שיווק דיגיטלי באמצעות סרטון וידאו – 93% מהמשווקים טוענים שהסרטון הביא לקוחות חדשים


כמה גדולה ההשפעה של וידאו בסביבה הדיגיטלית של ימינו? על פי דיווח חדש של Animoto, 93% מהמשווקים טוענים כי וידאו אחראי להשגת לקוח חדש.

כשמדובר בצרכנים וברשתות החברתיות, הווידאו הוא במקום הראשון וכל השאר מגיע למקום השני. זה בעצם אומר שמותגים ומשווקים צריכים לנקוט בגישה ראשונה לווידיאו כאשר הם מעוניינים להגיע לקהל שלהם ברשתות החברתיות.

מכיוון שעסקים קטנים מגדילים את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באמצעות מדיה חברתית,  הוידאו צריך למלא תפקיד גדול יותר. מכיוון שצריכת הווידאו תגדל רק בשנים הקרובות כאשר רשתות 5G יתגלגלו ומהירות כבר אינה גורם.

אנימוטו ביצעה סקר מקוון בהשתתפות צרכנים ומשווקים. בצד הצרכני של הסקר, 1,017 משיבים השתתפו במטרה לגלות כיצד הם מתקשרים עם וידאו ומותגים ברשתות החברתיות.

בצד המשווק בסקר היו 501 משתתפים שחשפו כיצד הם משתמשים ברשתות החברתיות ובווידיאו כדי ליצור קשר עם הלקוחות.

צרכנים

בסקר הצרכנים אנימוטו חיפש לגלות כיצד צרכנים עוסקים בווידיאו של מותגים, מה הם אוהבים, מה הם רוצים לשמוע ממותגים וממה הם רוצים יותר?

כאשר הצרכנים מקבלים החלטת רכישה, 73% אמרו כי הושפעו מנוכחותו של המותג ברשתות החברתיות. ארבעים וחמישה אחוזים אמרו כי הסרטון הוא סוג התוכן המועדף עליהם הראשון לראות ממותגים, כאשר התמונות מגיעות למקום השני – 22%, ואחריו קישורים עומדים על 13% וטקסט עומד על 10%.

איך ההשוואה בין מדיה חברתית לטלוויזיה? במשך עשרות שנים 57% מהצרכנים צופים במודעות וידאו רבות יותר ברשתות החברתיות מאשר בטלוויזיה, המדיה החברתית אחראית גם לאפשר לצרכנים לגלות מותגים. הדבר מונע בעיקר מכך שקרוב לשליש מהנשאלים או 32% מתבוננים ברשתות החברתיות של המותג לפני שהם בכלל נכנסים לאתר.

כאשר הם כן צופים בסרטון של מותגים, 45% אמרו שהוא אחראי על ההיכרות הראשונה עם המותג / המוצר לפני שהם מבצעים רכישה. 31% נוספים אמרו שהיא התבססה על המלצות של חברים, קבוצות פייסבוק היו במקום הבא 30%, ופוסטים ממומנים למשפיעים עמדו לאחרונה על 29%.

באשר לפלטפורמה הטובה ביותר לצפייה בסרטוני מדיה חברתית של מותגים, פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם תפסו את שלוש המקומות הראשונים בסדר זה.

כאשר הצרכנים צופים, שלושת הסוגים הראשונים של סרטוני המותג שהם הכי אוהבים הם סרטוני הדרכה, סרטונים על מכירות וקידומי מכירות וחמש רשימות מובילות.

משווקים

רוב המשווקים או 73% אמרו שהם יצרו לפחות שני סרטונים בחודש לשיווק ברשתות חברתיות. כאשר הם כן יוצרים את הסרטון, 93% אמרו שהוא מביא לתוצאות בצורה של קבלת לקוח חדש.

וידאו מקבל גם את ההחזר על ההשקעה הטוב ביותר עבור מאמצי השיווק שלהם ברשתות החברתיות עבור 63% מהמשווקים. אחריו 56% אמרו שתמונות / גרפיקה, 25% פוסטים בבלוג, 23% טקסטים / ציטוטים ו- 22% אינפוגרפיקה.

באשר לאתגרים בשימוש בווידאו, משווקים זיהו את הזמן שלוקח להכין את הסרטונים, את המורכבות של כלים ליצירת וידאו ואת התקציב כשלושת הראשונים.

אתם יכולים להסתכל על שאר הנתונים הן בצד הצרכן והן מצד המשווק בסקר באינפוגרפיות שלמטה.

הווידיאו החברתי של הצרכן מגמות אינפוגרפיקה

מגמות וידאו חברתיות: סרטון הוא בהחלט סוג התוכן המועדף כרגע


הווידיאו החברתי של משווק מגמות אינפוגרפיקה

מגמות וידאו חברתיות: סרטון הוא בהחלט סוג התוכן המועדף כרגע

תמונה: אנימוטו

כל הזכויות שמורות לאתר https://smallbiztrends.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב