קידום אורגני בגוגל לעסקים קטנים עם וידאו

קידום אורגני בגוגל – כיצד להמשיך ולקדם את העסק שלך באמצעות וידאו במהלך מגיפה

 COVID-19 והמעבר לעבר עבודה מרחוק, החיים שונים מאוד עבור אנשים רבים. בעוד שחברות מסוימות מחזיקות את הצוותים שלהן בבית, אחרות חוזרות למשרד ועסקים ממהרים ליישם טקטיקות שיווק חדשות כדי להעסיק את הקהל שלהם. אז איך החברה שלך יכולה להמשיך לשחרר תוכן שמושך לקוחות חדשים וליצור מודעות למותג?

התשובה היא וידאו. 

הסרטון חשוב יותר מאי פעם

כאשר יותר ויותר אנשים משנים את סגנונות העבודה שלהם ומתרגלים התרחקות חברתית, הסרטון הוא צורת התוכן המובילה המאפשרת לאנשים לראות אותך, לשמוע אותך ולהכיר את המותג שלך בבטחה.

הצבת סרטים ישנים מחדש

יתרונות רבים נלווים לתמונות מחדש וסרטונים שאינם בשימוש כדי לספר את סיפורך בדרכים יצירתיות חדשות. כמה מהיתרונות הגדולים ביותר הם: 

  • שיפור SEO של המותג / אתר שלך (אופטימיזציה למנועי חיפוש) 
  • הגדלת צפיות הווידאו והדף שלך כדי לשמור על קהל היעד שלך מעורב
  • הפצת תוכן בערוצים נוספים
  • מתיחת חיי התוכן הישן
  • עדכון העובדים בהדרכה ובתהליך


אז איך אתה יכול לערוב מחדש קטעי וידאו ישנים לתוכן חדש?

האם לאחרונה או במהלך השנים האחרונות צילמת כמה צילומי ראש לצילום ארגוני וכמה סוכריות סביב משרדך?

אם כן, ברמה הבסיסית, וידאו הוא סדרה של תמונות סטילס מחוברות יחד. המשמעות היא שתוכלו בקלות לשלב מחדש תמונות וליצור כמה סרטונים מעניינים של 5 עד 10 שניות להפצה דרך העמודים החברתיים שלכם. 

בהתאם למוצר, תמונות סטילס יכולות גם להיות יעילות מאוד. שקול את הדוגמה הבאה של GoArmy שבה התמוססו תמונות מחדש למודעת לינקדאין של 8 שניות.

קטעי וידאו קיימים שאינם בשימוש

בזמן שהם עובדים על פרויקטים של וידאו, רוב החברות מראיינות אנשים בארגון שלהם, אך לא כל הסרטים עוברים את שלב העריכה. אספקת חומר מספיק כדי לעבור ולסקור קטעי גלם יכולה להפוך את יצירת הסרטון לחברה לפשוטה ויעילה.

האם יש ראיונות קודמים שצילמת באחסון? אם כן, יש לנו כמה רעיונות:

  • שקול לתמלל את האודיו והווידאו שלך. אולי אתה מבין שאתה יכול להמציא כמה קטעי תוכן מצילומים שכבר קיימים. 
  • צור תוכן בטופס קצר שנשאר מפרויקט אחר. זה יכול לשמש לשיתוף או הוספה של תוכן לערוצי הפייסבוק וה- YouTube שלך. דוגמאות כוללות את הסרטון הזה של רוברט חצי ואת הסרטון הזה על מרתון .

לבסוף, תוכל גם להוסיף ערך נוסטלגי למותג שלך על ידי משיכת קטעי VHS או פרסומות מהכספת שלך ודיגיטציה שלהם. על ידי יצירת סקריפט "אז" ו"עכשיו "שמראה כיצד המותג שלך התפתח זו דרך בטוחה להדגיש שהעסק שלך הוא מותג מהימן עם היסטוריה ארוכה. 

אנו יודעים שזו תקופה מאתגרת ושמוטלת על התעשייה לחשוב מחוץ לקופסה. אז אנו שואלים אותך – כיצד Levitate יכול לעזור לך בפיתוח תוכן חדש? אם ברצונך לקבל מידע נוסף על איך Levitate יכול לתמוך בכל צרכי פיתוח וידאו צפויים, פנה אלינו לכתובת kidumasaqim.com  או אלינו בטלפון 0543378258  כדי שנוכל לקדם עסק שלך במנועי חיפוש של גוגל ויוטיויב.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב