שיווק בגוגל עם סרטון וידאו – מתאים לבעלי עסקים קטנים

עם מה שהאינטרנט נגיש היום, האם תאמין לי אם אגיד לך שמספר האנשים שנכנסים לרשת מדי יום עדיין גדל?

זה. למעשה, השימוש ה"קבוע "באינטרנט בקרב מבוגרים גדל ב -5% רק בשלוש השנים האחרונות, על פי פיואו . ולמרות שאנחנו אומרים את זה הרבה, האופן שבו אנשים קונים וקונים באמת השתנה יחד עם זה – כלומר, שיווק לא מקוון אינו יעיל כמו שהיה.

שיווק תמיד עסק בקשר עם הקהל שלך במקום הנכון ובזמן הנכון. היום, זה אומר שעליך לפגוש אותם במקום בו הם כבר מבלים: באינטרנט.

היכנסו לשיווק דיגיטלי – במילים אחרות, כל צורת שיווק שקיימת ברשת.

→ לחץ כאן להורדת המדריך החינמי שלנו ליסודות השיווק הדיגיטלי [הורד עכשיו].

ב- HubSpot אנו מדברים רבות על שיווק נכנס כדרך יעילה באמת למשוך, לעסוק ולענג לקוחות ברשת. אבל אנחנו עדיין מקבלים הרבה שאלות מאנשים בכל רחבי העולם בנוגע לשיווק דיגיטלי . אז החלטנו לענות להם. לחץ על הקישורים למטה כדי לקפוץ לכל שאלה, או המשך לקרוא כדי לראות כיצד מתנהל היום שיווק דיגיטלי.

אז איך מגדירים שיווק דיגיטלי כיום?

מהו שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי כולל את כל מאמצי השיווק המשתמשים במכשיר אלקטרוני או באינטרנט. עסקים ממנפים ערוצים דיגיטליים כגון מנועי חיפוש, מדיה חברתית, דוא"ל ואתרים אחרים כדי ליצור קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

משווק נכנס מנוסה יכול לומר שיווק נכנס ושיווק דיגיטלי הם כמעט אותו דבר, אך ישנם כמה הבדלים קלים. ושיחות עם משווקים ובעלי עסקים בארה"ב, בריטניה, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד, למדתי הרבה על האופן שבו נצפים ההבדלים הקטנים הללו ברחבי העולם.

מדוע שיווק דיגיטלי חשוב?

שיווק דיגיטלי עוזר לך להגיע לקהל גדול מכפי שאתה יכול באמצעות שיטות מסורתיות, ולמקד את הלקוחות הפוטנציאליים הסבירים ביותר לרכוש את המוצר או השירות שלך. בנוסף, לרוב זה משתלם יותר מפרסום מסורתי ומאפשר לך למדוד הצלחה על בסיס יומיומי ולסובב כראות עיניך.

ישנם כמה יתרונות עיקריים בשיווק דיגיטלי. בואו נצלול לארבעה מהם, עכשיו.

1. תוכל למקד רק ללקוחות הפוטנציאליים הסבירים ביותר לרכוש את המוצר או השירות שלך.

אם אתה מפרסם פרסומת בטלוויזיה, במגזין או על לוח מודעות, יש לך שליטה מוגבלת מי רואה את המודעה. כמובן, אתה יכול למדוד דמוגרפיה מסוימת – כולל קהל הקוראים האופייני למגזין, או את הדמוגרפיה של שכונה מסוימת – אבל זה עדיין במידה רבה זריקה בחושך.

לעומת זאת, שיווק דיגיטלי מאפשר לזהות ולמקד קהל מאוד ספציפי ולשלוח לקהל הזה מסרים שיווקיים בהתאמה אישית וממירים מאוד.

לדוגמה, ייתכן שתנצל את תכונות המיקוד של המדיה החברתית כדי להציג מודעות מדיה חברתית לקהל מסוים בהתבסס על משתנים כגון גיל, מין, מיקום, תחומי עניין, רשתות או התנהגויות. לחלופין, תוכל להשתמש באסטרטגיות PPC או SEO כדי להציג מודעות למשתמשים שהפגינו עניין במוצר או בשירות שלך, או שחיפשו מילות מפתח ספציפיות המתייחסות לענף שלך.

בסופו של דבר, שיווק דיגיטלי מאפשר לך לערוך את המחקר הדרוש לזיהוי אישיות הקונה שלך, ומאפשר לך לשכלל את אסטרטגיית השיווק שלך לאורך זמן כדי להבטיח שאתה מגיע ללקוחות פוטנציאליים שיקנו. החשוב מכל, שיווק דיגיטלי עוזר לך לשווק לקבוצות משנה בתוך קהל היעד הגדול שלך. אם אתה מוכר מספר מוצרים או שירותים לאישיות קונה שונות, הדבר מועיל במיוחד.משאב מוצג

2. זה משתלם יותר משיטות שיווק מסורתיות.

שיווק דיגיטלי מאפשר לך לעקוב אחר קמפיינים על בסיס יומי ולהקטין את סכום הכסף שאתה מוציא בערוץ מסוים אם הוא לא מפגין החזר השקעה גבוה. אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי צורות פרסום מסורתיות. לא משנה כיצד לוח המודעות שלך מתפקד – הוא עדיין עולה אותו הדבר, בין אם הוא ממיר עבורך ובין אם לא.

בנוסף, עם שיווק דיגיטלי, יש לך שליטה מלאה היכן אתה בוחר להוציא את הכסף שלך. אולי במקום לשלם עבור קמפיינים של PPC, אתה בוחר להוציא כסף על תוכנת עיצוב כדי ליצור תכני אינסטגרם בעלי המרה גבוהה. אסטרטגיה של שיווק דיגיטלי מאפשרת לכם להסתובב ברציפות, ולהבטיח שאף פעם לא תבזבזו כסף בערוצים שאינם מתפקדים טוב.

בגדול, שיווק דיגיטלי הוא פיתרון חסכוני יותר, ומספק לך הזדמנויות ייחודיות להבטיח שתקבל את המירב.

למשל, אם אתה עובד עבור עסק קטן עם תקציב מוגבל , אתה יכול לנסות להשקיע במדיה חברתית, בלוגים או SEO – שלוש אסטרטגיות שיכולות להעניק לך החזר השקעה גבוה גם עם הוצאות מינימליות.

3. שיווק דיגיטלי מאפשר לך להתעלות על פני שחקנים גדולים יותר בענף שלך.

אם אתה עובד עבור עסק קטן, סביר להניח שקשה לך להתחרות עם המותגים הגדולים בענף שלך, שלרבים מהם יש מיליוני דולרים להשקיע בפרסומות בטלוויזיה או בקמפיינים ארציים. למרבה המזל, יש שפע של הזדמנויות לדרג את השחקנים הגדולים באמצעות יוזמות אסטרטגיות לשיווק דיגיטלי.

לדוגמה, תוכל לזהות מילות מפתח מסוימות עם זנב ארוך המתייחס למוצר או לשירות שלך וליצור תוכן באיכות גבוהה שיעזור לך לדרג במנועי חיפוש עבור מילות מפתח אלה. למנועי חיפוש לא אכפת איזה מותג הוא הגדול ביותר – במקום זאת, מנועי החיפוש יתעדפו תוכן המהדהד ביותר עם קהל היעד.

בנוסף, המדיה החברתית מאפשרת לך להגיע לקהלים חדשים באמצעות שיווק משפיעים . אני אישית לא מבין שום מותגים גדולים במדיה החברתיים, אבל אני עושה אחרי המשפיע מי יהיה מוצרים ראווה מדי פעם או שירותים שהם כמו – אם אתה עובד עבור חברה קטנה-עד-בינונית, זה יכול להיות שדרה טובה לשקול.

4. ניתן למדוד שיווק דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי יכול לתת לך תצוגה מקיפה, התחלה ועד סיום, של כל המדדים שיכולים להיות חשובים לחברה שלך – כולל הופעות, שיתופים, צפיות, קליקים וזמן בדף. זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של שיווק דיגיטלי. אמנם פרסום מסורתי יכול להיות שימושי למטרות מסוימות, אך המגבלה הגדולה ביותר שלו היא מדידות.

בניגוד לרוב מאמצי השיווק הלא מקוון, שיווק דיגיטלי מאפשר למשווקים לראות תוצאות מדויקות בזמן אמת. אם אי פעם הכנסת פרסומת לעיתון, תדע כמה קשה לאמוד כמה אנשים באמת דלפו לאותו דף ושמת לב למודעה שלך. אין דרך בטוחה לדעת אם המודעה הזו אחראית בכלל למכירות.

מצד שני, בשיווק דיגיטלי תוכלו למדוד את החזר ה- ROI של כמעט כל היבט במאמצי השיווק שלכם.

הנה כמה דוגמאות:

תעבורת אתרים

בשיווק דיגיטלי תוכלו לראות את המספר המדויק של אנשים שצפו בדף הבית של האתר שלכם בזמן אמת באמצעות תוכנת ניתוח דיגיטלית , הזמינה בפלטפורמות שיווק כמו HubSpot.

אתה יכול גם לראות כמה עמודים הם ביקרו, באיזה מכשיר הם השתמשו, ומאיפה הם הגיעו, בין נתוני ניתוח דיגיטלי אחרים .

מודיעין זה עוזר לך לתעדף באילו ערוצי שיווק להקדיש פחות או יותר זמן, בהתבסס על מספר האנשים אותם הערוצים מעבירים לאתר שלך. לדוגמה, אם רק 10% מהתנועה שלך מגיעה מחיפוש אורגני, אתה יודע שאתה כנראה צריך להשקיע קצת זמן ב- SEO כדי להגדיל את האחוז הזה.

בשיווק לא מקוון, קשה מאוד לדעת כיצד אנשים מתקשרים עם המותג שלך לפני שהם מקיימים אינטראקציה עם איש מכירות או מבצעים רכישה. באמצעות שיווק דיגיטלי תוכלו לזהות מגמות ודפוסים בהתנהגותם של אנשים לפני שהם הגיעו לשלב האחרון במסע הקונה שלהם, כלומר תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר לגבי אופן משיכתם לאתר שלכם ממש בראש משפך השיווק.

ביצועי תוכן ויצירת לידים

דמיין שיצרת חוברת מוצרים ופרסמת אותה בתיבות המכתבים של אנשים – חוברת זו היא סוג של תוכן, אם כי לא מקוון. הבעיה היא שאין לך מושג כמה אנשים פתחו את החוברת שלך או כמה אנשים זרקו אותה ישר לפח.

עכשיו דמיין שיש לך את החוברת באתר שלך במקום. אתה יכול למדוד בדיוק כמה אנשים צפו בדף בו הוא מתארח, ותוכל לאסוף את פרטי הקשר של מי שמוריד אותו באמצעות טפסים. לא רק שאתה יכול למדוד כמה אנשים עוסקים בתוכן שלך, אלא שאתה גם מייצר לידים מוסמכים כשאנשים מורידים אותו.

דוגמנות ייחוס

אסטרטגית שיווקית דיגיטלית יעילה בשילוב עם הכלים הנכונים וטכנולוגיות מאפשרת לך לעקוב אחר כל המכירות שלך בחזרה נקודת המגע הדיגיטלי הראשון של לקוחות לעסק שלך.

אנו מכנים דוגמנות ייחוס זו, והיא מאפשרת לך לזהות מגמות באופן בו אנשים חוקרים וקונים את המוצר שלך, ועוזרים לך לקבל החלטות מושכלות יותר לגבי אילו חלקים באסטרטגיית השיווק שלך ראויים לתשומת לב רבה יותר, ואילו חלקים ממעגל המכירות שלך זקוקים לעידון. .

חיבור הנקודות בין שיווק למכירות הוא חשוב ביותר – על פי קבוצת אברדין, חברות עם התאמה חזקה של מכירות ושיווק משיגות קצב צמיחה שנתי של 20%, בהשוואה לירידה של 4% בהכנסות עבור חברות עם התאמה לקויה. אם אתה יכול לשפר את המסע של הלקוח שלך במחזור הקנייה באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות, סביר להניח שהוא ישקף באופן חיובי את השורה התחתונה של העסק שלך.

מה התפקיד של שיווק דיגיטלי לחברה?

אמנם שיווק מסורתי עשוי להתקיים במודעות דפוס, בתקשורת טלפונית או בשיווק פיזי, אך שיווק דיגיטלי יכול להתרחש באופן אלקטרוני ומקוון. המשמעות היא שיש הרבה יותר אפשרויות למותגים להגיע ללקוחות, כולל דוא"ל, וידאו, מדיה חברתית ומנועי חיפוש.

בשלב זה, שיווק דיגיטלי הוא חיוני למודעות העסקית והמותג שלך. נראה שלכל מותג אחר יש אתר. ואם לא, יש להם לפחות נוכחות ברשתות חברתיות או אסטרטגיית מודעות דיגיטליות. תוכן דיגיטלי ושיווק הם כה נפוצים, עד כי הצרכנים מצפים כעת וסומכים עליו כדרך ללמוד על מותגים.

סיפור ארוך קצר, כדי להיות תחרותי כבעל עסק, תצטרך לאמץ כמה היבטים של שיווק דיגיטלי.

מכיוון שלשיווק דיגיטלי יש כל כך הרבה אפשרויות ואסטרטגיות הקשורות אליו, אתה יכול להיות יצירתי ולהתנסות במגוון טקטיקות שיווק בתקציב. בשיווק דיגיטלי תוכלו להשתמש גם בכלים כמו לוחות מחוונים לניתוח כדי לעקוב אחר ההצלחה וההחזר ה- ROI של הקמפיינים שלכם יותר מכפי שתוכלו עם תוכן פרסומי מסורתי – כמו שלט חוצות או מודעה מודפסת.

כיצד מגדיר עסק שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי מוגדר על ידי שימוש בטקטיקות וערוצים דיגיטליים רבים כדי ליצור קשר עם לקוחות היכן שהם מבלים הרבה מזמנם: באינטרנט. מהאתר עצמו לנכסי המיתוג המקוונים של העסק – פרסום דיגיטלי , שיווק בדוא"ל , חוברות מקוונות ומעבר לכך – יש ספקטרום של טקטיקות שנמצאות תחת הגג של "שיווק דיגיטלי".

למיטב המשווקים הדיגיטליים יש תמונה ברורה כיצד כל קמפיין שיווקי דיגיטלי תומך ביעדי העל שלהם. ובהתאם למטרות האסטרטגיה השיווקית שלהם, משווקים יכולים לתמוך בקמפיין גדול יותר באמצעות הערוצים החינמיים והתשלום העומדים לרשותם.

משווק תוכן , למשל, יכול ליצור סדרה של פוסטים בבלוג לשרת כדי לייצר לידים מתוך ספר אלקטרוני חדש בעסק שנוצר לאחרונה. משווק המדיה החברתית של החברה עשוי לעזור בקידום פוסטים בבלוג באמצעות פוסטים בתשלום ואורגני בחשבונות המדיה החברתית של העסק. אולי משווק הדוא"ל יוצר קמפיין דוא"ל כדי לשלוח למי שמוריד את הספר האלקטרוני מידע נוסף על החברה. נדבר עוד על משווקים דיגיטליים ספציפיים אלה בעוד דקה.

סוגי שיווק דיגיטלי

 1. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)
 2. שיווק תוכן
 3. שיווק ברשתות חברתיות
 4. תשלום לקליק (PPC)
 5. שיווק שותפים
 6. פרסום מקומי
 7. אוטומציה שיווקית
 8. שיווק בדוא"ל
 9. יחסי ציבור מקוונים
 10. שיווק נכנס
 11. תוכן ממומן

להלן סקירה מהירה של כמה מטקטיקות השיווק הדיגיטליות הנפוצות ביותר והערוצים המעורבים בכל אחת מהן.

1. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

זהו תהליך האופטימיזציה של האתר שלך ל"דירוג "גבוה יותר בעמודי תוצאות מנועי החיפוש, ובכך להגדיל את כמות התעבורה האורגנית (או החינמית) שהאתר שלך מקבל. הערוצים הנהנים מ- SEO כוללים אתרים, בלוגים ואינפוגרפיקה.

ישנן מספר דרכים לפנות לקידום אתרים במטרה לייצר תנועה מוסמכת לאתר שלך. אלו כוללים:

 • בעמוד SEO: סוג זה של SEO מתמקד בכל התוכן שקיים "בדף" כאשר מסתכלים על אתר. על ידי מחקר מילות מפתח עבור נפח החיפוש וכוונתם (או המשמעות) שלהם, אתה יכול לענות על שאלות עבור הקוראים ולדרג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERP) אותם השאלות מייצרות.
 • קידום אתרים מחוץ לדף: סוג זה של קידום אתרים מתמקד בכל הפעילות המתבצעת "מחוץ לדף" כאשר רוצים לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם. "איזו פעילות שאינה באתר שלי יכולה להשפיע על הדירוג שלי?" אולי תשאל. התשובה היא קישורים נכנסים, הידועים גם בשם קישורים נכנסים. מספר המפרסמים המקשרים אליך, וה"סמכות "היחסית של אותם בעלי אתרים, משפיעים על מידת דירוגך למילות המפתח שחשובות לך. על ידי רשת עם מפרסמים אחרים, כתיבת פוסטים אורחים באתרים אלה (וקישור חזרה לאתר שלך), ויצירת תשומת לב חיצונית, אתה יכול להרוויח את הקישורים האחוריים הדרושים לך כדי להעלות את האתר שלך בכל SERPs הנכונים.
 • קידום אתרים טכני: סוג זה של קידום אתרים מתמקד בחלק האחורי של האתר שלך, ובאופן הקידוד של הדפים שלך. דחיסת תמונות, נתונים מובנים ואופטימיזציה של קבצי CSS הם כל סוגים של קידום אתרים טכני שיכולים להגביר את מהירות הטעינה של האתר שלך – גורם דירוג חשוב בעיני מנועי חיפוש כמו גוגל.

2. שיווק בתוכן

מונח זה מציין יצירה וקידום של נכסי תוכן לצורך יצירת מודעות למותג, צמיחת תנועה, יצירת לידים ולקוחות. הערוצים שיכולים לשחק חלק באסטרטגיית שיווק התוכן שלך כוללים:

 • פוסטים בבלוג: כתיבה ופרסום מאמרים בבלוג של חברה עוזרים לך להפגין את המומחיות שלך בתעשייה ומייצרים תעבורת חיפוש אורגנית לעסק שלך. בסופו של דבר זה נותן לך יותר הזדמנויות להמיר מבקרים באתר ללידים עבור צוות המכירות שלך.
 • ספרים אלקטרוניים ומסמכים לבנים: ספרים אלקטרוניים, מסמכים לבנים ותוכן דומה בצורת ארוכה מסייעים בהשכלת מבקרים באתר. זה גם מאפשר לך להחליף תוכן למידע ליצירת קשר של הקורא, ליצור לידים עבור החברה שלך ולהעביר אנשים דרך המסע של הקונה.
 • אינפוגרפיקה: לפעמים הקוראים רוצים שתראה, שלא תספר. אינפוגרפיקה היא סוג של תוכן חזותי המסייע למבקרים באתר לדמיין מושג שתרצה לעזור להם ללמוד.

3. שיווק במדיה חברתית

נוהג זה מקדם את המותג שלך ואת התוכן שלך בערוצי מדיה חברתית כדי להגביר את המודעות למותג, להניע תנועה וליצור לידים לעסק שלך. הערוצים בהם אתה יכול להשתמש בשיווק ברשתות חברתיות כוללים:

 • פייסבוק.
 • טוויטר.
 • לינקדאין.
 • אינסטגרם.
 • סנאפצ'אט.
 • פינטרסט.

אם אתה חדש בפלטפורמות חברתיות, אתה יכול להשתמש בכלים כמו HubSpot לחיבור ערוצים כמו LinkedIn ופייסבוק במקום אחד. בדרך זו תוכלו בקלות לתזמן תכנים למספר ערוצים בו זמנית, ולפקח על ניתוח גם מהפלטפורמה.

בנוסף לחיבור חשבונות חברתיים למטרות פרסום, תוכלו גם לשלב את תיבות המדיה החברתית שלכם ב- HubSpot, כך שתוכלו לקבל את ההודעות הישירות שלכם במקום אחד.

4. שלם לקליק (PPC)

PPC היא שיטה להוביל תנועה לאתר שלך על ידי תשלום למו"ל בכל פעם שלוחצים על המודעה שלך. אחד הסוגים הנפוצים ביותר של PPC הוא Google Ads, המאפשרת לך לשלם עבור משבצות מובילות בדפי התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל במחיר "לקליק" של הקישורים שאתה מציב. ערוצים אחרים שבהם אתה יכול להשתמש ב- PPC כוללים:

 • מודעות בתשלום בפייסבוק: כאן, המשתמשים יכולים לשלם עבור התאמה אישית של סרטון, פוסט תמונה או מצגת שקופיות ש- Facebook תפרסם לעדכוני החדשות של אנשים שתואמים לקהל העסק שלך.
 • קמפיינים למודעות טוויטר: כאן, משתמשים יכולים לשלם עבור הצבת סדרת פוסטים או תגי פרופיל לעדכוני החדשות של קהל ספציפי, כולם מוקדשים להשגת מטרה ספציפית לעסק שלך. מטרה זו יכולה להיות תעבורת אתרים, יותר עוקבים בטוויטר, מעורבות ציוצים, ואפילו הורדות של אפליקציות.
 • הודעות ממומנות בלינקדאין: כאן, המשתמשים יכולים לשלם עבור שליחת הודעות ישירות למשתמשי LinkedIn ספציפיים בהתבסס על הענף והרקע שלהם.

5. שיווק שותפים

זהו סוג של פרסום מבוסס ביצועים שבו אתה מקבל עמלה על קידום מוצרים או שירותים של מישהו אחר באתר שלך. ערוצי שיווק שותפים כוללים:

 • אירוח מודעות וידאו באמצעות תוכנית השותפים של YouTube .
 • פרסום קישורי שותפים מחשבונות המדיה החברתית שלך.

6. פרסום מקומי

פרסום מקומי מתייחס לפרסומות שמובילות בעיקר תוכן ומוצגות בפלטפורמה לצד תכנים אחרים שאינם בתשלום. פוסטים בחסות BuzzFeed הם דוגמה טובה, אך אנשים רבים רואים גם פרסום ברשתות חברתיות "מקורי" – פרסום בפייסבוק ופרסום באינסטגרם, למשל.

7. אוטומציה שיווקית

אוטומציה שיווקית מתייחסת לתוכנה המשמשת לאוטומציה של פעולות השיווק הבסיסיות שלך. מחלקות שיווק רבות יכולות לבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן שהן עושות אחרת באופן ידני, כגון:

 • עלוני דוא"ל: אוטומציה של דוא"ל לא רק מאפשרת לך לשלוח דוא"ל באופן אוטומטי למנויים שלך. זה יכול גם לעזור לך להתכווץ ולהרחיב את רשימת אנשי הקשר שלך לפי הצורך, כך שהניוזלטרים שלך עוברים רק לאנשים שרוצים לראות אותם בתיבות הדואר הנכנס שלהם.
 • תזמון פרסום ברשתות חברתיות: אם ברצונך להגדיל את הנוכחות של הארגון שלך ברשת חברתית, עליך לפרסם תכופות. זה הופך את הפרסום הידני לתהליך סורר מעט. כלי תזמון מדיה חברתית דוחף את התוכן שלך לערוצי המדיה החברתית שלך עבורך, כך שתוכל להשקיע יותר זמן בהתמקדות באסטרטגיית תוכן.
 • תהליכי עבודה שמטפחים עופרת: יצירת לידים והמרת לידים אלה ללקוחות יכולים להיות תהליך ארוך. ניתן להפוך את התהליך לאוטומטי על ידי שליחת לידים ומיילים ספציפיים להפניות ברגע שהם מתאימים לקריטריונים מסוימים, כמו למשל כאשר הם מורידים ופותחים ספר אלקטרוני.
 • מעקב ודיווח על קמפיינים : קמפיינים שיווקיים יכולים לכלול המון אנשים שונים, מיילים, תוכן, דפי אינטרנט, שיחות טלפון ועוד. אוטומציה שיווקית יכולה לעזור לך למיין את כל מה שאתה עובד על פי מסע הפרסום שהוא מציג, ולאחר מכן לעקוב אחר הביצועים של מסע הפרסום הזה בהתבסס על ההתקדמות שכל הרכיבים הללו עושים לאורך זמן.

8. שיווק במייל

חברות משתמשות בשיווק בדוא"ל כדרך לתקשר עם הקהל שלהם. דוא"ל משמש לעתים קרובות לקידום תוכן, הנחות ואירועים, כמו גם להפניית אנשים לעבר אתר העסק. סוגי הדוא"ל שאתה עשוי לשלוח בקמפיין שיווקי בדוא"ל כוללים:

 • עלוני מנוי לבלוג.
 • מיילים בהמשך למבקרים באתר שהורידו משהו.
 • מיילים לקבלת פנים על לקוחות.
 • מבצעי חג לחברי תוכנית נאמנות.
 • טיפים או מיילים מסדרות דומות לטיפוח לקוחות.

9. יחסי ציבור מקוונים

יחסי ציבור מקוונים הם הפרקטיקה של אבטחת כיסוי מקוון שנצבר באמצעות פרסומים דיגיטליים, בלוגים ואתרים אחרים מבוססי תוכן. זה ממש כמו יחסי ציבור מסורתיים, אבל במרחב המקוון. הערוצים שבהם אתה יכול להשתמש כדי למקסם את מאמצי PR שלך כוללים:

 • הסברת כתבים באמצעות מדיה חברתית: שיחה עם עיתונאים בטוויטר, למשל, היא דרך נהדרת לפתח מערכת יחסים עם העיתונות שמייצרת הזדמנויות תקשורתיות שנצברו עבור החברה שלך.
 • ביקורת מקוונת של החברה שלך: כשמישהו בודק את החברה שלך באופן מקוון, בין אם ביקורת זו טובה או רעה, האינסטינקט שלך יכול להיות לא לגעת בה. להיפך, ביקורות חברות מרתקות עוזרות לך לבצע האנשה של המותג שלך ולהעביר מסרים חזקים המגנים על המוניטין שלך.
 • הערות מרתקות באתר או בבלוג האישי שלך: בדומה לאופן שבו היית מגיב לביקורות על החברה שלך, התייחסות לאנשים שקוראים את התוכן שלך היא הדרך הטובה ביותר ליצור שיחה יצרנית ברחבי הענף שלך.

10. שיווק נכנס

שיווק נכנס מתייחס למתודולוגיה שיווקית בה אתה מושך לקוחות, מעורב ומענג לקוחות בכל שלב במסע הקונה. אתה יכול להשתמש בכל טקטיקת שיווק דיגיטלית המפורטת לעיל, לאורך אסטרטגיית שיווק נכנסת, כדי ליצור חווית לקוח שעובדת מול הלקוח, ולא נגדם . להלן מספר דוגמאות קלאסיות לשיווק נכנס לעומת שיווק מסורתי:

 • מודעות בלוגים לעומת מודעות קופצות
 • שיווק וידאו לעומת פרסום מסחרי
 • רשימות אנשי קשר בדוא"ל לעומת דואר זבל

11. תוכן ממומן

עם תוכן ממומן, אתה בתור מותג משלם לחברה או ישות אחרת כדי ליצור ולקדם תכנים הדנים בדרך כלשהי על המותג או השירות שלך.

סוג פופולרי אחד של תוכן ממומן הוא שיווק משפיעים. עם תוכן ממומן מסוג זה, מותג נותן חסות למשפיעים בענף שלו לפרסם פוסטים או סרטונים הקשורים לחברה ברשתות החברתיות.

סוג אחר של תוכן ממומן יכול להיות פוסט או מאמר בבלוג שנכתב כדי להדגיש נושא, שירות או מותג.

למידע נוסף על תוכן ממומן, עיין בפוסט בבלוג זה.

דוגמאות לשיווק דיגיטלי

 1. לגו בנה מחדש את הקמפיין העולמי
 2. קמפיין היופי האמיתי של דאב
 3. #InTheMorningChallenge של ג'ניפר לופז
 4. תמיד 'קמפיין # LikeAGirl

1. לגו בנה מחדש את הקמפיין העולמי

זו דוגמה מצוינת לקמפיין שיווקי דיגיטלי מכיוון שהוא אומר משהו על המותג. בקמפיין זה לגו נוקטת בעמדה בנושאים גלובליים חשובים כדרך ליצור קשר עם הקהל שלה.

בעידן זה, חשוב יותר ויותר לחברות לדון בסוגיות גלובליות ולהתיישר עם לקוחותיה בדרך זו. המחזה העיקרי בקמפיין זה הוא לעזור לחלוק את סיפור המותג וההודעות שלו.

בהתחשב בכך ש -89% מהלקוחות קונים ממותגים החולקים את ערכיהם, זה היה מהלך טוב עבור מותג הצעצועים.

2. קמפיין היופי האמיתי של דאב

זהו אחד הקמפיינים השיווקיים הדיגיטליים האהובים עלי. בקמפיין היופי האמיתי של דאב, דאב הציג אמן פלילי לצייר נשים כפי שראו את עצמן ואז כמו שזרים ראו אותן.

זו דוגמה מצוינת לאיך ייראה תוכן שיווקי כשאתה מכיר מקרוב את הקהל שלך. בכך שהכיר את קהל הנשים האמיתיות שלו, הצליחה דאב לפתוח בתנועה. למעשה, לסרטון זה מעל 68 מיליון צפיות ביוטיוב.

הסרטון העוצמתי בקושי הזכיר את המוצר, אך נתן השראה לנשים ברחבי העולם.

3. #InTheMorningChallenge של ג'ניפר לופז

https://www.instagram.com/p/CIuIKqwpre5/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=1080&rd=https%3A%2F%2Fpreview.hs-sites.com&rp=%2F_hcms%2Fpreview%2Fcontent%2F4332819841%3F_preview%3Dtrue%26benderPackage%3DInpageEditorUI%26cacheBust%3D1614274299682%26cssPath%3Dbundles%252Fapp.css%26inpageEditorUI%3Dtrue%26localAssets%3Dfalse%26portalId%3D53%26preview_key%3DKjNOXDYp%26sc#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A12124.444999994012%2C%22ls%22%3A1405.7900000043446%2C%22le%22%3A1406.5499999996973%7D

בקמפיין זה ברשתות חברתיות, ג'ניפר לופז יצרה אתגר מחול לקידום השיר החדש שלה. עם האתגר הזה, המעריצים היו עושים את אותו הריקוד בפיג'מה ובבגדים להתחפש.

זה היה קמפיין מצליח ברשתות החברתיות שכן לסרטון היו מעל 13 מיליון צפיות ומעל 5,000 פוסטים.

שימוש במדיה החברתית הוא דרך נהדרת לערב את הקהל שלך ולגרום לו להשתתף עם המותג שלך אחד על אחד.

4. תמיד 'קמפיין # LikeAGirl

זהו קמפיין דיגיטלי נוסף המתמקד בשיווק רגשי. עם הקמפיין הזה, תמיד רצתה ללמד נערות וצעירות כיצד להיות בטוחות ולקחת את הביטוי "כמו ילדה".

שוב, זה לא קמפיין שבו המוצר מוזכר הרבה, אבל זה לא העניין. המטרה של הקמפיין הדיגיטלי הזה הייתה לעורר את הקהל שלו. עם המסר הזה הם יכולים להגיע לעוד יותר אנשים, להגביר את המודעות למותג ולהראות לקהל שלהם שהמותג מתיישר עם הערכים שלהם.

מה עושה משווק דיגיטלי?

משווקים דיגיטליים אחראים על הנעת המודעות למותג וליצור לידים בכל הערוצים הדיגיטליים – בחינם ובתשלום – העומדים לרשות החברה. ערוצים אלה כוללים מדיה חברתית, אתר החברה עצמה, דירוג מנועי החיפוש, דוא"ל, פרסום ברשת המדיה ובלוג החברה.

המשווק הדיגיטלי מתמקד בדרך כלל במדד ביצועי מפתח שונה (KPI) עבור כל ערוץ, כך שהם יכולים למדוד כראוי את ביצועי החברה בכל אחד מהם. משווק דיגיטלי שאחראי על קידום אתרים, למשל, מודד את "התנועה האורגנית" של האתר שלהם – של אותה תנועה שמגיעה ממבקרים באתר שמצאו דף באתר העסק באמצעות חיפוש בגוגל.

שיווק דיגיטלי מתבצע בתפקידי שיווק רבים כיום. בחברות קטנות, כללין אחד עשוי להחזיק רבות מטקטיקות השיווק הדיגיטלי המתוארות לעיל בו זמנית. בחברות גדולות יותר, יש לטקטיקות מרובות מומחים שכל אחד מהם מתמקד רק בערוץ אחד או שניים מהערוצים הדיגיטליים של המותג.

להלן מספר דוגמאות למומחים אלה:

מנהל SEO

KPI העיקריים: תנועה אורגנית

בקיצור, מנהלי SEO מקבלים את העסק לדירוג בגוגל. באמצעות מגוון של גישות לאופטימיזציה של מנועי חיפוש, אדם זה עשוי לעבוד ישירות עם יוצרי תוכן כדי להבטיח שהתוכן שהם מייצרים יופיע היטב בגוגל – גם אם החברה תפרסם תוכן זה גם ברשתות החברתיות.

מומחה לשיווק תוכן

KPI העיקריים: זמן בעמוד, תנועת הבלוגים הכוללת, מנויי ערוץ YouTube

מומחים לשיווק תוכן הם יוצרי התוכן הדיגיטלי. לעתים קרובות הם עוקבים אחר לוח השנה של הבלוגים של החברה, ומציגים אסטרטגיית תוכן הכוללת גם וידאו. אנשי מקצוע אלה עובדים לעיתים קרובות עם אנשים במחלקות אחרות על מנת להבטיח כי המוצרים והקמפיינים שהעסק משיק נתמכים בתוכן פרסומי בכל ערוץ דיגיטלי.

מנהל מדיה חברתית

KPI העיקריים: עוקבים, הופעות, מניות

את התפקיד של מנהל מדיה חברתית קל להסיק מהכותרת, אך אילו רשתות חברתיות הם מנהלים עבור החברה תלוי בענף. מעל לכל מנהלי מדיה חברתית קובעים לוח זמנים לפרסום לתוכן הכתוב והוויזואלי של החברה. עובד זה עשוי גם לעבוד עם המומחה לשיווק תוכן לפיתוח אסטרטגיה עבור איזה תוכן לפרסם באיזו רשת חברתית.

(הערה: לפי KPI שלמעלה, "הופעות" מתייחס למספר הפעמים שפרסומים של עסק מופיעים בעדכון החדשות של המשתמש.)

רכז אוטומציה שיווקית

KPI העיקריים: שיעור פתוח בדוא"ל, שיעור קליקים של קמפיין, שיעור הפקת לידים (המרה)

רכז האוטומציה השיווקית מסייע בבחירה ובניהול התוכנה המאפשרת לכל צוות השיווק להבין את התנהגות לקוחותיהם ולמדוד את צמיחת העסק שלהם. מכיוון שרבים מפעולות השיווק שתוארו לעיל עשויות להתבצע בנפרד זו מזו, חשוב שיהיה מישהו שיוכל לקבץ פעילויות דיגיטליות אלה לקמפיינים בודדים ולעקוב אחר ביצועי כל קמפיין.

שיווק נכנס לעומת שיווק דיגיטלי: מה זה?

על פני השטח השניים נראים דומים: שניהם מתרחשים בעיקר ברשת, ושניהם מתמקדים ביצירת תוכן דיגיטלי שאנשים יכולים לצרוך. אז מה ההבדל?

המונח " שיווק דיגיטלי " אינו מבדיל בין טקטיקות שיווק ודחיפה (או למה שאנו מכנים כעת שיטות 'נכנסות' ו'נכנסות '). שניהם עדיין יכולים ליפול תחת מטריית השיווק הדיגיטלי.

טקטיקות יוצאות דיגיטליות שואפות להציב מסר שיווקי ישירות מול כמה שיותר אנשים במרחב המקוון – בין אם זה רלוונטי או מתקבל בברכה. לדוגמא, מודעות הבאנר המסודרות שאתה רואה בראש אתרים רבים מנסות לדחוף מוצר או קידום מכירות לאנשים שלא בהכרח מוכנים לקבל אותו.

מצד שני, משווקים המפעילים טקטיקות דיגיטליות נכנסות משתמשים בתוכן מקוון כדי למשוך את לקוחות היעד שלהם לאתרים שלהם על ידי אספקת נכסים שעוזרים להם. אחד מנכסי השיווק הדיגיטלי הנכנס הפשוטים אך החזקים ביותר הוא בלוג, המאפשר לאתר שלך לנצל את התנאים שלקוחותיך האידיאליים מחפשים.

בסופו של דבר, שיווק נכנס הוא מתודולוגיה המשתמשת בנכסי שיווק דיגיטלי כדי למשוך, לעסוק ולענג לקוחות ברשת. לעומת זאת, שיווק דיגיטלי הוא פשוט מונח גג לתיאור טקטיקות שיווק מקוונות מכל סוג שהוא, ללא קשר לשאלה אם הן נחשבות נכנסות או יוצאות.

האם שיווק דיגיטלי עובד לכל העסקים?

שיווק דיגיטלי יכול לעבוד עבור כל עסק בכל ענף. לא משנה מה החברה שלך מוכרת, שיווק דיגיטלי עדיין כולל בניית אישיות של קונים כדי לזהות את צרכי הקהל שלך וליצור תוכן מקוון יקר. עם זאת, זה לא אומר שכל העסקים צריכים ליישם אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית באותו אופן.

שיווק דיגיטלי B2B

אם החברה שלך עסקית לעסקים (B2B), סביר להניח שמאמצי השיווק הדיגיטלי שלך יתרכזו סביב יצירת לידים מקוונים, כאשר המטרה הסופית היא שמישהו ידבר עם איש מכירות. מסיבה זו, תפקידה של אסטרטגיית השיווק שלך הוא למשוך ולהמיר את ההפניות האיכותיות ביותר עבור אנשי המכירות שלך דרך אתר האינטרנט שלך ובתמיכה בערוצים דיגיטליים.

מעבר לאתר שלך, ככל הנראה תבחר למקד את המאמצים שלך בערוצים הממוקדים בעסקים כמו לינקדאין שבהם הדמוגרפיה שלך מבלה את זמנם באינטרנט.

שיווק דיגיטלי B2C

אם החברה שלך עסקית לצרכן (B2C), תלוי בנקודת המחיר של המוצרים שלך, סביר להניח שמטרת מאמצי השיווק הדיגיטלי שלך היא למשוך אנשים לאתר שלך ולהפוך אותם ללקוחות מבלי שתצטרך לדבר אי פעם. איש מכירות.

מסיבה זו, סביר להניח שאתה פחות מתמקד ב'הובלות 'במובן המסורתי שלהם, וסביר יותר שתתמקד בבניית מסע קונה מואץ, מרגע שמישהו נוחת באתר שלך, ועד לרגע בו הם מבצעים רכישה . לעיתים קרובות פירוש הדבר שלמאפייני המוצר שלך בתוכן שלך גבוה יותר במשפך השיווקי ממה שהוא עשוי לעסקי B2B, וייתכן שתצטרך להשתמש בקריאות קריאה לפעולה חזקות יותר.

עבור חברות B2C, ערוצים כמו Instagram ו- Pinterest יכולים להיות בעלי ערך רב יותר מאשר פלטפורמות הממוקדות בעסקים LinkedIn.

אילו סוגי תוכן דיגיטלי עלי ליצור?

סוג התוכן שאתה יוצר תלוי בצרכי הקהל שלך בשלבים שונים במסע הקונה. עליך להתחיל ביצירת פרסונות של קונים (השתמש בתבניות בחינם אלה , או נסה makemypersona.com ) כדי לזהות מה יעדי הקהל שלך ואתגריהם ביחס לעסק שלך. ברמה הבסיסית, התוכן המקוון שלך צריך לשאוף לעזור להם לעמוד ביעדים אלה ולהתגבר על האתגרים שלהם.

לאחר מכן תצטרך לחשוב מתי סביר להניח שהם יהיו מוכנים לצרוך תוכן זה ביחס לאיזה שלב הם נמצאים במסע הקונה שלהם. אנו מכנים מיפוי תוכן זה.

עם מיפוי תוכן, המטרה היא למקד לתוכן על פי:

 1. המאפיינים של האדם שיצרוך אותו (שם נכנסים אישיות הקונה).
 2. כמה קרוב אותו אדם לבצע רכישה (כלומר, שלב מחזור החיים שלהם).

מבחינת פורמט התוכן שלך, יש הרבה דברים שונים לנסות. להלן מספר אפשרויות עליהן נמליץ להשתמש בכל שלב במסע הקונה:

שלב המודעות

 • פוסטים של בלוג. נהדר להגדלת התעבורה האורגנית שלך כשמזווגים עם אסטרטגיית SEO ומילות מפתח חזקות.
 • אינפוגרפיקה. ניתן מאוד לשיתוף, כלומר הם מגדילים את הסיכויים שלך להימצא דרך מדיה חברתית כאשר אחרים משתפים את התוכן שלך. (עיין בתבניות האינפוגרפיות החינמיות האלה כדי להתחיל.)
 • סרטונים קצרים. שוב, אלה ניתנים לשיתוף מאוד ויכולים לעזור למותג שלך למצוא קהל חדש על ידי אירוח בפלטפורמות כמו YouTube.

שלב התחשבות

 • ספרים אלקטרוניים. נהדר לייצור לידים מכיוון שהם בדרך כלל מקיפים יותר מפוסט בבלוג או אינפוגרפיקה, כלומר, סביר יותר שמישהו יחליף את פרטי הקשר שלהם כדי לקבל אותם.
 • דוחות מחקר. שוב, זו חתיכת תוכן בעלת ערך גבוה וזה נהדר לייצור לידים. דוחות מחקר ונתונים חדשים לענף שלך יכולים לעבוד גם בשלב המודעות, מכיוון שהם נאספים לעתים קרובות על ידי התקשורת או העיתונות בתעשייה.
 • סמינרים ברשת. מכיוון שהם צורה אינטראקטיבית מפורטת יותר של תוכן וידאו, סמינרים מקוונים הם פורמט תוכן של שיקולי יעילות שכן הם מציעים תוכן מקיף יותר מאשר פוסט בבלוג או סרטון קצר.

שלב ההחלטות

 • חקר מקרה. עריכת מקרים מפורטים באתר שלך יכולה להוות צורה יעילה של תוכן למי שמוכן לקבל החלטת רכישה, מכיוון שהוא מסייע לך להשפיע באופן חיובי על החלטתם.
 • המלצות. אם מחקרי מקרה אינם מתאימים לעסק שלך, המלצות קצרות ברחבי האתר שלך הן חלופה טובה. עבור מותגי B2C, חשוב על המלצות בצורה קצת יותר רופפת. אם אתה מותג בגדים, אלה עשויים ללבוש תמונות של איך אנשים אחרים מעצבים חולצה או שמלה, נשלפים מהאשטאג ממותג שבו אנשים יכולים לתרום.

איך עושים שיווק דיגיטלי

 1. הגדירו את המטרות שלכם.
 2. זהה את קהל היעד שלך.
 3. קבע תקציב לכל ערוץ דיגיטלי.
 4. השג איזון טוב בין אסטרטגיות דיגיטליות בתשלום בחינם.
 5. צור תוכן מרתק.
 6. בצע אופטימיזציה לנכסים הדיגיטליים שלך לנייד.
 7. ערכו מחקר מילות מפתח.
 8. חזר על סמך הניתוחים שאתה מודד.

1. הגדירו את יעדיכם.

כאשר אתה מתחיל לראשונה בשיווק דיגיטלי, חשוב שתתחיל בזיהוי והגדרת המטרות שלך, מכיוון שתגדיר את האסטרטגיה שלך באופן שונה בהתאם למטרות אלה. למשל, אם המטרה שלך היא להגביר את המודעות למותג, כדאי לך לשים לב יותר להגעה לקהלים חדשים באמצעות מדיה חברתית.

לחלופין, אולי תרצה להגדיל את המכירות על מוצר ספציפי – אם זה המקרה, חשוב יותר שתתמקד בקידום אתרים ובאופטימיזציה של תוכן כדי להביא מלכתחילה לקונים פוטנציאליים באתר שלך. בנוסף, אם המכירה היא המטרה שלך, אתה יכול לבדוק קמפיינים של PPC כדי להוביל תנועה דרך מודעות בתשלום.

לא משנה מה המקרה, הכי קל לעצב אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לאחר שקבעת את היעדים הגדולים ביותר של החברה שלך.

2. זהה את קהל היעד שלך.

הזכרנו זאת בעבר, אך אחד היתרונות הגדולים ביותר של שיווק דיגיטלי הוא ההזדמנות למקד לקהלים ספציפיים – עם זאת, אינך יכול לנצל את היתרון הזה אם לא זיהית לראשונה את קהל היעד שלך.

כמובן, חשוב לציין, קהל היעד שלך עשוי להשתנות בהתאם לערוץ או למטרות שיש לך עבור מוצר או מסע פרסום ספציפי.

למשל, אולי שמתם לב שרוב קהל האינסטגרם שלכם צעיר יותר ומעדיף ממים מצחיקים וסרטונים מהירים – אך הקהל שלכם ב- LinkedIn נוטה להיות אנשי מקצוע מבוגרים המחפשים ייעוץ טקטי יותר. אתה רוצה לשנות את התוכן שלך כדי לפנות לקהלי יעד שונים אלה.

אם אתה מתחיל מאפס, אל תהסס להעיף מבט כיצד למצוא את קהל היעד שלך .

3. קבעו תקציב לכל ערוץ דיגיטלי.

כמו בכל דבר, התקציב שתקבע תלוי באמת באילו אלמנטים של שיווק דיגיטלי אתה מעוניין להוסיף לאסטרטגיה שלך.

אם אתה מתמקד בטכניקות נכנסות כמו SEO, מדיה חברתית ויצירת תוכן עבור אתר קיים מראש, החדשות הטובות הן שאתה בכלל לא צריך הרבה מאוד תקציב. בשיווק נכנס, המיקוד העיקרי הוא ביצירת תוכן באיכות גבוהה שהקהל שלך ירצה לצרוך, אלא אם כן אתה מתכנן להעביר את העבודה למיקור חוץ, ההשקעה היחידה שתזדקק לה היא הזמן שלך.

אתה יכול להתחיל על ידי אירוח אתר ויצירת תוכן באמצעות CMS של HubSpot . לאלה עם תקציב הדוק, תוכלו להתחיל להשתמש בוורדפרס המתארח ב- WP Engine, להשתמש בהם פשוט מ- StudioPress ולבנות את האתר שלכם ללא קוד באמצעות בניית אתרים Elementor עבור WordPress .

עם טכניקות יוצאות כמו פרסום מקוון ורכישת רשימות דוא"ל, יש ללא ספק הוצאה כלשהי. מה שזה עולה מסתכם באיזה נראות אתם רוצים לקבל כתוצאה מהפרסום.

לדוגמא, כדי להטמיע PPC באמצעות גוגל אדוורדס, תציע נגד חברות אחרות בענף שלך להופיע בראש תוצאות החיפוש של גוגל עבור מילות מפתח המשויכות לעסק שלך. בהתאם לתחרותיות של מילת המפתח, זה יכול להיות משתלם או יקר במיוחד, ולכן מומלץ להתמקד בבניית הטווח האורגני שלכם.

4. השג איזון טוב בין אסטרטגיות דיגיטליות בתשלום בחינם.

אסטרטגית שיווקית דיגיטלית סבירה צריכה בשני ההיבטים שלמו חופשיים באמת להיות יעילים.

למשל, אם אתה משקיע זמן בבניית אישיות מקיפה של קונים כדי לזהות את צרכי הקהל שלך, ואתה מתמקד ביצירת תוכן מקוון איכותי כדי למשוך אותם ולהמיר אותם, סביר להניח שתראה תוצאות חזקות בחצי השנה הראשונה למרות מודעה מינימלית. לְבַלוֹת.

עם זאת, אם פרסום בתשלום הוא חלק מהאסטרטגיה הדיגיטלית שלך, התוצאות עשויות להגיע למהירות עוד יותר.

בסופו של דבר, מומלץ להתמקד בבניית ההגעה האורגנית שלך (או 'בחינם') באמצעות תוכן, SEO ומדיה חברתית להצלחה בת קיימא ארוכת טווח.

אם יש לך ספק, נסה את שניהם ובצע את התהליך שלך כאשר אתה לומד אילו ערוצים – בתשלום או בחינם – מניבים את הביצועים הטובים ביותר עבור המותג שלך.

5. צור תוכן מרתק.

ברגע שאתה מכיר את הקהל שלך ויש לך תקציב, זה הזמן להתחיל ליצור תוכן לערוצים השונים שאתה הולך להשתמש בהם. תוכן זה יכול להיות פוסטים ברשתות חברתיות, פוסטים בבלוג, מודעות PPC, תוכן ממומן, עלוני שיווק בדוא"ל ועוד.

כמובן שכל תוכן שתיצור צריך להיות מעניין ומרתק את הקהל שלך מכיוון שהמטרה של תוכן שיווקי היא להגביר את המודעות למותג ולשפר את יצירת לידים.

6. בצע אופטימיזציה של הנכסים הדיגיטליים שלך לנייד.

מרכיב מרכזי נוסף בשיווק דיגיטלי הוא שיווק במובייל. למעשה, השימוש בסמארטפונים בכללותו מהווה 69% מזמן צריכת המדיה הדיגיטלית בארה"ב, בעוד שצריכת המדיה הדיגיטלית מבוססת שולחן העבודה מהווה פחות ממחצית – וארה"ב עדיין אינה המעריצה הגדולה ביותר לנייד בהשוואה למדינות אחרות.

פירוש הדבר שחיוב אופטימיזציה של המודעות הדיגיטליות, דפי האינטרנט, תמונות המדיה החברתית ונכסים דיגיטליים אחרים עבור מכשירים ניידים. אם לחברה שלך יש אפליקציה לנייד שמאפשרת למשתמשים ליצור קשר עם המותג שלך או לקנות את המוצרים שלך, האפליקציה שלך נופלת גם תחת מטריית השיווק הדיגיטלי.

מי שעוסק בחברה שלך באופן מקוון באמצעות מכשירים ניידים צריך לחוות את אותה חוויה חיובית כמו בשולחן העבודה. המשמעות היא יישום עיצוב אתרים ידידותי לנייד או רספונסיבי כדי להפוך את הגלישה לידידותית למשתמשים במכשירים ניידים. המשמעות של זה עשויה גם להפחית את אורך הטפסים ליצירת לידים כדי ליצור חוויה נטולת טרחה עבור אנשים שמורידים את התוכן שלך בדרכים. באשר לתמונות המדיה החברתית שלך, חשוב שיהיה לך תמיד משתמש במובייל בעת יצירתם, מכיוון שממדי התמונה קטנים יותר במכשירים ניידים וניתן לנתק את הטקסט.

ישנן המון דרכים בהן תוכלו לבצע אופטימיזציה של נכסי השיווק הדיגיטלי עבור משתמשים ניידים, וכאשר מיישמים כל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית, חשוב מאוד לשקול כיצד יתורגמו החוויה במכשירים ניידים. על ידי כך שתבטיח שזה תמיד בראש שלך, אתה תיצור חוויות דיגיטליות שעובדות עבור הקהל שלך, וכתוצאה מכך תשיג את התוצאות שאתה מקווה להן.

7. ערכו מחקר מילות מפתח.

שיווק דיגיטלי נועד להגיע לקהלי יעד ממוקדים באמצעות תוכן מותאם אישית – כל אלה אינם יכולים לקרות ללא מחקר מילות מפתח יעיל.

ביצוע חקר מילות מפתח הוא קריטי לאופטימיזציה של האתר והתוכן שלך לקידום אתרים ולהבטיח שאנשים יוכלו למצוא את העסק שלך באמצעות מנועי חיפוש. בנוסף, מחקר מילות מפתח על מדיה חברתית יכול להועיל גם לשיווק המוצרים או השירותים שלך בערוצים חברתיים שונים.

גם אם אין לך אסטרטג SEO במשרה מלאה, עדיין תרצה לבצע מחקר מילות מפתח. נסה ליצור רשימה של מילות מפתח בעלות ביצועים גבוהים המתייחסים למוצרים או לשירותים שלך, שקול וריאציות של זנב ארוך כדי להוסיף הזדמנויות.

8. חזר על סמך הניתוחים שאתה מודד.

לבסוף, כדי ליצור אסטרטגיה יעילה של שיווק דיגיטלי לטווח הארוך, זה חיוני שהצוות שלך ילמד כיצד לנהל ציר מבוסס ניתוח אנליטי.

למשל, אולי אחרי כמה חודשים אתה מגלה שהקהל שלך כבר לא מתעניין בתוכן שלך באינסטגרם – אבל הם אוהבים את מה שאתה יוצר בטוויטר. בטח, זו עשויה להיות הזדמנות לבחון מחדש את אסטרטגיית האינסטגרם שלך בכללותה, אבל זה יכול להיות גם סימן לכך שהקהל שלך מעדיף ערוץ אחר לצרוך תוכן ממותג.

לחלופין, אולי אתה מוצא שדף אינטרנט ישן יותר אינו מקבל את התנועה שהייתה רגילה אליו. אתה יכול לשקול לעדכן את הדף או להיפטר ממנו לחלוטין כדי להבטיח שמבקרים מוצאים את התוכן הטרי ביותר והרלוונטי ביותר לצרכים שלהם.

שיווק דיגיטלי מספק לעסקים הזדמנויות גמישות להפליא לצמיחה רציפה – אך עליכם לנצל אותם.

אני מוכן לנסות שיווק דיגיטלי. עכשיו מה?

אם אתה כבר עוסק בשיווק דיגיטלי, סביר להניח שלפחות תגיע למספר פלחים מהקהל שלך באופן מקוון. אין ספק שאתה יכול לחשוב על כמה תחומים באסטרטגיה שלך שיכולים להשתמש בשיפור קטן.

לכן יצרנו מדוע שיווק דיגיטלי? המדריך החיוני לשיווק המותג שלך באופן מקוון – מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך לבנות אסטרטגיית שיווק דיגיטלית יעילה באמת, בין אם אתה מתחיל לחלוטין ובין אם יש לך קצת יותר ניסיון. תוכלו להוריד אותו בחינם כאן .

הערת עורך: פוסט בבלוג זה פורסם במקור בספטמבר 2019, אך עודכן למקיף

קידום וידאו לדף ראשון בגוגל – קידום וידאו לדף ראשון בגוגל – חייגו: 054-337-8258. וידאו פרסום חברת פרסום בגוגל כמה עולה פרסום ממומן בגוגל פרסום בגוגל ללא הגדרת קליקים פרסום בגוגל מקום ראשון פרסום וידאו באינטרנט פרסום וידאו בגוגל לעמוד ראשון פרסום וידאו לעסק בגוגל פרסום מודעה בגוגל פרסום עסק בגוגל קידום וידאו בגוגל קידום וידאו לדף ראשון בגוגל קידום וידאו לעמוד ראשון בגוגל קמפיין פרסום וידאו בגוגל שיווק וידאו באינטרנט. קידום וידאו לדף ראשון בגוגל קידום אתר קידום סרטון וידאו קידום מהיר בגוגל קידום מהיר של סרטון וידאו איך לקדם סרטון וידאו שיווק באינטרנט וידאו שיווקי שיווק בוידאו באינטרנט שיווק לעסקים בוידאו פרסום ביוטיוב מיתוג עסקים בוידאו שיווק דיגיטלי סרטון תדמית קידום סרטונים שיווק בוידיאו שיווק וידאו שיווק וקידום וידאו לעסקים באינטרנט קידום סרטונים בגוגל קידום סרטונים לעסקים בגוגל קידום וידאו לדף ראשון בגוגל פרסום וידאו בגוגל לעמוד ראשון קידום וידאו לעמוד ראשון בגוגל פרסום בגוגל ללא הגדרת קליקים כמה עולה פרסום ממומן בגוגל קמפיין פרסום וידאו בגוגל פרסום וידאו לעסק בגוגל פרסום בגוגל מקום ראשון עמוד ראשון בגוגל עם סרטוני וידאו חשיפה בגוגל וביוטיוב עם סרטוני וידאו קידום וידאו בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל בחינם כמה עולה קידום ממומן בגוגל מדריך קידום וידאו בגוגל ויוטיוב קידום אורגני עם סרטוני וידאו שיווק וקידום וידאו לעסקים באינטרנט. וידאו פרסום פרסום וידאו בפייסבוק קידום אורגני seo יוטיוב איך לפרסם סרטונים ביוטיוב וידאו שיווקי קידום עסק קידום עסקים כסף צילום וידאו איך לפרסם קרייזי קמרה וידאו שיווקי לעסקים גל שעיבי קידום ממומן קידום בגוגל דינמי פרסום באמצעות וידאו ביו טיוב+שיווק טיוב+פרסום בוידאו+קידום בוידאו הפקת סרטי תדמית סרטוני תדמית הפקה איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל וידאו מרקטינג סרטונים שיווקיים קידום וידאו לעמוד ראשון בגוגל קמפיין פרסום וידאו בגוגל פרסום וידאו לעסק בגוגל קידום וידאו לדף ראשון בגוגל פרסום וידאו בגוגל לעמוד ראשון פרסום בגוגל ללא הגדרת קליקים כמה עולה פרסום ממומן בגוגל פרסום בגוגל מקום ראשון איך לעשות ערוץ יוטיוב מצליח איך לפתוח ערוץ יוטיוב מצליח איך לקדם ערוץ יוטיוב בחינם איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל איך לעשות קידום ממומן ביוטיוב קידום וידאו שיווקי בגוגל איך פותחים ערוץ יוטיוב קידום אתרים בגוגל בחינם. איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל עם סרטוני וידאו + קידום אורגני לסרטונים | וידאו מרקטינג.. רק אצלנו אתה מקבל את כל החבילה גם סרטון אנימציה מהודר ומקצועי לעסק שלך וגם קידום הסרטון לדף ראשון בגוגל!!!. איתנו מקצועני קידום בגוגל ואנימציה ודיאו מיוצר או hd וידאו מסחרי אתה יכול בקלות ובזול להגיע לדף ראשון בגוגל ולהגדיל את השוק בשבועות! קידום סרטי וידאו בגוגל יקדם אתר אינטרנט מדהים. כיצד להיות במקום ראשון בגוגל קידום אתר למקום ראשון בגוגל פרסום וידאו בגוגל לעמוד ראשון כמה עולה פרסום ממומן בגוגל איך להיות מקום ראשון בגוגל להיות ראשון בגוגל עסקים קידום וידאו לעמוד ראשון בגוגל קידום וידאו לדף ראשון בגוגל קידום. מוזמנים לצלצל או לפנות אלינו ברשתות החברתיות על מנת לקבל קידום וידאו שיווקי בגוגל פשוט ומהיר בדרך הטובה ביותר בשוק!

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב