שיווק בגוגל עם סרטון וידאו – מדוע וידאו הוא העתיד של שיווק באמצעות תוכן

אם תמונה שווה אלף מילים, אז סרטון שווה מיליון. ויש סיבה לכך שהאמירה האנגלית הישנה שונתה כדי לשקף את המציאות של העולם הדיגיטלי של ימינו.

שהתקבלתי לאחרונה דור ביקוש B2B בנצ'מרק הסקר עבור 2019 עולה כי וידאו צבר מלא כוח והפך למקור 1 # לשיווק. המחקר מצא כי סרטונים היו סוג התוכן הממונף הנפוץ ביותר בו השתמשו 92% מאנשי השיווק. ההסרה של זה היא שרוב המשווקים מעדיפים סרטונים על פני סקרים, ניירות ערך, מקרים והדגמות. השאלה היא – מדוע?

תופעה מפה לאוזן

לא הייתי רוצה להתעכב על היתרונות הברורים של וידאו על פני סוגים אחרים של תוכן כגון וידאו שיכול להעביר מידע רגשי המתחבר לצופה. כמו כן, לא הייתי רוצה לומר לך כי חזותיים מעובדים כמה אלפי פעמים מהר יותר מטקסט ולכן הם משפיעים במהירות על קבלת ההחלטות שלנו.

מה שחשוב הוא שבמאה ה -21 של תוכן דיגיטלי וידאו הפך לסוג מודרני של שיווק מפה לאוזן, שכפי שחלק מהחוקרים מאמינים עשוי להיות בין האפקטיביות ביותר באסטרטגיות תקשורת שיווקיות. בעולם ידידותי לגאדג'טים של ימינו, פרסום מפה לאוזן – המלצות אישיות מצד עמיתים בתעשייה – משפיע על מרבית החלטות הרכישה.

Alt

העידן הדיגיטלי

העולם נעשה דיגיטלי במהירות בעשור האחרון וניכר כי לשיווק לא הייתה אפשרות אלא להסתגל לשינויים. תערוכות עדיין יעילות מאוד בכל הקשור ליצירת לידים איכותיים ומתקדמים, אך בפריחתם של ספקי מדיה חברתית הם פשוט אינם מורשים להחמיץ את ההזדמנות למנף את אותם ערוצים ולעזור לחברה להגביר את הנראות המקוונת שלה.

מדיה חברתית מרמזת לרוב על סוג מסוים של תוכן – צריך להיות קל להבנה ולעיכול, אחרת הלידים פשוט יעברו הלאה. וידאו עושה את זה טוב מאוד. סרטונים מסבירים את עצמם ויכולים להעביר מסר. נעשה טוב, וידאו יכול להיות ויראלי ולהגדיל מאוד את התנועה .

מה שמאוד אטרקטיבי בסרטונים הוא שהעידן הדיגיטלי סיפק לנו את כל הכלים והטכנולוגיות הדרושים כדי ליצור סרטון ממש ליד השולחן. אתה לא צריך אולפן, צלם, שחקנים (אלא אם כן אתה מתכנן ללכת לאוסקר) יותר כדי להפיק סרטון. ישנם המון כלים ידידותיים למשתמש ברשת המאפשרים לעצב אנימציה, מבלי להיות מקצוענים. כהוכחה חיה, האנימציה הקצרה לפוסט זה נוצרה על ידי וזו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי סרטון (לא נורא, הא?). השתמשתי בכלי מבוסס דפדפן בחינם בשם Animatron המאפשר לך ליצור גרפיקה בתנועה משלך או פשוט לבחור מתוך מספר גדול של הגדרות קבועות מראש של אנימציה.

Alt

הכל קשור לזוגיות

יש עוד נקודה מושכת מאוד בסרטון שאני בטוח שישכנע כל משווק להשתמש בו מיד. כאשר לקוחות פוטנציאליים אינם מרוצים מהמוצר בו הם משתמשים, הם מתחילים בחיפוש המידע בכדי לזהות את האפשרויות הטובות ביותר להחלפת הספק הנוכחי, וזה נקרא שלב לפני מערכת יחסים. זהו כברירת מחדל שלב ללא אינטראקציה מכיוון שההפניה טרם נודעה כי הספק פנה אליה. והנה התכונה המבריקה ביותר של הווידיאו – למרות שאין אינטראקציה בשלב זה, הווידאו מאפשר למעשה כבר לתקשר עם הלידים.

וידאו עוזר לבנות מערכת יחסים מקדימה של ספק לקוח וירטואלי בצורה הפשוטה ביותר. מכיוון שווידאו הוא עדיין שיחה חד-כיוונית, מונולוג אם אוכל לקרוא לזה כך, הוא הופך לכלי חזק ביותר למינוף. רק תאר לעצמך – אתה מדבר עם מוביל ומותר לך לומר את כל מה שאתה רוצה לשכנע אותם בלי להפריע. דרך קלה אך משפיעה מאוד להתחיל את יחסי הלקוח-ספק שלך.

Alt

שלושת סוגי הסרטונים המובילים לאסטרטגיית שיווק התוכן העתידית שלך

ישנם הרבה סוגים של סרטונים שניתן להשתמש בהם בשיווק, כמו הדרכות, סמינרים מקוונים, סרטוני אירועים, סדרות וכו '. עם זאת, אם אתה רק מתחיל את המסע שלך בעולם השונות של שיווק וידאו, ריכזתי רשימה משלושת הסרטונים המובילים המשמשים את רוב החברות באסטרטגיות השיווק שלהן:

  1. אודותינו / סרטון תרבות החברה . סוג וידאו זה הוא כלי נהדר להכנסת ארגון לקהל. זה יכול לספר למבקרים על מה החברה עוסקת ומה יש לה להציע והיא יכולה לעשות את זה במהירות, באופן מאוד מרתק. סרטונים אלה נהדרים כאלמנטים בדף הבית, הם יכולים להיות מוטמעים בעמוד אודותינו באתר, להתפרסם בערוץ היוטיוב או להשתמש בהם במצגות שעושים אנשי מכירות.
  2. סרטון הדגמת מוצרים . אחרי שהחברה הוצגה בפני הקהל שלה, באופן הגיוני היא צריכה להתחיל להפגין את המוצרים ו / או השירותים שלה (אז למה זה כל העניין?). הדגמת מוצרים מאפשרת ללקוחות הנוכחיים ולהוביל לראות את המוצרים בפעולה לפי הנוחות שלהם. כמובן, סרטונים כמו אלה הם גם כלי מכירה יעילים, מכיוון שנציגי המכירות יכולים לשלוח אותם ללקוחות פוטנציאליים לפני או אחרי פגישות.
  3. סרטון המלצות לקוחות . לבסוף, כאשר לקוח מודע למה ומי החברה ואילו מוצרים ו / או שירותים היא מציעה, באינטואיציה הוא יחפש הוכחה לכל מה שהחברה הבטיחה. היתרון של המלצות הווידיאו הוא שהם לא רק מספרים סיפור נהדר, הם מציגים לקוחות המספרים את הסיפורים בעצמם, במילים ובקולות שלהם. זה יוצר משאב חזק הרבה יותר הן למטרות שיווק והן מכירות.

סיכום

בסופו של דבר, מה הופך כלי שיווקי נהדר? נכון – עלויות ייצור נמוכות והחזר ROI גבוה. בסרטון יש הכל. היום אתה לא צריך צוות שייצור תוכן חזותי קליט ואתה היחיד שאחראי לכמה זמן ייקח התשלום וכמה לידים זה ייצר. לרשותכם כלים בחינם, אתם יודעים אילו סוגי וידאו עובדים בצורה הטובה ביותר, כך שיש לכם הכל לנהל חברת הפקות וידאו משלכם באתר ולמנף את סוג התוכן הנפוץ ביותר. כי באמת, סרטון שווה מיליון מילים

צרו קשר כדי לשים את העסק שלכם בעמודים ראשונים בגוגל ויוטיוב

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב