קידום סרטונים בגוגל לעסקים קטנים – קידום סרטוני יוטיוב בגוגל – קידום סרטונים בגוגל לעסקים קטנים

YouTube לעסקים קטנים: כל מה שצריך לדעת

יוטיוב יכולה להיות פלטפורמת וידאו יעילה לשיווק עסקים קטנים. כך ניתן להשתמש בו במלוא הפוטנציאל.

 • ביוטיוב משתמשים יותר משני מיליארד משתמשים ברחבי העולם ומספקים יותר מ -30 מיליון ביקורים יומיים, מה שהופך אותה לפלטפורמה נהדרת עבור עסקים קטנים המעוניינים לשווק עם תוכן וידאו.
 • וידאו הוא מאוד מרתק ושימושי עבור סוגים רבים של עסקים. יצירת ערוץ YouTube עבור העסק שלך מציעה פלטפורמה מרכזית לצפייה בקהל שלך ולעסוק בסרטונים שלך.
 • מלא מלא את פרופיל YouTube שלך ​​ופעל לפי הטיפים הבאים להעלאת תוכן וידאו מרתק אשר יהדהד עם הקהל שלך ויגדיל את החסידות שלך.
 • מאמר זה מיועד לעסקים קטנים המעוניינים לשפר את אסטרטגיית השיווק שלהם על ידי הוספת תוכן וידאו והגברת המעורבות עם הקהל שלהם.

מאז השקתו בשנת 2005, YouTube הפכה למעצמת מדיה מודרנית. נכון לעכשיו, ל- YouTube יש יותר משני מיליארד משתמשים ברחבי העולם ו -30 מיליון מבקרים מדי יום. כמעט 500 שעות וידאו מועלות לאתר בכל דקה, עם  יותר מ -2,400 ערוצים  העולים על מיליון מנויים. הפלטפורמה נרכשה על ידי גוגל בשנת 2016 וכיום היא מדורגת במקום השני עבור תעבורת רשת גלובלית ומקומית, על פי  Alexa .

השיווק עובר לעבר  וידאו על פני תוכן סטטי , ו- YouTube הוא שחקן מפתח. עבור משתמש בודד האתר נראה פשוט, אך זה מסובך יותר אם ברצונך להשתמש בו כדי לשווק ולפתח את העסק שלך. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להשתמש ב- YouTube לעסקים.

כיצד להקים ערוץ יוטיוב

מדריכים אלה מפרקים את התהליך שבו תוכלו להקים ערוץ יוטיוב לעסק הקטן שלכם. כל אחד מהם בוחן אלמנט חשוב ביצירת ואופטימיזציה של ערוץ YouTube שלך.

 1. הרשמה לחשבון YouTube עסקי
 2. התאמה אישית של פרופיל YouTube שלך
 3. אינטראקציה עם אחרים ב- YouTube
 4. מאמת את הערוץ שלך
 5. יוטיוב לייב
 6. סרטונים פופולריים ב- YouTube
 7. יוטיוברים ומשפיעים
 8. פרסום ביוטיוב
 9. תוכנית השותפים של YouTube
 10. YouTube Premium
 11. טיפים וטריקים של YouTube

הרשמה לחשבון YouTube עסקי

מרבית רשתות המדיה החברתית דורשות ממך להקים חשבון לפני שתוכל להציג תוכן. זה לא המקרה ביוטיוב; אתה יכול להציג תוכן ללא חשבון YouTube. עם זאת, נדרש חשבון כדי שהחברה שלך תעלה סרטונים ותקשר עם משתמשים אחרים. חברות נדרשת גם כדי לצפות בסרטונים שסומנו כתוכן למבוגרים בלבד.

בצע את השלבים הבאים ליצירת חשבון YouTube העסקי שלך:

 1. היכנס לחשבון Google של החברה שלך. אם אתה משתמש ב- Gmail עבור הדוא"ל העסקי שלך, תשתמש באותו שם משתמש וסיסמה עבור חשבון YouTube שלך ​​שבו אתה משתמש ב- Gmail. לחלופין, תוכל ליצור חשבון Google חדש שבו אתה משתמש אך ורק למטרות עסקיות של YouTube.
 2. לאחר הכניסה, בקר בדף הבית של YouTube. בדוק פעמיים שאתה מחובר לחשבון העסקי המתאים במקום לחשבון YouTube האישי שלך.
 3. לחץ על הסמל האישי של חשבון Google שלך. תמצא זאת בפינה השמאלית העליונה. זהו מעגל קטן המכיל את התמונה שלך (או את הלוגו של החברה שלך אם הגדרת זאת כתמונת כתובת הדוא"ל שלך).
 4. לחץ על "הערוץ שלך." אפשרות זו תופיע בתפריט הנפתח המוצג כאשר תלחץ על הדמות שלך. זו האפשרות העליונה במנה הראשונה של סמלים.
 5. בחר "השתמש בעסק או בשם אחר". יהיה עליך לבחור באפשרות זו כדי להתחיל עם חשבון YouTube עסקי. לאחר מכן תוכל להזין את שם החברה שלך.
 6. לחץ על "צור". ואז, וואלה! יש לך חשבון YouTube עסקי.

לאחר שתנקוט צעדים אלה, חזור לדף הבית של YouTube. בפינה השמאלית העליונה של הדף, יש תפריט נפתח עם לא מעט אפשרויות. יש קישורים לדף הבית, לסרטונים פופולריים, לספרייה ולמינויים שלך. הספרייה שלך מאפשרת לך לארגן אילו סרטונים צפית, אהבת ושמרת להמשך. תחת המנויים שלך, תוכל לראות את כל הערוצים שאתה מנוי עליהם ולקבל התראות כאשר הם העלו תוכן חדש.

בפינה השמאלית העליונה של הדף, ישנם ארבעה כפתורים. זו הקרובה למרכז, שהיא סמל של מצלמת וידיאו, מכוונת אתכם לעמוד בו מעלים סרטון. הסמל האמצעי, ריבוע הכולל תשעה ריבועים קטנים יותר, מיועד לאפליקציות YouTube. הבא, סמל הבועה, ייקח אתכם להודעות. הכפתור הבא הוא סמל של פעמון והוא מודיע לך על פעילות החשבון שלך, כמו לייק או תגובה חדשה. זה הקרוב ביותר לצד ימין, שהוא סמל של תמונת הפרופיל שלך, יפנה אותך למידע החשבון שלך שנשלף מגוגל. 

המפתח העיקרי: תוכל ליצור ערוץ YouTube לעסק שלך כדי להתחיל בהעלאת תוכן וידאו שהקהל שלך יכול להציג, כמו לייק, להגיב עליו ולהירשם אליו.

הערת עורך: מחפש כלי שיעזור לך בניהול מדיה חברתית? מלא את השאלון הבא כדי להתחבר לספקים שיכולים לעזור.

התאמה אישית של פרופיל YouTube שלך

לאחר שנרשמת ל- YouTube, יהיה עליך להתאים אישית את הפרופיל שלך למידע של העסק שלך. לכל משתמש מוקצה ערוץ על פי שם המשתמש שלו, ותקבל כתובת URL ספציפית כדי שאנשים אחרים יוכלו למצוא את הערוץ שלך באמצעות קישור ישיר – אך תצטרך לעשות יותר מהבסיסים בכדי להתבלט בתחרות.

בצע את הצעדים הבאים להתאמה אישית של הערוץ שלך:

1. הוסף אומנות ערוץ.

אמנות ערוץ YouTube דומה לבאנר של פייסבוק או טוויטר. כותרת זו היא מקום נהדר להוסיף את הלוגו ואת שורת התגים של העסק שלך.

תמונת הפרופיל שלך (המכונה גם סמל ערוץ) ואומנות הערוץ צריכים לייצג את המותג שלך בצורה ברורה באמצעות תמונות באיכות גבוהה. אם לא תעלה תמונה או אמנות, YouTube ימלא תמונות כלליות לשניהם. עם זאת, תמונת הפרופיל שלך נשלפת ישירות מחשבון Google שלך ​​ויש להעלות אותה דרך Google, ולא ל- YouTube. ייקח כמה דקות לסנכרן את תמונת פרופיל Google שלך ​​לחשבון YouTube שלך.

אלה הממדים האידיאליים עבור קבצי אמנות ערוץ YouTube:

 • סמל ערוץ: 800 x 800 פיקסלים (מוצג כ- 98 x 98)
 • מודעת באנר של הערוץ: 2560 x 1440 פיקסלים, אם כי לשימוש בנייד ובאינטרנט, הממדים  ה"בטוחים " הם 1546 x 423 פיקסלים.

בהתחשב בגודל הגדול של קבצים אלה, חשוב להשתמש בתמונות ברזולוציה גבוהה ( אידיאלי 300 dpi ) עבור סמל הערוץ והבאנר שלך. תוכל להבין בצורה הטובה ביותר אם סמל הערוץ והבאנר שלך ייראו טוב בעמוד שלך אם אתה מקדיש זמן רב לשעשע בכלי התצוגה המקדימה והקיצוץ של YouTube. אל תפחד להשתמש בכלי זה מספר פעמים כדי לשכלל את התמונות שלך. אם הדף שלך נראה פחות, סביר להניח שמבקרים יתקיימו ויבדקו אחר התוכן שלך.

2. מלא את המידע העסקי שלך.

חשוב לשתף מידע על העסק שלך, על שירותיו וכן הלאה. אתה יכול לעשות זאת בקטע אודות בחשבון YouTube שלך ​​תוך כדי הוספת אתר האינטרנט שלך וכן את התווית של החברה שלך.

התחל בתיאור הערוץ של המדור אודות. שמור על זה קצר ומתוק: אתה רק צריך הצהרת משימה תמציתית עם לכל היותר שלושה קישורים וקריאה פעוטה מינורית. לאחר מכן גלול מטה לתיבה "דוא"ל לבירור עסקים" והניח שם את כתובת הדוא"ל המתאימה.

לבסוף תיתקל בסעיף קישורים. שם תוכל להוסיף קישורים כלשהם שתרצה: אתר העסק שלך, דפי המדיה החברתית האחרים שלך וכל דפי אינטרנט אחרים שאליהם תרצה להפנות את הצופים שלך. אתה יכול לכלול עד חמישה קישורים ועד 30 תווים של טקסט היפר-קישור מותאם אישית לכל אחד מהם. ככל שיש לך יותר קישורים, כך גדל הסיכוי שלך להוביל תנועה לאתר העסקי שלך ולערב את צופי YouTube שלך.

כשאתה כותב את העותק לתיאור הערוץ ולקישורים שלך, עליך להשתמש במילות מפתח כדי להגביר את הנראות שלך בחיפושים ב- YouTube. נדון בזה לעומק יותר בהמשך.

3. צור טריילר ערוצים.

אמנם אופציונלי, טריילר ערוצים – סרטון קצר שמציג לצופים את התוכן שהם ימצאו בערוץ היוטיוב שלך – הוא אפשרות התאמה אישית מצוינת להגדלת מעורבות הצופים ב- YouTube. לאחר שתוסיף טריילר זה, הוא יופיע בדף הבית של חשבונך כאשר הצופים מבקרים בו, ועוזר לאסוף אותם ולהכיר אותם עם המותג שלך.

מסירה עיקרית: עליכם למלא ולהתאים אישית את ערוץ היוטיוב שלכם כך שהוא יבלוט בפלטפורמה.

אינטראקציה עם אחרים ב- YouTube

ישנן מספר דרכים לקיים אינטראקציה עם משתמשי YouTube אחרים.

 • הערות: ניתן לארגן תגובות לפי הפופולריות ביותר או החדשות ביותר. תוכל להגביר את תנועת המעורבות של הסרטון שלך על ידי תגובה למשתמשים שמגיבים לסרטונים שלך.
 • לייקים:  זוהי צורה פסיבית יותר של אינטראקציה עם תוכן. עם זאת, אם בחרתם להציג את הלייקים שלכם בפומבי בערוץ שלכם, הסרטונים האלה יופיעו בקטע פלייליסטים בערוץ שלכם.
 • מנויים: הדרך הטובה ביותר למשתמשים להתעדכן בתוכן המותג שלך היא להירשם כמנוי. בכל פעם שאתה מעלה סרטון חדש, המנויים שלך מקבלים הודעת דחיפה. עליך לעודד כל הזמן את הצופים להירשם לערוץ שלך, מכיוון שהוא משפר את תנועת המעורבות שלך ומגדיל את מספר הצפיות. יוטיוברים פופולריים רבים משלבים תזכורות להרשמה כמנוי בתחילת ו / או בסוף הסרטונים שלהם.
 • פלייליסטים: ניתן לארגן תוכן קשור יחד באמצעות תכונת הפלייליסט של האתר. אם תבחר לפרסם את פלייליסטים שלך, הם יופיעו בדף הערוץ שלך מתחת לתוכן שהעלית. אתה יכול גם לארגן תוכן של משתמשים אחרים באמצעות רשימת השמעה. למשל, אם אתה מנהל סוכנות שיווק, אתה יכול לאסוף את הסרטונים של הלקוח לרשימה אחת גדולה. אחרת, זו דרך נוספת לארגן את התוכן שלך בערוץ שלך.
 • שיתוף:  היישומון החברתי של האתר מאפשר למשתמשים לשתף סרטונים ברשתות מדיה חברתית אחרות, כמו טוויטר, פייסבוק, גוגל פלוס, בלוגר, רדיט, טאמבלר, פינטרסט ולינקדאין.
 • הודעות: ניתן  גם לשתף סרטונים והודעות פרטיים  עם חברים ואנשי קשר ב- YouTube.

מסירה עיקרית: אירוסין מתחיל מעורבות, לכן הישאר פעיל ואינטראקציה עם אחרים בפלטפורמה כדי לעודד מעורבות עם הקהל שלך.

מאמת את ערוץ YouTube שלך

איך תדעו אם ערוץ מאומת או לא? תהיה תיבת סימון קטנה המציינת תג אימות ליד שם הערוץ. כדי להגיש בקשה לאימות, הערוץ שלך חייב לכלול  100,000 מנויים . עם זאת, עסקים המעוניינים בכך יכולים ליצור קשר ישירות עם Google כדי לברר לגבי אימות.

יוטיוב לייב

בדומה לפייסבוק לייב, ליוטיוב יש תכונה משמרת חיים. שידורים בדרך כלל מכוונים סביב חדשות או ספורט. YouTube Live אינו חשוב כמו פורמט הווידאו הסטנדרטי של האתר, מכיוון שהוא אינו ידוע כל כך, ויש לאמת את חשבונך כדי  לבצע שידור חי .

אם אתה בוחר לעשות שידור חי, ישנן ארבע דרכים לעשות זאת. הראשונה, שהיא המהירה ביותר, היא אפשרות Stream Now. השנייה היא דרך הכרטיסייה אירועים, המעניקה לך שליטה רבה יותר מכיוון שתוכל להציג תצוגה מקדימה של הזרם שלך מבעוד מועד. האפשרות השלישית נמצאת באפליקציית המובייל של האתר; אם תשתמש בזה, הזרם יועבר לארכיון בערוץ שלך. לבסוף, אתה יכול להזרים ממצלמת האינטרנט של המחשב שלך. 

סרטונים פופולריים הם סרטונים שמשתמשי YouTube מתקשרים איתם בשיעורים גבוהים מאוד. לעתים קרובות, הסרטונים האלה הועלו במהלך היומיים האחרונים. תוכל להציג את הסרטונים החזקים הנוכחיים בכרטיסייה 'מגמות' בדף הבית של YouTube, גם אם אינך מחובר או שאין לך חשבון.

מגמות משקפות תרבות פופולרית, להיטים נגיפיים חד פעמיים ואירועים עכשוויים. האתר כולל גם משתמשים שתויגו עם יוצר כחול בעלייה, יוצר משחקים בעלייה או אמן על תג תג לצד שמות הערוצים שלהם בדף 'סרטונים פופולריים'. ערוצים אלה מוצגים  למשך 24 שעות. כדי לבצע את הקיצוץ, הערוץ שלך חייב להכיל יותר מ -1,000 מנויים, וניתן לבחור משתמשים פעם אחת בלבד.

עבור מותגים, המטרה ליצור תוכן פופולרי אינה הכרחית. זה יכול להיות מטרה של כוכבים, מכיוון שאם אחד הסרטונים שלכם יהפוך לוויראלי, זה עלול להסתיים בדף הטרנד ובכך ליצור חשיפה משמעותית עבור החברה שלכם. עם זאת, פרסומות מטופשות, כמו אלה בסופרבול, התפרסמו ב- YouTube זמן קצר לאחר הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה, וייתכן שלא תרצו שהסרטונים שלכם יהיו בעלי טון כזה. זה בסדר גמור, אפילו חכם, להתמקד בפנייה לקהל הנישה שלך במקום זאת.

המפתח העיקרי: סרטונים פופולריים ביוטיוב הם הסרטונים שמשיגים כרגע הכי הרבה מעורבות. הפיכה לויראלית היא מטרה נחמדה, אך לא בהכרח הסמן האולטימטיבי להצלחה, תלוי בקהל ובערוץ שלך.

יוטיוברים ומשפיעים

אולי שמעתם על יוטיוברים, או על יוצרי תוכן וידאו על סמך YouTube בלבד. מדובר בעצם באישיות, כמו אלה בתכניות שיחה בטלוויזיה או בתוכניות ריאליטי, עם ערוצים ייחודיים משלהם.

רבים מתמחים בנישה מסוימת, כמו בישול או יופי, בעוד שאחרים מתעדים את חיי היומיום שלהם בצורה של וולוג. רבים אישים אלה גדלו ומתוחזק לו תומכים רבים, לפעמים עם מאות אלפי או מיליוני אפילו המנויים, כמו  גרייס Helbig  ואת  טיילר אוקלי .

אמנם גיוס מעקב כה גדול הוא מטרה ראויה להערכה לעסקים קטנים, אך זה לא הדבר היחיד שנוכל ללמוד מיוטיוברים. למעשה, עבודה עם אישים ביוטיוב יכולה להיות מהלך עסקי חכם.  

לרבים מיוצרי YouTube יש חסויות ארגוניות. נותני חסות אלה שולחים ליוטיוברים את מוצריהם להזכיר או להשתמש בסרטונים שלהם. לעתים קרובות, היוטיוברים יזכירו בעל פה את חברת החסות וכמה מדהים המוצר שלה. לדוגמא, חברות איפור שולחות לעתים קרובות מוצרי בלוגר יופי פופולריים את המוצרים שלהם כדי שיוכלו ליצור סרטונים המריחים את האיפור. יש יוצרים שמעלים סרטוני הובלה בהם הם סוקרים מספר מוצרים בבת אחת.

אם לעסק שלך יש שירות או מוצר פיזי שמתאים לנישה מסוימת של YouTuber, כדאי לפנות כדי לראות מה התעריפים שלהם ואם הם יהיו מוכנים להציג אותך בסרטון.

המפתח העיקרי: חיבור עם משפיעים כדי ליצור עסקאות שותפות יכול להעלות את המותג שלך ב- YouTube, לעזור לך להגיע ליותר צופים ולהעניק לגיטימציה לערוץ שלך.

פרסום ביוטיוב

ישנן מספר דרכים לפרסם ב- YouTube, מכיוון שמשתמשים מפיקים את היתרונות של השירות החינמי של האתר. מכיוון שהאתר מבוסס על תוכן וידאו, חברות מוזמנות להוסיף קישור קריאה לפעולה שמפנה את הצופים לאתר שלהם בעקבות הסרטון.

ישנן  ארבע אפשרויות של מודעות וידאו , כולל מודעות TrueView לפני או בזמן הסרטון, המופעלות לפני, במהלך או אחרי סרטונים אחרים. לאחר חמש שניות, משתמשים יכולים לדלג על המודעה. תחויב בגין המודעה רק כאשר צופה צופה ב -30 שניות מהמודעה או מתקשר איתה בצורה כלשהי.

יש גם מודעות גילוי המופיעות כאשר משתמש מחפש או גולש בתוכן ב- YouTube או באינטרנט. קליפים אלה אינם מוגבלים ל 30 שניות; הם יכולים להיות קצרים או ארוכים ככל שתרצה. תחויב בכל פעם שמישהו לוחץ על המודעה כדי לצפות בסרטון המלא.

מודעות באמפר הן שש שניות או פחות, ומשתמשים לא יכולים לדלג עליהן. מודעות אלה מופיעות גם לפני, במהלך או אחרי סרטון אחר. מודעות Outstream פועלות רק במכשירים ניידים, ומופיעות באתרי שותפים ובתוך אפליקציות. תחויב בתשלום עבור מודעות אלה על סמך עלות לאלף הופעות, או מחיר לאלף הופעות.

המפתח העיקרי: פרסומות בתשלום ב- YouTube יכולות לעזור לך לייצר רווח מתוכן הווידיאו שלך על ידי מתן דרך קלה לקהל לקנות את המוצרים והשירותים שלך.

TrueView לפעולה

TrueView for Action מאפשר לך להוביל לידים ולהמרות על ידי הוספת קריאה בולטת לפעולה וכיסויי טקסט בכותרת למודעת TrueView לפני או בזמן הסרטון. יהיה עליך להגדיר מעקב המרות  להפעלת הקמפיין.

ל- YouTube יש גם  ספריה מאוצרת  של סוכנויות מודעות שניתן להתאים לצרכים העסקיים שלך והיא מתכננת ליצור כלים ליצירת וידאו שיעזרו למשתמשים ליצור ביתר מודעות תוכן.

תוכנית השותפים של YouTube

תוכל לייצר רווח מהתוכן שלך באמצעות  תוכנית השותפים של YouTube . אתה מרוויח כסף מפרסומות בסרטונים שלך וממנויים של YouTube Premium צופים בסרטונים שלך. אתה זכאי לתוכנית לאחר שהערוץ שלך יגיע ל -4,000 שעות צפייה ב -12 החודשים הקודמים ול -1,000 מנויים.

אתה יכול לבדוק את זמן הצפייה שלך ואת המנויים שלך תחת YouTube Analytics בלוח המחוונים שלך. אמנם ייתכן שיהיה קשה להגיע לדרישות אלה, אך התוכנית מאפשרת לך להרוויח כסף על סרטונים שאתה מתכוון ליצור בכל מקרה.

YouTube Premium

YouTube Premium (לשעבר  YouTube Red ) הוא שירות מנוי, החל מ- $ 11.99 לחודש, המאפשר למשתמשים להזרים תוכן וידאו ומוסיקה ללא פרסומות בתחילת הסרטונים. זה גם מאפשר לך להוריד קטעי וידאו לצפייה במצב לא מקוון.

למרות שאינך זקוק למנוי פרימיום להפעלת YouTube לעסק שלך, טוב לדעת את החדשות האחרונות על האתר כדי להכיר את זה. זכור גם שסרטונים הם ללא מודעות עם מנוי זה. בסופו של יום, YouTube Premium עשוי לפגוע בעסק שלך מכיוון ששירותי הפרימיום מורידים את המשתמשים מפרסומות זורם.

טיפים וטריקים של YouTube

כעת, לאחר שהבנת כיצד להשתמש ב- YouTube, הנה כמה טיפים לשימוש באתר לטובת המותג שלך.

1. עודד את הצופים להירשם. 

הרשמה היא הדרך הטובה ביותר עבור הקהל שלכם לדעת מתי העלתם סרטון, יצרתם רשימת השמעה חדשה ועוד. זה גם נותן לך נתון משוער לגבי מספר האנשים שיצפו בסופו של דבר בסרטון שלך.

2. שתפו סרטונים בפלטפורמות מדיה חברתית אחרות. 

קישור חזרה לסרטונים שלך במידת האפשר באתר האינטרנט שלך וברשתות מדיה חברתית אחרות. אל תפסיק בקישורי וידאו ישירים. קישור חזרה לערוץ שלך כדי שהקהל שלך יוכל לראות איך זה נראה ויהיה לו הזדמנות להירשם כמנוי.

"[אתה צריך] להיות בעל אסטרטגיית וידאו," אמרה טרייסי ססטילי, ראש שיווק ב-  SparkPost . "ללא אסטרטגיה, אתה יכול לפרסם סרטונים כמאגר, אך ייתכן שלא תקבל את ההחזר."

3. השתמש במילות מפתח רלוונטיות בכותרת הסרטון, בתגיות ובתיאור.

התנסו בכותרות ותיאורים שונים. בחירת מילות מפתח רלוונטיות להגברת כניסות היא אסטרטגיית SEO מקובלת עבור משווקים בכל אתר ברשתות חברתיות. זה עוזר לקהלים למצוא תוכן שמעניין אותם. תרגיל מהיר יהיה לראות את אחד הסרטונים של החברה שלך מההתחלה ואז ליצור רשימה של מילים וביטויים רלוונטיים בזמן שאתה צופה. אתה צריך להיות גם מציאותי לגבי מילות המפתח שאתה משתמש.

"אל תעקוב אחר מילות מפתח שעליהן מתחרים מותגים גדולים", אמר ג'יימס רובינסון, יועץ השיווק ב-  Iconic Genius . "עקוב אחר מילות מפתח מקומיות."

4. לעסוק בתכנים דומים שהועלו על ידי משתמשים אחרים. 

עשו לייק והגיבו על סרטונים שהועלו על ידי משתמשים אחרים. לא רק שמשתמשים אלה יכולים להיתקל בסרטונים ובערוץ שלך, אלא שגם כל אחד אחר שרואה את ההערה או האוהב הזה יכול לעשות זאת. עשו זאת עם סרטונים שיש להם נושא, עניין או נושא דומים לשלכם כדי למשוך צופים חדשים.

5. הצגת תוכן שהועלה על ידי משתמשים אחרים.

בנוסף לחביבות ולהגיב על סרטוני משתמשים אחרים, אתה יכול להדגיש בחשבונך את הערוצים המוצגים ואת הסרטונים שאתה אוהב. בכך אתה מראה שאתה פעיל בקהילת YouTube בתעשייה שלך ותנועה ישירה – מצרך אינטרנט נחוץ – למשתמשי YouTube אחרים בתחום שלך. הקפד להדגיש סרטונים הרלוונטיים לבסיס הצופים שלך ולא הועלו מהמתחרים הישירים שלך.

6. אוצר רשימות השמעה.

אם אחד מהסרטונים שלך עוסק בנושא קבוע, ארגן אותם יחד. אולי אתה מעלה סרטון בכל יום שישי בבוקר; אתה יכול לאסוף את כל הסרטונים האלה לפלייליסט "סדרת יום שישי". פלייליסטים שלך יופיעו בדף הערוץ שלך, ממש מתחת לסרטונים שהעלית. 

7. העלה תכנים באופן קבוע.

במיוחד אם פיתחת מאגר הגון של מנויים, הצופים יסמכו עליך ליצור, לערוך ולהעלות תוכן חדש. זה מוסיף רלוונטיות למותג שלך. זה חל גם על כל אתר אחר שבו משתמשים יכולים לעקוב אחר התוכן שלך ולעסוק בו.

"תהיה עקבי," אמרה  מאמנת ההעצמה מישל באקסו . "גיליתי שאני בונה הכי הרבה משיכה כשעשיתי הודעה שבועית במקביל והודעתי [למנויים ברשת] החברתית שלי."

8. השתמש בקישורים הניתנים ללחיצה כדי להפנות לתוכן אחר.

בסוף הסרטונים תוכלו להבחין בסרטונים רבים המתייחסים לתוכן קודם, רלוונטי או אפילו חדש יותר עם קישור הניתן ללחיצה בתוך הסרטון. תוכלו להוסיף אותם בזמן עריכת הסרטון במנהל הסרטונים של האתר. תכונה זו יכולה גם לקשר לכל עמודים או אתרים שהסרטון שלכם מכסה.

9. עבוד עם יוצרי תוכן מובילים להצבת מוצרים.

ליוטיוברים פופולריים, במיוחד אלה עם תוכן פופולרי לעיתים קרובות, יש מאות אלפי עד מיליוני מנויים שצופים כל הזמן בערוץ שלהם. זו יכולה להיות הזדמנות עסקית נהדרת לפנות אליהם כנותנת חסות פוטנציאלית. אישים רבים ביוטיוב מציבים מוצרים בסרטונים שלהם, מה שמעניק למותג ספציפי קהל גדול מהרגיל.

10. השתמש בסיפורי יוטיוב. 

YouTube יצרה לאחרונה  סיפורי YouTube , הדומים לסיפורי Snapchat או Instagram. סיפור הוא אוסף של סרטונים קצרים שיכולים להישאר גלויים למשך יממה או עד שיימחקו. גוגל בודקת כעת את  אל כדי להחליף רקע בסיפורים,  ומריצה גרסת בטא שלה עם כמה יוצרי תוכן.

11. ערכו תחרות. 

הפעלה או קידום של תחרות ב- YouTube היא דרך קלה לגרום לאנשים לצפות ולעסוק בתוכן שלך. עם זאת, לפני שתפרסם תחרות, קרא  את הכללים וההנחיות של YouTube .

המפתח העיקרי: תוכלו לעקוב אחר שיטות מומלצות מסוימות בכדי לשפר את תוכן הווידיאו שלכם ב- YouTube ולשפר את היחסים שלכם עם הקהל.

אדריאן קורציונה וסייג דרייבר תרמו לדיווח והכתיבה במאמר זה. כמה ראיונות מקור נערכו לגרסה קודמת של מאמר זה.


כל הזכויות שמורות לאתר

businessnewsdaily.com

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב