קידום ביוטיוב – מדוע שיווק בווידאו כל כך חזק

מיתוג עסקים קטנים עם סרטון

שיווק בווידאו הוא קריטי לאסטרטגיה השיווקית שלך. וידאו הוא מגמת שיווק דיגיטלית שנמצאת כאן כדי להישאר, עם סרטונים מקוונים המהווים יותר מ -82% מכל תעבורת האינטרנט הצרכנית עד שנת 2022 (סיסקו).

הניו יורק טיימס כתב לאחרונה כי אנו חיים בעולם "פוסט טקסט" – הצרכנים מעדיפים לא לקרוא קירות טקסט או לקבל עשרות מיילים אגרסיביים של מכירות.

וידאו הוא נכס רב עוצמה בכל שלב במחזור השיווק שלך מכיוון שהוא מדיד ונותן תובנה לתהליך המכירה והשיווק שלך.

מספר 1 – וידאו בונה אמון

וידאו הוא מדיום עוצמתי מכיוון שהוא מאפשר לך להתחבר לקהל היעד שלך ברמה הרגשית. יצירת קשר רגשי הוא זה שגורם לאדם לרצות לעשות איתך עסקים. על ידי בניית חביבות ואמון הסיכוי לזכות בלקוח חדש גדול בהרבה.

64% מהצרכנים יבצעו רכישה לאחר צפייה בסרטונים ממותגים בפלטפורמות חברתיות,, שמראים אמון שנבנה באמצעות וידאו, מוביל למכירות.

מס '2 -וידאו משפר את SEO

מנועי חיפוש אוהבים וידאו. אתר גדול יותר פי 53 להגיע לעמוד הראשי של גוגל אם הוא כולל וידיאו. למה? סרטון הוא תוכן מס '1 שמעסיק את המבקרים באתר – כך שהם נוטים יותר להישאר באתר שלך.

יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם (בבעלות גוגל) ולכן סרטונים רלוונטיים מועדפים על ידי גוגל בתוצאות החיפוש שלהם.

מס '3 – יוצר תשואה להשקעה השיווקית שלך

ביצוע קמפיין וידאו יעיל אולי נראה כהשקעה גדולה, אך העלות אינה קרובה למה שהיה לפני עשרים שנה. סרטון שהופק היטב בשילוב תוכנית שיווק אסטרטגית תמיד יספקו החזר על ההשקעה השיווקית שלך.

על פי Hubspot, כולל סרטון בדף הנחיתה שלך יכול להגדיל את שיעור ההמרות שלך עד 80%.

# 4 – וידאו מניע תנועה ורכישות

סרטון רב עוצמה ואיכותי יסייע בהובלת לידים מוסמכים לעסק שלך. כשאתה כולל סרטונים במחזור השיווק שלך תקבל נתונים חזקים על האופן שבו הלקוח הפוטנציאלי שלך מתקשר עם המותג שלך. נתונים אלה חיוניים לצורך ביצוע אסטרטגיה מוצלחת המביאה את צרכני הבריאות דרך המסע של הקונה.

64% אחוז מהצרכנים מבצעים רכישה לאחר צפייה בסרטונים חברתיים ממותגים (באמצעות tubularinsights).

93% מהמותגים קיבלו לקוח חדש בגלל סרטון ברשתות החברתיות. (אנימוטו)

מס '5 – מעורבות

משווקים יודעים כי מעורבות היא אחת הדרכים המרכזיות למדוד אם אתה יוצר תוכן המהדהד את הקהל שלך. מעורבות הלקוח שלך פירושה הרבה יותר מסתם לגרום להם לחבב חלק מהתוכן שלך. הוכח שהווידאו מניע מעורבות יותר מכל סוג אחר של שיווק.

סרטון חברתי מייצר פי 12 יותר שיתופים מאשר טקסט ותמונות ביחד.

הווידאו טען כי הוא שולט בכל הפלטפורמות החברתיות. כעת יותר מאי פעם, שימוש עקבי בווידיאו בכל פלטפורמות המדיה החברתית הוא קריטי להצלחת פעילויות השיווק הכוללות שלך. התחל לחשוב מה אתה יכול לעשות בשנת 2020 כדי לשלב קטעי וידאו בקמפיין השיווקי שלך. אמנם יש כל כך הרבה אפשרויות שיווק, אך ברור שהווידאו יעיל ביותר להשגת תוצאות.

כל הזכויות שמורות לאתר – https://smfisher.medium.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב