וידאו אורגני בגוגל – קידום סרטונים אורגני בגוגל | שיווק וידאו אורגני בגוגל 🎞️

שיווק במדיה חברתית

מדוע כדאי להשקיע בשיווק וידיאו כדי להרחיב את העסק שלך

בנוף השיווקי המתפתח במהירות, עסקים נדרשים כל הזמן להמציא דרכים משופרות לקידום עצמם ולמשוך לידים בעלי ערך. הציפיות העולות של הלקוחות הובילו עסקים לפתח אסטרטגיות חדשות בכדי לעמוד בדרישות ולהתעלות עליהן.

אחת האסטרטגיות הללו שצברו תאוצה לאחרונה היא שיווק וידאו.

כמעט ואין ספק בעובדה שפלטפורמות מונעות וידאו מתקבלות היטב על ידי הדור של ימינו. למעשה, סנאפצ'ט עקפה את טוויטר עם בסיס משתמשים של יותר מ -150 מיליון בכל יום לעומת 136 מיליון משתמשים יומיים בטוויטר.

פופולריות מוגברת כזו של סרטונים שכנעה עסקים לחשוב מחדש על אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי שלהם ולכלול סרטונים כדי למשוך שיטפון של לקוחות.

בואו נסתכל מדוע סרטונים צריכים להיות חלק מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם.

מדוע שיווק וידאו ראוי למקום בתמהיל השיווק שלך

הבנה ומעורבות מוגברת

האם ידעת שטווח הקשב של בן אדם ממוצע הוא שמונה שניות ? זה אומר שיש לך רק חלון קצר למשוך את תשומת לב הלקוחות שלך ולעסוק אותם במה שיש לך לומר. גושי טקסט כמעט ולא ישמשו את המטרה. כאן הסרטונים הופכים להיות רלוונטיים.

המוח האנושי מעבד חזותיים פי 60,000 מהר יותר מטקסט. הסיבה לכך היא שסרטונים פונים לכמה חושים. כתוצאה מכך זה מאפשר לצופים להבין טוב יותר את המסר מאשר טקסט.

אפשרויות SEO משופרות

מכיוון שסרטון יכול לזכות במעורבות מסיבית, מנועי החיפוש הגדולים מייחסים חשיבות רבה לתוכן הווידיאו. הסיבה לכך היא שקל יותר לצפות בסרטון בן שלוש דקות המסביר מוצר במקום לקרוא באמצעות טקסט.

המשמעות היא שכלול תוכן וידאו באסטרטגיות השיווק שלך ייתן לך סיכוי טוב יותר לדירוג טוב בתוצאות החיפוש. דרגה טובה יותר מתורגמת לאפשרויות גדולות יותר להבחין.

הגעה גדולה יותר למיליוני צופים פוטנציאליים

ישנם מספר אתרי הפצת וידאו המאפשרים לך להעלות את הסרטונים שאתה יוצר. באתרים הפופולאריים יש מספר משתמשים גדול. לדוגמה, ל- YouTube יש יותר ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש . זה מסלים את הסיכויים שלך להגיע לאלפי משתמשים מדי יום.

בנוסף, ניתן לשתף סרטונים בפלטפורמות מדיה חברתית שונות בקלות. עם 2.1 מיליארד משתמשי מדיה חברתית פעילים , קידום הסרטונים שלך בפלטפורמות אלה יגדיל את סיכויי החשיפה באופן אקספוננציאלי. כשאנשים מוצאים את הסרטון שלך מעניין, סביר מאוד שהם ישתפו אותו, מה שאומר יותר להגיע.

בנוסף, עם השימוש המוגבר בסמארטפונים, אנשים רוצים מידע מהיר. סרטון מהיר המסביר את פונקציות המוצר שהם מעוניינים לרכוש עשוי להיות בדיוק מה שהם מחפשים.

אמון רב יותר

השימוש בסרטונים שם פנים למותג. זה מגלה יותר על המותג שלך מאשר לוגו ומדריך על ידי עידוד אינטראקציות. הדגמת וידאו מקלה על ספקות הלקוחות ועונה לשאלותיהם.

סרטון לא מתאר רק את מה שאתה עושה אלא גם למה אתה עושה את זה. זה משפר את השקיפות ובונה אמון.

שימור לקוחות טוב יותר

מכיוון שסרטונים יכולים להעביר את המסר שלך בצורה יעילה ותמציתית יותר, הלקוחות צפויים לצפות בהם. זה אומר שהם יישארו בדף שלך לפחות כל עוד הסרטון יימשך. עם קריאה לפעולה יעילה בסוף, תוכלו להפנות את הצופים בקלות לדפי האינטרנט המכילים את המוצרים והשירותים שלכם.

בנוסף, הבנה מוגברת תאפשר לצופים לזכור מה הם רואים. לכן, זו אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על לקוחות.

שיעורי המרה מוגברים

כאשר הסרטונים שלך מתחילים לאסוף קהל גדול, האסטרטגיות השיווקיות הנכונות יתחילו לייצר לידים ושיעורי המרת דלק. עם השקעה נכונה, המכירות שלך הולכות לנסוק במהירות.

קלות ייצור

עם חדשנות טכנולוגית, הפקת וידאו הפכה לתהליך פשוט. זה לא דורש הרבה ציוד ופרויקט שלם יכול להסתיים תוך כמה דקות. מצלמה פשוטה יכולה לעשות את העבודה. חיבור אינטרנט טוב יחד עם קישוריות WiFi יעזור בהעלאה והפצה של הסרטון הסופי בפלטפורמות שונות.

האם ידעת כי עד 55 אחוז מבעלי העסקים הקטנים והבינוניים אומרים כי שיווק בווידאו הוא חובה? סרטונים הם כלים רבי עוצמה המניעים מעורבות. הם דרך נהדרת להבדיל את המותג שלך מהמתחרים שלך. לכן כדאי להתחיל להשקיע בהם עוד היום.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב