קידום סרטוני יוטיוב בגוגל – מה זה שיווק וידאו? יתרונות, אתגרים ושיטות עבודה מומלצות לקמפיין שיווק מצליח של וידאו

קידום לוקאלי לעסקים

מה זה שיווק וידאו? יתרונות, אתגרים ושיטות עבודה מומלצות לקמפיין שיווק מצליח של וידאו

מה זה שיווק בוידאו?

הגדרת שיווק וידאו

אם התמונה שווה אלף מילים, אז כמה ערך הווידיאו יקר יותר? זה הבסיס של שיווק וידאו, אסטרטגיה שיווקית פונה קדימה המשלבת וידאו מרתק בקמפיינים השיווקיים שלך.

ניתן להשתמש בשיווק וידיאו לכל דבר, החל בבניית קשר לקוחות, לקידום המותג, השירותים או המוצרים שלך. בנוסף, שיווק בוידאו יכול לשמש אמצעי להצגת הוראות, לקדם המלצות של לקוחות, אירועים בשידור חי ולהעביר תוכן ויראלי (משעשע).

איך עובד שיווק וידאו 

על פני השטח, אופן השיווק בווידאו הוא די פשוט: המותג שלך יוצר סרטונים, באופן כזה או אחר, מקדמים את החברה שלך, מגבירים מכירות, מעלים מודעות למוצרים או לשירותים שלך או מעורבים את הלקוחות שלך. בפועל, זה קצת יותר מסובך. כמו רבים ממאמצי השיווק שלך, שיווק בווידאו הוא מונע נתונים, כך שתרצה לעקוב אחר מדדים שונים ולעקוב אחר מעורבות הלקוחות.

כדי לפתח את אסטרטגיית שיווק הווידאו שלך, תרצה:

 1. להקצות משאבים. תצטרך לקבוע תקציב כלשהו לווידיאו – לפחות ציוד הגון, תוכנת עריכה טובה וגורו לשיווק וידאו (או, עדיף, צוות) – כמו גם זמן ליצור אותו.
 2. ספר את הסיפורים שלך. סיפור סיפורים מעולם לא היה חשוב כמו בסרטון, אז קבל סיעור מוחות: אילו סיפורים אתה רוצה לספר? איך תגיד להם?
 3. לחתור למגע. זה לא מספיק פשוט לספר את הסיפורים שלך; עליך לערב את הקהל שלך בזמן שאתה עושה זאת. איך תהפוך את הסיפורים שלך למעניינים? מה יחבר את הקהל שלך?
 4. לשמור את זה קצר. אין אורך מוגדר לסרטוני שיווק (אם כי יש המלצות ), אך הכלל הכללי הוא שקצר יותר טוב. היה אכזרי עם העריכה שלך. חותכים, גוזרים, גוזרים את כל מה שזר. טווחי תשומת הלב קצרים, אז הפוך את המיטב ממה שאתה מקבל.
 5. לְפַרְסֵם. פרסם את הסרטונים שלך רחוק – מוטבע באתר שלך, הועלה ליוטיוב שבבעלות Google ובכל ערוצי המדיה החברתית שלך. ואז, לקדם, לקדם, לקדם.
 6. לְנַתֵחַ. עקוב אחר מדדים וסטטיסטיקה כדי לקבוע אילו סרטונים עושים הכי טוב – ולמה.

דוגמאות לשיווק וידאו

שיווק בוידאו נמצא בכל רחבי האינטרנט. אל תחפש רחוק מהמותגים המועדפים עליך, מהפייסבוק שלך, מדף הבית שלך ב- YouTube, והנה: שיווק מצליח בווידאו שמצא את דרכו לעיניך.

היתרונות של שיווק וידאו

היתרונות של שיווק וידאו הם רבים. נתחיל בכמות הניתנת לכימות בקלות: סטטיסטיקה, מספרים ונתונים – אוי לי! של פתק:

 • וידאו עוזר לך להתחבר לקהל שלך . כיום, כל כך הרבה מאמצי השיווק של החברה נועדו לעזור לבנות אמון. וידאו הוא הגשר המקשר בין מה שאתה אומר למי שאתה באמת, ומאפשר ללקוחות להציץ מאחורי הווילון ולהכיר את המותג שלך.
 • וידאו הוא מכרה זהב של SEO , המסייע בבניית קישורים נכנסים לאתר שלך, מגביר לייקים ושיתופים (שיכולים להשפיע על דירוגי החיפוש), ומניע תנועה לאתר שלך. ובל נשכח ש- YouTube נמצא בבעלות גוגל, אז דאגו לפרסם את הסרטונים שלכם ב- YT ולתייג, לתייג, לתייג עם מילות מפתח / ביטויי מפתח!
 • סרטונים מגבירים את שמירת המידע . אם הלקוחות שלך שומעים משהו בלבד, סביר להניח שהם ישמרו כ -10% מהמידע כעבור שלושה ימים; לעומת זאת, אם מה שהם שומעים מלווה בתמונות רלוונטיות, הם ישמרו בממוצע 65% מהמידע כעבור שלושה ימים.
 • בשנת 2017 תוכן הווידיאו יהווה כ 74% מכלל התעבורה המקוונת. הלקוחות שלך אוהבים וידאו . לקוחות עתידיים אוהבים גם וידאו, מה שאומר ששיווק וידאו טוב יכול למשוך מבקרים חדשים.
 • בשורות נושא בדוא"ל הכוללות את המילה "וידאו" ניתן לראות עלייה של 19% בשיעורים הפתוחים , ועלייה של 65% בקליקים .
 • פי ארבעה לקוחות יעדיפו לצפות בסרטון מוצר מאשר לקרוא תיאור מוצר.
 • האם אתה אוהב כסף? ואז שקול זאת: לאחר צפייה בסרטון, הלקוחות נוטים יותר לבצע רכישה ב-64-85% .

אתגרים של שיווק וידאו

פעם העלות הייתה אתגר רציני בשיווק הווידאו: עלות הציוד, תוכנת העריכה ומבחינת משתמש הקצה עלות הנתונים של צריכת וידאו מקוון.

כיום, האתגרים הללו הם בעיקר במראה האחורית. כן, אתה עדיין זקוק לתקציב כלשהו – ציוד טוב, תוכנת עריכה ופלטפורמת משלוחים זולים יותר מבעבר, אבל הם לא בחינם – ואתה צריך צוות שיווק עם ניסיון בווידאו, אבל כל אלה מכשולים עצומים .

למעשה, האתגרים הגדולים ביותר של שיווק וידאו בשנת 2017 הם אסטרטגיים: כיצד לבנות אסטרטגיה שיווקית איתנה ויעילה , כיצד ליצור תוכן שאנשים רוצים לצרוך , ואיך ליצור סרטונים מרתקים המשותפים . בנוסף, משווקי תוכן הווידאו צריכים להבין היטב את המדדים וכיצד הם מצביעים על הצלחת הסרטון ועל האזורים לשיפור.

שיטות עבודה מומלצות לשיווק וידאו

מתוך אתגרים אלה, שיטות עבודה מומלצות לשיווק וידאו. והכל מסתכם באסטרטגיה: אם אתה רוצה שיווק הוידאו שלך יביא לתוצאות, עליך לתכנן, לבדוק, לנתח ולבדוק שוב. כן, מטרת הסרטונים שלך היא לספר סיפור ולעסוק את הלקוחות שלך, אך מנקודת מבט שיווקית, הסרטונים שלך חייבים להתאים גם למשפך המכירות שלך. מה המטרה של כל סרטון? מיהו הקהל? איך הסרטון מקדם את יעדי השיווק שלך?

בשורה התחתונה, אסטרטגיה כוללת ונתונים צריכים להניע את אסטרטגיית שיווק הווידאו שלך. ראשית, תכנן אסטרטגיה יציבה לפיתוח סרטונים לכל רמות משפך המכירות שלך. מתאר את התוכן והיעדים של כל סרטון בודד. קבע אילו מדדים יקבעו בצורה הטובה ביותר את הצלחת הסרטון. ואז, לבדוק. לְנַתֵחַ. כוונן את הסרטונים שלך (והפריסה שלהם), במידת הצורך. פעל על מנת להפוך אותם ליעילים יותר. ומה שלא תעשו, תעשו וידיאו; בשנת 2017 ואילך, זו אבן הפינה למאמצי השיווק של המותג שלך.

9 טיפים שיאפשרו לרתום

fk vzfuhu, anuru, kt,r https://www.ngdata.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב