החשיבות של שיווק וידאו בעסק שלך בשנת 2022

שיווק באמצעות תוכן הוא אחת מצורות המיתוג הטובות ביותר בכל הנוגע לצמיחה עסקית. עסקים רבים קלטו זאת, מה שהוביל לשוק המוצף בתוכן מעולה מאי פעם. אז איך אתה נותן לעסק שלך הזדמנות להתבלט?

אם תקשיבו ללקוחות, תגלו ש -85% מהאנשים רוצים לראות עוד סרטונים מקוונים של מותגים. שיווק באמצעות וידאו מספק לך את האפשרות ליצור תוכן אינפורמטיבי אך משעשע.

זה לא רק מגביר את מעורבות הלקוחות בתוכן שלך, אלא גם יש לו השפעה חיובית על כל המדדים האחרים!

בואו לחקור את היתרונות של הוספת שיווק וידאו לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם.

5 סיבות מדוע עליך לאמץ אסטרטגיה של שיווק בוידיאו בעסק שלך

מיליוני פוסטים בבלוג מוציאים מדי יום. לכן אתה צריך תוכן ברור יותר, מושך ויזואלית וקל לעיכול.

בואו נצלול לעומק האופן בו קמפיין שיווק בוידאו עוזר לשמר ולמשוך לקוחות, ומאפשר לך להגדיל את העסק שלך

  • שיווק בוידאו מגביר את תנועת האתר

תשומת הלב של משתמש באתר נמשכת איפשהו בסביבות 8 שניות. אם לא תצליח למשוך את תשומת ליבם במהלך נקודה זו, תאבד יתרון פוטנציאלי.

קח צעד אחורה ממערבולת המידע הכתוב ונסה לקדם קטעי וידאו במקום זאת. מבקרים יכולים לקבל במהירות את כל המידע אודות העסק והמוצר שלך באמצעות תוכן כזה. בדרך זו, יהיה להם קל יותר לנווט בממשק האתר שלך.

אז סרטוני אתרים הם דרך לפתות משתמשים להמשיך את מסעם באתר עוד קצת. כדי להגדיל את שיעור ההמרות, המבקרים צריכים לראות סרטון מיד מההתחלה על ידי העלאתו לדפי הנחיתה!

  • שיווק בוידאו מגביר את שיעורי ההמרה

מודעות וידאו או תוכן וידאו כללי אינן בהכרח זולות ליצירה. עם זאת, זה יהיה שווה את הזמן והכסף שלך!

87% ממשווקי הווידיאו בארגונים שונים דיווחו כי הסרטונים נתנו להם החזר ROI חיובי ( מקור ).

סרטונים חברתיים ממותגים וסרטוני מוצר נותנים סקירה מהירה של האופן בו המוצר יכול להועיל ללקוחות. זה מקל על החלטת הרכישה שלהם, מה שמוביל לעלייה ישירה במכירות שלך.

  • צפיות בוידאו משפרות את קידום האתרים

דבר אחד ברור – מנוע חיפוש פופולרי כמו גוגל יאהב סרטונים! עם תוכן וידאו, יש לך סיכוי גבוה פי 50 לדירוג דף החברה שלך ראשון בגוגל.

הסיבה לכך היא שמנועי החיפוש מודעים לאופן שבו סרטונים הם אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור קשר עם מבקרים מקוונים. ככל שיש לך יותר צפיות בסרטון שלך, כך סביר שגוגל ימצא שהמותג שלך אמין.

  • סרטוני וידאו מעודדים שיתופים חברתיים

האם ידעת ש- YouTube היא הרשת החברתית השנייה בפופולריות בעולם? כל הרשתות החברתיות הפופולריות כיום מעודדות משתמשים לשתף וליצור סרטונים בפלטפורמות שלהם.

אם הסרטון שלך מושך משתמש אחד, המשתמש משתף את הסרטון עם אחרים במעגל החברתי שלו. הוא משמש הוכחה חברתית עבור אחרים השוקלים לרכוש את המוצר שלך. כתוצאה מכך, החברה שלך יכולה להעלות את המודעות, לייצר יותר מכירות ולספק תדמית מותג אמינה יותר.

זה נותן לך הזדמנות להרחיב את השיווק של העסק שלך תוך זמן קצר.

  • סרטוני הסבר עוזרים לחנך ולבנות אמון אצל קונים

המוצר שלך והמותג שלך יכולים להיות המדהימים ביותר בתעשייה. למרות זאת, זה לא יועיל אם הקהל שלך לא יראה זאת בעצמו. הדבר נכון במיוחד לגבי מוצרים טכניים המבוססים על מושגים שללקוחות יתקשו להבין מדי.

פוסט בבלוג לא יהיה אפקטיבי כאן. לבני אדם קל יותר לעכל מידע חזותי מאשר מידע כתוב. בעזרת שיווק בווידיאו, אתה יכול למנף סרטוני הסבר כדי להביא חיים משעממים לחיים!

זה משפר את חווית הקנייה של הלקוח על ידי הוכחת הפוטנציאל של המותג והמוצר.

יתר על כן, סרטונים יעניקו פנים ומגע אנושי יותר למותג שלך. זה מבטל את הפחד שלקוחות רבים נושאים בנוגע לחברות שטענות גדולות כדי לרמות אותן מכסף.

שיטות שיווק בוידאו הטובות ביותר

הגיע הזמן לראות כיצד תוכל להשתמש בסרטונים הטובים ביותר בכדי להגדיל את משחק שיווק התוכן שלך בעזרת עצות אלה!

  • בצע אופטימיזציה למיקום וסוג הסרטונים

כדי לשפר את אחוזי ההמרה שלך, עליך לדעת מה הלקוח שלך רוצה והיכן הוא רוצה אותו. לפני יצירת סרטון, זיהוי איזו פלטפורמה תהיה הטובה ביותר להעלאת הסרטונים שלך. לאחר מכן ראה באיזה סוג וידאו (קידום מכירות, תרבות חברה או מסביר) הם יעסקו ביותר.

  • החזק סרטון חי

פייסבוק לייב, סיפורי אינסטגרם וסרטוני YouTube מסייעים בחיזוק הקשר בין לקוחות ומותגים. תוכל להשתמש בהזדמנות זו כדי להכריז על מוצר או שירות חדש ו/או לענות על שאלות נפוצות בזמן אמת.

  • קריאה לפעולות

כדי להגדיל את אחוזי ההמרה, יש להגדיר כל סרטון שיוביל לקריאה לפעולה (CTA). אתה יכול לציין את CTA בסרטון ובתיאור הסרטון כדי להבטיח שקהל היעד יקבל את המסר.

מסכם את זה

האופי הוויראלי, הנגישות הקלה והערך המובנה של שיווק בוידיאו הופכים אותו למושלם ליצירת תוכן בעל השפעה מתמשכת.

למרות שאתה יוצר סרטון עבור החזר ROI טוב יותר, הוא לא אמור להתפרסם כמיועד למטרות מסחריות. זה גורם ללקוח לחשוב שהעסק שלך מונע מכירות מדי במקום ממוקד קהל.

תוכן וידאו באיכות גבוהה אינו בגדר בדיחה. לכן אל תפחדו לפנות לסוכנויות שיווק דיגיטליות כמו Asset Digital Communications. צור איתנו קשר כדי למנף את העוצמה של שיווק בוידאו באמצעות תוכן שמושך קהל ומחזק את בניית המותג.

צרו קשר כדי לקדם עסק שלכם

מקור לכתבה https://assetdigitalcom.com/

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב