שיווק וידאו – קידום סרטונים בגוגל לעסקים קטנים

יתרונות שיווק וידאו


בכוחו של הווידאו לעסוק ולהשאיר את תשומת ליבם של לקוחותיך כמו שום סוג אחר של תוכן. אנו יכולים לעזור לך לייצר קמפיינים לשיווק וידאו שיגיעו ללקוחות הפוטנציאליים שלך היכן ומתי הם קונים.

www.wsiworld.comwp-contentuploads201904 וידאו-פוסט-תכונה-תמונה-1

הפסיקו להימנע משיווק וידאו וקפצו פנימה

מפחד שאין לך את הכלים הנכונים, אין לך זמן, או שאתה לא יכול להרשות לעצמך שיווק וידאו? תחשוב שוב. אם לא התחלת לכלול וידאו כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך, אתה יכול להמר על המתחרים שלך!

Video_SEO

לא נדרשים יוצרי סרטים מקצועיים

אמנם ייתכן שתצטרך ללמוד כמה דברים כדי להתחיל בעבודה, אך לא כל הסרטונים שלך זקוקים להפקה גבוהה. לפעמים כל מה שצריך זה צילום וידאו מהיר או מאחורי הקלעים שצולם בסמארטפון שלך בכדי לתת ללקוח את מבוקשו.

וידאו-שיווק -1-1

אפילו עסקים קטנים יכולים להשפיע מאוד

רק בגלל שאין לך צוות הפקה פנימי זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות שיווק וידאו בצורה טובה. הלקוחות שלנו מנצלים את יכולות הפקה ושיווק וידיאו ברמה עולמית וחסכונית שלנו, כך שתוכלו ליצור סרטונים נאים ולהישאר בתקציב.

האם ידעת?

אתה כבר יודע ששיווק וידאו הופך במהירות למרכיב חובה בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית, אך זו הסיבה שזה חשוב:93%93% מהעסקים מדווחים על השגת לקוח חדש כתוצאה ישירה של סרטון מדיה חברתית 135 מיליארד דולר בארה"ב תעשיית שיווק הוידאו הדיגיטלי מגלגלת יותר מ -135 מיליארד דולר73%' 73% מהמשווקים יוצרים לפחות שני סרטונים בחודש לרשתות החברתיות80% סיסקו מקרינה שיותר מ -80% מכל תעבורת האינטרנט תהיה מבוססת וידאו עד שנת 2021

אנו עושים יותר מסתם שיווק וידאו

התגלה על ידי הלקוחות שלך ובנה יותר מודעות לשירותים שלך.הרחב את טווח ההגעה שלך

הגדל את המוניטין המקוון שלך

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב