להיות ראשון בגוגל – קידום סרטונים בגוגל ויוטיוב פרסום באינטרנט לעסקים

במהלך חמש השנים האחרונות הלחץ להשתמש בסרטונים כחלק ממאמצי השיווק של עסקים קטנים גדל באופן אקספוננציאלי.

בתור בעל עסק קטן, אתה מופגז כל הזמן ב"דברים שאתה צריך לעשות "וב"דבר הבא הכי טוב". בעיני רבים, הסרטון מתחלק לאותן קטגוריות.

למרבה המזל, התועלת בשיווק וידאו הוכחה פעמים רבות על ידי נתונים סטטיסטיים משכנעים כמו אלה שלהלן.

קח קצת זמן לעיין בהם מהר יותר ממה שאתה יכול לומר, "כסף".

צריכת הווידאו עולה והכוונה גבוהה יותר

על פי חברת שיווק ברשתות החברתיות – Virall , עד שנת 2019 תעבורת הווידיאו באינטרנט הצרכנית העולמית תהווה 80 אחוז מכל תעבורת האינטרנט הצרכנית.

נתונים אלה גובו במהלך רבעון Q3 בשנת 2015, שם מייסד ומנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, הודיע ​​כי הרשת החברתית מייצרת 8 מיליארד צפיות וידאו מדי יום, ולמרות שסנאפצ'אט מונה פחות מ- 15 מיליאד משתמשים, היא יצרה כמעט מספר רב של צפיות וידאו בגיל 7+.

אנשים מעדיפים לעתים קרובות סרטון

אנשים רבים פשוט אוהבים סרטון וידאו יותר מאשר טקסט. למעשה, 59 אחוז מהמנהלים מעדיפים לצפות בווידאו מאשר לקרוא טקסט ואילו פי 4 מהצרכנים מעדיפים לצפות בסרטון על מוצר ואז לקרוא עליו.

שבעים וארבעה אחוזים השנה מוצאים סרטונים מועילים בהשוואת קניות ואילו 60 אחוז מעדיפים לצפות בסרטון על פני קריאת עלון.

שיווק וידאו הוא אפקטיבי במיוחד

וידאו יכול להגדיל את התנועה והמכירות שלך ולהגדיל את השורה התחתונה:

וידאו מגדיל את כמות הלקוחות והשיווק שלך

אם ברצונך להישאר בראש מעייניך, תשמח לדעת ש -80 אחוז מהמשתמשים זוכרים מודעת וידאו שהם צפו ב -30 הימים האחרונים.

סרטונים הופכים את הצופים לתומכים שכן 92 אחוז מצרכני הווידיאו הנייד חולקים סרטונים עם אחרים. בנוסף, סרטון חברתי מייצר פי 12 את השיתופים מאשר טקסט ותמונות ביחד. 

כמו כן, תקבל יותר מבקרים באתר שלך באמצעות וידאו מכיוון שחברות המשתמשות בווידאו נהנות מ -41. אחוז יותר מתעבורת רשת מחיפוש מאשר שאינם משתמשים ווידאו מביאה לגידול עצום של 157 אחוזים בתעבורה האורגנית ממנועי החיפוש.

אם אתה מחפש לקוחות ורוצה לנקוט פעולה, שקול להוסיף וידאו להודעות הדוא"ל שלך כדי להגדיל את שיעור הקליקים בשיעור של 200-300 אחוז. טקטיקה נוספת: שילוב וידאו עם מודעות בדף מלא, מגביר את המעורבות ב -22 אחוזים.

למכור נדל"ן? אז תרצה לדעת: רישומים הכוללים סרטון מקבלים 403 אחוז יותר פניות מאלה בלי.

וידאו מניע עוד לידים

חמישים אחוז מהמנהלים מחפשים מידע נוסף לאחר שראו מוצר או שירות בסרטון. למעשה, 65 אחוז מהם מבקרים באתר המשווק ו 39 אחוז מתקשרים לספק לאחר צפייה בסרטון.

וידאו מניע יותר מכירות

לפי 70 אחוז מהמשווקים, וידאו מייצר יותר המרות מכל סוג אחר של תוכן. זה משתלם יפה למוכרי מסחר אלקטרוני שגילו כי שימוש בסרטוני מוצרים יכול להגדיל את רכישות המוצרים בחנות מקוונת ב -144 אחוזים

גם אם אין לך חנות מקוונת, כולל וידאו בדף נחיתה יכול להגדיל את ההמרה ב -80 אחוזים ולאחר צפייה בווידאו, 64 אחוז מהמשתמשים עשויים לקנות מוצר באינטרנט.

הווידאו יעיל הן במכשירים נייחים והן במכשירים ניידים: שיעור ההמרות הממוצע לאתרים המשתמשים בווידאו הוא 4.8 אחוזים לעומת 2.9 אחוזים עבור אלו שאינם משתמשים בווידאו ואילו 40 אחוז מהלקוחות מצהירים כי סרטון מגדיל את הסיכוי שהם ירכשו מוצר במכשיר הנייד שלהם.

במילים פשוטות, קטעי וידאו מגדילים את המכירות : 74 אחוז מהמשתמשים שצפו בסרטון מסביר כדי ללמוד עוד על מוצר או שירות קנו אותו לאחר מכן, ו- 77 אחוז מהצרכנים אמרו שהם שוכנעו לקנות מוצר או שירות על ידי צפייה בסרטון.

לבסוף, 90 אחוז מהמשתמשים אומרים כי סרטוני מוצר מועילים בתהליך קבלת ההחלטות וזה דבר טוב.

וידאו תורם בשורה התחתונה

נראה כי התומכים הגדולים ביותר בשיווק וידאו הם העסקים והמשווקים המשתמשים בגישה. למעשה , 76.5 אחוז מהמשווקים ובעלי ה- SMB שהשתמשו בשיווק וידיאו אמרו כי הייתה לכך השפעה ישירה על עסקיהם.

ולבסוף, נתונים סטטיסטיים: עסקים שמשתמשים בווידאו מגדילים את הכנסות החברה במהירות של 49 אחוזים יותר משנה לשנה מאשר ארגונים ללא וידאו.

רותים לתת לעסק שלך להיות במקום הראשון בגוגל? צרו קשר


פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב