים ובסיס מנויים נאמן.

הפורמט פשוט. אתה רק צריך להכין רשימה חדשה של הטובים ביותר בכל קטגוריה שעולה בראש לצופים שעשויים להתעניין בהם. ההצלחה שלך תהיה תלויה ביכולת שלך לבחור את התוכן או הנושא הנכונים שיזכו את תשומת לב הקהל שלך. יהיה עליך לבצע את המחקר שלך על מקורות אמינים ולהיות מסוגל לגבש דעות משלך לגבי המגמה.

מתכון וידאו

סרטונים מסוג זה הם אידיאליים לבלוגים של מתכונים, אתרי אוכל ואתרי בריאות. בואו נודה בזה, כולנו ניסינו להכין את המנה המיוחדת הזו אבל לא הצלחנו להשיג את המתכון. מדוע לא להזין את קטע הווידיאו הטרנדי הזה על ידי עזרה לאנשים לפרק מתכונים מההתחלה ועד הסוף באופן שמרגיש קל לעשות. אתה יכול ליצור את הסרטונים האלה בפחות תרועה ואפילו בלי צליל. אתה יכול פשוט להראות מתכון שמורכב במהירות, לפעמים עם כיתובים, אבל לא תמיד. רשת המזון היא אוצר בלום של קל להפוך מתכונים שכל אחד יכול לעקוב. גוגל, פייסבוק וכלים מקוונים אחרים הם גם משאבים מצוינים למציאת כל מתכון שאפשר להעלות על הדעת.

סרטונים מתצלומים

אלה סרטונים פשוטים שדומים יותר למצגות שקופיות. הם מלווים בתמונות, טקסט וצליל כנרטיב ואינם דורשים להיות צלם וידיאו טוב. הם מעולים להפקות על נעליים. אתה יכול ליצור את הסרטונים האלה בעזרת עורך וידאו פשוט ותוכל להשתמש בתמונות או בתמונות. אתה יכול לייעד מחדש תמונות וסרטונים אשר יחסוך כסף וזמן. שוב גוגל ופייסבוק הם מקורות מצוינים לתמונות. עם זאת, דאג לכבד תחילה תוכן של זכויות יוצרים.

וידאו חי

אם אתה רוצה לערב את הקהל שלך בזמן אמת, צלם סרטון חי. זוהי אפשרות יעילה לקמפיין שיווקי וידאו עבור הפעלת מוצר המכוונת למשתמשים. כל דבר, החל בתערוכה, אירוע השקה, אירוע חברתי, מסיבת חג מולד של משרד החברה, הכרזה על זוכים בהגרלה או כל אירוע שעשוי לעניין את הציבור יכול להיות חלק מסרטון חי שהקהל שלך יכול להשתתף בו. סרטונים אלה יכולים לעזור לצופה. מאחורי הקלעים בפעולות שלך או כל דבר אחר שמשתמשים בדרך כלל לא חווים. תוכלו להזרים סרטונים אלה בשידור חי או עם נקודות עיקריות של רגעי המפתח באירוע.

סרטון הודעות אישי

סרטונים אלה נהדרים להציג את ההיבט האנושי של העסק שלך. הם מעולים להדגשת רוח הצוות של החברה שלך, תחושת הנאה וקהילה. אתה יכול להשתמש בהם כדי להעביר הודעות תודה ללקוחות, עדכוני התפתחויות או לאחל ללקוחות חג שמח.

סוג וידאו זה אמור להכיל מידע ופרטים הרלוונטיים ללקוח שלך. סרטון ההודעה העסקית המותאם אישית שלך צריך לשלב את חלק מהדברים הבאים או את כולם: ליצור מודעות; לעורר אינטרסים; וליזום רצון ועשייה.

התאמה אישית פשוטה יכולה לכלול פשוט הודעת וידאו המתייחסת לעניין הלקוח או נקודת הכאב. סרטון מסרים אישי עשוי היטב יכול לעזור בשיפור המרות מכירות, בניית אמון ומעודד לידים.

1. קבע את מטרת הווידיאו

הדבר החשוב ביותר שעוסק בהכנת סרטון מצליח תלוי תחילה בתשוקה וביצירתיות שלך לספר סיפור. לפני שתתחיל לצלם אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה רוצה שהקהל ייצא מהתוכן שלך. למעשה שיטות מומלצות ממליצות לנו לענות על שלוש שאלות עיקריות: אילו בעיות תוכן הווידיאו יפתור ?; כיצד תוכן הווידיאו שלך יתמוך ביעדי החברה הרחבה שלך: ומה יהיו התוצאות והתוצאות המודדות הצלחה?

שיטות עבודה מומלצות גם ממליצות לנו לחשוב על הצעת המכירה הייחודית שלך (USP), המסייעת בזיהוי האופן שבו אתה כעסק בולט מהמתחרים. במילים פשוטות, תאר את היתרון המובהק שמשתמשים שלך מרוויחים רק בקנייה מחברתך, שהיא למעשה אסטרטגיית שיווק הווידאו שלך. זו הסיבה שהעסק שלך מסוגל למשוך תשומת לב, להבדיל את עצמו מהתחרות, לזכות בסיכויים ולקבל נאמנות לקוחות. זה הבד שעליו אתה מצייר את כל המסרים שלך. כשאתה משלב את הדברים הטובים, שמעת שלקוחות אומרים על העסק שלך יכול לסייע עוד יותר בשיפור המסרים שלך.

2. כתוב סקריפט

תסריט נהדר יעזור לספק את התוצאה הרצויה לכם מהסרטון השיווקי שלכם. הפקת וידאו טובה היא חיונית, אך לא פחות חשוב תסריט טוב הוא אבן הפינה לתוכן בעת ​​יצירת הסרטון. כתיבת תסריט טוב דורשת מחקר סולידי והבנת העניין של הצופים שלך. הפוך אותו לשיטה הטובה ביותר לכתוב תסריט נחקר היטב, פשוט וברור לפני שאתה מצלם סרטון כלשהו.

התסריט אמור לעזור לסרטון שלך לקבל תשומת לב; להיות בלתי נשכח; להיות משכנע ומשכנע מספיק כדי לגרום לאנשים לשקול את הצעתך. שאל את עצמך מה זה אני רוצה להעביר? בתגובה אל תבלבלו את הקהל שלכם לגבי מטרת הסרטון ומה אתם רוצים שיעשו לאחר הצפייה בסרטון. האם אתה רוצה שהם יבואו לבקר בחנות שלך או שאתה רוצה שינסו ויתחילו להשתמש במוצר שלך?

האם בסופו של יום, המטרה היא לבקר באתר שלך למידע נוסף, לדף הפייסבוק שלך, או להירשם לניוזלטר שלך?

היסוד של כל סרטון הוא התסריט והלוח. אתה יכול לקחת השראה על ידי ביצוע ביצועי benchmark ראשונים של סרטונים שהרשימו אותך ולחפש דרכים לחקות אותם כדי לשרת את מטרתך. חפש את המסרים של המתחרים שלך ובדוק אם תוכל לספר סיפור טוב יותר. מצא דרכים חדשות ליצור ולהעביר את המידע שהמשתמשים שלך רוצים. התחל לחשוב כיצד תוכל להפוך את התכונות החריגות ביותר של העסק שלך ליתרונות ייחודיים למשתמשים. בכל הפקת וידיאו, אתה עלול להתפתות לצאת החוצה. המפתח כאן הוא לדעת את המטרה שלך ולהישאר בנקודה.

אתה יכול לשלב תמונות, מוסיקה, אנימציות כדי להגביר את ההפקה שלך גם כן.

3. זהה כלים וציוד שאתה צריך

אם יש לך מצלמה, מצלמת רשת או טלפון נייד הגון שיכול לצלם וידאו, אתה מתחיל טוב. הטלפון שלך יכול להתחיל בעבודה ליצור סרטון חי באינסטגרם או בפייסבוק או אפילו להקליט סרטונים שלמים ולערוך אותם.

אם ברצונך לעשות הכל-אין, תזדקק למצלמת DSLR טובה, חצובות, עדשות, מקליטי שמע ואביזרים אחרים כדי ליצור את ההפקה הפריכה למראה מקצועי. תחילה תוכל להשתמש במצלמה שלך לאט ובהדרגה, באמצעות קריאה ומחקר, תוכל להשתמש בתכונות מתקדמות כדי לקבל מראה מקצועי יותר.

מעבר לחומרה, תזדקק לתוכנת עריכת וידאו טובה שתוכל לעזור בשיפור הייצור שלך. ציוד ותוכנה ברמה מקצועית עשויים להיות יקרים וייתכן שלא יתאפשרו עבור עסקים קטנים ואנשים פרטיים.

אם יש לכם מקום פנוי תוכלו גם להקים אולפן משלכם בו תוכלו לצלם קטעי וידאו ולהקליט אודיו. הסטודיו שלך לא צריך להיות יקר ומלא בציוד מהודר. כל מה שאתה צריך זה חדר ייעודי אטום לרעש עם רקע טוב כדי שתוכל להתחיל. אתה יכול בקלות להקים חלל צילומים במשרד שלך בלי לשאת בעלויות רבות.

4. הגדר את המצלמה, מצלמת הרשת או כלי הווידיאו

ודא שהנושא ממוקם במרכז מסך התצוגה המקדימה. כמו כן, נסו לא להתקרב יותר מדי או רחוק מדי מהנושא לצופים לא מבולבלים. אם אתה מתכנן להקליט צליל הקפד לבדוק את השמע והוא נשמע ואין רעש רקע שעלול לגרום להפרעות. דבר חשוב נוסף שיש לזכור הוא להבטיח שהמצלמה שלך מוצבת היטב על חצובה או מכשיר אחר כדי שהסרטון שלך לא ייצא מטלטל.

5. כוונן את התאורה

תאורה היא היבט חשוב בצילומים. התאורה שלך לא צריכה להיות בהירה או כהה מדי. אם אפשר, הקליטו במקום עם כמה שיותר אור טבעי.

אור חזק מאחורי הנושא יכול לעוות את הסרטון שלך ועלול להפוך את הנושא לצללית. חפשו צל בעת צילום בחוץ באור שמש קשה לקבלת תאורת הווידיאו הטובה ביותר. נסה לצלם עם מקור האור הממוקם בחלק האחורי של המצלמה. אתה יכול גם להשתמש במנורת שולחן או במקור אור אחר אם התאורה חלשה מדי.

בזמן שאתה מקורה ודא שהחלון בדרך כלל לפניך בזמן הצילומים. זה ייתן לך תאורה מאוזנת.

6. הקליטו את הסרטון

אם אין לכם תקציב להשקיע במצלמה תוכלו להשתמש בסמארטפון. הסמארטפונים החדשים של ימינו מגיעים עם מצלמות מדהימות ויכולים לעבוד היטב לצילומים בדרכים. פשוט מצא מקום מוגבה למיקום המצלמה או חצובה (עוד על כך) ולהתחיל לצלם. מצלמת רשת יכולה להיות טובה גם ליצירת הודעות אישיות ובלוג וידאו.

למצלמות רשת הקפד להסתכל על עדשת המצלמה בזמן שאתה מקליט. זכור זאת כאשר אתה רואה את עצמך על המסך, מכיוון שעיניך לא יופנו כלפי הצופים.

עדיף שתחזיק את המצלמה שלך בכיוון נוף, ולא דיוקן לצילום טוב. וודאו שיש לכם רקע יפה והוא לא מסיח את הדעת. סרטונים רבים מוטרדים מדברים שמופיעים ברקע ואם זה לא הדבר הנכון, שוב זה יסיח את הדעת מהמסר ומהתוכן הכללי שלך.

רקע נחמד יכול לקבוע את הסצנה ואת הטון לסרטונים שלך. אם מדובר במסר אישי עשוי להיות מדף ספרים ופרסים יכולים להעניק לו את האווירה המקצועית הזו. עם זאת, אם הכל נכשל רקע פשוט יכול לסייע בביטול העומס לסרטונים בעלי מראה מקצועי יותר.

אם אין לך מיקרופון, במקום לרכוש מכשיר חדש, אתה יכול להשתמש בכתוביות כדי לספר את הסיפור שלך תוך כדי השמעת מוזיקה ברקע.

7. ערוך את הסרטון

העריכה היא המקום שבו אתה מוסיף קצת פאנש להפקות שלך. זה יכול להיות מרתיע בהתחלה, אבל אתה יכול להשתמש בתוכנת עריכה חופשית כגון iMovie או Windows Movie Maker כדי להתחיל. אם אתה רוצה תכונות מקצועיות, אתה יכול ללכת עם Adobe Premiere Pro או Apple Final Cut Pro .

אתה יכול גם לחפש תוכניות שמאפשרות לך לערוך עריכה בסיסית. סרטונים יכולים לקחת שטח אחסון רב אז וודאו שאתם משקיעים בדיסק הקשיח החיצוני או שיש לכם אפשרות לשמור אותם בענן. אתה יכול להסתכל בכונן Google, Dropbox או Microsoft OneDrive.

8. העלה את הסרטון שלך

לאחר הצילום והעריכה יהיה עליכם להחליט כיצד להגיע לקהל שלכם. האופן שבו אתה משתף ואילו פלטפורמות תבחר יהיה תלוי במידה רבה בקהל היעד שלך וביעדי השיווק שלך בווידאו. לדוגמה, אם אתה עושה כיצד לבצע סרטון, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה להעלות אותו ליוטיוב. אם אתה ממקד לקהלים צעירים יותר, אתה יכול לבחור ב- Snapchat או Instagram. עדיף תמיד להתחיל בתחילה עם ערוץ אחד ואז לכוון מחדש את הסרטון כך שיתאים לערוצים אחרים בעתיד.

9. אופטימיזציה של דף הווידיאו

המפתח לאסטרטגיית הווידיאו שלך הוא להשיג צפיות. לשם כך תצטרך להוסיף את האינדקס לסרטונים שלך ולדורג אותם לדפי תוצאות במנועי חיפוש. ראשית יהיה עליכם לבחור בפלטפורמת אירוח הווידאו המתאימה. אם אתה מתמקד במודעות כללית למותג, תוכל לבחור להשתמש בפלטפורמות כמו YouTube ו- Vimeo. זה יגדיל את הסיכויים שלך להגיע לצפייה גדולה בסרטונים שלך. עם זאת, הדבר עלול להשפיע על התעבורה המגיעה לאתר שלך, שכן על ידי פרסום בפלטפורמות אלה אתה מפסיד בהפניית התנועה לאתר שלך. אם אתה מעוניין להשיג תנועה תוכל להפנות אותה לאתר שלך על ידי הכללת קריאה לפעולה הקוראת לצופים לבקר באתר שלך.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) באה לשחק גם כאן. קידום אתרים כולל ביצוע שינויים מסוימים בעיצוב האתר שלך ובתוכן שיהפכו את התוכן למושך יותר עבור מנועי החיפוש. שימוש ב- SEO יעזור לוודא שהתוכן שלך מדורג גבוה במנועי החיפוש. כך מאפשר למשתמשים חדשים וגם ישנים לקבל גישה לתוכן שלך בקלות.

כלי אופטימיזציה

על ידי הכנסת תמליל וידאו תחילה, זה יכול לעזור לקידום אתרים. זה יאפשר לבוטים של החיפוש לגרד יותר מהתוכן שלך מכיוון שיש לך טקסט הניתן לאינדקס שמלווה את הסרטון שלך, מה שמעלה את הסיכוי שתעלה לאינדקס החיפוש. באופן דומה, הכותרת שלך ותיאור הסרטון יכולים לקדם את מאמץ ה- SEO שלך על ידי הגדלת הסיכויים שלך להיראות.

ודא שיש לך תמונה ממוזערת מושכת. תמונות ממוזערות של וידאו הן מה שמחפשים יראו כשהסרטון שלך יתווסף לאינדקס. שימוש בתמונות ממוזערות מעניין מבחינה ויזואלית לתוכן הווידאו שלך עוזר למשוך יותר צופים ולהגדיל את זמן הצפייה בסרטונים שלך. זה יקבע אם הם ילחצו על הסרטון שלך או לא. אתה צריך לחשוב על התמונה הממוזערת שלך ככריכת הסרטון שלך. זה צריך להיות מפתה מספיק כדי להצדיק קליק.

חשוב ליצור תוכן וידאו נהדר, חשוב לא פחות לוודא שהסרטון שלך מהדהד עם קהל היעד. בהקשר זה, קידום אתרים הוא דרך יעילה להגביר את יכולת הגילוי שלך ולהביא אותך לדף הראשון של גוגל.

בנוסף לשינוי ה- SEO, עליכם לעשות זאת במונחים של הפניית אנשים לאתר ולראות את הסרטונים שלכם. התקשר לחסידי המדיה החברתית שלך ולמנויים לדוא"ל שלך כדי להודיע ​​להם ולראות את הסרטון שלך. אתה יכול גם לעבוד עם משפיעים כדי לגרום לאנשים לדעת יותר על הסרטון שלך.

10. מדוד תוצאות

אם אתה לא יכול למדוד את זה אתה לא יכול לנהל את זה. המפתח לסרטוני השיווק שלך הוא לראות צורה כלשהי של פעולות חיוביות שמגיעות מהקהל שלך.

ניתן למדוד את ההשקעות שלך בהפקה רק על סמך התגובות החיוביות שאתה צובר מצד הצופים. אם הוצאתם הרבה כסף על הפקה מתקדמת רק כדי לצבור רק קומץ צפיות, ייתכן שלא תיצרו קשרים או שלא הצלחתם להגיע באמת לאנשים. הניתוחים והמדדים של האתר שלך הם כלים חשובים להערכת איזו השפעה יש לסרטונים שלך מבחינת המבקרים והמרות לאתר שלך. Google Analytics יכולה לספק נתונים על פניות חיפוש ותעבורה והתנהגות.

ישנם כלים מקוונים אחרים למדידה ולכימות רמת המבקרים בבלוגים, פוסטים, שיחות מדיה חברתית וציוצים. רוב פלטפורמות המדיה החברתית, כולל פייסבוק, Vimeo, YouTube מגיעות עם ניתוחים משלהן כדי לעקוב אחר ביצועי הסרטונים והקמפיין השיווקי שלכם.

אם ברצונך לעקוב באופן עצמאי אחר ההשפעה של הסרטונים שלך, יש למעשה חמש דרכים למדוד את העשייה שלך בשיווק הווידאו. הם ספירת צפיות, קצב הפעלה, שיעור צפייה, שיעור קליקים ושיעור המרה.

  • ספירת הצפיות היא מספר הפעמים שצפית בסרטון שלך
  • קצב הפעלה הוא ההשוואה בין מספר האנשים שצפו בסרטון שלך לעומת מספר האנשים שהזדמן לצפות בו
  • שיעור הצפייה מודד כמה מהסרטונים שלכם אנשים באמת צופים. האם אנשים מכים משחק, רק כדי להכות הפסקה לפני שהם מגיעים לבשר התוכן שלך?
  • שיעור הקליקים הוא אחוז הצופים שלוחצים על קריאת הווידאו שלך ומבקרים בדף אחר
  • אחוז ההמרה מודד את אחוז הצופים בסרטונים שהופכים ללקוחות שלכם

שאלות נפוצות בנושא שיווק וידאו

השאלות הנפוצות הבאות עשויות לספק תשובות נוספות:

מהי אסטרטגיית שיווק וידאו?

במילים פשוטות זו התוכנית המתארת ​​את מה שאתה רוצה להשיג עם שיווק באמצעות סרטונים; למי אתה מכוון ואיך תמדוד את ההצלחה שלך. זה מחייב אותך להגדיר יעדים לסרטון שלך; לזהות קהלי יעד; מה אתה רוצה לספר להם; להיות משעשע ומרתק מספיק, וכמובן שיש לך תקציב ריאלי.

כמה עולה שיווק וידאו?

שיווק בווידאו לא בהכרח צריך לעלות הרבה. זה תלוי במה שאתה רוצה לייצר; רמת המומחיות והציוד שיש לך בבית, ואיכות הייצור שאתה רוצה. העלויות יכולות להגיע לכמה מאות דולרים עד למעלה מאלפי דולרים. לדוגמא, יצירת סרטון פייסבוק בשידור חי או הודעה אישית עשויים לא לעלות לכם כלום. כל מה שאתה צריך זה טלפון חכם או מצלמת רשת הגונה.

אם אתה עסק עם תקציב נעים אולי מיקור חוץ של חלק מעבודות הייצור עשוי להיות לטובתך. מצלמות יוקרה חדשות, ציוד תאורה וכלים אחרים הם לעתים קרובות יקרים לרכישה. אתה יכול לבחור לשכור או יותר טוב לשכור מצלמת צילום מקצועית שתעשה את הירי ותספק לך את הצילומים הגולמיים. לאחר מכן תוכל לערוך את הסרטון שלך באמצעות תוכנות חינמיות שנמצאו באופן מקוון או להשתמש בשירותי חבר או משפחה בעלי כישורי עריכה.

עם זאת, תחילה תצטרכו להיות זהירים ולקבוע תקציב לפני שתקפצו לייצור. פעולה זו מאלצת אותך להיות מציאותי עם ההפקה שלך ולהיצמד ללוח התכנון שלך. בכך אתה גם חוסך זמן עצום מכיוון שאתה לא צריך להמשיך להתמודד עם מחשבות שניות ולהרחיב את ההפקה להפקה ענקית שמחוץ לטווח התקציב שלך.

שאל אם אתה יכול להרשות לעצמך צלם וידאו או עורך מקצועי? האם הכסף מוגדר לציוד חדש? או שאתה מתכנן לצלם את הסרטון עם הטלפון החכם שלך? האם זה הזמן הנכון לעשות הפקת וידאו? האם עלי לייעד צוות לפרויקט?

מדוע וידאו חשוב כל כך בשיווק?

וידאו הוא מדיום נהדר לשיווק מכיוון שיש לו שלושה יתרונות גדולים. בעזרת סרטונים תוכלו לשדר את המסר שלכם, להגביר את המותג שלכם, להגדיל מכירות ולהשפיע יותר על הקהל שלכם כמדיום. סוד הסרטונים הוא שקל למשוך את תשומת לב הקהל שלך. סרטוני שיווק מקוונים הם מפה לאוזן החדשה מכיוון שהם מגבירים את טווח ההגעה שלך ואת היכולת לשתף, לייק ולפרסם אותם מחדש.

כיום עסקים משתמשים בשיווק ויראלי, שיווק מדבק במידה שהצופים ירצו להעביר אותו לחבריהם. מכיוון שלקוחות מעבירים את המסר או הקידום לאחרים, שיווק ויראלי יכול להיות זול מאוד ומשפיע מאוד. הסוד כאן הוא כוח האישור שכן המידע מגיע ממישהו שהם מכירים.

המרות

על פי סקרים של 70% מהמשווקים, וידאו מייצר יותר המרות מכל סוג אחר של תוכן. זה משתלם יפה עבור מוכרי מסחר אלקטרוני שמצאו כי שימוש בסרטוני מוצר יכולים להגדיל את המכירות בחנות מקוונת ב -144%.

גם אם אין לך חנות מקוונת, כולל וידאו בדף נחיתה יכול להגדיל את ההמרה ב -80% ולאחר צפייה בסרטון, 64% מהמשתמשים עשויים לקנות פריט באינטרנט.

בכל הנוגע לנוכחות המקוונת שלך, תוכן וידאו יכול לעזור לספק דירוגים גבוהים לאתר שלך על ידי רוב מנועי החיפוש. לפי הערכות מסוימות, הסיכויים שהסרטונים מופיעים בעמוד הראשון של חיפוש בגוגל הם פי 53% מאשר מסמך טקסט. הם גם מגדילים את המעורבות מכיוון שצופים רבים נשארים שתי דקות יותר באתרים עם וידאו מאשר אלה ללא סרטונים. הערעור ברור, סרטונים מאפשרים לעסקים לתקשר את סיפורם באופן מרתק ואישי. סרטונים נותנים לחברות פלטפורמה לדבר על העסק, המוצר או השירות שלהם באופן שגורם ללקוח להרגיש בנוח.

סרטונים נבונים ביישום יכולים לעזור לקידום טוב יותר של העסק; הציגו המלצות, והוסיפו כשרון להודעות העיתונאיות ולהודעות אחרות.

האם אני עדיין יכול לעשות שיווק בווידאו אם אני לא צלם טוב?

כן, אפשר לעשות שיווק בווידאו כטירון ולהשתפר בזה לאורך זמן. עם זאת, עליכם להיות מוכנים ללמוד את המלאכה. ראשית עם מדריכי בדיקה ל f-stop (ועומק השדה), ISO, מהירות תריס ואיזון לבן. אתה יכול להתחיל בפרויקט שאולי לא דורש מיומנויות צילום מושלמות כדי ליצור את הסרטון שלך. בקלות יחסית, תוכלו להתחיל בדרככם לשיווק וידאו על ידי התנסות בפרויקטים קלים יותר כמו קטעי וידאו בשידור חי, סמינרים מקוונים או ליצור סרטונים מתצלומים. עם זאת תזדקק למינימום מקליט מצלמה, עורך וידאו ושירות אינטרנט בכדי להעלות את הסרטונים שלך.

תמונה: Depositphotos.com


עוד באתר המקור: מאמרים פופולריים 

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב