שיווק במדיה חברתית באמצעות סרטון וידאו לעסקים קטנים | MG VIDEO |

קידום עסקים קטנים עם סרטון וידאו בגוגל

שיווק במדיה חברתית | MG VIDEO | באמצעות סרטון וידאו לעסקים קטנים

שיווק במדיה חברתית באמצעות סרטון וידאו לעסקים קטנים

בשנת 2020 חיפשתי יותר מתכונים ממה שאי פעם היה לי. בעיקר איטלקית אם אתה תוהה.

גם אני ביליתי הרבה זמן בצפייה בסרטונים ב- YouTube , ומאפשר תכונת ההפעלה האוטומטית מורידה לי חור ארנב של סרטונים על כל מיני נושאים.

אז למה יש לצפות למשווקים ב- YouTube בשנת 2021? המשך לקרוא ולגלות.

מגמות YouTube המובילות בשנת 2021

  1. צרכנים רוצים סרטונים המשקפים את חיי היומיום שלהם.
  2. סרטון קצר טופס הולך וגדל בפופולריות.
  3. אבל סרטונים ארוכי טווח לא הולכים לשום מקום.
  4. משווקים יתחילו למנף מודעות שמע.

צרכנים רוצים סרטונים המשקפים את חיי היומיום שלהם.

אם שנת 2020 הראתה למשווקים משהו, זה היה הצורך בזריזות ובאותנטיות.

כל משווק היה צריך לשנות את סדרי העדיפויות שלהם ולספק בטחונות שיווקיים המשקפים את הזמן שכולנו חיו.

נתוני YouTube מיולי 2019 עד יולי 2020 מראים עלייה של 215% בהעלאות היומיות לתוכן עם "טיפול עצמי" בכותרת. מהצופה, זמן הצפייה במסך הטלוויזיה עלה ביותר מ -180% לסרטונים הקשורים לרווחה, כגון כושר, מדיטציה ויוגה.

כעת, בשנת 2021, הצרכנים עדיין מחפשים תוכן המשקף את מצבם הנפשי הנוכחי.

זה לא אומר שהמותג שלך צריך להתחיל סדרה של "30 יום של יוגה". זה כדי להדגיש עד כמה האירועים הנוכחיים קשורים לסוג התוכן שאנו צורכים. אם אתה נשאר בקנה אחד עם הרגשת הקהל שלך וסוג התוכן שהם מחפשים, תוכל להטמיע אותו באסטרטגיית YouTube שלך.

"הצופים באמת רוצים תוכן שלא רק מחנך אותם אלא גם מעסיק אותם. הסגנון החדש שלנו מכניס מלאי גדול לאותנטיות ואישיותם של המציגים שלו", אמר ג'מאל מניד , מפיק וידאו / עורך חבר וכישרון על המסך לערוץ היוטיוב של HubSpot. .

כעת על המותגים לשים לב לאקלים החברתי ולתחושות הצרכנים הכלליות, ולשלב אלמנטים אלה בתוכן.

לא בטוחים איך להחזיק את האצבע על הדופק? עבור לקטע זה כדי ללמוד כיצד לחקור מגמות ביוטיוב.

סרטון קצר טופס הולך וגדל בפופולריות.

בספטמבר 2020, YouTube השיקה את "מכנסיים קצרים" בהודו, פלטפורמת וידיאו חדשה בצורת קצר. כעת הוא מציג מכנסיים קצרים בארה"ב החל ממרץ 2021.

בדומה לפלטפורמות אחרות בעלות צורה קצרה , סרטונים ב- Shorts מעוצבים אנכית לצפייה בטלפון. למרות שזה עדיין בגרסת בטא, משתמשים יכולים ליצור קליפים של 15 שניות, לערוך אותם בכמה כלים ולהוסיף מוסיקה מספריית המוסיקה של יוטיוב.

על פי מאמר במגזין Search Engine , Shorts כבר צברו קיטור וצברו למעלה מ -3.5 מיליארד צפיות יומיות. אך מדוע יוטיוב, פלטפורמה הידועה בתוכן ארוך טווח, תשקיע באסטרטגיה זו? למניאיד יש תיאוריה.

"יוטיוב מנסים להתחרות בטיקטוק, מה שניכר במחזה שלהם להציג 'מכנסיים קצרים'. במשך זמן מה זה הרגיש כאילו מתפתלת מטוטלת לעבר תוכן ארוך ובלתי ערוך באמת, "אמר מנייד.

"אמנם זה עדיין נפוץ", הוא מוסיף, "נראה כאילו התנודדנו בכיוון ההפוך עם תוכן קצר עד בינוני שבאמת הורג אותו. הצופים רוצים תוכן מתכלה ומשעשע בקלות, שלא יהיה תובעני מבחינתם זְמַן."

זוהי הזדמנות של מותגים להתנסות בתוכן עם טופס קצר ב- YouTube ולראות לאילו קהלים מגיבים.

אסטרטגיה אחת היא שימוש בשורטס ליצירת טיזרים לסרטונים הקרובים שלך או ליצור גרסאות מרוכזות הניתנות לשיתוף לסרטונים הארוכים שלך.

אבל סרטונים ארוכי טווח לא הולכים לשום מקום.

אפילו עם הדחיפה לעבר סרטונים קצרים יותר, הצרכנים עדיין נהנים מהגישה המסורתית לטווח ארוך.

ביוני 2020 דיווחה יוטיוב כי 46% מהנשאלים בסקר אמרו שהם נוטים יותר לצפות בסרטונים באורך של יותר מ -20 דקות מאשר לפני חצי שנה.

חלק מיוצרי YouTubers מזכים תוכן וידאו ארוך טווח עבור שיעורי המעורבות שלהם, ויש להם נתונים בצד שלהם.

מחקר Pixability משנת 2019 מצא כי סרטונים ממותגים שאורכם 10 דקות היו מעורבים יותר מאשר סרטונים קצרים יותר.

אך אורך לא יספיק בכדי לשמור על תשומת לב הקהל.

"נהיגה במוזיקה ואנימציה משחקים גם הם חלק גדול במעורבות בבניין. בכל פעם שאתה רואה את האנימציה כצופה, אתה יודע שזה מחזק את מושג המפתח או מוסיף לבדיחה", אמר מנייד.

"בשני המקרים, אתה שמחת מאותה חזותית נוספת שהחלטנו לזרוק. בעזרת מוזיקה נוכל לשנות את הטון והמצב הרוח של וידיאו – החל מפעימות היפ הופ ועד ג'אז מצמרר."

הוא מוסיף כי מוסיקה יוצרת מיטה קולית לצופה להתמקם בו, ומזמינה את הקהל להישען פנימה בזמן שאתה מאיץ את הדברים או נשען לאחור ונרגע כשאתה מאט את הדברים.

"סוגים אלה של אפשרויות סגנון והפקה הם כאלה שרבים מהערוצים הגדולים ביוטיוב החליטו לעשות", אמר מנייד. "בעוד שתוכן עם תחושה 'ביתית' יותר עדיין מוחץ אותו, יש גם קהל שרוצה לראות תכנים מופקים ומרתקים מאוד."

משווקים יתחילו למנף מודעות שמע .

בנובמבר 2020, YouTube הציגה מודעות שמע, דרך חדשה למותגים להגיע לצרכנים.

זו הייתה הודעה מפתיעה, בהתחשב בכך שהפלטפורמה ידועה בתוכן וידאו. עם זאת, על פי מאמר Think With Google , למעלה משני מיליארד אנשים עוברים למוזיקה ביוטיוב.

המאמר דיווח גם על עלייה של 100% בזמן הצפייה בהופעות מוסיקה חיה בין יולי 2019 ליולי 2020. זה מהווה את הבמה של המשווקים לכלול את YouTube כפלטפורמת מודעות לתוכן האודיו שלהם.

כיצד לחקור מגמות ביוטיוב

סקרנו כמה מגמות של YouTube לשנת 2021, אך המשווקים צריכים לדעת לזהות מגמות עם בואם.

"בצוות YouTube של HubSpot אנחנו תמיד מסתכלים על מגמות שאנו מאששים עם נפח חיפוש חודשי ומחקר מילות מפתח שיעזרו בהגדרת אסטרטגיית התוכן שלנו", אמר מנייד. "אנו רוצים להגיש לקהל שלנו תוכן שהם מחפשים כשהם מחפשים אותו, ולהיות רגישים כאשר נושא מבעבע הוא המפתח לתהליך."

המשאב הראשון שלך הוא Google Trends, משאב מקוון בחינם המתעדכן בנתונים בזמן אמת על הפופולריות של נושאים מסוימים ומונחי חיפוש ב- YouTube.

אתה יכול גם להסתמך על כלים כמו VidIQ ו- TubeBuddy כדי לקבוע אילו רעיונות כדאי להמשיך. כלל אצבע טוב, על פי מנייד הוא שואל על שאלות "איך" או "מדוע" גדולות שתוכלו לענות על הצופים שלכם.

לאחר מכן, יש לך מחקר מילות מפתח – זה אומר לך מה הצרכנים מחפשים ואם זה שווה את הזמן והמשאבים שלך.

לדוגמה, נניח שהמותג שלך רוצה לכסות את אפליקציות הטכנולוגיה העדכניות ביותר בסרטון הבא שלך. אתה עובר למתכנן מילות המפתח של גוגל ומגלה שיש לו נפח חיפוש חודשי של כ- 100. זה עשוי להצביע על כך שלמרות שיש עניין מסוים, זה לא מספיק גבוה כדי להצדיק סרטון שלם.

חשוב גם לבחון את החדשות ולראות אילו נושאים פופולריים. עם זאת, דע את ההבדל בין משהו שנמצא רק במעגל החדשות לבין מגמה שכדאי לשלב באסטרטגיית YouTube שלך.

אחת הדרכים לפענח בין השניים היא השאלה: " עד כמה זה מגיע, והאם זה יהיה חשוב בעוד כמה שבועות או חודשים?"

"קפיצה לחדשות יכולה להיות נפיצה באותה מידה לצמיחה או לאסטרטגיה השיווקית שלך כמו מגמות, אך מקשה מעט יותר כאשר אתה מסתמך תמיד על ידיעת החדשות האחרונה וה'הכי חמה 'כדי ליידע את אסטרטגיית התוכן שלך", אמר מנייד. "על ידי התמקדות במגמות לונג-זנב, אתה יכול לרכוב על גל של עניין מתמשך בנושא, במקום לתפוס את מה שעלול להיות עניין חולף."

ככל שננווט השנה, סביר להניח שצצות יותר מגמות שעשויות להודיע ​​על אסטרטגיית YouTube שלך. מה שהכי חשוב זה להיות גמישות ולדעת מתי שווה לחקור משהו.

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב