קידום סרטונים בגוגל בשביל עסקים קטנים

קידום סרטונים בגוגל לעסקים קטנים

כבעל עסק קטן, אתה חובש כובעי שיווק שונים. החל מניהול ונוכחות מדיה חברתית ועד ליצירת תוכן, מכירות, סרטונים מסחריים ואפילו ניתוחים – זהו כובע משוכלל אחד על גבי השני.

הוספת שיווק בוידאו על כל התפקידים שלך תהיה מטורפת, נכון? לא אם אתה בוחר לערבב בווידאו לתוכנית התוכן שלך. יש כל כך הרבה יתרונות מוכחים ובלתי ידועים לשיווק וידאו לעסקים קטנים, מי שיודע מה ההשפעה של השיווק יהיה מטורף להביט על פניהם.

כאשר עסקים קטנים מתמודדים עם יותר תחרות מאי פעם, תפיסת תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים יכולה לפעמים להיראות כמשימה חסרת תקנה – אפילו עם רעיון עסקי ייחודי בארסנל שלך. בימים אלה, שיווק בוידאו הוא חובה, במיוחד עבור יזמים קטנים ובינוניים. מאמר זה יעסוק:

 • כיצד שיווק בוידאו מניע צמיחה מעריכית לעסקים קטנים
 • כיצד ליצור שיווק וידאו באיכות מקצועית בתקציב הדוק
 • כיצד לערוך בצורה מקצועית סרטוני שיווק לעסקים קטנים ולמתחילים
 • כיצד שיווק בוידאו משפר את דירוג Google שלך

1. כיצד שיווק בוידאו מניע צמיחה מעריכית לעסקים קטנים

שיווק תוכן עבר דרך ארוכה מאוד מאז שיתוף תמונות בפייסבוק היה השיגעון החדש ביותר. בימים אלה, שיווק בוידיאו הוא השחור החדש, ואם עדיין לא הגיע הזמן להגיע למעלה מתמונות לתמונות נעות ולהוסיף סרטונים לרפרטואר התוכן שלך.

פייסבוק-שיווק

בשנים האחרונות, משווקים מעידים על היתרונות קורעי הגג של וידאו בקמפיינים שלהם. עסקים קטנים יכולים להרגיש מאוימים מהמחשבה על יצירת תכנית שיווק בוידאו , אך חיבוק זה יכול לקחת את האסטרטגיה שלך למקום שבו תמונות פשוט לא יכולות.

ישנן טקטיקות שיווק רבות ושונות כמו העצמת שיווק עסקי מקומי , שיווק בווידיאו ועוד שעסקים קטנים עד בינוניים יכולים לאמץ, אם כי רק מעטים מהם מתגלים כיעילים יותר בעולם הדיגיטלי של היום. אלכס בראון, מייסד שותף של שירות טיפוח הזקן המנוי, מועדון הזקן, מסכים עם היתרונות של שיווק בוידאו.

רק באמצעות שיווק בוידאו בלבד, החברה של בראון הניבה הכנסות של מעל 10 מיליון דולר ומעל מאות מיליון צפיות ב- YouTube ובפייסבוק. שיווק בוידאו ברשתות החברתיות נגיש, זול ומהווה מהלך חכם מאוד לכל עסק קטן. 

העסק הקטן שלך יכול גם לראות צמיחה משמעותית אם אתה משלב ומשתמש בשיווק וידאו בצורה הנכונה. באמצעות פרסומות הומוריסטיות והפצה דיגיטלית, מועדון הזקן הוכיח את עצמו כמועיל כשהמילה עליהן הופצת. 

דייאן שקודרוב, מנכ"ל StreamingVideoProvider מסביר _ "_ אתה מומחה בתעשייה, ולכן עליך לנצל את הידע הזה." אספקת תוכן וידאו חינוכי בשילוב פרסומת מסחרית עשויה להועיל גם לעסקים קטנים. 

שקודרוב מוסיף, "בין אם אתה מלמד לקוחות כיצד להשתמש במוצר שלך או לספק כמה פריצות לחיים, כאשר אתה מוסיף ערך ומציג את הידע שלך, הקהל שלך ימשיך לחזור לעוד. עם ההתקנה הנכונה, תוכל אפילו לייצר רווחים מהסרטונים שלך על ידי יצירת קורסי חינוך במחירים נמוכים. "

Brainstorming-a-video-marketing-strategy,
Image courtesy of https://diggitymarketing.com/keyword-cannibalization/

שיווק בוידאו הוא לא רק כלי להגדלת המכירות או הרשמות הלקוחות, הוא יכול לייצר הכנסות בעזרת האסטרטגיה הנכונה.

•  שיווק בוידאו מגביר את המודעות למותג ואת הנוכחות המקוונת

לעסקים קטנים שמתקשים לערב קהל גדול יותר, אולי הגיע הזמן לטבול את בהונותיכם בהפקת וידאו. משאבים מועילים למתחילים הם התחלה טובה להתאמת אסטרטגיית שיווק הסרטונים שלך ב- YouTube . בדרך כלל על ידי פרסום סרטוני שיווק ידידותיים למשתמש ברחבי הנדל"ן הדיגיטלי שלך, הוא מעודד את הצופים ללחוץ על קישור המנוי או לבקר בדפי הנחיתה שלך.

אם התוכן שלך רלוונטי לקהל שלך ואין לו מה לצפות בו – בגלל נרטיב ברור וזמן טעינה מהיר – סביר שאנשים נוספים יעסקו בסרטון שלך.

בהשוואה לבלוגים , הודעות טקסט ותמונות, יש סיכוי גבוה יותר שסרטונים ירתקו ומושכים צופים. הכל בשל אלמנט הבידור הגדול יותר של סרטון. פרסום סרטונים לרשתות חברתיות, לאתרים או בתוך מיילים, מחבר ומנחה את הקהילה להבין את המותג שלך. עם מספיק תוכן וידאו ואסטרטגיה שיווקית מחושבת, העסק הקטן שלך יכול להגשים את החלום הזה להפוך לוויראלי. 

אם אתה מחפש השראה לקמפיינים החדשים שלך לשיווק בוידאו, עיין בפוסט שלנו בנושא כיצד לתכנן את מסע השיווק הבא שלך בוידאו . אם אתה תקוע ברעיונות של שיווק בוידאו, Clipchamp מציע מגוון רחב של תבניות לשיווק וידאו קלות להשלמה של הרעיונות היצירתיים שלך.

נסה את עורך על עריכת סרטון תדמית זה של סוכנות השיווק באינטרנט ב- Clipchamp כדי לקבל תחושה ליצירת סרטון שיווק לעסקים קטנים.

כעת הם מסתקרנים מהמותג שלך באמצעות סרטון השיווק שלך. אם הצופים נהנים ממה שהם צופים, סביר להניח שהם ישתפו את הסרטון שלך עם חברים או משפחה. זה מגביר את הנוכחות המקוונת ואת המודעות של הקהל שלך. חוסר יכולת להגדיל את טביעת הרגל הדיגיטלית שלהם היא אחת הסיבות הגדולות ביותר לסטארט -אפים להיכשל , שיווק בוידאו עוזר לפתור בעיה זו.

•  שיווק בוידאו מגביר את מעורבות המדיה החברתית

אינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב מייצרים יותר ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש , כלומר הצופים כבר מגיבים לתוכן וידאו. כדי להגביר את מעורבותך במדיה החברתית , שיווק הווידאו שלך חייב להתבלט מההמון.

הבדל וקידום העסק הקטן שלך על ידי יצירת סרטונים מרתקים ויזואלית לפרסום בדפי המדיה החברתית שלך. הסרטון האידיאלי לעסקים קטנים חייב להיות בעל מטרה, להיות אסתטי וקצר מספיק בכדי לעודד את הצופה. 

לא צריך עריכה מפוארת ואנשי מקצוע שיוצרים את הסרטון. כל מה שאתה צריך זה כלי עריכה בסיסיים, רעיונות ייחודיים ומכשיר צילום. להלן שתי דוגמאות לתבניות שיווק וידאו מרתקות מבחינה ויזואלית מ- Clipchamp שתוכל לערוך בעזרת קטעים משלך:

רק כדי לתת לך מושג, החוויה החיובית של המשתמש במודעת וידאו מגדילה את כוונת הרכישה שלו ב -97% ואת שיוך המותג ב -139%. חברות רבות יותר צריכות להשיק קמפיינים שיווקיים בווידאו במקום אמצעי שיווק אחרים, שכן ברור שהעתיד טמון בתוכן חזותי. 

אם תוכניות השיווק שלך אינן כוללות וידאו, ייתכן שתפסיד תנועה ושיחות סביב התעשייה שלך לאחרים. יצירת סרטון מהנה, מעורר השראה ומיקוד לקהל הנכון הם מרכיבים מרכזיים בקמפיין שיווק וידאו מוצלח. אם ייווצר תוכן וידאו רלוונטי, מגמתי וחינוכי, סביר להניח שתראה עלייה במעורבות במדיה החברתית. 

•  שיווק בוידיאו נותן אישיות וזוכה לאמון לעסקים קטנים

מה באמת מזמין לקוחות לקנות מוצרים לאחר צפייה במודעת שיווק בוידאו? אמון. בני אדם רוצים ליצור אינטראקציה עם בני אדם אחרים, לא עם רובוטים. קידום וידאו הוא דרך לעקוף את המכשול בין העסק ללקוח. 

הצרכנים מעדיפים פנים מול שם מותג, וקמפיין וידאו מחבר לקוחות עם החברה ברמה האנושית. זה מפנה מקום לאמון. 

סרטון חינם בדפדפן עוֹרֵך

צרו סרטונים מקצועיים תוך דקותנסה בחינם

2. כיצד ליצור שיווק וידאו באיכות מקצועית בתקציב הדוק

מתקשים ליצור סרטון שיווק מדהים בתקציב הדוק? זה אולי יישמע בהתחלה בלתי אפשרי, אך בעזרת כמה משאבים בסיסיים העסק שלך יכול ליצור סרטון שיווק מקצועי שיעסוק וימשוך את קהל היעד שלך . 

אם אין לך מצלמה יקרה לצלם בה את הסרטונים שלך, אל תלחץ. יש לנו את  המדריך האולטימטיבי למתחילים למצלמות  שכל גורו שיווק ובעל עסק קטן עד בינוני צריך לבדוק. תלמד כיצד למקסם את הסמארטפון שלך לסרטונים! לחלופין, שיווק משפיע יכול להיות אופציה טובה אם יש לך תקציב, במיוחד אם אתה מותג מסחר אלקטרוני. מותגים כמו  Nimble Made  ו- Bondi Boost יוצרים סרטונים איכותיים ומייצרים הוכחות חברתיות טובות באמצעות משפיעים.

לעסקים קטנים בדרך כלל אין סטודיו לצילום סרטוני השיווק שלך, לחלופין הקמת סטודיו מקצועי מאולתר בבית או במשרד שלך. תתפלא כיצד תוכל להפוך חדר ישיבות יומיומי למיקום הצילומים המושלם. 

לתאורה יש גם חלק גדול בהפיכת הסרטונים שלכם לאיכות מקצועיים. אם אתם מתקשים למצוא מספיק אור טבעי, אל תפחדו להשקיע באלטרנטיבה זולה לאור מלאכותי. עסקים קטנים בדרך כלל מצלמים פרסומות משלהם, אז למה שלא יראו אותם מקצועיים בתקציב נמוך? להלן מאמר על הדרכים הטובות ביותר לצלם באור חלש כדי לעזור לך.

עכשיו שיש לך הכל כדי לוודא שהסרטון שלך נראה מדהים, הגיע הזמן להתמקד בשמע. הצופים חייבים להיות מסוגלים לשמוע את הודעת הווידאו שלך בצורה ברורה וברורה. לכן בחירת המיקרופון הנכון היא קריטית. כל חנות לציוד מצלמות תוכל להתאים לך את ציוד השמע הנכון, או שתוכל לבצע מחקר משלך באינטרנט. 

3. כיצד לערוך מקצועית סרטוני שיווק לעסקים קטנים ומתחילים  

Video-equipment

לעסקים קטנים ולמתחילים לפעמים אין תקציב גדול מספיק כדי לשכור עורכי וידאו מקצועיים או לרכוש יישומי עריכה עם שיעור מנוי חודשי. נוסף על כך, למידת השימוש בתוכנית דורשת זמן, מאמץ והרבה מחויבות.

עריכת סרטון השיווק העסקי שלך יכולה להיות קלה באמצעות Clipchamp Create, במיוחד אם אתה מתחיל או קטן. בין אם אתה משתמש במחשב PC או Mac, מחשב נייד או שולחן עבודה, יצירת סרטון שיווק צריך להיות פשוט וללא קשר לרמת המיומנות.

Clipchamp-Create

Clipchamp Create מביא את כל יסודות העריכה שלך למקום אחד, כולל חיתוך, חיתוך, בקרת מהירות, בלוקי כותרת, מסננים ועוד. עם תהליך גרירה ושחרור קל לשימוש בכמה סרטונים, תמונות ושמע שאתה רוצה. אם אתה מחפש חומר, חפש בספריית הווידאו והאודיו המלאה עם למעלה מ- 100,000 נכסים לבחירה.

סרטוני שיווק לעסקים קטנים לא אמורים להוות נטל. Clipchamp צור הצעות מאות רעיונות תבנית , כולל נושאים מרכזיים של שיווק , Instagram , פייסבוק ו- YouTube . בעזרת העורך הבלעדי של Google Chrome הקל לשימוש, תוכל ליצור מודעות, פוסטים בווידאו ברשתות החברתיות ואפילו 'כיצד' או לסרטוני הדרכה בחינם. ואם אינך רוצה לערוך סרטון מאפס, פשוט עבור אל יוצר מודעות הווידאו הפייסבוק המהיר והקל שלנו (אין צורך בהרשמה כדי ליצור). 

נסה לערוך תבנית מודעת וידאו של מדיה חברתית זו וראה עד כמה זה קל.

הפקת סרטון שיווק איכותי ומקצועי תגדיל את מודעות הלקוחות מכיוון שאנשים נוטים יותר ללחוץ ולצפות בסרטון. Clipchamp Create יסייע לך בכל צרכי העריכה שלך, גם אם אתה ברמת מתחילים. 

4. כיצד שיווק בוידאו משפר את דירוג Google שלך

אולי שמעת זאת עד עכשיו, אבל אם לאתר ולרשתות החברתיות שלך יש תוכניות שיווק בוידאו, הסיכוי שלך לדירוג בגוגל יהיה גבוה פי 53 בדף הראשון.

Google מדרגת את הדף שלך גבוה יותר אם משתמשים בשיווק בוידאו, מכיוון שהוא מעלה את ציון האיכות שלך. סביר להניח שסרטון יציע יותר צופים לצופים, ולכן הסרטון בדפי נחיתה יעיל.

אין תוכן וידאו מינימלי שעליך לכלול בדף שלך, אם כי עדיף להפיק סרטונים ארוכים יותר . ככל שהצופה ממשיך לצפות בסרטון שלך, כך ייטב. אורכי הסרטון כוללים:

 • אורך וידאו קצר – 42 שניות
 • אורך הסרטון הארוך ביותר – 9 דקות ו -15 שניות
 • אורך הסרטון הממוצע – 4 דקות ו -20 שניות

זכור, גוגל היא הבעלים של YouTube. גוגל אוהבת תוכן וידאו כיוון שהיא מעסיקה אנשים לעסוק בתוכן שלהם. המשמעות היא שצופים צפויים לבלות יותר זמן באתר שלך או בפלטפורמות מדיה חברתית.

כדי להפוך את סרטון השיווק של העסק הקטן שלך למעורר יותר את מנוע החיפוש הגדול ביותר, נסה את הטכניקות הבאות: 

 • כדי לסייע לאינדקס הדף העסקי שלך טוב יותר, שלח מפת אתר וידאו ל- Google באמצעות הכלים למנהלי אתרים .
 • דפי נחיתה צריכים לכלול סרטונים.
 • סרטוני הווידאו צריכים להיות ניתנים לשיתוף ותואמים לכל אתרי המדיה החברתית. 
 • צור תמונה ממוזערת באיכות גבוהה המושכת את העין, אולי באמצעות Fotor
 • חפש מילות מפתח שיכללו בכותרות, תיאור והאשטאגים
 • בצע אופטימיזציה של הכותרות והתיאורים שלך בתקני SEO

קח את זה כסימן ליצירת סרטונים מגוגל עצמה. סרטוני שיווק יעשו את נפלאות העסק שלך מכיוון שסרטונים חשובים מתמיד. תן לזה זריקה!שתף את 

Clipchamp הוא עורך וידאו מקוון בחינם נסה בחינם שתף את הפוסט

פורסם על ידי קידום עסקים בגוגל עם וידאו

קידום עסקים באמצעות וידאו בגוגול ויוטיוב