קידום עסקים במנועי חיפוש באמצעות סרטון וידאו

שיווק עסקים ברשת חברתית

תעבורת וידאו לצרכן באינטרנט מהווה 80% מכל תעבורת האינטרנט ברחבי העולם. וידאו ישלוט באינטרנט. הסרטון יהיה המדיום העיקרי לאופן שבו משתמשי האינטרנט יצרכו מידע. הצרכנים ידרשו גם בחדות גבוהה. לקבלת מבט מאויר עד כמה יהיה סרטון רב עוצמה, עיין באינפוגרפיקה זו שיצרה חברת One Productions.

וידאו-אינפוגרפיקה-כיסוי 
קידום עסקים במנועי חיפוש באמצעות סרטון וידאו

תחזית תעבורת וידאו

תעבורת הווידאו לפי דרישה תוכפל עד שנת 2022, וההבחנה הגבוהה (HD) תהיה 70% מכך. המדיה החברתית תהיה המניע העיקרי להפצת הווידיאו. פייסבוק ואינסטגרם מובילים את האישום הזה.

תחזית וידאו אינפוגרפית

כמו טלוויזיה לפני שהאינטרנט הרג את כוכב הרדיו, סביר להניח שגם הסרטון המקוון ישלוט באינטרנט לאורך זמן רב. שוק ה- B2C נוטה במיוחד להימשך לקראת וידיאו, אך גם בסרטון ה- B2B ישיג אחיזה בשנים הקרובות.

עמדות צרכנים כלפי וידאו

הצרכנים הולכים ומשתכללים, ולכן הפקת סרטי הסבר באיכות נמוכה תערער את המכירות. כדי שסרטונים יתחברו לקהל היעד שלהם, הם צריכים להיות:

  • מְשַׁעַשֵׁעַ,
  • אִינפוֹרמָטִיבִי,
  • מעורר השראה.

לדוגמה, כמעט שניים מכל שלושה אנשים אומרים שהם ישתפו סרטון אם הוא היה אינפורמטיבי. יותר ממחצית המשתמשים אומרים שהם ישתפו סרטון אם זה היה מעורר השראה. 90% מהצרכנים צופים בסרטונים בנייד שלהם.

לקוחות וידאו אינפוגרפיים

אנשים מעדיפים וידאו בכל המצבים, גם אם פורמט אחר כלשהו יעבוד טוב יותר. התחל ליצור סרטונים אינפורמטיביים ומשעשעים שנותנים ערך לקהל שלך.

השפעה על שיווק וידיאו על מותגים

וידאו יהיה קריטי לאסטרטגיות שיווק יעילות, ומותגים שעושים אותם היטב יגדילו את מעורבות המותג. למעשה, יותר ממחצית החברות משתמשות בווידאו באסטרטגיית השיווק שלהן. למותגים שעוברים מפרסום מבוסס-טקסט לתצוגה לפרסום בווידאו יש את הסיכוי הטוב ביותר להמיר לידים למכירות, במיוחד אם הם עושים זאת בפלטפורמות סלולריות. זה ניכר כשאנחנו לוקחים בחשבון שילדים בני 18 עד 24 מבלים 36 דקות בשבוע בצפייה בתכני וידאו בסמארטפונים, הדמוגרפיה הגדולה ביותר מכל הגילאים.

דור המילניום הזה אמור להפוך לקבוצת הצרכנים הדומיננטית כאשר בייבי בומרס יפרושו בהמוניהם בשנים הקרובות. אז דור המילניום יהפוך לקבוצת צרכנים מרכזית שעליה יתמקדו המותגים. לאחר צפייה בסרטון, 64% מהמשתמשים נוטים יותר לקנות מוצר באינטרנט. הוספת סרטון מוצר לדף הנחיתה שלך יכולה להגדיל את ההמרות ב -80%.

וידאו-אינפוגרפיקה-השפעה

המפולת בדרך. בני נוער ומבוגרים צעירים מוציאים כמויות אדירות מסרטון הווידיאו המקוון שלהם, ומגמה זו לא תסתיים בקרוב.

העתיד של אינפוגרפיית וידאו

הנה האינפוגרפיקה המלאה המאגדת את כל ההיבטים של שיווק וידאו. צרכנים רוצים וידאו כי זה הפורמט הכי קל לעקוב. ודא שאתה כולל וידאו בשיווק התוכן שלך.

וידאו-אינפוגרפיקה-מלא

כל הזכויות שמורות ל- https://www.dreamgrow.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב